Turniri od 12.06 -18.06.

RICOH OPEN, ‘S-HERTOGENBOSCH, THE NETHERLANDS, ATP 250, $€589.195, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) SUGITA, Yuichi (JPN) 7-6(3) 3-6 6-0
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) ČILIĆ, Marin (CRO, 1) 7-6(6) 2-6 4-6
MERCEDES CUP, STUTTGART, GERMANY, ATP 250,  €630.785, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) PAIRE, Benoit (FRA) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)
DANIELL, Marcus (NZL)/
DEMOLINER, Marcelo (BRA)
1-6 6-3 7-10

Ricoh Open, ‘s-Hertogenbosch, The Netherlands, WTA International, €$226.750, trava
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) KREJSOVA, Petra (CZE, Q) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PETKOVIĆ, Andrea (GER)
MELICHAR, Nicole (USA)/
SMITH, Anna (GBR)(4)
6-7 6-4 4-10

CITTA DI CALTANISSETTA, Caltanissetta, Italy, 127.000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) HAIDER-M., Andreas (AUT, WC) 6-4 7-6(1)
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) SORGI, Joao Pedro (BRA, 5) 6-4 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ARNABOLDI, Andrea (ITA) 6-4 6-3
ZEKIĆ, Miljan (SRB) RUBLEV, Andrey (RUS) 3-6 4-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2, WC) STEBE, Cedrik-Marcel (GER, Q) 2-6 2-6
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) LORENZI, Paolo (ITA, 1, WC) 7-6(6) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
DELBONIS, Federico (ARG)/
DURAN, Guillermo (ARG)
3-6 1-6
LISBOA BELEM OPEN, Lisbon, Portugal, €43.000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) CABRAL, Francisco (POR, WC) 6-2 6-3
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) LENZ, Julian (GER) 6-7(1) 6-4 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) SOUSA, Pedro (POR, 7) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BEDNAREK, Tomasz (POL)
MIES, Andreas (GER)/
OTTE, Oscar (GER)(4)
6-4 6-7 10-7
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
BALAZS, Attila (HUN)/
BORSOS, Gabor (HUN)
2-6 2-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BEDNAREK, Tomasz (POL)
CARBALLES BAENA, Roberto (ESP)/
CORIA, Federico (ARG)
6-4 5-7 8-10

XIXO Open Gyula, Gyula, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ALEKSIĆ, Nikola (SRB) slobodan
KOLARIĆ, Igor (SRB, 9) slobodan
PERIĆ, Nebojša (SRB, 3) slobodan
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 13) slobodan
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6, WC) slobodan
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) AMIROV, Davud (RUS) 6-7(3) 6-2 6-1
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) ARAMBURU, Aitor (MEX) 6-3 6-2
2/3. kolo ALEKSIĆ, Nikola (SRB) NEMA, Patrik (SVK. 1) 0-6 2-6, ret.
KOLARIĆ, Igor (SRB, 9) PAPAC, Tomislav Edward (AUS) 7-6(4) 6-0
PERIĆ, Nebojša (SRB, 3) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 5-7 6-3 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 13) BARTAKOVICS, Marcell (HUN) 6-2 6-4
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) BOH, Grega (SLO, 10) 6-7(3) 4-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6, WC) NECZ, Andras (HUN) 6-4 6-2
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) GODRY, Levente (HUN, 8) 3-6 2-6
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6, WC) MARKO, Michal (SVK, 11) 6-0 6-3
KOLARIĆ, Igor (SRB, 9) ŠABANOV, Matej (CRO, 2) 6-4 4-6 2-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, 3) RAKIĆ, Strahinja (SRB, 13) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) LESTIENNE, Constant (FRA, 1) 3-6 5-7
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) NEMA, Patrik (SVK, Q) 7-5 4-6 6-3
PERIĆ, Nebojša (SRB, LL) RUPPLI, Andrew (SUI) 4-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) JALOVIEC, Marek (CZE, 2) 1-6 0-1, ret.
