Turniri od 12.08 – 18.08.

Western & Southern Open, Cincinnati, United States, $ 3,729,155, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) QUERREY, Sam (USA) 6-7(5) 6-3 6-4
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MONACO, Juan (ARG) 7-5 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) RAONIĆ, Miloš (CAN, 12) 4-6 6-7(4)
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) GOFFIN, David (BEL, Q) 6-2 6-0
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ISNER, John (USA) 6-7(5) 6-3 5-7
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
KOHLSCHREIBER, Philip (GER)
JANOWICZ, Jerzy (POL)/
KUBOT, Lukasz (POL)
1-6 4-6 
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
BLAKE, James (USA)/
JOHNSON, Steve (USA)
1-6 4-6

Western & Southern Open, Cincinnati, United States, $ 3,729,155, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DUQUE-MARINO, Mariana (COL) 6-3 6-1 
2/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) BOUCHARD, Eugenie (CAN, 16) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 14) LISICKI, Sabine (GER) 7-6(5) 5-7 6-2 
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 15) CORNET, Alize (FRA) 6-2 6-7(8) 4-6
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 14) MAKAROVA, Ekaterina (RUS) 2-6 6-3 6-3
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 14) STEPHENS, Sloane (USA) 3-6 7-5 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 14) VINCI, Roberta (ITA, 12) 6-0 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 14) AZARENKA, Victoria (BLR, 2) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS)/
RODIONOVA, Anastasia (AUS)
2-6 2-6

Cordenons, Italy, € 85,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 8) BECUZZI, Enrico (ITA) 6-0 6-1
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 8) SEMRAJC, Janez (SLO) 7-6(6) 6-7(5) 3-6
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 7) GOMBOS, Norbert (SVK) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
CECCHINATO, Marco (ITA)/
DI MAURO, Alessio (ITA)
6-4 6-2
PAŠANSKI, Boris (SRB)/
LOPEZ-PEREZ, Enriue (ESP)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)   (4)
1-6 1-6
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)   (4)
6-7(5) 4-6
Kazan, Russia, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) KONECNY, Michal (CZE) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ĐžUMHUR, Damir (BIH)
SCHMID, Michal (CZE)/
SIKORA, Adrian (SVK)
5-7 4-6
Meerbusch, Germany, € 30,000 +H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) KORSTEN, David (GER, WC) 6-0 6-0
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) MIJIĆ, Ivo (GER, 8) 6-4 5-7 6-4
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) KOOLHOF, Wesley (NED, 4) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MECIR, Miloslav (SVK) 4-6 3-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) CHECA-CALVO, Jose (ESP) 6-4 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) HUTA GALUNG, Jesse (NED, 1) 2-6 3-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

   Novi Sad, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) 6-0 6-0
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 1-6 1-6
STOJKOVIĆ, Vladimir (SRB) SUČEVIĆ, Luka (SRB) 4-6 7-5 3-6
BARČOT, Petar (SRB) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU) 2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 6-1 6-1
ĐENADIĆ, Stevan (SRB) TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 3-6 6-3 5-7
TOMIĆ, Petar (SRB) MASTRELIA, Antonio (ITA, 3) 5-7 6-3 6-4
MANDIĆ, Marko (SRB, WC) MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 6-2
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-0
JOKIĆ, Đorđe (SRB, WC) TROŠIĆ, Srđan (SRB) 5-7 6-3 2-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 5) 3-6 0-6
SIMIĆ, Aleksandar (SRB, WC) SEKULIĆ, Nemanja (SRB, WC) 7-6(4) 4-6 6-4
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) DALJEV, Pavle (SRB) 6-2 7-6(4)
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) ILIC, Aleksa (SRB) 6-2 3-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) DIMITRIEV, Artiom (BUL) 6-2 6-0
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) SIMON, Jan (SVK) 5-7 2-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) NEYKOV, Toni (BUL) 5-7 predao B.S.
