Turniri od 12.09 – 18.09.

Ove nedelje nema ATP turnira
 16-18.9.
Polufinale Dejvis kupa (GBR-ARG, CRO-FRA)

HASHIMOTO SOGYO JAPAN WOMEN’S OPEN TENNIS, Tokyo, Japan, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)(3)
MELICHAR, Nichole (USA)/
WONGTEANCHAI, Varatchaya (THA)
3-6 6-2 10-3
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)(3)
RODIONOVA, Arina (AUS)/
SAVCHUK, Olga (UKR)
2-6 6-1 10-4
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)(3)
AOYAMA, Shuko (JPN)/
NINOMIYA, Makoto (JPN)
4-6 7-5 4-10
COUPE BANQUE NATIONALE – QUEBEC, Quebec City, Canada, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) MOREAU, Mireille (CAN, WC) 6-1 6-1
2/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) LAO, Danielle (USA) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
STEFKOVA, Barbora (CZE)
BECK, Annika (GER)/
RODINA, Evgeniya (RUS)
6-4 2-6 13-11
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
STEFKOVA, Barbora (CZE)
IRIGOYEN, Maria (ARG)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)(2)
4-6 4-6

Istanbul Challenger, Istanbul, Turkey, €$75K, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 8) ILHAN, Marsel (TUR) 7-6(5) 6-7(5) 1-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
CHIUDINELLI, Marco (SUI)/
COPIL, Marius (ROU)
2-6 1-6
BANJALUKA ATP CHALLENGER TENNIS TOURNAMENT, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina, €64K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) PETROVIĆ, Danilo (SRB) 1-6 5-7
ZEKIĆ, Miljan (SRB) VEGER, Filip (CRO, Q) 6-4 6-1
ĐERE, Laslo (SRB, 7) O’CONNELL, Christopher (AUS) 6-2 6-2
ČAČIĆ, Nikola (SRB, PR) NOVAK, Dennis (AUT) 4-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 8) BELLOTTI, Riccardo (ITA) 6-7(3) 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB) VIOLA, Matteo (ITA) 7-5 7-5
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 1) 4-6 6-4 5-7
ZEKIĆ, Miljan (SRB) ĐERE, Laslo (SRB, 7) 6-2 5-7 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB) BERLOCQ, Carlos (ARG, 2) 2-6 2-6
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 1) 6-7(2) 6-4 7-6(4)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) BEDENE, Aljaz (GBR ,3) 7-6(2) 6-4
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB) PAVLASEK, Adam (CZE, 4) 6-3 1-6 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE)
PERALTA, Julio (CHI)/
ZEBALLOS, Horacio (ARG)(1)
2-6 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
BEHAR, Ariel (URU)
ARNABOLDI, Andrea (ITA)/
NEUCHRIST, Maximilian (AUT)
3-6 5-7
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
7-6 5-7 9-11
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
JEBAVY, Roman (CZE)/
SATRAL, Jan (CZE)
4-6 4-6

