Turniri od 12.03 – 18.03.

IRVING TENNIS CLASSIC, Irving, TX, USA, $150.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, Alt) SMYCZEK, Tim (USA, Alt) 4-6 3-6
2018 PINGSHAN OPEN, Shenzhen, China, €$75.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) JAZIRI, Malek (TUN, 1) 5-1 6-1 5-7
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) GRANOLLERS, Marcel (ESP, 4) 6-3 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) GALOVIĆ, Viktor (CRO) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
GALOVIĆ, Viktor (CRO)
IGNATIK, Uladzimir (BLR)/
WEISSBORN, Tristan S. (AUT)
7-6(3) 2-6 13-11
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
GALOVIĆ, Viktor (CRO)
MOLCHANOV, Denys (UKR)/
ZELENAY, Igor (SVK)(2)
2-6 3-6

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) FILIP, Vladimir (ROU) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
GABRIELI, Tommaso (ITA)/
GRAZIOSO, Andrea (ITA)
6-7(5) 6-2 10-7
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
HARRIS, Billy (GBR)/
RAJSKI, Maciej (POL)
6-7(1) 4-6
II BBVA Futures Vila de Xabia, Javea, Spain, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) MARTINEZ A., Samuel (ESP) 2-6 0-6
2018 BAKERSFIELD TENNIS OPEN, Bakersfield, CA, USA, $25.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) SARDAN, Rithik (USA) 6-3 6-2
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) KIRKOV, Vasil (USA, 16) 6-7(5) 2-1, ret.
Istarska rivijera, Poreč, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) CAMPOSEO, Simone (ITA) 6-4 6-7(4) 5-7
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) BOH, Grega (SLO) 3-6 6-3 6-4
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) JEROLIMOV, Josip (CRO) 5-7 5-7
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) CORIANI, Francescco (ITA) 7-5 6-1
2/4. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB) ZMAK, Deni (CRO) 0-6 1-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) SPRLAK PUK, Albert (CZE) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
PEREZ SANZ, David (ESP)
KAJIN, Karlo (CRO)/
ZMAK, Deni (CRO)(WC)
6-4 6-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
PEREZ SANZ, David (ESP)
PANAK, Yvo (CZE)/
PRECHTEL, Sebastian (GER)
4-6 6-4 10-1
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
PEREZ SANZ, David (ESP)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
3-6 4-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) NISHIWAKI, Kazuki (JPN, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
ERLER, Alexander (AUT)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE)
1-6 0-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) CIPOLLA, Flavio (ITA) 6-2 6-4
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) TIKHOMIROV, Maksim (USA, Q) 6-1 6-4
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) CREPALDI, Erik (ITA) 6-3 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) GIACOMINI, Luca (ITA) 6-3 1-6 6-4
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 3) BARRIOS V., Marcelo T. (CHI, 2) 6-3 7-5
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
GIACOMINI, Luca (ITA)/
RICCA, Giorgio (ITA)
4-6 2-5, ret.
ITF MEN’S FUTURES US$-15K TENNIS TOURNAMENT, Chandigarh, India, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) GUNNESWARAN, Prajnesh (IND, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA L., Manuel (ARG)
GOLMEI, N.Calvin (IND)/
SHARDA, Rishabh (IND)(WC)
6-1 6-0
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA L., Manuel (ARG)
KADHE, Arjun (IND)/(2)
PRASHANTH, N.V.Sundar (IND)
1-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) BRUANDET, Loick (FRA) 2-6 2-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 8) 3-6 2-6
DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB) JANEŽIČ, Dorian T. (SLO) W/O
2/3. kolo DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB) MERINO, Alexander (PER, 14) 0-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) INUI, Yuichiro (JPN) 2-6 6-4 6-0
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) XIVILLER, Nicolas (URU, 9) 6-3 3-6 4-6