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) NEYKOV, Andreas (BUL, 7) 6-7(6) 6-1 6-3
MILETIĆ, Aleksa (SRB) TEŠANOVIĆ, Marko (GER) 3-6 3-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) 2-6 2-6
KEČIĆ, Jefta (SRB) OSMAKČIĆ, Mario (SUI) 6-2 6-0
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-0
ĐžALETA, Nikola (SRB) BARALIĆ, Marko (SRB, WC) 3-6 0-6
GRAHOVAC, Vukašin (SRB) GONCALVES, David (FRA) 2-6 2-6
RAJIĆ, Marko (SRB, 9) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-0 6-0
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 6-1 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB) SIKMAN, Philip (GBR) 1-6 0-2 predao S.L.
JANDRIĆ, Darko (SRB) TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 6-4 4-6 6-4
TOMIĆ, Petar (SRB) MANDIĆ, Marko (SRB, WC) 6-1 6-0
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) TROŠIĆ, Srđan (SRB) 6-2 6-0
SIMIĆ, Aleksandar (SRB, WC) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 5) 1-6 0-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ILIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) SIMON, Jan (SVK) 6-3 6-0
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) TEŠANOVIĆ, Marko (GER) 6-3 4-6 7-6(5)
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) KEČIĆ, Jefta (SRB) 0-6 3-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) BARALIĆ, Marko (SRB, WC) 6-1 6-2
RAJIĆ, Marko (SRB, 9) GONCALVES, David (FRA) 6-3 6-4
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) SIKMAN, Philip (GBR) 6-1 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB) LAURENT, Yanais (FRA, 2) 1-6 1-6
TOMIĆ, Petar (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 2-6 2-6
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) FABIAN, Patrik (SVK, 4) 6-7(2) 1-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 5) 3-6 6-4 5-7
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) BIRO, Andre (HUN) 3-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) KEČIĆ, Jefta (SRB) 7-6(2) 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) RAJIĆ, Marko (SRB, 9) 6-4 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) MEKTIC, Nikola (CRO, 1) 3-6 4-6
STOJISAVLJEVIĆ, Sasa (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 2-5, S.S. predao
KRSTIN, Pedja (SRB, 5) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) 6-3 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 2-6 0-6
RAJIĆ, Marko (SRB, LL) VAISSE, Martin (FRA, 6) 1-6 1-6
BEJTULAHI, Denis (SRB) KATIĆ, Dejan (SRB, Q) 3-6 4-6 
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, Q) 6-0 6-4
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) DEMOIS, Julien (FRA) 1-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) LAZOV, Alexander (BUL, 7) 3-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, LL) ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 6-4 6-2
BJELICA, Ivan (SRB, 2) ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) 7-6(4) 7-6(7)
2. kolo  KRSTIN, Peđa (SRB, 5) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 6-0 6-0
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) VAISSE, Martin (FRA, 6) 4-6 3-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) KATIĆ, Dejan (SRB, Q) 6-3 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 2) RAKIĆ, Strahinja (SRB, LL) 6-0 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 5) COMMIN, Cedrick (FRA, SE) 3-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 4) 5-7 2-6
