Turniri od 12.01 – 18.01.

Apia International, Sydney, Australia, $439.405, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) H2H LOPEZ PEREZ, Enrique (ESP) 6-3 6-4
2/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) H2H JARRY, Nicolas (CHI) 4-6 6-1 6-4
3/3. kolo  TROICKI, Viktor (SRB) H2H TRAVAGLIA, Stefano (ITA) 7-5 6-3
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) H2H KLIŽAN, Martin (SVK, 8) 6-2 6-3
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) H2H ANDUJAR, Pablo (ESP) 4-6 6-3 6-3
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) H2H BOLELLI, Simone (ITA) 6-3 3-5 7-5
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) H2H MULLER, Gilles (LUX) 6-2 6-4
FINALE TROICKI, Viktor (SRB, Q) H2H KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ, Q) 6-2 6-3 *
(* Prvo finale u istoriji ATP turnira u kome su se susrela dva kvalifikanta)
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
UL-HAQ QURESHI, Aisam (PAK, 4)
GOLUBEV, Andrey (KAZ)/
ISTOMIN, Denis (UZB)
6-4 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
UL-HAQ QURESHI, Aisam (PAK, 4)
LINDSTEDT,  Robert (SWE)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)
4-6 3-6

Apia International, Sydney, Australia, Premier, $731.000, tvrda podloga
 11-16.01. Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) VEKIĆ, Donna (CRO) 6-4 3-6 6-7(4)
Hobart International, Hobart, Australia, International, $250.000, tvrda podloga
 11-17.01. Satnica
Glavni žreb
1 . kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) LUČIĆ BARONI, Mirjana (CRO) 5-2, predaja M.L.B.
2 . kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) RISKE, Alison (USA, 8) 2-6 6-4 1-6

Casablanca, Morocco, 42.500, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) Slobodan
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) GHEDIN, Riccardo (ITA) 7-5 7-6(4)
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) CHAZAL, Maxime (FRA) 6-4 3-6 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, Q) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP, 2) 6-4 6-7(4) 6-4 
2. kolo  ĐERE, Laslo (SRB, Q) ŠKUGOR, Franko (CRO, Q) 6-4 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, Q) SERRA, Florent (FRA) 6-4 6-2
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, Q) MARTI, Javier (ESP, PR) 1-6 3-6

Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) TAWEEL, Issam Haitham (EGY, 8) 2-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TAWEEL, Issam Haitham (EGY)
BLECHA, JAN (CZE)/
PARTL, Adrian (SVK, 3)
7-6(5) 6-2 
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TAWEEL, Issam Haitham (EGY)
CIAS, Pawel(POL)/
NOWAK, Maciej(POL)
6-3 6-7(5) 5-10
El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  ČONKIĆ, Petar (SRB) CORREIA PASSOS DO CARMO, Jordan (BRA, Q) 6-2 0-6 7-6(2) 
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) CARUSO, Salvatore (ITA, 4) 0-6 0-6
GD TENNIS MEN’S FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) KUSAKIN, Oleg (UKR) 6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB, 10) RAZBORŠEK, Nik (SLO) 4-6 2-6
2/2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ELBAZ, Shahar (ISR) 6-3 6-0
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4, Q) ONOZAWA, Arata (JPN) 4-6 7-6(6) 0-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
BELLOTTI, Riccardo (ITA)/
SHIGA, Masato (JPN)
W/O
Sunrise, Florida, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo  JEVTIĆ, Slobodan (SRB) CHERMIT, Albert (USA) 6-1 6-0
2/4. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) GOMEZ, Emilio (ECU, A) 3-6 6-1 2-6
INTERNATIONALE WURTTEMBERGISCHE HALLENMESITERSCHAFTEN 2015, Stuttgart-Stammheim, Germany, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) BECKER, Robin (GER) 2-6 1-6

