Turniri od 12.10 – 18.10.

SHANGHAI ROLEX MASTERS, Shanghai, China, ATP1000, $7,021,335, tvrda podloga
ATP 11-18.10. Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) Slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) CUEVAS, Pablo (URU) 2-6 6-4 6-4
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KLIZAN, Martin (SVK) 6-2 6-1
TROICKI, Viktor (SRB) WAWRINKA, Stan (SUI, 4) 6-7(3) 3-6
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) LOPEZ, Feliciano (ESP, 15) 6-2 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) TOMIĆ, Bernard (AUS) 7-6(6) 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MURRAY, Andy (GBR, 3) 6-1 6-3
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) TSONGA, Jo-Wilfried (FRA, 16) 6-2 6-4
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 3)
Slobodni
TROICKI, Viktor (SRB)/
CUEVAS, Pablo (URU)
ANDERSON, Kevin (RSA)/
CHARDY, Jeremy (FRA)
1-6 6-1 8-10
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 3)
KYRGIOS, Nick (AUS)/
TOMIĆ, Bernard (AUS)
6-7(4) 6-4 10-8
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 3)
KLAASEN, Raven (RSA)/
MELO, Marcelo (BRA)(6)
2-6 4-6

TIANJIN OPEN, Tianjin, China, International, $426.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) JABEUR, Ons (TUN) 6-7(1) 7-6(4) 6-1
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) VESNINA, Elena (RUS) 6-3 6-1
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) MLADENOVIĆ, Kristina (FRA, 5) 6-4 4-6 6-3
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) KOVINIĆ, Danka (MNE) 4-6 7-6(2) 2-6
Prudential Hong Kong Tennis Open, Hong Kong, China, International $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) POUS-TIO, Laura (ESP, 3) 6-0 6-3
2/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) LEE, Ya-Hsuan (TPE) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC, 4) BOGDAN, Ana (ROU, Q) 6-4 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC, 4) RODIONOVA, Anastasia (AUS) 6-0 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC, 4) GAVRILOVA, Daria (RUS, 6) 6-1 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC, 4) WILLIAMS, Venus (USA, 1) 6-4 7-5
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC, 4) KERBER, Angelique (GER, WC, 2) 3-6 7-6(4) 6-1
Generali Ladies Linz, Linz, Austria, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) SEVASTOVA, Anastasija (LAT) 6-3 6-3
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) HESSE, Amandine (FRA) 6-0 6-2
3/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) KANEPI, Kaia (EST) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) VINCI, Roberta (ITA, 3) 6-1 6-7(3) 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) BARTHEL, Mona (GER) 7-6(6) 6-3
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) PAVLYUCHENKOVA, Anastastia (RUS, 7) 3-6 3-6

OPEN DE RENNES, Rennes, France, 85.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) JANVIER, Maxime (FRA, WC) 6-4 7-5
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) MERTL, Jan (CZE) 3-6 4-6
Casablanca-2, Morocco, €42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) slobodan
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) slobodan
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) BEDNAREK, Tomasz (POL) 6-2 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) FRANSEN, Stephan (NED) 5-7 6-2 5-7
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) GIRAUDEAU, Thomas (FRA) 6-2 6-0
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 5) 3-0, Predaja
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) PANFIL, Grgegorz (POL) 6-1 1-1, Predaja
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, Q) LORENZI, Paolo (ITA, 1) 6-3 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP, 3) 6-3 1-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) CERVANTES, Inigo (ESP, 5) 4-6 6-7(2)
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, Q) CHAZAL, Maxime (FRA) 6-3 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, Q) MONTANES, Albert (ESP, 6) 7-6(5) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4)
KHADDARI, Hicham (MAR)/
RACHIDI, Younes (MAR, WC)
7-5 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
DE BAKKER, Thiemo (NED)/
FRANSEN, Stephan (NED)
4-6 6-7(6)
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4)
GRIGELIS, Laurynas (LTU)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
6-7(5) 3-6

SALEO CUP, Minsk, Belarus, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) KOTOV, Pavel (RUS, Q) 1-6 3-6
Egypt F35 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) UBIERGO, Jordan (FRA, 4) 6-1 6-2
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) MINAR, Ivo (CZE, Q) W/O
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) BAMBRIDGE, Luke (GBR) 3-6 4-6
9. NTV ITF Future 2015, Bad Salzdetfurth, Germany, $10.000, tepih

