Turniri od 13.02 – 19.02.

ABN AMRO World Tennis Tournament, Rotterdam, Netherlands, ATP 500, $€1.724.930, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GASQUET, Richard (FRA) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
ČILIĆ, Marin (CRO)
HERBERT, Pierre-H. (FRA)/
MAHUT, Nicolas (FRA)(1)
4-6 5-7
ARGENTINA OPEN, Buenos Aires, Argentina, ATP 250, €$546.680, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) BOLELLI, Simone (ITA, PR) 6-1 6-4
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) GIANNESSI, Alessandro (ITA, 6) 3-6 6-3 1-6
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR) 3-6 3-6

Qatar Total Open, Doha, Qatar, WTA Premier, €$776.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2, WC) HIBINO, Nao (JPN) 7-5 4-6 6-3
2/3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2, WC) OZAKI, Risa (JPN) 6-4 6-3
3/3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2, WC) PIRONKOVA, Tsvetana (BUL, 8) 6-1 6-7(6) 6-4
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, Q) PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo  JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
CHUANG, Chia-Jung  (TPE)(WC)
SREBOTNIK, Katarina (SLO)/
SPEARS, Abigail (USA)(4)
0-6 7-6(2) 6-10

Tempe Challenger, Tempe, United States, €$75.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BANGOURA, Sekou (USA) 6-1 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GALAN, Daniel Elahi (COL, Q) 7-5 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) HERNANDEZ-FERNANDEZ, Jose (DOM, LL) 4-6 6-1 7-5
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GABASHVILI, Teymuraz (RUS, 6) 7-6(3) 6-4
 FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)  SANDGREN, Tennys (USA) 6-4 0-6 3-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
RAMANATHAN, Ramkumar (IND)
MOLCHANOV, Denys (UKR)/
NOVIKOV, Dennis (USA)(1)
1-6 4-6
Challenger la Manche, Cherbourg, France, €43.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Alternative
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) EL AMRRANI, Reda (MAR) 3-6 6-4 3-1, ret
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) GAUTIER, Alexis (FRA) 7-6(4) 6-1
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) MENENDEZ-M., Adrian (ESP) 3-6 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) BENNETEAU, Julien (FRA, 3) 5-7 3-6

China F1 Futures, Anning, China, P.R., $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) SU, Chuanqi (CHN) 6-0 6-2
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) YANG, Tsung-Hua (TPE, 3) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) OKAMURA, Issei (JPN) 6-3 6-2
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) LY, Nam Hoang (VIE) 7-5 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) WANG, Chuhan (CHN) 6-3 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 3) 6-3 6-7(5) 2-6
Soho Square Egypt F5 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) BONZI, Benjamin (FRA, 4) 6-7(4) 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
NAZARUK, Dominik (POL)/
WARGOCKI, Micha (POL)(WC)
6-3 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
KOLAR, Zdenek (CZE)/
SALABA, Libor (CZE)(1)
3-6 2-6
Indonesia Men’s futures, Jakarta, Indonesia, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) KIM, Cheong-Eui (KOR, 7) 6-3 3-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) DHOE, Benjamin (BEL, 14) 1-6 1-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) SICILIANO, Riccardo (ITA) 6-4 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB) SETODJI, Thomas (FRA) 3-6 7-6(3) 3-6
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) VIBERT, Francois Arthur (FRA, 2) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 4) BALDI, Filippo (ITA) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
LANG, Robin (GER)/(A)
SAMUELSSON, Christian (SWE)
6-2 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)(A)
MADARAS, Dragos Nicolae (SWE)/
UBIERGO, Jordan (FRA)
7-5 3-6 4-10
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
MADARAS, Dragos Nicolae (SWE)/
UBIERGO, Jordan (FRA)
6-4 6-3
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
GHORBEL, Anis (TUN)/
RODRIGUEZ, Cristian (COL)(2)
6-3 3-6 8-10
ORLANDO PROFESSIONAL TENNIS SERIES, Orlando, FL, USA, $15.000, šljaka
 Livestream Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) VANCE, Jack (USA) 6-1 6-1
PERIĆ, Nebojša (SRB, 13) YBARRA, Ryan (USA) 6-2 6-4
2/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) PRINCE, Jonathan (USA) 6-0 6-1
PERIĆ, Nebojša (SRB, 13) CORREA, Joseph (USA) 6-2 6-1
3/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) VALE, Duarte (POR) 6-2 6-3
PERIĆ, Nebojša (SRB, 13) LEGALL, Jason (USA) 2-6 5-7
4/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) COHEN, Lance (RSA) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) DELLIEN, Hugo (BOL) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
FILIPENKO, Viktor  (HUN)
ANANDAN,Brandon (USA)/
PELIWO,Filip (CAN)(3)
6-7(3) 3-6

