Turniri od 11.08 – 17.08.

Western & Southern Open – Cincinnati, USA , ATP1000, $3,079,555, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) SIMON, Gilles (FRA) 6-3 4-6 6-4 
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ROBREDO, Tommy (ESP, 16) 6-7(6) 5-7
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 3)
slobodni
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 3)
GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP)/
GIRALDO, Santiago (COL)
6-2 6-3
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 3)
BENNETEAU, Julien (FRA)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA, 6)
3-6 4-6

Western & Southern Open – Cincinnati, USA , Premier, $2,567,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) GLUSHKO, Julia (ISR) 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) slobodna
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) CIRSTEA, Sorana (ROU) 6-1 7-5
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) BECK, Annika (GER) 6-1 7-6(0)
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) MCHALE, Christina (USA, WC) 6-4 6-0
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) STEPHENS, Sloane (USA) 7-6(4) 6-4
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) KUZNETSOVA, Svetlana (RUS) 6-2 2-6 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) WILLIAMS, Serena (USA, 1) 1-6 3-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) SVITOLINA, Elina  (UKR) 6-2 6-3
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) SHARAPOVA, Maria (RUS, 5) 6-2 5-7 7-5
FINALE IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) WILLIAMS, Serena (USA, 1) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
KOUKALOVA, Klara (CZE)
OUDIN, Melanie (USA)/
TOWNSEND, Taylor (USA) (WC)
6-0 0-6 9-11

Cordenons, Italy, 42.5+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 3) SALABA, Libor (CZE) 6-4 5-7 7-6(5)
2/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 3) VIRGILI, Adelchi (ITA) 3-6 6-7(5)
Maserati-Challenger, Meerbusch, Germany, 35.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) MOELLERS, Kim (GER) 4-6, predaja

Ankara. TUR $10,000, Ankara, Turkey, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) GELHARDT, Luca (GER, Q) 6-3 6-3 
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) DURGUTI, Besir (MKD) 6-3 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS, 6) 5-7 6-3 6-0
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) HARVEY, Luke Immanuel (AUS, Q) 6-3 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 2) 7-5 7-5
Telavi GEO F3, Telavi, Georgia, $10000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) SHAHGHOLI, Anoosha (IRI) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BARNES, Kris (USA)
MURADASHVILI, Niko (RUS)/
TYURNEV, Evgeny (RUS)
5-7 2-6
SERBIA F9, Novi Sad-2, Srbija, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RISTIĆ, Stefan (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO,1,WC) 1-6 3-6
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) DAWSON, Scott (AUS) 0-6 3-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) MILUSHEV, Plamen (BUL, 2) 1-6 2-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) FRLJANIĆ, Stefan (CAN) 1-6 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) KOLARIĆ, Igor (SRB) 6-2 5-7 6-0
BLANUŠA, Stefan (SRB) RIKALO, Simo (AUS) 7-6(8) 6-1
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, WC) 6-3 6-0
DRINIĆ, Milan (SRB) OSMAKČIĆ, Mario (SUI) 6-4 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 11) LUKYANOV, Vladimir (RUS, WC) 6-0 6-0
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 5) HRIC, Ivan (SVK) 6-1 6-4
RISTIĆ, Igor (SRB, WC) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 7-5 6-2
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) PUTTERGILL, Calum (AUS, 14) 2-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) 6-1 6-2
TERZIĆ, Nenad (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 1-6 6-3 6-1
ANTONIĆ, Dejan (SRB) TARPOV, Anail (BUL, 13) 2-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 15) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-0
DALJEV, Pavle (SRB, WC) SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) 6-0 6-0
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 7-6(3) 6-1
2/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MASSA, Alexandre (FRA) 4-6 0-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) PEHAR, Antun (CRO) 2-6 1-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) RITZ, Krešimir (CRO) 3-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB) JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 11) 6-4 6-4
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 5) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 4-6 7-6(5) 6-7(7)
RISTIĆ, Igor (SRB, WC) PUTTERGILL, Calum (AUS, 14) 2-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) PAVLOVSKY, Tomas (SVK) 6-2 6-0
TERZIĆ, Nenad (SRB) TARPOV, Anail (BUL, 13) 2-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 15) PUODZIUNAS, Scott (AUS) 7-5 6-3
DALJEV, Pavle (SRB, WC) VIDAK, Antun (CRO, 8) 1-6 0-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) LIMA-PEREZ, Jeremias (ESP, 16) 7-6(5) 6-0
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) RITZ, Kresimir (CRO) 7-6(5) 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB) TARPOV, Danailn (BUL, 13) 6-3 2-6 7-5
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 15) DEARI, Shendrit (MKD, 7) 6-3 6-1
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 8) 4-6 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) MARIE, Jules (FRA, 1) 6-1 3-6 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 3-6 6-3 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB, SE) NEKIĆ, Tim (GER, 6) 7-6(3) 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 6-2 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) ŠABANOV, Matej (CRO) 7-6(6) 3-6 6-3 
KATIĆ, Dejan (SRB) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-1 6-4
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB, Q) PUTTERGILL, Calum (AUS, Q) 1-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-1 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) SAKHAROV, Gleb (FRA, 3) 1-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) MARCAN, Dino (CRO, 7) 3-6 4-6
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) GODRY, Levente (HUN) 4-6 1-6 
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) GORČIĆ, Ismar (BIH) 6-2 6-4
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, SE) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 6-1 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA) 2-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-4 5-7 6-1
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) PUTTERGILL, Calum (AUS, Q) 6-7(4) 6-2 4-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) SAKHAROV, Gleb (FRA, 3) 2-6 6-1 6-7(2)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) PARTL, Adrian (SVK, 2) 6-4 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB, SE) MARIE, Jules (FRA, 1) 2-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) COMMIN, Cedrick (FRA) 6-4 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) MARCAN, Dino (CRO, 7) 5-7 4-6
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) MARIE, Jules (FRA, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)              (1)
COMMIN, Cedrick (FRA)/
SAKHAROV, Gleb (FRA)
6-3 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD)        (4)
MICOV, Stefan (MKD)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
3-6 6-4 10-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)
7-6(5) 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)
NEKIĆ, Tim (GER)/
VIDAK, Antun (CRO)
4-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)  (3)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
PEHAR, Antun (CRO)
6-4 7-6(3)
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)
PANIĆ, Stefan (SRB)/ (WC)
LIMA-PEREZ, Jeremias (ESP)
6-1 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
PUODZIUNAS, Scott (AUS)/
PUTTERGILL, Calum (AUS, PR)
5-7 6-2 10-8
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD, 4)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
6-3 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 3)
NEKIĆ, Tim (GER)/
VIDAK, Antun (CRO)
7-5 6-3
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
2-6 7-6(5) 4-10
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD, 4)
3-0, ret.
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 3)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
5-7 1-6
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO. 2)
6-4 6-3

