Turniri od 11.09 -17.09.

DAVIS CUP, Semifinals, Lille, France, FRA-SRB, šljaka
 15-17.9. Satnica
SRBIJA: Dušan LAJOVIĆ, Laslo ĐERE, Filip KRAJINOVIĆ, Nenad ZIMONJIĆ
FRANCUSKA: Žo-Vilfred CONGA, Luka PUJ, Pjer-Ig ERBER, Nikola MAU
SRBIJA FRANCUSKA 1-3
Petak 13h Dušan LAJOVIĆ Luka PUJ 6-1 3-6 7-6(6) 7-6(5)
Laslo ĐERE Žo-Vilfred CONGA 6-7(2) 3-6 3-6
Subota 14h Filip KRAJINOVIĆ/
Nenad ZIMONJIĆ
Pjer-Ig ERBER/
Nikola MAU
1-6 2-6 6-7(3)
Nedelja 13h Dušan LAJOVIĆ Žo-Vilfred CONGA 6-2 2-6 6-7(5) 2-6
Laslo ĐERE Luka PUJ Nije igrano

Japan Womens Open Tennis, Tokyo, Japan, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) DATE, Kimiko (JPN, WC) 6-0 6-0
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) RISKE, Alison (USA, 7) 6-3 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KATO, Miyu (JPN, Q) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
PLISKOVA, Kristyna (CZE)/
SAVCHUK, Olga (UKR)
6-3 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
MERTENS, Elise (BEL)/
SOYLU, Ipek (TUR)
4-6 7-6 5-10

BANJA LUKA 2017, Banja Luka, Bosna i Hercegovina, 43.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) NOUZA, Petr (CZE) 4-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, A) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 4-6 6-3 6-4
DOBRNJAC, Vanja (SRB, WC) PATAEL, Ben (ISR) 1-6 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) SAVIN, Rocco (CRO, WC) 6-2 6-2
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, A) MIEDLER, Lucas (AUT, 2) 3-6 3-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) HORANSKY, Filip (SVK, 3) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) ARNABOLDI, Andrea (ITA) 7-5 1-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) GAKHOV, Ivan (RUS) 6-3 7-5
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) TABERNER, Carlos (ESP) 4-6 3-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) GHEM, Andre (BRA, A) 6-3 2-6 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) MULLER, Alexandre (FRA, A) 7-6(6) 6-0
PETROVIĆ, Danilo (SRB) MARTERER, Maximilian (GER, 3) 2-6 1-6
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) TABERNER, Carlos (ESP) 5-7 6-3 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
COPPEJANS, Kimmer (BEL)/
ROLA, Blaž (SLO)
6-2 7-6()
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(WC)
GONZALES, Ruben (PHI)/
REESE, Hunter (USA)(3)
6-4 3-6 8-10
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)(WC)
DURIĆ, Andrej (BIH)/
RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH)(WC)
6-0 6-0
KRSTIN, Peđa (SRB)/
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)(2)
W/O
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)
6-1 6-4
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)(WC)
OJEDA LARA, Ricardo (ESP)/
TABERNER, Carlos (ESP)
6-4 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
GONZALES, Ruben (PHI)/
REESE, Hunter (USA)(3)
6-1 6-4
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)(WC)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)(2)
6-4 2-6 7-10
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)(2)
4-6 2-6

