Turniri od 12.03 – 18.03.

Turniri od 12.03 – 18.03.

ATP1000, Indian Wells, USA, $ 4,694,969, tvrda podloga
Singl
1.kolo DJOKOVIC, Novak SRB 1 Slobodan
TROICKI, Viktor SRB 25 Slobodan
TIPSAREVIC, Janko SRB 9 Slobodan
2.kolo  DJOKOVIC, Novak SRB 1 GOLUBEV, Andrey KAZ Q 6-3 6-2
TROICKI, Viktor SRB 25 HARRISON, Ryan USA 6-7(5) 3-6
TIPSAREVIC, Janko SRB 9 MULLER, Gilles LUX 6-4 6-2
3. kolo DJOKOVIC, Novak SRB 1 ANDERSON Kevin RSA 29 6-2 6-3
TIPSAREVIC, Janko SRB 9 NALBANDIAN, David ARG 3-6 6-3 3-6
4. kolo DJOKOVIC, Novak SRB 1 ANDUJAR, Pablo ESP 6-0 6-7(5) 6-2 
1/4 finale DJOKOVIC, Novak SRB 1 ALMAGRO, Nicolas ESP 10 6-3 6-4
1/2 finale DJOKOVIC, Novak SRB 1 ISNER, John USA 11 6-7(7) 6-3 6-7(5)
Dubl
1.kolo DJOKOVIC, Novak (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
GRANOLLERS, Marcel (ESP)/
LOPEZ, Feliciano (ESP)
5-7 5-7 
LLODRA, Michael (FRA)/
ZIMONJIC, Nenad (SRB) 2
 – LOPEZ, Marc (ESP)/
NADAL, Rafael (ESP)
4-6 4-6

WTA Premier Mandatory, Indian Wells, USA, $5,536,664, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana SRB PEGULA, Jessica USA WC 6-7(4) 6-7(5)
Singl 
1. kolo JANKOVIC, Jelena SRB 12 Slobodna
IVANOVIC, Ana  SRB 15 Slobodna
2. kolo JANKOVIC, Jelena SRB 12 HAMPTON, Jamie USA WC 4-6 3-6
IVANOVIC, Ana  SRB 15 LARRSON, Johanna SWE 6-1 6-2
3. kolo IVANOVIC, Ana  SRB 15 PERVAK Ksenija KAZ 6-7(8) 6-3 6-2
4. kolo IVANOVIC, Ana  SRB 15 WOZNIACKI, Caroline DEN 4 6-3 6-2
1/4 finale IVANOVIC, Ana  SRB 15 BARTOLI, Marion FRA 7 6-3 6-4
1/2 finale IVANOVIC, Ana  SRB 15 SHARAPOVA, Maria RUS 3 4-6 1-0, pred. Ane
Dubl
1. kolo DANIILIDOU, Eleni(GRE)/
JANKOVIC, Jelena (SRB) WC
BEGU, Irina-Camelia (ROU)/
MARTINEZ SANCHEZ, Maria Jose (ESP)
2-6 6-2 7-10

Sarajevo, Bosnia & Herzegovina, € 30,00+H, tepih
Kvalifikacije
1. kolo  BEJTULAHI, Denis SRB  KADRIC, Zlatan BIH WC 7-5 4-6 2-6
 CACIC, Nikola SRB 4  Slobodan
 MILIVOJEVIC, Ivan SRB  Slobodan
2. kolo  CACIC, Nikola SRB 4  MERUNKA, Stefan BIH WC 6-0 6-0 
 MILIVOJEVIC, Ivan SRB  RASPUDIC, Franjo BIH 7 5-7 2-6
3. kolo  CACIC, Nikola SRB 4  RASPUDIC, Franjo BIH 7 6-4 6-3 
Singl
1. kolo  LAJOVIC, Dusan SRB 6  MATSUKEVITCH, Denis RUS 6-3 6-4
 BOZOLJAC, Ilija SRB  BECK, Andreas GER 1 6-4 6-4
 DJOKOVIC, Marko SRB WC  ALBOT, Radu MDA 4-6 3-6
 CACIC, Nikola SRB Q  BERRER, Michael GER 2 6-7(4) 6-4 6-4
2. kolo  LAJOVIC, Dusan SRB 6  BASIC, Mirza BIH 6-1 6-4
 BOZOLJAC, Ilija SRB  COPIL, Marius ROU 7-6(4) 6-7(4) 7-6(3)
 CACIC, Nikola SRB Q  MARTIN, Fabrice FRA 6-7(5) 7-6(4) 7-6(4)
1/4 finale   LAJOVIC, Dusan SRB 6  KUDRYAVTSEV, Alexander RUS 4 6-1 3-6 1-6
 BOZOLJAC, Ilija SRB  MERTL, Jan CZE 6-7(4) 6-4 6-7(8)
 CACIC, Nikola SRB Q  BROWN, Dastin GER 5 4-6 3-6
Rabat, Morocco, €30,000 +H, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo  ZEKIC, Miljan SRB  GOMBOS, Norbert SVK 2-6 6-3 6-4
2. kolo  ZEKIC, Miljan SRB  OLASO, Guillermo ESP 3 7-6(7) 1-6 0-2 pred. 

