Turniri od 11.07 – 17.07.

Svetska grupa 2016, Četvrtfinale, Tašmajdan, Beograd, Srbija, šljaka
 15-17.7. ATP forum
SRBIJA 2-3 VELIKA BRITANIJA
Petak 16h Janko TIPSAREVIĆ Kyle EDMUND 3-6 4-6 0-6
Subota 12h Dušan LAJOVIĆ James WARD 6-1 6-3 6-2
Subota 16h Filip KRAJINOVIĆ/
Nenad ZIMONJIĆ
Dominic INGLOT/
Jamie MURRAY
1-6 7-6(2) 3-6 4-6
Nedelja 15h Dušan LAJOVIĆ Kyle EDMUND 3-6 4-6 6-7(5)
Janko TIPSAREVIĆ James WARD 6-2 3-6 7-5

SKISTAR SWEDISH OPEN, Bastad, Sweden, ATP 250, 520.070, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, PR) SEKULIĆ, Miloš (SWE, A) 6-7(7) 7-5 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, 3) DUBARENCO, Maxim (BLR) 5-7 6-1 4-6
2/2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, PR) HEMERY, Calvin (FRA, WC) 1-6 2-6

BRD BUCHAREST OPEN, Bucharest, Romania, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 8) DINU, Cristina (ROU) 2-6 7-6(4) 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ERRANI, Sara (ITA, 2) 3-6 2-6
LADIES CHAMPIONSHIP GSTAAD, Gstaad, Switzerland, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2, WC) MASAROVA, Rebeka (SUI, WC) 6-1 4-6 2-6

San Benedetto, Italy, 42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) COCCIO, Piercarlo (ITA, WC) 6-3 6-0
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) SORGI, Joao Pedro (BRA) 6-3 6-4
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) TOLEDO BAGUE, Pol (ESP) 6-2 7-5
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) GAIO, Federico (ITA) 4-6 6-7(3)
ĐERE, Laslo (SRB, Q) BECK, Andreas (GER) 5-7 7-5 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, Q) EREMIN, Edoardo (ITA, WC) 7-6(5) 6-7(4) 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, Q) KRAWIETZ Kevin (GER, Q) 6-2 3-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
GILLE, Sander (BEL)/
VLIEGEN, Joran (BEL)
5-7 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
LESTIENNE, Constant (FRA)/
NEDELKO, Ivan (RUS)
6-1 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
MOTTI, Alessandro (ITA)(3)
6-1 2-6 10-12
POZNAN OPEN 2016, Poznan, Poland, €42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) HURKACZ, Hubert (POL, WC) 6-2 0-6 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) DE LOORE, Joris (BEL) 6-4 6-1
ZEKIĆ, Miljan (SRB) PEREZ SANZ, David (ESP) 2-4, ret.
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP) 3-6 1-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) PEREZ SANZ, David (ESP) 6-4 7-6(4)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ, 3) 7-5 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)
BEDNAREK, Tomasz (POL)/
BETOV, Sergey (BLR) (2)
6-4 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)
DOUMBIA, Sadio (FRA)/
SAKHAROV, Gleb (FRA)
W/O

16.Sparkasse ITF/Tennis Austria Future Circuit, Kramsach, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB) MAYS, Morgan (USA, 11) 5-7 3-6
BRNO OPEN, Brno, Czech Republic, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SCHMID, Lorenzo (ITA) 1-6 1-6
Egypt F15 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 1) DANES, Alexandru (FRA) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GEE, Dylan (GBR)
CATINI, Daniele (ITA)/
HATEM, Mostafa (EGY)
6-2 6-1
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GEE, Dylan (GBR)
KOLISNYK, Olexiy (UKR)/
PETRENKO, Anatoliy (UKR)(1)
6-3 6-4
1/2 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GEE, Dylan (GBR)
KILANI, Majed (TUN)/
PAPIK, Tomas (CZE)(3)
7-6(4) 7-6(2)
FINALE MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GEE, Dylan (GBR)
ANDRZEJCZUK, Adrian (POL)/
SMOLICKI, Mateusz (POL)(WC)
5-7 2-6
Bitburger Tennis Grand Prix Trier 2016, Trier, Germany, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) SOLANKI, Alex (IND) 7-6(4) 4-6 6-1
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) MEYER, Jan (GER, 7) 5-7 3-6