BJELICA, Ivan (SRB, 2) LAZOV, Alexander (BUL, 7) 6-3 0-6 6-2
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 2) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 4) 6-2 6-7(10) 0-6
Dubl
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
FABIAN, Patrik (SVK)/
FAGO, Matteo (ITA, 1)
4-6 3-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)     (3)
GRIECO, Giovanni (ITA)/
TORRESI, Federico (ITA)
7-6(13) 6-7(8) 3-10
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)/
LAZOV, Alexander (BUL, 4)
4-6 3-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Craiova, Romania, $ 50,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) CAREGARO, Martina (ITA) 3-6 3-6
 Kazan, Russia, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) BORECKA, Martina (CZE) 6-3 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JEGIOLKA, Justyna (POL)
KREMEN, Ilona (BLR)/
SASNOVICH, Aliaksandra (BLR) (2)
7-5 4-6 9-11
 Westende-Middelkerke, Belgium, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja CARRERAS, Amanda (GBR) 1-6 4-6
 Brcko, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NJEGUŠ, Kristina (SRB) POLOVINA, Jelena (SRB) 6-2 6-1
GLUMAC, Ana (SRB) NIKIĆ, Andrea (BIH) 7-5 6-4
AŠANIN, Nina (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB) 1-6 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) DUZEL, Sejla (BIH) 6-1 7-6(2)
POPIVODA, Mila (SRB) ĐžAFIĆ, Nadja (BIH) 3-6 3-6
MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) ŠUŠAK, Antonela (CRO) 0-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL) 1-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) JAŠAREVIĆ, Amira (BIH, WC) 6-0 6-0
STEPANOVIĆ, Milica (SRB) JOKIĆ, Katarina (BIH) 1-6 1-6
2/3. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 1) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH, WC) 5-7 0-6
NJEGUŠ, Kristina (SRB) JEREŠIĆ, Sabina (CRO) 5-7 4-6
GLUMAC, Ana (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH) 3-6 0-6
BAUER, Elizabeta (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB) 6-3 6-4
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) CUK, Pia (SLO) 0-6 1-6
LUKAČ, Julija (SRB) ĆERANIĆ, Emilija (BIH, WC) 6-4 1-6 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL) 6-7(2) 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) JOKIĆ, Katarina (BIH) 1-6 1-6
POLIĆ, Ema (SRB) ARCIDIACONO, Federica (ITA) 4-6 7-5 2-6
3/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH) 2-6 1-6
LUKAČ, Julija (SRB) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, 3) ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) 2-6 4-6
SPREMO, Milana (SRB, 5) ARCIDIACONO, Federica (ITA, LL) 7-5 6-2 
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ZAFIROVA, Dalia (BUL, 7) 3-6 1-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) VAJDOVA, Natalia (SVK) 3-6 4-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) PONOMAREVA, Nelli (RUS, Q) 6-2 6-3
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, SE) KUBICIKOVA, Martina (CZE, 2) 2-6 4-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) ALIBALIĆ, Nina (CRO, Q) 6-1 6-3
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) PECKL, Kerstin (AUT, Q) 6-1 6-2
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) KUBICIKOVA, Martina (CZE, 2) 2-6 4-6
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 5) ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) 7-5 7-5