Plantation, Florida, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) SAEZ LARRA, Olga (ESP, 5) 6-0 4-6 6-2  
2/3. kolo  JOKIĆ, Katarina (SRB) STEVENSON, Alexandra (USA) 7-6(0) 6-1
3/3. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) MOSER, Lisa-Maria (AUT, 12) 6-3 1-6 6-2 
Glavni  žreb  
1. kolo  JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) MERTENS, Elise (BEL) 4-6 6-3 2-6
Sportevsion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SHARMA, Damini (IND) 6-0 6-0
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) GOERGES, Myrtille (FRA, 1) 6-7(4) 7-6(4) 0-6
Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) Slobodna
POPIVODA, Mila (SRB) Slobodna
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) ČVOROVIĆ, Sara (SRB) 3-6 6-4 7-5 
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, Q) SMIRNOVA, Victoria (BEL, SE) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB)/
SZUPPER, Marlies (AUT)
ADAMESCU, Cristina (ROU)/
TIEL, Elke (NED)
3-6 5-7

14th Abu Dhabi Country Club, Abu Dhabi, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) ZHULIN, Sasha (RUS) 0-6 2-6 
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
GIRARD, Emmanuelle (FRA)/
LENE, Emma (FRA) (3)
3-6 2-6 
SF Motors – 27th Czech International Junior Indoor Championships, Prerov, Czech Republic, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ,  Nikolina (SRB) MARCINKEVICA, Deniza (LAT) 6-1 6-3
2. kolo JOVIĆ,  Nikolina (SRB) CHINELLATO, Silvia (ITA, 14) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ,  Nikolina (SRB)/
CHO, I-hsuan (TPE, 7)
slobodne
2. kolo JOVIĆ,  Nikolina (SRB)/
CHO, I-hsuan (TPE, 7)
CHINELLATO, Silvia (ITA)/
STEFANINI, Lucrezia (ITA)
4-6 7-6(4) 10-6
1/4 finale JOVIĆ,  Nikolina (SRB)/
CHO, I-hsuan (TPE, 7)
POSPELOVA, Aleksandra (RUS)/
STASHENKOVA, Ksenia (RUS, 2)
6-0 6-3
1/2 finale JOVIĆ,  Nikolina (SRB)/
CHO, I-hsuan (TPE, 7)
MRAZ, Hana (SLO)/
NOVOTNA, Karolina (CZE, 5)
7-6(6) 0-6 10-5
 FINALE JOVIĆ,  Nikolina (SRB)/
CHO, I-hsuan (TPE, 7)
DANAILOVA, Elizabeth (BUL)/
KOLAROVA, Tereza (CZE, 8)
6-2 6-3
Sport Hotel Kurz Junior Classic, Oberpullendorf, Austria, G4, tepih
 Livescore Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) slobodna
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 11) slobodna
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) SUJOVA, Dominika (SVK, Q) 3-6 4-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 11) TEUFL, Tamara (AUT, WC) 5-7 6-3 6-2
3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 11) ZAVATSKA, Katarina (UKR, 8) 1-6 3-6
Dubl
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
SENKAROVA, Adriana (SVK)
BRUEHWILER, Jessica (SUI)/
BUCHTA, Jasmin (AUT) (8)
2-6 4-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
TUDOR, Cristiana Miruna (ROU, 3)
MORVAYOVA, Viktoria (SVK)/
VALGEMAE, Kimberly (EST)
7-6(5) 6-1
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
TUDOR, Cristiana Miruna (ROU, 3)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
ZUPANČIČ, Nika (SLO, 7)
6-2 6-2
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
TUDOR, Cristiana Miruna (ROU, 3)
ILOWSKA, Caroline (AUT)/
SCHMIDT, Lara (GER) (2)
3-6 4-6

14th Realsport Open 14, Milovice, Czech Republic, U14, C2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo RADOJKOVIĆ,  Milan (SRB, WC) ČIŽEK, Gabriel (CZE) 6-3 2-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA,  Anđela (SRB, 2) VAŠIČKOVA, Adela (CZE, WC) 7-6(2) 6-2
2. kolo SKROBONJA,  Anđela (SRB, 2) VIDMANOVA, Daria (RUS, Q) 6-3 6-7(5) 7-6(4)
1/4 finale SKROBONJA,  Anđela (SRB, 2) LAVIČKOVA, Kristyna (CZE, 5) 2-6 1-6