ITF Nassau, Bahamas, $100,000+H, tvrda podloga
Singl
1 kolo  JOVANOVSKI Bojana SRB DUQUE-MARINO, Mariana COL 6-4 6-1 
2 kolo  JOVANOVSKI Bojana SRB DUBOIS, Stephanie CAN 6 6-3 6-1 
1/4 finale  JOVANOVSKI Bojana SRB SANCHEZ, Maria USA WC 6-1 7-6 
1/2 finale  JOVANOVSKI Bojana SRB WOZNIAK, Aleksandra CAN 5 7-6(5) 4-6 1-6 
ITF Poza Rica, Mexico, $25.000,  šljaka
Singl
1 kolo  KRUNIĆ, Aleksandra SRB 6 PIQUION, Natalie FRA 6-2 6-2 
2 kolo  KRUNIĆ, Aleksandra SRB 6 KOEHLER, Maria Joao POR 6-2 6-3 
1/4 finale  KRUNIĆ, Aleksandra SRB 6 SHVEDOVA, Yaroslava KAZ 2 3-6 2-6 
ITF Bath, Great Britain, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo ADAMOVIC, Katarina SRB 14 HORN, Pippa GBR 6-0 6-4 
2. kolo ADAMOVIC, Katarina SRB 14 BOEYKENS, Elyne GBR 4 7-6(6) 4-6 6-4
Singl
1. kolo SPREMO, Milana SRB WHORISKEY, Caitlin USA LL 6-7(5) 7-5 1-6 
ADAMOVIC, Katarina SRB Q DEVINE, Emma GBR WC 6-3 6-7(3) 7-6(4) 
2. kolo ADAMOVIC, Katarina SRB Q GATTO-MONTICONE, Giulia ITA 4 2-6 0-6 
ITF Antalya-Ali Bey Manavgat, Turkey, $10.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo NOVCIC, Andjela SRB ROMA, Sandra SWE 8 5-7 0-6 
Singl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora SRB 6 ESEN, Lutfiye TUR WC 6-0 7-5 
2. kolo MIRČIĆ, Teodora SRB 6 SAVIC, Ana CRO 6-4 5-7 3-6 
ITF Mumbai, India, $10.000, tvrda podloga
Singl
1. kolo JAKŠIĆ Jovana SRB 7 CHAKRAVARTHI, Rushmi IND 6-2 6-2 
ČUROVIĆ Tamara SRB JAKUPOVIĆ Dalila SLO 2 3-0, pred. 
2. kolo JAKŠIĆ Jovana SRB 7 SAKKARI, Maria GRE 6-1 1-0 pred. 
ČUROVIĆ Tamara SRB SUNKARA, Rishika IND WC 6-2 6-2 
1/4 finale JAKŠIĆ Jovana SRB 7 ČUROVIĆ Tamara SRB 3-5 diskval. Čurović
1/2 finale JAKŠIĆ Jovana SRB 7 WANNASUK, Nungnadda THA 6-4 6-1 
Finale JAKŠIĆ Jovana SRB 7 SHLOMO, Keren ISR 1 6-3 7-6(5) 
ITF Calabasas, USA, $15.000, tvrda podloga
Singl
1. kolo  OBRADOVIC, Vladimir SRB  VESELY, Jiri CZE 6-3 6-3 
2. kolo  OBRADOVIC, Vladimir SRB  SANDGREN, Tenny USA 3-6 3-6 
ITF Antalya-Ali Bey Manavgat, Turkey, $10.000, šljaka
Singl
1. kolo  BJELICA, Ivan SRB 2  GROZDANOV, Tihomir BUL 2-6 1-6
 ZLATANOVIC, Arsenije SRB  KOOLHOF, Wesley NED LL 7-6 4-6, 6-1
2. kolo  ZLATANOVIC, Arsenije SRB  CERVENAK, Pavol, SVK 1 2-6, 7-6, 4-6 
ITF Umag, Hrvatska, $10.000, šljaka
Kvalkifikacije
1. kolo  JEVTIC, Slobodan SRB  BOROVINA, Ante CRO 6-3 7-5 
 ZDRAVKOVIC, Bojan SRB  FILIP, Vladimir ROU 6-0 6-2
 ZAFIROVIC, Djordje SRB  MAGG, Christian AUT 2 1-6 0-6 
 TOMIC, Petar SRB  BIZJAK, Blaz SLO 6-4 6-3 
 MARKOVIC, Goran SRB  SETIC, Filip CRO WC 1-6 5-7 
 ZIVOJINOVIC, Stefan SRB WC  LONCAREVIC, Branko CRO 3-6 2-6 
 NIKOLIC, Filip SRB  CRISAN ZARA, Gabriel Vlad ROU 6-1 6-1 
 JOVANOVIC, Ognjen SRB  SULEA, Tudor Cristian ROU 6-0 7-5
 PETRONIJEVIC, Uroš SRB  KOPEINIGG, Daniel AUT 6-3 6-4 
 RAJIC, Marko SRB 2  OKORN, Matija SLO 1-6 5-7 
2. kolo  JEVTIC, Slobodan SRB  ANDROIC, Toni CRO 1 2-6 2-6
 ZDRAVKOVIC, Bojan SRB  MASIERI, Andre ITA 6-0 6-1
 TOMIC, Petar SRB  ANTONESCU, Vasil ROU 2-6 1-6 
 NIKOLIC, Filip SRB  HADZALIC, Dino CRO 6-4 6-2 
 JOVANOVIC, Ognjen SRB  BECHT, Marko CRO WC 6-1 6-1 
 PETRONIJEVIC, Uroš SRB  BONADIO, Riccardi ITA 6-4 4-6 6-4 
3. kolo  ZDRAVKOVIC, Bojan SRB  SEDLETZKY, Markus AUT 7-6(5) 1-0, pred. 
 NIKOLIC, Filip SRB  CEROVIC, Ivan CRO 7 0-6 1-6 
 JOVANOVIC, Ognjen SRB  DRAGANJA, Marin CRO 8 2-6 2-6 
 PETRONIJEVIC, Uroš SRB  OKORN, Matija SLO 6-0 6-4 
4. kolo  ZDRAVKOVIC, Bojan SRB  ANDROIC, Toni CRO 1 2-6 2-6
 PETRONIJEVIC, Uroš SRB  DRAGANJA, Marin CRO 8 3-6 2-6
Singl
1. kolo  JANKOVIC, Miki SRB JASTRAUNIG, Lukas AUT 3-6 4-6 

