Turniri od 13.03 – 19.03.

Pingshan Open, Shenzhen, China, €$75,000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) MADEN, Yannick (GER) 7-6(4) 6-2
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) SONEGO, Lorenzo (ITA) 6-3 3-6 6-2
3/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) SKUGOR, Franko (CRO) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) KAVČIČ, Blaž (SLO, 6) 3-6 1-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) CARBALLES B., Roberto (ESP, 3) 4-6 6-4 7-5
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BHAMBRI, Yuki (IND, PR) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ROELOFSE, Ruan (RSA)(PR)
CARBALLES B., Roberto (ESP)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)
6-3 7-6(1)
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ROELOFSE, Ruan (RSA)(PR)
HSIEH, Cheng-Peng (TPE)/
RUNGKAT, Christopher (INA)
4-6 2-6

BAKERSFIELD TENNIS OPEN, Bakersfield, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 16) VENTRE, Alessandro Damiano (BRA) 4-6 3-6
Istarska rivijera, Porec, Porec, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ARSIĆ, Nikola (SRB) DOROZHKIN, Sergey (RUS) 4-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) GRUBER, Fabian (AUT) 4-6 3-6
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) HORVAT, Roko (CRO) 3-6 3-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SUYAL, Dinesh Chandra (IND) 6-1 6-0
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SABRY, Sherif (EGY, 6) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) ZEBALLOS, Federico (BOL, 8) 2-1, ret.
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
CZEPIELEWSKI, Daniel (GER)
MANAFOV, Vladyslav (UKR)/(1)
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
2-6 6-7(2)
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 1) CHRISTOFIDES, Sotos (CYP, WC) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) MCDANIELS, Mitchell T. (USA, 12) 0-6 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, 8) GUENTHER, Valentin (GER) 6-2 6-2
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) ONTICA, Cosmin (ROU) 0-6 0-6
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 1) STERGIOU, Ioannis (GRE) 3-6 6-3 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, 8) ONTICA, Cosmin (ROU) 6-2 6-1
3/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 8) OAKLEY, Keelan (GBR, 14) 6-3 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) PARIS, Joshua (GBR, Q) 3-6 6-3 6-7(2)
Dubl
1. kolo ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB)/
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB)(WC)
HUESLER, Marc-Andrea (SUI)/
SILVERMAN, Cameron (USA)
0-6 1-6
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
KRSTEV, ONDREJ (CZE)
CALLAHAN, Hunter (USA)/
HU, Nicholas S. (USA)
3-6 2-6
Città di Sondrio, Sondrio, Italy, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 1) GOLUBEV, Denis (RUS, WC) 6-1 6-0
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 1) FONIO, Giovanni (ITA) 2-6 6-3 6-0
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) MICHNEV, Petr (CZE, 2) 7-6(5) 6-7(8) 4-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(2)
ERIKSSON, Markus (SWE)
GELADE, Philippe (BEL)/
WALCH, Antoine (FRA)
6-0 7-5
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(2)
ERIKSSON, Markus (SWE)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
SPEZIALI, Maurizio (ITA)(WC)
W/O
I TORNEO INTERNACIONAL FERRER TENNIS ACADEMY, Javea, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) DERNOWSKI, Dietrich (GER) 6-4 7-5
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) RAAB, Demian (GER, 4) 2-6 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) CLARKE, Curtis (GBR) 6-0 6-1
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) KORSHUNOV, Stanislav (RUS) 7-5 6-1
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) MELIGENI R. A., Felipe (BRA) 6-4 6-7(3) 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
KESTELBOIM, Mariano (ARG)/
MUGEVICIUS, Lukas (LTU)(4)
6-3 4-6 10-5
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
MULLER, Alexandre (FRA)/
SALMAN, Omar (BEL)
6-2 6-2
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
GILLE, Sander (BEL)/
VLIEGEN, Joran (BEL)(1)
6-7(3) 0-6