IBP UNIUSO PEUGEOT, Madrid, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) NAKAGAWA, Naoki (JPN) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
NAKAGAWA, Naoki (JPN)
BURRIEZA-LOPEZ, Oscar (ESP)/
MARDONES, Bruno (ESP)
6-1 3-6 7-10
NIS OPEN, Niš, Serbia, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo IVIĆ, Stefan (SRB, WC) URBANIJA, Mike (SLO, 1) 1-6 1-6
KORUGA, Stefan (SRB) DIMITROV, Martin (BUL) 0-6 1-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, WC) KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO) 7-5 1-6 6-4
SIMIĆ, Tadija (SRB, WC) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 1-6 0-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC) HIRSCHMUELLER, Christian (GER, 3) 2-6 0-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) JOVIC, Martin (MKD) 6-2 7-6(1)
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) 4-6 7-6(5) 3-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) SHEVKEDOV, Ferdun (BUL) 6-2 6-4
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) JAKOB, Florian (GER) 6-3 2-6 2-6
ZADRO, Slaven (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 12) 0-1, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) HAENLE, Pirmin (GER, 5) 3-6 7-6(2) 2-6
RADENKOVIĆ, Veljko (SRB) DABIĆ, Miloš (SRB) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 7-2 0-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) WEIS, Alexander (ITA, 13) 6-0 6-1
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) 5-7 6-7(2)
BUTULIJA, Boris (SRB, 14, WC) ARSIĆ, Nikola (SRB) 6-1 5-7 6-1
POPOVIĆ, Modrag (SRB) GABRIELI, Tommaso (ITA) 4-6 1-6
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) GAZO, Stefan (SRB) 6-2 2-6 3-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 15) 0-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) VUKČEVIĆ, Vukac (MNE) 6-2 6-1
BAJIĆ, Bogdan (SRB) RISTIC, Vladimir (ISL, WC) 6-0 6-0
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD) 4-6 6-1 6-2
2/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, WC) VIDAK, Antun (CRO) 6-4 3-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER, 3) 0-6 4-6
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) BOBROV, Bogdan (RUS, 10) 1-6 3-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) DONEV, Gabriel (BUL, 4) 4-6 1-6
DABIĆ, Miloš (SRB) HAENLE, Pirmin (GER, 5) 4-6 6-7(6)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-1 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB, 14, WC) ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 6-0
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 15) GAZO, Stefan (SRB) 6-4 7-6(5)
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 6-0 7-6(3)
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 0-6 0-6
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 15) GABRIELI, Tommaso (ITA) 6-7 3-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) HAENLE, Pirmin (GER, 5) 6-4 1-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB, 14, WC) URZUA-RIVERA, Ricardo (CHI, 6) 2-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) GIUSTINO, Lorenzo (ITA, 1) 3-6 6-7(4)
DRINIĆ, Milan (SRB) SCHMID, Michal (CZE) 6-1 1-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB) SIKORA, Adrian (SVK) 5-7 6-1 5-7
BJELICA, Ivan (SRB, 5) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 3-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, LL) BONIFACIUS, Rafn Kumar (ISL, WC) 4-6 6-2 4-1, ret
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) URBANIJA, Mike (SLO, Q) 4-6 2-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) HAENLE, Pirmin (GER, Q) 6-1 6-7(7) 0-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) MESAROS, Kristijan (CRO, 2) 1-6 1-6
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, LL) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 3-6 4-6
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 4) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
JECAN, Mircea-Alexandru (ROU)(1)
6-3 2-6 8-10
DRINIĆ, Milan (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
GIUSTINO, Lorenzo (ITA)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)
6-7(5) 6-7(5)
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
URBANIJA, Mike (SLO)
6-1 6-4
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB)/
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB)(WC)
SERDARUSIĆ, Nino (CRO)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
1-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)(2)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
MICOV, Stefan (MKD)(WC)
2-6 6-2 10-5
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)(2)
SERDARUSIĆ, Nino (CRO)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
7-6(5) 6-2
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
GALOPPINI, Davide (ITA)/
RAJSKI, Maciej (POL)
6-0 6-2
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)(2)
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
6-4 7-6(8)
FINALE ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)(2)
SAAVEDRA-C., Cristobal (CHI)/
URZUA-R., Ricardo (CHI)
4-6 6-4 8-10