19th Sarawak Chief Minister’s Cup (I), Malaysia, Grade 1, tvrda podloga
Singl – dečaci 
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola SRB 1 Slobodan
KRSTIN, Peđa SRB 2 Slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola SRB 1 GUCCIONE, Daniel AUS 6-2 3-6 7-5 
KRSTIN, Peđa SRB 2 BENJASUPAWAN, Nattan THA 5-7 7-6(3) 6-1 
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola SRB 1 BOYCE, Charles USA Q 6-1 6-2 
KRSTIN, Peđa SRB 2 MUGEVICIUS, Lukas LTU 14 6-7(5) 6-3 6-2 
1/4 finale  MILOJEVIĆ, Nikola SRB 1 CHUNG, Hyeon KOR 6-2 6-2 
KRSTIN, Peđa SRB 2 DONATI, Matteo ITA 8 4-6 7-6(7) 7-6(5) 
1/2 finale  MILOJEVIĆ, Nikola SRB 1 ĆORIĆ, Borna CRO 3 7-5 4-6 6-4 
KRSTIN, Peđa SRB 2 KIM, Jae Hwan KOR 9 1-6 2-6 
Finale  MILOJEVIĆ, Nikola SRB 1 KIM, Jae Hwan KOR 9 6-1 6-4 
ITF4 U18 Empire Cup 2012, Slovakia, Grade 4, tvrda podloga
Kvalifikacije – dečaci
1. kolo RAKIC, Strahinja SRB 2 PAVLOVSKY, Tomas SVK 6-1 6-2 
2. kolo RAKIC, Strahinja SRB 2 VIDO Matej SVK 6-4 7-6(3) 
Singl – dečaci
1. kolo STIPCIC, Filip SRB 16 Slobodan
ĐOKOVIĆ, Đorđe SRB NAGY, Oliver SVK WC 5-7 5-7 
RAKIC, Strahinja SRB Q NOVIKOV, Andrei SVK 4-6 0-6 
PJEVČEVIĆ, Petar SRB ONTICA, Cosmin ROU 0-6 4-6
2. kolo STIPCIC, Filip SRB 16 KETYI, Andras HUN 6-7(3) 6-2 6-4
3. kolo STIPCIC, Filip SRB 16 GOLES BABIC, Marko CRO 1 1-6 pred.