$60,000 Shenzhen, Shenzhen, China, P.R., $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) XUN, Fang Ying (CHN) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) RUS, Arantxa (NED) 7-6(5) 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) LAPKO, Vera (BLR, Q) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)(4)
PITER, Katarzyna (POL)/
ZANEVSKA, Maryna (BEL)
4-6 5-7
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) BUNEA, Nicole (CAN) 6-3 6-0
3/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) WU, Ho Ching (HKG, 16) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, LL) DOROSHINA, Olga (RUS, 2) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(4)
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)
FAYOL, Clemence (FRA)/
MUNOZOVA, Anette (SWE)
6-2 3-6 4-10
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ZHAO, Carol (CAN) 7-6(5) 6-0
KOSTIĆ, Natalija (SRB) STAMATOVA, Julia (BUL) 7-6(9) 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) PAPAMICHAIL, Despina (GRE) 7-5 6-2
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) GIANGRECO C., Camila (PAR) 2-6 1-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) PERPER, Alexandra (MDA, 8) 2-6 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) ZOVINCOVA, Vendula (CZE) 6-4 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ARCONADA, Usue Maitane (USA, 1) 4-6 6-7(5)
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) BOEV, Michaela (BEL, Q) 6-1 6-1
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) PERPER, Alexandra (MDA, 8) 7-5 6-4
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) SERBAN, Raluca Georgiana (ROU, 7) 6-4 7-6(1)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
LUKAS, Tena (CRO)/(3)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
6-4 4-6 6-10
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)(2)
POUS-TIO, Laura (ESP)/
ROHIRA, Tanisha (IND)
6-1 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)(2)
BOEV, Michaela (BEL)/
STAMATOVA, Julia (BUL)
6-3 3-6 10-7
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)(2)
SERBAN, Raluca G. (ROU)/
SIMION, Oana G. (ROU)(4)
6-4 3-6 3-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) slobodna
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) slobodna
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) RUDIUKOVA, Nina (RUS) 6-1 6-0
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) ORESHKINA, Maria (RUS) 7-6(9) 6-1
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) LAZAREVIĆ, Jana (SRB) 4-6 5-7
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) DEFOSSEZ, Anais (BEL) 7-6(4) 5-7 6-3
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) 6-1 2-6 6-7(5)
3/3. kolo LAZAREVIĆ, Jana (SRB) KOVALETS, Sofiya (UKR, 1) 0-6 0-6 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) DU, Zhima (CHN) 6-2 1-6 7-6(3)
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) KLANECEK, Sasa (SLO, 4) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) SHAPATAVA, Sofia (GEO, 1) 2-6 3-6
KAČAR, Marina (SRB) ERCETIN, Ekin (TUR, Q) 6-0 6-0
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) KOVALETS, Sofiya (UKR, 5, Q) 2-6 3-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB) AKSU, Ayla (TUR, 2) 6-7(8) 6-0 1-6
2. kolo KAČAR, Marina (SRB) SHAPATAVA, Sofia (GEO, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
DIJKMAN, Dewi (NED)/
KLANECEK, Sasa (SLO)
2-6 7-6(3) 11-9
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
PALKINA, Ksenia (KGZ)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)(3)
5-7 2-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
WANG, Ziyu (CHN)(WC)
CHERNYSHOVA, Maryna (UKR)/
COHEN, Inbar (ISR)
0-6 2-6
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/
TINJIC, Jasmina (BIH)(1)
3-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

29th Sarawak Chief Minister’s Cup (I), Kuching, Malaysia, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 12) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 12) LONG, Yufei (CHN, Q) 6-2 6-3
3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 12) DESAI, Zeel (IND, 5) 3-6 2-6
37th Tashkent ITF Juniors, Tashkent, Uzbekistan, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) DEMINOVA, Valeriya (RUS, 1) 3-6 6-1 3-6
Dubl
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
CERNECKA, Alise (LAT)
ALLEN, Victoria (GBR)/
LOUGHLAN, Anna (GBR)
2-6 6-4 10-7
Panama Bowl 2017, Panama, Panama, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 8) ROWLEY, Ella (CAN, WC) 7-5 6-3
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 8) MACIAS, Gabriela (COL, WC) 6-3 6-4
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 8) ZDRUBECKA, Dagmar (CZE) 2-6 6-4 6-7(4)
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
DE SANTA ANA, Lucia (URU)
LAGARDE, Tiffany (CAN)/
MOTOSONO, Kianah (CAN)(1)
3-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i ČETVRTFINALA dubla

TEJT 3 U16″ School Lobik U16 2017″, Trencianske Teplice, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Nikola Jevtić (9), Andrija Jevtić (A)
Glavni žreb
1. kolo KOVAČ, Adam (SRB) POLITOWICZ, Marcel (POL, 5) 5-7 5-7
IVIĆ, Stefan (SRB, Q) FAJTA, Peter (HUN, 4) 3-6 2-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB, LL) ZILKAY, Filip (SVK) 7-5 6-2
2. kolo JEVTIĆ, Andrija (SRB, LL) LORENS, Mikolaj (POL, 1) 0-6 0-6
Dubl
1/4 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikaola (SRB)
FAJTA, Peter (HUN)/
VELCZ, Zsombor (HUN)(2)
3-6 1-6