Ove nedelje nema naših predstavnika

Red Rock Pro Open, Las Vegas, NV, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) GORDON, Michaela (USA) 6-2 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) KIICK, Allie (USA, SR) 6-2 7-5
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) SCHMIEDLOVA, Anna Karolina (SVK, 4) 5-7 2-6
Batumi Ladies Open, Batumi, Georgia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) MIKADZE, Tatia (GEO, Q) 6-1 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) GORGODZE, Ekaterine (GEO) 4-6 6-1 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) KAZIONOVA, Ekaterina (RUS, Q) 6-2 6-2
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) KALINSKAYA, Anna (RUS, 2) 4-6 6-3 0-6
THE ASCENSION PROJECT WOMEN’S CHALLENGER, Readding, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) SAMIR, Sandra (EGY) 5-7 6-2 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) DANIEL, Kane (JPN, Q) 6-1 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) WHORISKEY, Caitlin (USA) 5-7 6-2 7-5
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) ANDERSON, Robin (USA) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
SIMMONDS, Chanel (RSA)
SWAN, Katie (GBR)/
YUROVSKY, Ronit (USA)
W/O
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
SIMMONDS, Chanel (RSA)
PEDRETTI, Thaisa (BRA)/
SCHAEFER, Dominique (PER)
W/O
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
SIMMONDS, Chanel (RSA)
DART, Harriet (GBR)/
SANCHEZ, Maria (USA)(3)
3-6 1-6
XIXO Open Székesfehe-rvár, Székesfehervár, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DUKIĆ, Katarina (SRB) PANTELIĆ, Anastassia (SRB) 6-2 6-2
2/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) GOGOL, Viktoriya (UKR) 4-6 6-1 6-0
DUKIĆ, Katarina (SRB) LAPUSTINA, Irina (LAT, 2) 0-6 3-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) MULLER, Nikoletta (HUN) 2-6 6-7(4)
MEJIĆ, Mila (SRB) MASURI, Ester (ISR) 6-4 6-1
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) HORVATH, Adrienn (HUN, 4) 6-4 6-4
MEJIĆ, Mila (SRB) POTRČ, Moni (SLO) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SUROVA, Viktoria (SVK, Q) 6-4 4-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB, Q) UDVARDY, Panna (HUN, 2) 5-7 6-4 2-6
Thailand ITF $15,000 Women’s Pro Circuit 2017, Hua Hin, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) OGATA, Haine (JPN, Q) 6-1 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) REN, Jia Qi (CHN, Q) 6-0 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) CHAN, Chin-Wei (TPE, LL) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
HENDLER, Tamaryn (BEL)
LARKIN, Suzy (GBR)/
TUMTHONG, Dolavee (THA)(3)
5-7 6-7(7)
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) BOSIO, Victoria (ARG, 5) 2-6 6-1 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