ITS CUP, Olomouc, Czech Republic, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 2) MACHALOVA, Sabina (CZE) 6-1 6-2
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 2) RUTAROVA, Eva (CZE) 6-2 6-4
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 2) BUKTA, Agnes (HUN, 5) 3-6 4-6
BURSA CUP, Bursa, Turkey, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) slobodna
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) PECKL, Kerstin (AUT) 6-0 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) SOYLU, Irem (TUR, WC) 6-1 7-5
3/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) MONOVA, Polina (RUS, 1) 6-3, ret.
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) ADAMESCU, Cristina (ROU, 7) 1-6 0-2, ret
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR, Q) 6-0 3-6 6-1
SPREMO, Milana (SRB, Q) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) 4-6 2-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) STAMATOVA, Julia (BUL) 6-1 7-5
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) GASANOVA, Anastasia (RUS) 6-3 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) SHAPATAVA, Sofia (GEO, 3) Otkazan turnir zbog dešavanja u Turskoj 
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)(3)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/
KHAZANIUK, Deniz (ISR)
4-6 7-5 10-2
SPREMO, Milana (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)
MONOVA, Polina (RUS)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(4)
2-6 4-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)(3)
AKSU, Ayla (TUR)/
SEZER, Melis (TUR)
6-1 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)(3)
GORGODZE, Ekaterine (GEO)/
SHAPATAV, Sofia (GEO)(1)
6-4 2-6 9-11
9. Schönbusch Open, Aschaffenburg, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) SAEZ LARRA, Olga (ESP) 6-3 4-6 4-1 ret.
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) RUS, Arantxa (NED, 4) 4-6 2-6
Soho Square F27 Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) KAWASAKI, Mitsumi (JPN) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
PILUDU, Natasha (ITA)
QOSTAL, Lina (MAR)/
TALCOTT, Shelby (USA)
2-6 6-4 10-4
1/4 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
PILUDU, Natasha (ITA)
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)/
VESELINOVIĆ, Ana (MNE)(2)
0-6 4-6
Eurocommerce Open, Prokuplje, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) STOJČIĆ, Nađa (SRB) 6-1 6-1
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) OSTOJIĆ, Kristina (SRB) 1-6 1-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) 1-6 0-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS) 1-6 0-6
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB) SASAROGA, Katarina (SWE) 6-2 6-2
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) KENIĆ, Jovana (SRB) 6-3 6-2
LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) slobodna  
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-4 6-3
LESVIDOU, Magdelini (SRB) ENGBACK, Paulina (SWE) 6-4 3-6 3-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) BALKEVARIN, Leia (SWE) 6-1 6-0
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, 5) 2-6 1-6
BABUNSKI, Lena (SRB) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL) 3-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (SRB) 1-6 0-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-4 6-0
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) ZAKARLYUK, Taisiya (UKR) 2-6 1-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, 7) JAIS, Jana (GER) 6-4 6-7(4) 4-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 6-0 6-0
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 2-6 0-6
GLUMAC, Ana (SRB) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 2-6 0-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) MARIOTTO, Sofia (ITA) 6-2 1-6 5-7
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD) 0-6 5-7
2/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) 6-2 6-3
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 1) 2-6 2-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) 6-0 6-0
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-3 6-1
KENIĆ, Jovana (SRB) CVETKOVIĆ, Hristina (SRB) 6-1 6-2
POPOVIĆ, Natalija (SRB) GOLUBOVSKAYA, Sofya RUS, 6) 2-6 3-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) JAIS, Jana (GER) 6-3 7-5
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) BOJIĆ, Milica (BIH) 4-1, ret.
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 1) 6-4 6-1
KENIĆ, Jovana (SRB) GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS) 6-7(7) 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) PETROVA, Aza (UKR) 6-3 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, 4) 6-0 6-1
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, 5) 3-6 5-7
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) SPITERI, Dalila (ITA) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) GOLUBOVSKAYA, Sofya RUS, LL) 3-6 4-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) SPITERI, Dalila (ITA, Q) 6-4 6-3
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, Q) 6-3 6-0
BONIĆ, Barbara (SRB, 8) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS, Q) 3-6 7-5 1-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) VANGELOVA, Ani (BUL) 3-6 7-5 7-6(7)
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) ESEN, Hulya (TUR) 6-2 6-4
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) TAKAMURA , Satsuki (JPN, LL) 6-7(4) 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) ZAKARLYUK, Marianna (UKR, 4) 1-6 6-4 4-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) MAKHORKINA, Anna (RUS) 6-2 6-7(5) 2-6
PANTELIC, Anastassia (SRB, WC) DUCA, Gabriela (ROU) 0-6 1-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) DUCA, Gabriela (ROU) 6-0 6-4
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS, Q) 6-3 6-1
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) GEUKENS, Britt (BEL, 6) 6-1 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) MAKHORKINA, Anna (RUS) 3-6 3-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) 4-6 6-3 2-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) KOTELESOVA, Barbara (SVK) 6-2 6-2
1/2 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) TAKAMURA, Satsuki (JPN, LL) 6-4 2-6 4-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) CAKAREVIC, Sara (FRA, 5) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GEUKENS, Britt (BEL)(1)
RAGGI , Angelica (ITA)/
SPITERI, Dalila (ITA)(A)
2-6 6-2 7-10
LUKIĆ, Jelena (SRB)/
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)
JOVANOVIĆ Masa (AUS)/
MAKHORKINA, Anna (RUS)
2-6 4-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
CAKAREVIC, Sara (FRA)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(3)
0-6 2-6
BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB)(WC)
6-2 4-6 10-7
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)/
ZELEVA, Valeriya (RUS)
6-2 3-6 6-10

