Turniri od 12.12 – 18.12.

DOM F3, Parque Del Este, Santo Domingo Este, Dominican Republic, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 7) RODRIGUEZ-REDONDO, Daniel Andrea (ESP, WC) 6-7(6) 4-6
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) SILVA, Caio (BRA, PR) 5-2, ret.
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) ZHURBIN, Alexander (RUS) 6-3 3-6 6-3
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) VINSANT, Shane (USA, Q) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(4)
DZHANASHIA, Shalva (RUS)/
GERVAIS, Washi (CAN)
6-4 6-1
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(4)
BRITTO, Luis (BRA)/
TURINI, Thales (BRA)
3-2, ret.
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(4)
LOCK, Benjamin (TIM)/
REESE, Hunter (USA)(2)
6-4 1-6 12-10
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(4)
HALEBIAN, Alexios (USA)/
KING, Evan (USA)(3)
4-6 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) BULANT, Robin (CZE) 3-6 1-6
AlSolymaineyah F37 Men’s Futures, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 1) slobodan
BJELICA, Slavko (SRB) slobodan
2/2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 1) MAGDY EZZELDIN, Omar (EGY) 6-0 6-0
BJELICA, Slavko (SRB) EL SAYED, Ashraf (EGY, WC) 4-6 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 3, Q) SOOD, Chandril (IND) 5-7 2-6
BJELICA, Slavko (SRB, Q) CORREIA, Jordan (BRA) 1-6 0-2, ret
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
SAMAHA, Giovani (LIB)
DOROZHKIN, Sergey (RUS)/
HABA, Nael (USA)
6-1 6-2
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB)/
SAMAHA, Giovani (LIB)
SOOD, Chandril (IND)/
SOOD, Lakshit (IND)(2)
1-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) slobodan
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) GRUNDTVIG, Sebastian (DEN, WC) 4-6 0-6
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) DOES, Thomas (NED) 6-2 6-3
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) TIKHOMIROV, Maksim (USA) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) DEVIATIAROV, Marat (UKR) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3)/
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
PULGAR-GARCIA, Javier  (ESP)/
SAKHAROV, Gleb (FRA)
6-0 6-1
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB, 3)/
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
AYAP, Sagadat (KAZ)/
LEBEDYN, Alexander (UKR)
6-1 6-0
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB, 3)/
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
DEVIATIAROV, Marat (UKR)/
VAN BEEM, Colin (NED)(2)
6-4 7-5
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB, 3)/
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
GRIGORIU, Patrick (ROU)/
LUNCANU, P.-Alexandru (ROU)(1)
4-6 6-2 6-10

Al Habtoor Tennis Challenge, Dubai, United Arab Emirates, $100.000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB, WC) KUZMOVA, Viktoria (SVK, 8) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) CELIK, Susanne (SWE) 6-2 6-4
JOROVIĆ, Ivana (SRB) VASYLYEVA, Anastasiya (UKR, Q) 6-4 6-1
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KOSTOVA, Elitsa (BUL) 6-4 6-3
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) PERVAK, Ksenia (RUS, SR) 6-4 7-6(4)
JOROVIĆ, Ivana (SRB) PERVUSHINA, Olesya (RUS, WC) 6-4 6-3
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BARTHEL, Mona (GER) 6-2 1-6 2-6
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HSIEH, Su-Wei (TPE, 5) 1-6 2-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) BARTHEL, Mona (GER) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MINELLA, Mandy (LUX)
BOEYKENS, Elyne (BEL)/
FOMINA, Alona (UKR)
7-6(3) 6-3
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
VOSKOBOEVA, Galina (KAZ)(3)
BURGER, Cindy (NED)/
LEMOINE, Quirine (NED)
6-7(2) 6-4 5-10
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MINELLA, Mandy (LUX)
AOYAMA, Shuko (JPN)/
SCHUURS, Demi (NED, 1)
6-1 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MINELLA, Mandy (LUX)
KERKHOVE, Lesley (NED)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR)(4)
4-6 6-3 10-4
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MINELLA, Mandy (LUX)
HSIEH, Su-Wei (TPE)/
SAVINYKH, Valeria (RUS)
6-3 3-6 10-4
NECC-DECCAN$25000 WOMENS ITF, Pune, India, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) JAIN, Mahak (IND, WC) 4-6 2-6

AlSolaimaneyah F49 Women’s Future, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) KHALIL, Farah (EGY) 6-1 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) KAKUYA, Akiho (JPN) 6-3 6-0
2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) MUNTEAN, Victoria (FRA, 1) 4-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 6-2 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) LARKIN, Suzy (GBR, 3, Q) 6-4 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) MUNTEAN, Victoria (FRA, 1) 1-6 0-1, ret.
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)
ARAFAR, Rowan (EGY)/
ELTONY, Mayar (EGY)
6-1 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)
DIB, Nour (LIB)/
NUNEZ, Isabella (GBR)
W/O
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)
GEVEL, Anastasiia (UKR)/
STARODUBTSEWA, Yulia (UKR)
2-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) ESTEVE MENDEZ, Olga (ESP) 7-6(3) 6-2
2/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) MULDER, Anastasiya (NED) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB, Q) ALVES, Carolina M.R. (BRA, 3) 3-6 1-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) BOVY, Margaux (BEL) 0-6 6-0 7-6(4)
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) TATARUS, Gabriela Nicole (ROU) 1-6 6-1 6-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) JARLSKOG, Ida (SWE) W/O
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) ALVES, Carolina M.R. (BRA, 3) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
NICOLINI, Sofia Haydee (ARG)
GAIDA, Francesca (ITA)/
MARQUARD, Audrey (USA)
6-2 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH, 1)
GHODRATI, Lily (GBR)/
NJOZE, Mirabelle (GBR)
6-4 6-3
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
NICOLINI, Sofia Haydee (ARG)
PALCATOVA, Barbora (SVK)/
RIABTSEVA, Kateryna (UKR)
0-6 3-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH, 1)
TURATI, Anna (ITA)/
TURATI, Bianca (ITA)
6-2 6-2
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH, 1)
ALBIE, Audrey (FRA)/
SUVRIJN, Jade (FRA)(2)
W/O
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) slobodna
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) TUAYEVA, Alana (RUS) 3-6 2-6

Ove nedelje nema turnira

Junior Orange Bowl International Tennis Championship, Plantation, FL, USA, , šljaka
USTA 14-20.12. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo ČEJOVIĆ, Slobodan (SRB) LAJAL, Mark (EST) 6-4 2-6 3-6
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 17) DURHAM, Grant (USA, LL) 6-1 6-2
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 17) INADA, Koichiro (USA, Q) 6-7 6-2 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB) JUPALLI, Ujvala (USA, Q) 6-2 6-2
2. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB) PIGATO, Lisa (ITA) 0-6 2-6