XXII Torneo Internacional De Tenis Junior UC, Santiago, Chile, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Milijana (SRB) SERRANO, Raquel (CHI) 6-1 6-1
2. kolo PETROVIĆ, Milijana (SRB) YAPUR LOPEZ, Maria Ignacia (CHI) 1-6 3-6
2nd Mostar Open 18&U 2017, Mostar, Bosnia/Herzegovina, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, 7) ČABRO, Mirza (BIH) 6-4 4-6 7-5
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, WC) MCMANUS, Luca (GBR) 6-0 6-1
2/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, 7) ILIĆ, Jovan (CRO, Alt) 4-6 6-2 6-7(2)
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, WC) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH, 4, A) 5-7 5-7
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) MATIĆ, Mile (CRO, 8) 6-4 6-3
DOBRNJAC, Vanja (SRB) TOMAC, Maj (SLO, WC) 4-1, ret.
ŽUGIĆ, Matija (SRB) DEVALD, Borna (CRO, 3) 0-6 0-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO, Q) 0-6 2-6
2. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD) 6-3 4-6 2-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB) VUKOVIĆ, Luka (CAN, 5) 6-4 3-6 7-5
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB) PULJIĆ, Luka (BIH, Q) 3-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB) KILIĆ, Karla (CRO, Q) 3-6 2-6
Circuit ITF des 18 Ans et Moins de l’Afrique de l’Ouest et du Centre, Cotonou, Benin, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) slobodna
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) DERMANE, Chakira (TOG) 6-0 6-0
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) BECOUDE, Carmine (BEN, 5) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(2)
ALLI BALOGUN, Mariam (NGR)/
UGOH, Peace (NGR)
W/O
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(2)
PARWANI, Bhakti (IND)/
WILLIAMS, Kriti (USA)(3)
6-3 6-2
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(2)
ADETUNJI, Adetayo (NGR)/
QUADRE, Barakat O. (NGR)(1)
7-5 2-6 10-8
3nd Torneo Internazionale Junior “Citta’ Di Palermo”, Palermo, Italy, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) CAGNAZZO, Linda (ITA, Q) 6-1 6-4
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) PEONI, Giulia (ITA, 2, Q) 3-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Telekom Albania Open, Tirana, Albania, U16, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovan Poznan
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) RAIČEVIĆ, Danilo (MNE, 1) 6-4 6-3
SABO RAC, Oliver (SRB, 3) PAPANIKOS, Alkiviadis (GRE) 5-7 6-1 3-6
TODOROVIĆ, Luka (SRB, 8) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, 4) 6-7(6) 2-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB, 2) GAZIVODA, Milo (MNE, 7) 6-2 4-6 5-0, ret.
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) PAPANIKOS, Alkiviadis (GRE) 6-1 6-1
ZUBAC, Dimitrije (SRB, 2) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, 4) 6-3 6-4
FINALE ZUBAC, Dimitrije (SRB, 2) TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) 7-6(4) 7-6(5)
Dubl
1/2 finale ZUBAC, Dimitrije (SRB)/
TODOROVIĆ, Luka (SRB)
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)/
RAIČEVIĆ, Danilo (MNE)(1)
W/O
SABO RAC, Oliver (SRB)/
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
GAZIVODA, Milo (MNE)/
KARAHODŽA, Din (GER)
6-2 6-3
FINALE SABO RAC, Oliver (SRB)/
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)/
RAIČEVIĆ, Danilo (MNE)(1)
6-4 3-6 10-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Simona Josimović; 2. kolo: Mia Marjanović (7)
1/4 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 4) ZVONARU, Ioana (ROU, 5) 7-5 6-3
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) BUBALO, Ema (CRO) 6-0 6-3
1/2 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 4) MUTAVDŽIĆ, Matilda (GBR, 1) 4-6 6-7(4)
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) RATKOVIĆ, Divna (MNE, 8) 5-7 6-4 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) MUTAVDŽIĆ, Matilda (GBR, 1) 2-6 4-6
Dubl
1/2 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB)/
MARJANOVIĆ, Mia (SRB)(3)
DADVANI, Luyiza (UKR)/
KERESZTES, Paloma (HUN)(1)
7-6(3) 6-3
FINALE KOLAREVIĆ, Nevena (SRB)/
MARJANOVIĆ, Mia (SRB)(3)
MUTAVDŽIĆ, Matilda (GBR)/
RATKOVIĆ, Divna (MNE)(2)
6-4 6-7(5) 10-8
31. Maistra Cup, Vrsar, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksa Marković (9); 2/2. kolo: Petar Belošević (5)
Glavni žreb
1. kolo: Luka Jovanović (12)
2. kolo: Petar Belošević (LL), Marko Jovanović (Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Andrea Obradović
Junior Koper Open 2017-International Junior Tennis Championships Under 12, Koper, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Tadej Mihajlović (Q), Marko Miletički; 2. kolo: Marko Nikolić (WC)
3. kolo: Lazar Dimitrijević (WC)
1/4 finale LUDOŠKI, Lazar (SRB) MIKOVIČ, Mak (SLO) 6-1 6-1
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) COMAN, Mihai Alexandru (ROU) 0-6 4-6
HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) NOSEI, Giacomo (ITA) 2-6 6-7(2)
1/2 finale LUDOŠKI, Lazar (SRB) COMAN, Mihai Alexandru (ROU) 1-6 6-7(4)
Dubl
1/2 finale LUDOŠKI, Lazar (SRB)/
COMAN, Mihai Alexandru (ROU)
HRAZDIL, Jan (CZE)/
MESZAROS, Patrik (HUN)
7-6(6) 6-3
HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
LONČAREVIĆ, Andrej (FRA)
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)/
STOILKOVSKI, Marko (MKD)
7-5 6-3
FINALE LUDOŠKI, Lazar (SRB)/
COMAN, Mihai Alexandru (ROU)
HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
LONČAREVIĆ, Andrej (FRA)
7-5 7-5
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tijana Sretenović
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) KASATKINA, Alena (RUS) 6-1 6-1
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) SCHARLIN, Sade (FIN) 6-3 6-3
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) TOTHOVA, Emma (SVK) 5-7 4-6