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) VALKUSZ, Mate (HUN, WC) 3-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(1)
W/O
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
SUBAŠIĆ, Kerim (BIH)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
PUODZIUNAS, Scott (AUS)
3-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)
LISKA, Tomas (SVK)/
MARKO, Michal (SVK)
3-6 5-7
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
CORNEA, Victor V. (ROU)/
MENA, Facundo (ARG)(2)
2-6 6-4 4-10
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
 GENGEL, Marek (CZE)/
JALOVIEC, Marek (CZE)
1-6 6-7(4)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
PUODZIUNAS, Scott (AUS)
OBAL, Patrik (SVK)/
SACHKO, Vitally (UKR)
6-4 6-2
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
PUODZIUNAS, Scott (AUS)
CORNEA, Victor V. (ROU)/
MENA, Facundo (ARG)(2)
6-4 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
PUODZIUNAS, Scott (AUS)
 GODRY, Levente (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)(4)
7-6(2) 6-2
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) INAN, Gorkem Yuksel (TUR) 6-4 6-4
2/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) TURKER, Mert Naci (TUR, 13) 0-6 1-6
Arad, ROU F3, Arad, Romania, $15,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROV, Kosta (SRB) MARTINEZ, Louroi (SUI) 4-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar NEICA, Darius (ROU, 15) 1-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-3 6-0
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) STOKKER, Alex (ROU) 1-6 1-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 6-4 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) PAVLOVIC, Luka (FRA, 13) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) SIMON, Tobias (GER, 5) W/O
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) KALENICHENKO, Danylo (UKR) 6-2 3-6 5-7

Aegon Manchester Trophy, Manchester, Great Britain, $100.000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) ERAKOVIĆ, Marina (NZL) 5-7 6-3 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) BOULTER, Katie (GBR, WC) 6-2 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) TAYLOR, Gabriella (GBR) 6-4 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7)  SABALENKA, Aryna (BLR, 4) 6-0 6-2
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) DIYAS, Zarina (KAZ) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KERKHOVE, Lesley (NED)(2)
FRECH, Magdalena (POL)/
MESTACH, An-Sophie (BEL)
6-4 3-6 4-10
XIXO Ladies Open Hódmezövásárhely, Hodmezovasarhely, Hungary, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) ZERIU, Patricia (ROU) 6-1 6-1
BONIĆ, Barbara (SRB) ADAMESCU, Cristina (ROU) 6-4 6-2
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) FRANCATI, Emilie (DEN) 2-6 3-6
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) JUHASZOVA, Vivien (SVK, 3) 6-4 4-6 1-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) PIROK, Alexa (HUN) 6-1 0-0, ret
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) PANOVA, Alexandra (RUS, 2) 2-6 6-3 2-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) KOSTYUK, Marta (UKR, WC) 1-6 6-4 6-3
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) MIHALIKOVA, Tereza (SVK, Q) 6-3 6-1
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) GALFI, Dalma (HUN, 5) 1-6 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ZAJA, Anna (GER) 7-5 6-1
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)  HAAS, Barbara (AUT, 8) 3-6 4-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) SCHMIEDLOVA, Anna Karolina (SVK) 6-7(4) 6-0 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KOVINIĆ, Danka (MNE, 2) 2-6 3-6
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) HAAS, Barbara (AUT, 8) 6-0 6-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) KOVINIĆ, Danka (MNE, 2) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
JOROVIĆ, Ivana (SRB)
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
BOSIO, Victoria (ARG)
6-3 6-1
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
UDVARDY, Panna (HUN)
GALFI, Dalma (HUN)/
ZIDANSEK, Tamara (SLO)
6-7(4) 6-2 10-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KOSTOVA, Elitsa (BUL)
LAPKO, Vera (BLR)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK, 3)
6-3 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
JOROVIĆ, Ivana (SRB)
BARA, Irina Maria (ROU)/
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)(2)
6-4 1-6 7-10
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
UDVARDY, Panna (HUN)
BUKTA, Agnes (HUN)/(4)