Satnica
Kvalifikacije (11-12.10.)
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) HOEVELER, Leon (GER) 4-6 2-6
7th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) slobodan
ARSIĆ, Nikola (SRB) TSOGAS, Dionisis (GRE) 6-0 6-2
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) BOTHWELL, Samuel (IRL) 6-4 2-6 2-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) HARAJCHI, Aria (SUI, 13) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) GOHLKE, Delf (GER, Q) 6-2 6-2
BJELICA, Ivan (SRB, 3) MARTIN, Toby (GBR) 7-6(10) 5-7 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) STAUBERT, Pavel (CZE) 6-3 7-6(5)
BJELICA, Ivan (SRB, 3) WARD-HIBBERT, Joshua (GBR) 7-6(2) 6-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) FATIĆ, Nerman (BIH, 8) 2-6 6-2 6-1
BJELICA, Ivan (SRB, 3) BRINKMAN, Nils (GER, Q) 6-7(3) 6-4 5-7
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) BRINKMAN, Nils (GER, Q) 6-2 6-1
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) GLASSPOOL, Lloyd (GBR) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE, 1)
BOTHWELL, Samuel (IRL)/
O’HOISIN, Osgar (IRL)
6-3 6-0
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
GLASSPOOL, Lloyd (GBR)/
WARD-HIBBERT, Joshua (GBR, 2)
1-6 3-6
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE, 1)
BABELIS, Tadas (LTU)/
KALAMBAY, Jessy (SUI)
7-5 7-6(2)
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE, 1)
BOTHWELL, Peter (IRL)/
MARTIN, Toby (GBR)(3)
1-6 2-6
Sportevasion ITF Futur SummerTour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) BEN HASSEN, Ameur (TUN, 2, WC) 6-3, Predaja
Glavni žreb
1. kolo MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB, Q) WEINHANDL, Lukas (AUT, Q) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB)/
HASSAN, Mohamed (ALG)
DESYATNIK, Anton (RUS)/
GORODETSKY, Vladislav (UKR)
0-6 0-6

Gosen Cup Swingbeach Int’l Ladies Open, Makinohara, Shizuoka, Japan, $25.000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) HIGUCHI, Yuka (JPN) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KAKIZAWA, Akari (JPN, WC)
BABA, Sari (JPN)/
CHIMURA, Natsumi (JPN)
3-6 7-5 8-10
ROCK HILL ROCKS OPEN, Rock Hill, SC, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) PEER, Shahar (ISR, 4) 3-6 6-2 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 2)
MOSER, Lisa-Maria (AUT)/
TOLJAN, Janina (AUT)
6-3 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 2)
ALVES, Carolina (BRA)/
SAMIR, Sandra (EGY)
6-0 7-6(5)
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 2)
BURGIC BUCKO, Ema (BIH)/
ZARAZUA, Renata (MEX)
6-3 3-6 4-10
Albena cup 2015, Albena, Bulgaria, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, Q) 4-6 6-0 6-0
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) ZLATANOVA, Vivian (BUL) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
KARATANTCHEVA, Gabriel (BUL)
FETECAU, Irina (ROU)/
IVASCU, Iulia Maria (ROU)
6-4 4-6 9-11
7th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) MARNELLOU, Maria (GRE) 6-2 6-1
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) SANER, Julita (SWE) 1-6 2-6
2/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) STRESNAKOVA, Katarina (SVK, 1) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KAIRI, Angeliki (GRE) 6-2 6-1
SPREMO, Milana (SRB, 5) RAAHOLDT, Andrea (NOR, Q) 6-3 7-5
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) SERBAN, Raluca Georgiana (ROU, 7) 1-6 0-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) OZGEN, Pemra (TUR, 1) 5-7 3-6
SPREMO, Milana (SRB, 5) CARRUTHERS, Steffi (SAM) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
SANER, Julita (SWE)/
WILKES, Francesca (GBR, WC)
6-3 6-3
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DEEN, Alisa (NOR, WC)
FOSTER, Manisha (GBR)/
SAINSBURY, Laura (GBR)
3-6 3-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
STRESNAKOVA, Katarina (SVK)
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
MILOŠEVIĆ, Maya (AUS)
6-2 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
KAPSHAY, Veronika (UKR)/
WACHACZYK, Julia (GER, 1)
4-6 6-2 11-9
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
STRESNAKOVA, Katarina (SVK)
DISTELMANS, Steffi (BEL)/
VERSTEEG, Kelly (NED)(2)
1-6 3-6
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
KUZMOVA, Viktoria (SVK)/
SERBAN, Raluca Georgiana (ROU)
4-6 3-6
Santa Margherita di Pula, Italy, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) CUCCA, Marcella (ITA) 6-1 6-0
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) TEMIN, Marie (FRA, SE) 6-2 1-6 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) ARCIDIACONO, Federica (ITA) 6-2 6-4
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) LUKACS, Vanda (HUN, 4) 2-6 6-3 3-6
MELILLA, Spain, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) SOLER VALVERDE, Maria (ESP) 6-7(0) 5-7
Sportevasion ITF Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJČIĆ, Nađa (SRB) FEDOSENKOVA, Georgina (UKR, Q) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo STOJČIĆ, Nađa (SRB)/
HORVAT, Ivana (AUT)
BEDNARCZYK, Paulina (POL)/
BIENKOWSKA, Agata Jadviga (POL)
2-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije (11-13.10.)
1/2. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) ORAL, Seven (TUR) 6-3 6-3
POPIVODA, Mila (SRB, 4) KARREGAT, Dominique (NED) 0-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) GRIMM, Chiara (SUI) 4-6 2-6
2/2. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) STOLMAR, Rebeka (HUN, 1) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC)
ANDRYUKHOVA, Elisabeth (GER)/
LEE, Pei-Chi (TPE)
3-6 2-6