WU Xiaomin, Shenzhen, China, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) WANG, Meiling (CHN) 6-1 6-4
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 1) 6-3 6-1
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) ZIMMERMANN, Kimberley (BEL) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) KOSTYUK, Marta (UKR, SE) 6-0 5-7 4-6
Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 12) TRAVERSI, Costanza (ITA) 6-1 6-0
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 12) UDVARDY, Panna (HUN, 6) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)
ARCANGIOLI, Manon (FRA)/
HONCOVA, Michaela (SVK)(2)
3-6 4-6
Fuji Yakuhin Cup in CHUKYO UNIVERSITY, Toyota, Japan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KAJI, Haruka (JPN) 6-3 7-5
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ANDREESCU, Bianca (CAN, 4) 6-3 6-4
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) DART, Harriet (GBR, SE) 6-4 6-4
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) STOLLAR, Fanni (HUN) 6-1 1-6 6-4
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SEBOV, Katherine (CAN, SE) 6-4 3-6 6-4
Guanajuato Open, Irapuato, Mexico, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KUKHARCHUK, Nika (RUS, Q) 7-5 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SWAN, Katie (GBR) 6-3 2-1, ret.
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SANCHEZ, Maria (USA) 6-1 6-4
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KUCOVA, Kristina (SVK) 1-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
BEKTAS, Emina (USA)
FISCH, Julia (USA)/
LEDUC, Catherine (CAN)
6-0 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
BEKTAS, Emina (USA)
KRAWCZYK, Desirae (USA)/
OLMOS, Giuliana (MEX)(1)
5-7 3-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) MARNELLOU, Maria (GRE) 6-3 6-3
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) ALHORN, Scarlett R. (GER) 6-4 6-2
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) GERHARDT, Andrea (GER) 6-3 6-0
2/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) HEINRICHS, Laura (GER, 3) 1-6 3-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) STAICULESCU, Alexandra M. (ROU) 1-6 2-6
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) HELGESSON, Molly (SWE, 9) 0-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) FERNANDEZ, L. Annie (CAN) 4-6 0-2, ret.
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRATI, Federica (ITA)
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
MEJIC, Mila (HUN)(WC)
6-2 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
CALDWELL, Harris (USA)/
CARTWRIGHT, Kerrie (BAH)(A)
6-1 6-7(5) 10-5
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRATI, Federica (ITA)
LAINE, Emma (FIN)/(1)
SANTAMARIA, Sabrina (USA)
2-6 4-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
KOLODZIEJOVA, Mirjam (CZE)/
VANKOVA, Katerina (CZE)(3)
3-6 3-6
Israel Men’sFutures 2 2018 Israel Women’s tournament 1, Ramat Hasharon, Israel, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) SHROFF, Kyra (IND, LL) 6-2 6-2
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) ADLER, Lou (FRA) 3-6 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) ERJAVEC, Veronika (SLO) 0-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB, 8) PALKINA, Ksenia (KGZ) 6-1 4-6 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB, 8) HARRISON, Catherine (USA) 6-4 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(3)
HORACKOVA, Gabriela (CZE)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
6-4 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(3)
SARIOGLAN, Zeynep S. (TUR)/
YORUK, Ilay (TUR)
6-2 7-5
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana  (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(3)
KNOLL, Xenia (SUI)/
LISTER, Cornelia (SWE)(1)
0-6 1-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

38th Tashkent ITF Juniors Grade 2, Tashkent, Uzbekistan, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, Q) NOVIKOV, Egor (RUS) 2-6 7-6(5) 2-6
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
KOLASINSKI, Filip (POL)
BOVY, Arnaud (BEL)/
MIKULA, Michal (POL)(2)
6-3 6-4
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
KOLASINSKI, Filip (POL)
GINAT, Roi (USR)/
SIMON, Sahar (ISR)
7-6(5) 6-3
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
KOLASINSKI, Filip (POL)
AGAFONOV, Egor (RUS)/
ONCLIN, Gauthier (BEL)(3)
3-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) DMITRICHENKO, Yekaterina (KAZ) 4-6 0-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) BURDINA, Evgeniya (RUS, 2) 4-6 6-4 2-6
V ITF Junior GRIP2 Tennis Academy, Vinaros, Spain, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) DE JONG, Jesper (NED, 3) 7-6(3) 6-3
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) CALDES, Jaime (ESP, Q) 6-4 2-6 6-2
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) HERSEY, Jake (GBR) 1-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

SAN MICHEL INTERNATIONAL TOURNAMENT, Kordin, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nataša Savić
, Trencianske Teplice, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) SLABA, Natalia (SVK) 1-6 2-6
Morris Goldsmith Memorial, Jerusalem, Israel, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 1) SHIMANOV, Ofek (ISR, WC) 6-1 6-3
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 1) JANSEN, William (GBR, 3) 6-1 6-3
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB, 1) ELLOUCK, Ron (ISR, 2) 0-6 6-2 7-5
Dubl
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
MUSSA, Luai (ISR)
GETHIN, Jonah (HKG)/
JANSEN, William (GBR)(1)
3-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 4) BETZALEL, Maya (ISR, Q) 2-6 6-7(8)
34. Memorial Slavoj Greblo by Maistra, Vrsar, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Jagrović; 3. kolo: Danijel Krstevski, Luka Ilić