Copa Merengue, Santo Domingo, Dominican Republic, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, WC) slobodna
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, WC) DIMOVSKA, Nada (USA, 6) 2-6 0-2, ret
Ioannina Cup, Ioannina, Greece, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, WC) KONTOPOULOS, Theofanis (GRE, WC) 6-7(7) 6-4 5-7
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) KRAPIVIN, Maxim (RUS) 4-6 6-4 6-0
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) NIARCHOS, Nikitas (GRE, WC) 4-6 6-1 7-6(7)
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) MARSON, Guido (ITA, 4) 3-6 6-4 6-1
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) MALAKHOV, Volodymyr (UKR, 7) 7-6(7) 5-7 1-6
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) CRESPI, Nicolo (ITA) 1-6 6-1 7-5
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, 2) 1-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) VLACHOPULOSOVA, Nelly (CZE) 6-2 6-3
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) ADALOGLOU, Magdalini (GRE, 3) 6-4 6-1
2. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) KARVOUNI, Vasiliki (GRE, 1) 2-6 2-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) MCHEDLIDZE, Elene (GEO) 3-6 6-2 7-6(5)
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) TIGLEA, Cristina Elena (ITA) 6-2 1-1, ret.
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) LUKYANOVA, Daria (RUS, 2) 1-6 3-6
 
21st Wilson – Tivoli Trophy Timisoara, Timisoara, Romania, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROV, Kosta (SRB) MEDESAN, Sergiu Darie (ROU) 5-7 6-1 6-3
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, 4) NASTASE, Dan Mihai (ROU) 1-6 3-6
2/3. kolo PETROV, Kosta (SRB) PAPOE, Radu Mihai (ROU) 2-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) TANASESCU, Maria (CAN, Q) 6-4 6-4
BOJOVIĆ, Jana (SRB) MAREEN, Axana (BEL) 7-6(5) 6-1
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) VELCEA, Andreea (ROU) 1-6 1-6
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) TIMOTIN, Jennifer (IRL) 7-6(8) 6-1
BOJOVIĆ, Jana (SRB) VIVIANI, Maria Vittoria (ITA, 2) 6-1 7-5
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) VISENTIN, Elisa (ITA) 6-4 6-1
BOJOVIĆ, Jana (SRB) KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS, 6) 6-2 4-6 3-6
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4)  PELLICANO, Helene (MLT) 4-6 1-6
Dubl
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
OLIVEIRA, Marta (POR)(3)
CADAR, Selma Stefania (ROU)/(2)
KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS)
3-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Dema Cup 2016, Sofia, Bulgaria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Lazar Radenković (10)
Glavni žreb
1. kolo: Luka Stefanović
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Dina Dudić (Q) 2. kolo: Tamara Eraković (Q)
1/4 finale Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) Polina AKIMOVA (RUS, 8) 6-0 6-4
1/2 finale Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) Daniella DIMITROVA (BUL, WC) 6-4 6-1
FINALE Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) YOUSEVA, Rozalina (BUL, 2) 6-3 4-6 7-5
Jufa 2016 Europe Junior Tour, Fürstenfeld, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1. kolo: Luka Kurtović; 2/3. kolo: Nikola Vasić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Milica Durić 3. kolo: Jovana Tričković (16)
KRKA cup 2016, Otočec, Slovenia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo Savić; 2. kolo: Stefan Popović (2);
3. kolo: Oliver Sabo Rac (7), Petar Teodorović
1/4 finale Dimitrije ZUBAC (SRB, 8) Luca CASTAGNOLA (ITA) 7-5 2-6 6-3
1/2 finale Dimitrije ZUBAC (SRB, 8) ELDIYAR UULU, Erbol (RUS, 1) 3-6 6-3 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Andrea Mrvić, Tijana Nikolić; 3. kolo: Senka Deletić
1/4 finale Iva DIVAC (SRB, 16) Alja BELINGER (SLO, 12) 6-3 6-2
1/2 finale Iva DIVAC (SRB, 16) TRIVIĆ, Katarina (BIH, 1) 2-6 5-7
Dubl
1/2 finale Iva DIVAC (SRB)/
Andrea MRVIĆ (SRB)(8)
Alja BELINGER (SLO)/
Kornelia HUNČAK (CRI)(5)
5-7 3-6
Jufa 2016 Europe Junior Tour, Fürstenfeld, Austria, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Laura DUKIĆ (SRB, WC) MUZYKANTSKAYA, Tatiana (RUS, Q) 0-6 0-6
Sport Palace Cup 12& under, Sliven, Bulgaria, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Natalija Nikolić