JUHASZOVA, Vivien (SVK)
6-4 3-6 10-8
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KOSTOVA, Elitsa (BUL)
EIKERI, Ulrikke (NOR)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)
1-6 6-3 5-10
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
UDVARDY, Panna (HUN)
TAKAHATA, Kotomi (JPN)/
THOMBARE, Prarthana G. (IND)(1)
4-6 3-6
TI CIUTAT DE BARCELONA WOMEN WORLD WINNER, Barcelona, Spain, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) HOSTE FERRER, Claudia (ESP) 2-6 5-7
ZUBR CUP, Prerov, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) POKORNA, Petra (CZE) 6-7(4) 6-7(4)
VITALITY OPEN TOUR, Curtea de Arges, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BAJESCU, Nicoleta Cristina (ROU) 6-2 6-0
MILETIĆ, Kristina (SRB, 2) slobodna
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) 2-6 3-6
2/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 2) SAVESCU, Iulia (ROU) 6-4 4-6 6-1
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) NITESCU, Andra Maria (ROU) 6-1 6-4
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) NEGOITA, Maria Victoria (ROU) 4-6 2-6
3/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 2) MARE, Tania Andrada (ROU) 3-6 2-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) GHITESCU, Andreea (ROU, 1) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) TOMA, Maria (ROU, Q) 6-0 4-6 6-1
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) CRACIUN, Georgia Andreea (ROU, 8) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(3)
MIHAYLOVA, Gebriela (BUL)/
VANEVA, Zinovia (BUL)
3-6 4-6
Infond Open, Maribor, Slovenia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MITROVIĆ, Teodora PALČIĆ, Sara (SLO) 4-6 6-7(4)
LUKIĆ, Jelena (SRB, 2) slobodna  
KOSTIĆ, Katarina (SRB) CUK, Pia (SLO) 2-6 3-6
TOMIĆ, Tamara (SRB) SOTOŠEK, Neja (SLO) 6-3 7-6(3)
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) ŠUNJIĆ, Neli (CRO) 3-6 2-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) JAUK, Julija (SLO) 6-1 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) ŠUNJIĆ, Margita (CRO) 6-4 6-1
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) PROŠENJAK, Lara (SLO) 7-6(8) 5-7 6-3
2/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 2) TURKOVIĆ, Domenika (CRO) 3-6 0-6
TOMIĆ, Tamara (SRB) JABLONOVSKA, Jana (SVK, 3) 2-6 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) PALCATOVA, Barbora (SVK) 7-5 6-4
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 1-6 1-6
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) VOVK, Lara (SLO) 6-2 6-2
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) ZELIĆ, Iva (CRO, WC) 7-5 6-2
Glavni žreb
 1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SZUPPER, Marlies (AUT) 1-6 6-3 5-7
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PAIRONE, Giulia (ITA, Q) 4-6 2-6
SPREMO, Milana  (SRB) POTOČNIK, Nina (SLO, 8) 3-6 7-5 1-6
ERIĆ, Doroteja  (SRB) PALČIČ, Sara (SLO, Q) 6-1 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB) SVINOS, Angelique (AUS) 2-6 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) 6-1 7-5
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) ČUK, Pia (SLO, Q) 1-6 6-7(3)
ERIĆ, Doroteja  (SRB) POTOČNIK, Nina (SLO, 8) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB)(1)
slobodne
ERIĆ, Doroteja  (SRB)/
ZOTOVA, Maria (RUS)
ČUK, Pia (SLO)/(WC)
DE BEER, Emmanuelle (MRI)
6-3 5-7 9-11
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
KOLAR, Nina (SLO)/
PALČIČ, Sara (SLO
6-4 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB)(1)
ČUK, Pia (SLO)/(WC)
DE BEER, Emmanuelle (MRI)
6-2 6-4
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
KOLAR, Nastja (SLO)/
SHAKOVETS, Christina (GER)(2)
3-6 6-2 12-14
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB)(1)
JABLONOVSKA, Jana (SVK)/
SZUPPER, Marlies (AUT)(4)
5-7 6-4 9-11

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Kelibia ITF Juniors, Kelibia, Tunisia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) BEN BRAHIM, Zakaria (TUN, WC) 2-6 6-0 3-6
25th International Junior Tournament of Offenbach, Offenbach, Germany, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) STEARNS, Peyton (USA, Q) 6-1 6-4
3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) ROSSI, Federica (ITA) 5-7 7-6(5) 2-6
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
MORVAYOVA, Viktoria (SVK)(2)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)
5-7 7-6(9) 4-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO UNDER 16 – MILANO, Milano, Italy, U16, C1, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Viktor Jović, Vanja Dobrnjac (13), Adam Kovač