WESTEND LADIES TENNIS CUP 2014, Westende-Middelkerke, Belgija, $25000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) PONCELET, Anke (BEL, WC) 6-1 6-0
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) SORRIBES TORMO, Sara (ESP, Q) 6-7(4) 5-7 
Brcko Ladies Open, Brčko, Bosna i Hercegovina, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEFANOVIĆ, Lidija (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH) 6-2 2-6 6-4
TOMIĆ, Tamara (SRB) DŽAFIĆ Nađa (BIH, WC) 2-6 3-6
AŠANIN, Nina (SRB) PETREI, Marianna (ITA) 3-6 4-6
BAUER, Elizabeta (SRB) MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) 6-0 6-1
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) KOZUB, Kasandra (POL) 6-2 4-6 2-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) 1-6 2-6
ČEČEZ, Bojana (SRB) OPARENOVIĆ, Ana (SLO) 2-6 2-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MEHIKIĆ, Zina (BIH) 3-6 7-5 4-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) ZAGORAC, Eva (SLO) 1-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) JAŠAREVIĆ, Amira (BIH) 7-5 ret.
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ĆERANIĆ, Emilija (BIH, WC) 6-1 6-2
2/3. kolo STEFANOVIĆ, Lidija (SRB) JERŠE, Tjaša (SLO) 4-6 2-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 2) KAJTAZOVIĆ, Jasmina (BIH) 6-3 3-5, ret.
DUKIĆ, Dajana (SRB, 3) BAUER, Elizabeta (SRB) 6-3 6-2
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) 3-6 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) FABER, Tea (CRO, 7) 1-6 2-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH, 8) 6-0 2-6 5-7
3/3. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 3) KAUFINGER, Ina (GER) 6-7(4) 6-4 6-1
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) OPARENOVIĆ, Ana (SLO) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, WC) OPARENOVIĆ, Ana (SLO, Q) 2-6 1-6
SPREMO, Milana (SRB, 3) ALIBALIĆ, Nina (CRO, LL) 5-7 1-1, predaja 
KOSTIĆ, Natalija (SRB) ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 7-6(4) 2-6 2-4, ret.
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) LUKAŠ, Tena (CRO, 7) 4-6 4-6
ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB, WC) MUMINOVIĆ, Damira (BIH, Q) 1-6 6-7
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) MORGOSOVA, Karin (SVK, 4) 4-6 1-6 
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) HUSARIĆ, Anita (BIH) 1-6 3-6
2. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) LUKAŠ, Tena (CRO, 7) 6-3 6-2
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) ALIBALIĆ, Nina (CRO, LL) 5-7 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SIPEK, Natalija (SLO)
MARC, Maša (SLO)/
OPARENOVIĆ, Ana (SLO)
6-2 7-6(7)
1/4 finale
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
GJORCHESKA, Lina (MKD, 1)
KAUFINGER, Ina (GER)/
NOVOTNA, Natalie (CZE)
w/o
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
RUDAKOVA, Anastasia (RUS, 3)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SIPEK, Natalija (SLO)
7-5 6-2
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
RUDAKOVA, Anastasia (RUS, 3)
BURGIĆ, Ema, (BIH)/
HUSARIĆ, Anita (BIH, 2)
1-6 6-3 5-10
Jolie Ville Golf F31 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) MFOUMPUANGANA, Gloire (FRA) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, LL) ESTEVE MENDEZ, Olga (ESP, WC) 1-6 0-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB, SE) KAMIYOSHIHARA, Ai (JPN, Q) 6-1 6-2
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, SE) GOMAR ISART, Anais (ESP, Q) 6-1 6-1
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, SE) OTTOMANO, Sara (SUI) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
MIKHEEVA, Alina (RUS)
A.PEREIRA VALLE, Marcela (BRA)/
MARTINEZ MARTINEZ, Maria (ESP)
w/o
Innsbruck, Austria, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) HOFER, Verena (ITA, 11) 0-6 1-6