ENGIE OPEN DE BIARRITZ PAYS BASQUE, Biarritz, France, $100.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) CAKAREVIC, Sara (FRA, WC) 6-2 4-6 6-2
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SRAMKOVA, Rebecca (SVK, 8) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)
BURGER, Cindy (NED)/(4)
SOLER-ESPINOSA, Silvia (ESP)
6-4 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)
GEORGES, Myrtille (FRA)/
SUVRIJN, Jade (FRA)(WC)
6-4 2-6 10-6
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)
LEYKINA, Polina (RUS)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT)
6-3 7-5
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)
KHROMACHEVA, Irina (RUS)/
ZANEVSKA, Maryna (UKR)(3)
6-4 5-7 8-10
II.Vásárhely Open, Hodmezovasarhely, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 3) slobodna
POLOVINA, Jelena (SRB) MEJIĆ, Mila (SRB) 0-6 0-6
BABUNSKI, Lena (SRB) NAGYMIHALY, Luca (HUN, 4) 0-6 0-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KOSTIĆ, Kristina (SRB) 6-2 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) LAZAROVA, Alexandra (SVK) 6-2 6-0
MILETIĆ, Kristina (SRB) HUSAK, Regina (NED) 6-2 6-4
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 3) MEJIĆ, Mila (SRB) 6-3 6-1
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) NAGYMIHALY, Luca (HUN, 4) 0-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) HUSARIĆ, Anita (BIH, 10) 6-2 6-4
MILETIĆ, Kristina (SRB) BOGDAN, Elena (ROU, 7) 4-6 6-3 1-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) HONCOVA, Michaela (SVK) 6-2 6-3
BONIĆ, Barbara (SRB, WC) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) 7-5 0-6 4-6
SPREMO, Milana (SRB) MALECKOVA, Jesika (CZE, 3) 0-6 2-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO, 2) 6-4 6-2
KAČAR, Marina (SRB, Q) KOVALETS, Sofiya (UKR) 7-5 7-5
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) BARA, Irina Maria (ROU, 7) 2-6 0-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BOGDAN, Elena (ROU, Q) 6-2 6-0
KAČAR, Marina (SRB, Q) JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) 3-6 1-6
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) MRDEZA, Tereza (CRO, 5) 6-7(1) 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) LUKAS, Tena (CRO, 6) 6-3 6-2
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 8) 6-4 6-1
 FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BARA, Irina Maria (ROU, 7) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
KLAFFNER, Melanie (AUT)
HORVATH, Adrienn (HUN)/
NAGY, Adrienn (HUN)
6-3 7-5
KAČAR, Marina (SRB)/
NAGYMIHALY, Luca (HUN)
BUKTA, Agnes (HUN)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)(4)
0-6 5-7
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)
MASURI, Ester (ISR)
6-2 6-4
JOROVIĆ, Ivana (SRB)
KALLININA, Anhelina (UKR)
SPREMO, Milana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)
6-0 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
BUKTA, Agnes (HUN)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)(4)
 6-4 6-3
JOROVIĆ, Ivana (SRB)
KALLININA, Anhelina (UKR)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
JAKUPOVIC, Dalila (SLO)(3)
1-6 6-4 10-7
BONIĆ, Barbara (SRB)/
KLAFFNER, Melanie (AUT)
PERRIN, Conny (SUI)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
6-7(6) 7-6(5) 3-10
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)
KALLININA, Anhelina (UKR)
BARA, Irina Maria (ROU)/
BOGDAN, Elena (ROU)(2)
3-6 7-6(11) 8-10
 MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
PERRIN, Conny (SUI)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
1-6 3-6
Izida Cup, Dobrich, Bulgaria, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) STINGA, Teodora (ROU, 11) 0-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

2nd Mostar Open 18&U 2016 , Mostar, Bosnia/Herzegovina, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) TRALJIĆ, Aldin (BIH) 6-0 6-1
SUVAJAC, Stefan (SRB, A) ŠANTIĆ, Hamza (BIH) 6-4 6-4
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH, 3) 6-3 3-6 4-6
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB, WC) TABAKOVIĆ, Erol (BIH, A) 4-6 7-6(5) 3-6
2/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) KRANIĆ, Karlo (CRO, 1) 3-6 1-6
SUVAJAC, Stefan (SRB, A) TOMIĆ, Lukas (BIH, 8) 7-6(4) 6-3
3/3. kolo SUVAJAC, Stefan (SRB, A) MRSIC, Luka (AUT, 2) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) PALAZOV, Zlatan (BUL, 6) 0-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 5) CIUCA, Alessia Beatrice (ROU) 6-3 7-5
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) SKOROKHODOVA, Ielyzaveta (UKR, WC) 6-0 6-1
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 5) MRCELA, Klara (CRO) 6-4 3-6 6-4
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) MAŠIĆ, Laura (CRO) 1-6 0-6
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 5) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH, Q) 6-2 6-0
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 5) KUKUSHKINA, Aisha (RUS, 8) 7-6(4) 6-0
FINALE STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 5) CISOVSKA, Romana (SVK, 3) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)(2)
CIUCA, Alessia B. (ROU)/
ILINCA, Iulia B. (ROU)
4-6 4-6
Swiss Tennis Junior Trophy 2016, Biel, Switzerland, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Andrijana (SRB) RAKIĆ, Radina (AUT) 2-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) SCHWENCKE, Marthina Diyani (NOR, LL) 6-0 6-4
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) OCHSNER, Svenja (SUI, 2) 3-6 0-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KUNG, Lisa (SUI)
MATTEL , Marie (FRA)/
TRANBERG, Mathilde (DEN)(4)
3-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Beloura Junior Open, Sintra, Portugal, U16, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tamara Malešević (1)
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3)  AKHALAIA, Mariami  (MDA, 8) 6-3 2-6 5-7
National Sport Park Open U16, Tirana, Albania, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lav Dašić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB, 7)     RISTEVSKA, Ana (MKD, 2) 2-6 3-6
30 Maistra Cup, Vrsar, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Vasić; 3. kolo: Stefan Popović (2)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Lena Karlovčan
Glavni žreb
1. kolo:  Kristina Stamenković (WC), Iva Divac,  Doroteja Petrović (WC), Andrea Mrvić