Osaka Mayor’s Cup – World Super Junior Tennis Championships, Osaka, Japan, GA, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) KOBAYASHI, Masaya (JPN, WC) 6-1 7-5
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) BASS, Finn (GBR) 6-1 6-1
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) KUHN, Nicola (GER, 12) 6-2 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ALESHCHEV, Alexey (RUS, 2)
MARTINEZ, Mirko (SUI)/
RAUPUK, Maksymilian (POL)
6-3 2-6 10-7
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ALESHCHEV, Alexey (RUS, 2)
MIYAMOTO, Taisei (JPN)/
SHIRAISHI, Hikaru (JPN)
7-6(5) 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ALESHCHEV, Alexey (RUS, 2)
DE MINAUR, Alex (AUS)/
PEARSON, Kody (AUS)
6-1 3-6 9-11
Babolat HRT Autumn Cup, Rungsted Kyst, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Milica (SRB) ROHDE, Amanda Rommetveit (DEN) 5-7 6-3 3-6
Vancouver U18 ITF Junior Championships, North Vancouver, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) NIELSEN, Jayden (CAN, Q) 7-6(7) 7-5
2. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) ZHANG, Juliet Jia wen (CAN, 2) 6-3 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB)/
INDJIN, Ena (CAN)
FERNANDEZ, Leylah Annie (CAN)/
GABUZYAN, Renata (CAN)
0-6 1-6

G. JUNIORI-2015 TITULE FINALA
16 Miomir Kecmanović San Jose, Carson, (G1)
16 Konstantin Kirovski Mostar (G5) Mostar, Veli Lošinj (G4)
17 Aleksa Petrović Skoplje (G5) Mostar (G5)
17 Aleksa Lazarević Mostar (G4) Kranj (G5)
15 Marko Miladinović Ulcinj (G5)
16 Boris Butulija Beograd (G5)
14 Olga Danilović Novi Sad (G2), Barcelona (G4) Veli Lošinj (G4)
16 Natalija Popović Domžale (G4)
17 Anđela Šebrek Beograd (G5)
16 Kristina Miletić Skoplje (G5)

 

G. TE 16 |2015| TITULE FINALA
15 Marko Miladinović TE Junior Masters, Warsawa (C1), Pančevo (C2), Zenica, Trencianske Teplice (C3) N.Sad (C2)
16 Aleksa Đorđević Niš (C3)
16 Igor Banićević Podgorica (C3)
16 Pavle Drobnjaković Skoplje, Kavadarci (C3)
16 Aleksa Martinović Nikšić (C3)
15 Nevena Soković Curtea de Arges (C2), Trencianske Teplice, Zoetermeer (C3)
15 Jovana Samočeta Regensburg (C2) N.Sad (C2)
14 Olga Danilović Pančevo (C2)
14 Anđela Skrobonja Sarajevo (C2)
16 Bojana Marković N.Sad (C2)
15 Teodora Ristić Skoplje, Kavadarci, Tirana (C3)
14 Aleksandra Stanković Niš (C3)
14 Mihaela Đaković Sarajevo (C2), Podgorica, Nikšić, Tirana (C3)
15 Tamara Malešević Skoplje, Veli Lošinj (C3)
15 Andrijana Stoiljković Niš, Kavadarci (C3)
15 Draginja Vuković Koufalia (C3)

 

G. TE 14 |2015| TITULE FINALA
14 Mihailo Popović Piestany (C1)
14 Nemanja Subanović Subotica (C2) Budapest, Pecs (C2)
13 Viktor Jović Arad, Sofia (C3)
14 Luka Stefanović Čačak (C3) Bitolj (C3)
14 Anđela Skrobonja Munich (C1), Umag (C3)
14 Olga Danilović Tarbes (C1)
14 Mihaela Đaković Čačak (C3)
14 Jovana Babić Beograd, Subotica (C3)
14 Ksenija Tmušić Nikšić (C3)

 

TE 12 |2015| TITULE FINALA
Stefan Popović Prokuplje, Čačak Umag, Ulcinj, Porto San Giorgio
Hamad Međedović Ulcinj, Kopar Prokuplje
Oliver Sabo Rac Ptuj
Marko Jovanović Arad
Mateja Janićijević Ptuj
Andrea Mrvić Prokuplje
Senka Deletić Bar
Natalija Senić Čačak
Turniri Kategorije 3, svi 12g