Taca Diogo Napoles, Porto, Portugal, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) FARIA CARVALHO, Joao (POR) 6-3 6-3
2. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) SMITH, Barnaby (GBR, 11) 2-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)/
SEMEDO, Miquel (POR)
GONZALEZ RODRIGUEZ, David (ESP)/
PALLARES MONREAL, Jan (ESP)
2-6 0-6
19th Slovenian Junior Open, Domzale, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) GASPERSIC, Gregor (SLO) 4-6 4-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) SIMENKO LALIC, Tilen (SLO) 6-2 6-1
2/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) HABRMAN, Milan (SVK, 5) 3-6 6-1 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) ERJAVEC, Veronika (SLO, WC) 7-5 7-5
3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) CAPOGROSSO, Arianna (ITA) 6-0 7-5
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) BUCHTA, Jasmin (AUT, 8) 3-6 7-6(2) 6-4 
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) ČURNIĆ, Marija (CRO) 6-2 6-1
FINALE VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) BISKIĆ, Ana (CRO, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO)
BEŠKER, Nika (CRO)/
JEZIDŽIĆ, Tea (CRO)
6-4 6-4
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO)
KUPKOVA, Tamara (SVK)/
PAVLIČKOVA, Timea (SVK, 3)
2-6 5-7
Dema Cup, Sofia, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 6) DIMITROV, Martin (BUL) 5-7 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) MIHALEVA, Ivon (BUL, 6) 6-1 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) CAZACU, Laura (ROU, Q) 3-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
KUCZER, Daria (POL)
LYUBOMIROVA, Melina (BUL)/
TRIFONOVA, Tsvetanka (BUL)
7-5 2-6 7-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