2. kolo: Kristijan Juhas (2)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 4) GECSEK, Fanni (HUN, 12) 6-1 7-5
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 4) VIDMANOVA, Darja (CZE, 7) 6-4 4-6 5-7
TENNISPARK Open 2017 U 16, Skopje, Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Veljko Pejčić (Q)
3. kolo: Lazar Radenković, Andrija Jevtić (6)
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) TERZIEV, Simeon (BUL, 5) 2-6 6-3 6-2
KIJAC, Nikola (SRB, 7) PULJIĆ, Luka (BIH, 16) 7-6(7) 0-6 7-6(3)
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 4) PETROVIĆ, Dražen (BIH) 5-7 3-6
JOVIĆ, Uroš (SRB, 14) RADEV, Mario (BUL, WC) 6-7(3) 6-1 7-5
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) KIJAC, Nikola (SRB, 7) 6-3 2-6 6-3
JOVIĆ, Uroš (SRB, 14) PETROVIĆ, Dražen (BIH) 6-4 2-6 6-4
FINALE JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) JOVIĆ, Uroš (SRB, 14) 7-5 6-7(0) 7-6(5)
Dubl
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
POPOVSKI, Damjan (MKD)(8)
TEMOV, Aleksandar (BUL)/
TERZIEV, Simeon (BUL)(5)
2-6 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Simona Josimović, Doroteja Petrović
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 5) KRZOVSKA, Darija (MKD, 2) 5-7 3-6
12. Euroregion Nisa Cup, Hradek nad Nisou, Czech Republic, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Milica Durić (11)
Čačak Open 2017, Čačak, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Leon Nikolić (2), Ognjen Gajić, Lav Visković (3), Mihajlo Vučićević, Haralampije Toskić, Matija Glišović (WC), Aleksa Miljković, Vladimir Kojičić (WC)
2/2. kolo: Nikola Cvetanović, Veljko Krstić (4), Lazar Bojović, Andrej Radojičić
Glavni žreb
1. kolo: Andrija Zagorac (WC), Lazar Danić, David Bjelivuk, Stefan Skobelev, Stefan Malbaša, Veljko Cvetković (WC)
2. kolo: Krsta Petrović (10), Lazar Bojović (LL), Petar Belošević (Q), Nikola Jovanović (WC), Nikola Zekić (3), Matija Tešić, Bogdan Bukarica
3. kolo: Luka Kurtović (14)
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, 4) UENOYAMA, Taiyo (JPN, 11, SE) 4-6 6-2 3-6
GAJIĆ, Aleksa (SRB, WC) DIMITRIJEVIĆ, Jan (SLO) 6-1 6-4
1/2 finale GAJIĆ, Aleksa (SRB, WC) VUKADIN, Noa (CRO, 9) 6-4 6-2
FINALE GAJIĆ, Aleksa (SRB, WC) UENOYAMA, Taiyo (JPN, 11, SE) 6-1 5-7 2-6
Dubl
1/2 finale DANIĆ, Lazar (SRB)/
MRKEV, Boris (MKD)(7)
ADACHI, Taki (JPN)/
KINCSES, Kristof (HUN)
5-7 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Nikolić, Una Vajagić (WC), Kristina Stamenković, Anastasija Nikolić (WC), Sara Milosavljević (Q), Milica Radunović (WC)
2. kolo: Fatma Idrizović (1), Mirjana Jovanović, Anamarija Kovačević, Sara Đunisijević (WC), Mina Milosavljević (Q), Teodora Stefanović (WC), Iva Šepa (11)
3. kolo: Mia Marjanović (6), Andrea Obradović, Laura Dukić (16)
1/4 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 3) MILOJEVIĆ, Mia Vukica (NZL, 10) 6-1 6-0
1/2 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 3) KUBO, Kyoka (JPN, 2) 2-6 6-0 4-6
Dubl
1/2 finale MARJANOVIĆ, Mia (SRB)/
STAMENKOVIĆ, Kristina (SRB)(5)
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)/
KIROVSKA, Stefanija (MKD)(4)
6-4 2-6 4-10
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB)/
KOVAČEVIĆ, Anamarija (SRB)(3)
RATKOVIĆ, Divna (MGO)/
SIMEVA, Aleksandra (MKD)(2)
3-6 3-6
FINALE OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)/
KIROVSKA, Stefanija (MKD)(4)
RATKOVIĆ, Divna (MGO)/
SIMEVA, Aleksandra (MKD)(2)
1-6 7-5 7-10
PRIJEDOR OPEN 12&U 2017, Prijedor, Bosna i Hercegovina, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB) KOGLER, Nicola (AUT) 1-6 3-6
LUDOŠKI, Lazar (SRB) MILALIĆ, Edin (BIH) 6-2 2-6 6-2
1/2 finale LUDOŠKI, Lazar (SRB) KUNA, Fran (CRO) 6-2 6-4
FINALE LUDOŠKI, Lazar (SRB) KOGLER, Nicola (AUT) 6-0 6-1
Dubl
1/2 finale DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
MULALIć Edin (BIH)
MAKSIMOVIĆ, Marko (BIH)/
ŠIŠIĆ, Fatih (BIH)
6-0 6-4
FINALE DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
MULALIć Edin (BIH)
HAAS, Koritz (AUT)/
KOGLER, Nicola (AUT)
6-3 6-1
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Milana Bukarica
2. kolo: Sara Ristić (WC)
1/4 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB) MIDŽIĆ, Ema (CRO) 2-6 6-2 6-0
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) SAVELEVA, Stanislava (RUS) 6-1 6-0
1/2 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB) KANEMAKI, Chisato (JPN) 0-6 1-6
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) PILOSYAN, Adel (RUS) 6-3 6-1
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) KANEMAKI, Chisato (JPN) 6-0 6-0