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 5) JOKIĆ, Katarina (BIH) 6-2 6-3
FINALE SPREMO, Milana (SRB, 5) KUBICIKOVA, Martina (CZE, 2) 1-6 7-5 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
WACANNO, Eva (NED)   (2)
LUKAČ, Julija (SRB)/
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB)
6-3 6-1
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
JOKIĆ, Katarina (BIH)
POPOVIĆ, Karla (CRO)/
RAIČKOVIĆ, Dejana (GER)  (3)
7-6(5) 5-0, predaja
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
WACANNO, Eva (NED)   (2)
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
JOKIĆ, Katarina (BIH)
6-2 3-6 8-10
FINALE JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
JOKIĆ, Katarina (BIH)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
ZAFIROVA, Dalia (BUL, 1)
5-7 1-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Porto, Portugal, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) ALMEIDA, Manuel (POR, Q) 6-4 6-2
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) MCGEEHAN, Freddie (GBR) 2-6 6-4 7-5
3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) GUELL BARTRINA, Eduard (ESP) 2-6 4-6
Dubl
1/4 finale MILOVIĆ, Željko(SRB)/
ALESHCHEV, Alexey (RUS)    (6)
GUIMARAES, Francisco (POR)/
SALGADO, Afonso (POR)
6-2 3-6 10-5
1/2 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
ALESHCHEV, Alexey (RUS)    (6)
GUELL BARTRINA, Eduard (ESP)/
LOPOEZ PEREZ FUSTER, Jorge (ESP)
0-6 4-6
Sofia, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) VALCHEV, Kaloyan (BUL, WC) 6-1 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) DINEVSKI, Jordan (BUL) 6-3 6-3
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) BUCUR , Sergiu Ioan (ROU,8) 4-6 6-7(4)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) BONACIA, Federico (ITA, 7) 7-5 6-4
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) BOYCHUK, Roman (UKR) 6-3 6-4
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) CHAUDHRY, SHAMAEL (GBR) 6-1 6-1
FINALE MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) MANDA, Calin (ROU, Q) 6-2 6-4 !!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 3) DAUS, Luana (ROU) 5-7 4-6
KOZAROV, Katarina (SRB, 7) GHIOCA, Mihaela (ROU) 6-4 6-4
PANIĆ, Milica (SRB) STANCIU, Luana (ROU) 6-7(5) 2-6
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 7) SAVCHENKO, Anna (CYP) 4-6 2-3 KK predala
Dubl
1/4 finale PANIĆ, Milica (SRB)/
ALEKSOVSKA, Doris (MKD)
GAVRILA, Oana (ROU)/
ZHELEVA, Viktoriya (BUL)
3-6 2-6
Yerevan, Armenia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, 13) SHAINYAN, Svyatoslav (RUS, WC) 6-4 5-7 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Pero Cvjetinović, Igor Ristić, Bogdan Bajić
 DEVOJČICE
Glavni žreb
*Sofija Mandić
Zell am See, Austria, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1/4 finale Filip GRBIĆ (SRB, 1) Dustin WERNER (GER, 11)
6-2 5-7 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Zoe Doronjski
Eching/Munich, Germany, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Jelena Pjeranović
Glavni žreb
*Tamara Milošević, Jelena Pjeranović (Q)
Skopje, Macedonia, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Konstantin Bogićević (7), Miloš Radenković (9), Miloš Nikolić (6), Aleksa Bućan (14), Veljko Radenković, Marko Đerić
1/4 finale Konstantin BOGIĆEVIĆ (SRB, 7) Goradz SRBLJAK (MKD, 2) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale Miloš RADENKOVIĆ (SRB)/
Goradz SRBLJAK (MKD)   (1)
Tomislav ANDREEVSKI (MKD)/