NEOTEL OPEN 2014, Skopje, FYR Macedonia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Mihajlo Drobnjaković (1, A), Petar Šumar (A)
Glavni žreb
2.k. Pavle Drobnjaković, Petar Šumar (Q); 3.k. Milan Radojković (16)
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3) PEPIĆ, Elvedin (MKD, 7) 6-1 3-6 5-7
DABIĆ, Miloš (SRB, 5) VIDAN, Ioan Luca (ROU, 1) 5-7 2-6
DROBNJAKOVIĆ Mihajlo (SRB, 12, Q) YULIK, Viacheslav (RUS, 2) 4-6 0-6
Dubl
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3)
ADAMOVICH, Georgy (BLR)/
DICU, Raul-Alin (ROU)
3-6 6-3 2-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2.k. Mija Ljubić (15, A), Radica Đokić, Marija Leko, Jovana Gvozdenović, Marija Stojković, Anja Antonijević (A); 3.k. Andrijana Stoiljković (9)
1/4 finale GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 6) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 1) 3-6 1-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) KRZOVSKA, Darija (MKD, 4) 4-6 6-1 7-6(5)
BABUNSKI, Lena (SRB, 10) RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) 6-3 6-3
1/2 finale BABUNSKI, Lena (SRB, 10) MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) 6-2 6-3
FINALE BABUNSKI, Lena (SRB, 10) KHLESTOVA, Anastasia (RUS, 3) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 1)
BABUNSKI, Lena (SRB)/
KRZOVSKA, Darija (MKD, 3)
w/o
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VESELINOVA, Vikorija (MKD, 4)
KNEZ, Nina (SLO)/
VELEC, Urška (SLO)
6-0 1-6 10-5
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VESELINOVA, Vikorija (MKD, 4)
BABUNSKI, Lena (SRB)/
KRZOVSKA, Darija (MKD, 3)
0-6 6-3 10-3
KILKIS CUP, Kilkis, Greece, U16, C3, podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1.k. Jasmina Moskovljević (6), Anita Matejić; 2.k. Jana Lazarević
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) ZACHOPOULOU, Athanasia (GRE, 5) 6-2 6-1
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) ZAICENCO, Alexandra (ROU, 1) 3-6 5-7
Audi GW…Junior Open, Eching/Munich, Germany, U16/14, C2/1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1.k. Julia Nina Janković, Tamara Milošević (WC)
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Stefan Živković (WC)
Glavni žreb
2.k. Kosta Petrov
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1.k. Mila Mejić; 2.k. Jovana Samočeta (8);
EMINENT OPEN, Podgorica, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Stefan Ivić, Uroš Todorović, Matija Žugić, Aleksa Ćirić;
Glavni žreb
1.k. Dušan Obradović, Aleksa Ćirić (Q), Vukašin Damjanović (WC); 2.k. Relja Eskić (WC)
1/4 finale GAŽO, Stefan (SRB, 1) KALENDER, Admir (CRO, 8) 6-2 6-4
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 4) JOVIĆ, Vlktor (SRB) 1-4, ret.
JANKOVIĆ, Luka (SRB, 7) TUFEKČIĆ, Goran (GER, 2) 0-6 3-6
1/2 finale GAŽO, Stefan (SRB, 1) SPEZIALI, Filippo (ITA, 3) 6-3 6-2 
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 4) TUFEKČIĆ, Goran (GER, 2) 2-6 4-6
FINALE GAŽO, Stefan (SRB, 1) TUFEKČIĆ, Goran (GER, 2) 6-2 6-3
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Teodora Đokić, Andrijana Minaković, Ksenia Krstić, Anđelka Andrić, Sofija Đunisijević, Tara Gančev (A), Iva Pantović (WC);
Glavni žreb
1.k. Elena Milovanović, Tatjana Vasilijević, Sofija Đunisijević (Q), Tara Gančev (Q), Anđelka Andrić (Q) 2.k. Ksenia Krstić (Q), Iva Pantović (Q), Ksenija Tmušić (WC);
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) MIRONOVA, Alexandra (RUS) 6-2 6-3
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 4) BOJIĆ, Milica (BIH, 6) 4-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB, 7) DADACIU, Sabina (ROU, 1) 2-6 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 8) MOLCHANOVA, Anna (UKR, 3) 2-6 1-6
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) MOLCHANOVA, Anna (UKR, 3) 6-2 6-2 
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) DADACIU, Sabina (ROU, 1) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
NOSOVA, Olga (RUS, 2)
DRAŠKOVIĆ, Anja (MNE)/
PEROVA, Mayya (RUS)
6-1 6-1
TMUŠIC, Ksenija (SRB)/
MOLCHANOVA, Anna (UKR)
BARBER, Cora Stefanie (GER)/
KLINCOV, Bojana (SUI)
W/O
FINALE TMUŠIC, Ksenija (SRB)/
MOLCHANOVA, Anna (UKR)
SKROBONJA, Anđela (SRB)/
NOSOVA, Olga (RUS, 2)
6-2 6-3
, Karlsruhe, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2.k. Mila Stanojević