SURPRISE TENNIS CLASSIC, Surprise, AZ, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ANDREESCU, Bianca (CAN) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
CAKO, Jackqueline (USA)
FERRO, Fiona (FRA)/
PACQUET, Chloe (FRA)
4-6 3-6
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 11) slobodna
2/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 11) JAIS, Jana (GER, WC) 6-2 6-1
3/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 11) CHIMURA, Natsumi (JPN) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 2) 2-6 1-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) STEUR, Julyette M.J. (GER) 6-2 3-6 2-6
Dubl
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
RUSHITI, Arlinda (SUI)(WC)
CHIMURA, Natsumi (JPN)/
FRANZE, Claudia (ITA)(WC)
7-5 2-6 10-4
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
RUSHITI, Arlinda (SUI)(WC)
BOGDAN, Elena (ROU)/
BULGARU, Miriam Bianca (ROU)(2)
W/O
Rafa Nadal Academy by Movistar Womens I, Manacor (Mallorca), Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GANČEV, Tara (SRB) DEEN, Alisa (NOR) 1-6 7-6(4) 3-1, ret.
2/3. kolo GANČEV, Tara (SRB) MORENO ARIAS, Lidia (ESP, 12) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo GANČEV, Tara (SRB)/
RYSHCHINA, Maria (RUS)(WC)
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)/
ROEMER, Charlotte (ECU)(3)
2-6 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) CICCONE, Virginia (ITA) 2-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) HAMZA, Yasmin (EGY) 6-7(2) 6-7(3)
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) GOUVERNANTE, Donnaroza (NED) 6-2 6-0
2/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) PISAREVA, Alexandra (UKR, 7) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) MURGETT, Bronte (GBR, Q) 6-2 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) HERAZO G., Maria Fernanda (COL) 3-6 4-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) AKSU, Ayla (TUR, 6) 1-6 3-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) KENNEL, Karin (SUI) 6-2 6-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE) 6-2 6-2
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) AKSU, Ayla (TUR, 6) 6-3 4-6 6-0
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) ERAYDIN, Basak (TUR, 4) 6-4 7-6(1)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)(3)
KURGINYAN, Nonna (RUS)/
SMOLSKAYA, Polina (BLR)
6-3 6-1
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)
KAN, Victoria (RUS)/
ZOTOVA, Maria (RUS)
1-6 4-6
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)(3)
PANTUCKOVA, Gabriela (CZE)/
PANTUCKOVA, Magdalena (CZE)
W/O
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)(3)
DINU, Cristina (ROU)/
ENE, Cristina (ROU)(2)
W/O

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Campeonato Internacional Juvenil de Tenis de Porto Alegre , Porto Alegre, Brazil, GA, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 13) KOZAKI, Funa (JPN) 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
LEE, Yang (TPE)(4)
OKUYAMA, Vitoria (BRA)/
WOLF GASPARIN, Nathalia (BRA)
5-7 6-7(2)
Copenhagen Winter Cup, Copenhagen, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrijana BRKIĆ
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) OZDEMIR, S.Mert (TUR) 6-2 6-0
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) KAHNAMUYI, Kia (IRI, 15) 7-5 7-5
3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) SEBGUL, Bora (TUR, 2, WC) 0-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) OZAGAR, Maya (TUR) 6-3 6-0
VUJOVIĆ, Milica (SRB, 12) GAVRAN, Anita (AUT) 6-2 6-3
2. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB)  BEAGRIE, Odette (USA, 16) 6-3 6-3
VUJOVIĆ, Milica (SRB, 12) LISOVSKA, Klaudija (LAT) 6-2 6-2
3. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB, 12) BAYKAL, Beyda (TUR, 6) 6-4 6-4
LJUBIĆ, Mija (SRB) PETRENKO, Viktoriya (UKR, 1) 0-6 1-6
1/4 finale VUJOVIĆ, Milica (SRB, 12) LAUSECKER, Lisa Marie (AUT, 3) 3-6 6-4 6-7(4)
Dubl
1/4 finale VUJOVIĆ, Milica (SRB)/
GAVRAN, Anita (AUT)(8)
BAYKAL, Beyda (TUR)/(4)
QUAGLIARDI, Barbara (TUR)
6-2 6-4
1/2 finale VUJOVIĆ, Milica (SRB)/
GAVRAN, Anita (AUT)(8)
HINKA, Anna Laura (UKR)/
PETRENKO, Viktoriya (UKR)(1)
3-6 0-6

Ove nedelje nema naših takmičara