Bojan JANKULOVSKI (MKD)   (3)
6-2 1-6 8-10
Marko ĐERIĆ (SRB)/
Veljko RADENKOVIĆ (SRB)
Miloš NIKOLIĆ (SRB)/   (2)
Dragan DUMEVSKI (MKD)
3-6 6-4 1-10
FINALE Miloš NIKOLIĆ (SRB)/   (2)
Dragan DUMEVSKI (MKD)
Tomislav ANDREEVSKI (MKD)/
Bojan JANKULOVSKI (MKD)   (3)
0-3, MN/DD predali
 DEVOJČICE
Glavni žreb
* Mila Mejić (9), Tijana Spasojević (14), Lena Babunski, Ivana Risteski, Milica Petrović, Teodora Ristić (6)
1/4 finale Tijana SPASOJEVIĆ (SRB, 14) Marija ELENOVA (SRB, 7)
6-4 6-0
1/2 finale Tijana SPASOJEVIĆ (SRB, 14) Ioana MINCA (ROU, 1)
1-6 2-6
Dubl
1/2 finale Teodora RISTIĆ (SRB)/
Katarina MARINKOVIKJ (MKD)
Elizaveta BASINA (RUS)/
Satsuki TAKAMURA (JPN
6-3 2-6 8-10
Kilkis, Greece, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Nevena Soković (3), Jasmina Moskovljević
1/4 finale Nevena SOKOVIĆ (SRB, 3) Magdalini EFTHIMIADOU (GRE, 7) M.E. odustala
1/2 finale Nevena SOKOVIĆ (SRB, 3) Maria KOMCHENKO (RUS, 5) 1-6 6-1 1-6
Dubl
1/2 finale Nevena SOKOVIĆ (SRB)/
Jasmina MOSKOVLJEVIĆ (SRB)
Theodora SOLDATOU (GRE)/
Panna UDVARDY (HUN)      (1)
2-6 2-6
Eching/Munich, Germany, G1, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Strahinja Pjeranović, Nemanja Vlajić
Glavni žreb
*Konstantin Kirovski, Bodin Žarković
1/4 finale Konstantin KIROVSKI (SRB, 3) Karlo DIVKOVIĆ (CRO, 7)  6-2 0-6 4-6
    Podgorica, Montenegro, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Aleksandar Tomić (1), Ivan Stančetić (WC), Radivoje Kovačević, Luka Vukmanović
Glavni žreb
*Aleksandar Tomić (Q), Ivan Stančetić (Q), Radivoje Kovačević (Q), Luka Vukmanović (Q), Nemanja Popović (6), Aleksa Martinović, Marko Miladinović (4), Pavle Drobnjaković, Lazar Vojinović (WC), Miloš Vuković (WC), Mihajlo Drobnjaković, Stefan Gažo (5), Milan Radojković (WC)
1/4 finale Marko MILADINOVIĆ (SRB, 4) Bodin ALEKSIĆ (MGO, 8)  6-2 6-2
Stefan GAŽO (SRB, 5)
Andrej GRUBIŠIĆ (BIH, 2)
1-6 4-6 
1/2 finale Marko MILADINOVIĆ (SRB, 4) Savriyan DANILOV (RUS, 1) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale Stefan GAŽO (SRB)/
Calin Ciprian SIMU (ROU)
Andrej GRUBISIC (BIH)/
Matic PODLIPNIK (SLO)   (2)
5-7 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Katarina Lazarević (1), Teodora Golubović (3), Jovana Tričković, Mina Stojčević
Glavni žreb
*Katarina Lazarević (Q), Teodora Golubović (Q), Mina Stojčević (Q), Jovana Gvozdenović, Olga Danilović (WC), Draginja Vuković (8), Teodora Đokić (WC), Katarina Dražić (7), Katarina Kostić, Sara Gvozdenović, Boba Kotlica, Tamara Malešević, Jana Bojović (2)
1/4 finale Olga DANILOVIĆ, (SRB, WC) Anastasia USHAKOVA (RUS, 1)  4-6 3-6
Katarina DRAŽIĆ (SRB, 7) Andjela MALOVIĆ (MGO, 3)
1-6 2-6
Sara GVOZDENOVIĆ (SRB) Sandra BOŽINOVIĆ (FRA, 5)
4-6 3-6
Jana BOJOVIĆ (SRB, 2) Valentina KHALTURINA (RUS, 6)
6-0 6-0
1/2 finale Jana BOJOVIĆ (SRB, 2) Sandra BOŽINOVIĆ (FRA, 5) 4-6 7-6(5) 6-0
FINALE Jana BOJOVIĆ (SRB, 2) Anastasia USHAKOVA (RUS, 1) 6-1 6-4 !!!
Dubl
1/2 finale Jana BOJOVIĆ (SRB)/
Anđela MALOVIĆ (MGO)   (1)
Boba KOTLICA (SRB)/
Sarah NIKOCEVIC (GER)
6-3 7-6(4)
Katarina DRAŽIĆ (SRB)/
Draginja VUKOVIĆ (SRB)
Valentina KHALTURINA (RUS)/
Alina V. MENSHYKOVA (UKR)
4-6 0-6
 FINALE Jana BOJOVIĆ (SRB)/
Anđela MALOVIĆ (MGO)   (1)
Valentina KHALTURINA (RUS)/
Alina V. MENSHYKOVA (UKR)
6-4 7-6(5)!!!
Khimki, Russia, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE 
Glavni žreb
*Vera Marković
Karlsruhe, Germany, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Tatjana Marković