Turniri od 11.06 – 17.06.

ATP250, Halle, Germany, € 663,750, trava 
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) MOLCHANOV, Denys (UKR) 6-7(4) 6-2 4-6
Singl
1. kolo TROICKI, Viktor  (SRB) BECKER, Benjamin  (GER) 6-2 7-6(6)
2. kolo TROICKI, Viktor  (SRB) BERDYCH, Tomas (CZE) 3 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MERTINAK, Michal (SVK)
TROICKI, Viktor (SRB)
GRANOLLERS, Marcel (ESP) 4
NADAL, Rafael (ESP) 4
7-5 2-6 8-10
ATP250 London, Great Britain, € 625,300, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB) TRUNGELLITI, Marco (ARG) 7-6(4) 3-6, 4-6
Singl
2. kolo TIPSAREVIC, Janko (SRB) 5 SWEETING, Ryan (USA) LL 6-1 7-6(2)
3. kolo TIPSAREVIC, Janko (SRB) 5 LU, Yen-Hsun (TPE) 3-6 6-2 5-7(5)
Dubl
2. kolo TIPSAREVIC, Janko (SRB)/ ZIMONJIC, Nenad (SRB) ANDERSON, Kevin/

PAES, Leander
2-6 6-4 10-7
1/4. finale TIPSAREVIC, Janko (SRB)/ ZIMONJIC, Nenad (SRB) Malisse, Xavier/

Norman, Dick
7-6(3) 7-6(6) 
1/2. finale TIPSAREVIC, Janko (SRB)/ ZIMONJIC, Nenad (SRB) BRYAN, Bob (USA)/
BRYAN, Mike (USA)
6-7(2) 7-6(5) 3-10 

WTA International, Birmingham, Great Britain, $220,000, trava
Satnica 
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) LARCHER DE BRITO,Michelle POR Q 6-3 5-7 4-6
2. kolo JANKOVIC, Jelena (SRB) WC 5  SOUTH, Melanie (GBR) WC 6-1 7-6(3)
3. kolo
JANKOVIC, Jelena (SRB) WC 5 DELLACQUA, Casey (AUS) odustala
1/4 finale JANKOVIC, Jelena (SRB) WC 5 DOI, Misaki (JPN) 6-3 6-4 
1/2 finale JANKOVIC, Jelena (SRB) WC 5 ZHENG Jie (CHN) 6-7(2) 7-5 6-1 
Finale JANKOVIC, Jelena (SRB) WC 5 OUDIN, Melanie (USA) 4-6 2-6 

 

Monza, Italy, €85.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) 8 GALOVIC, Viktor (ITA) 7-6(5) 1-6 6-2
3/3. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) 8 BASIC, Mirza  (BIH) 3 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) Q ARNABOLDI, Andrea (ITA) WC 6-7(5) 6-4 3-0 predaja
2. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) Q KAVCIC, Blaz  (SLO) 4 6-3 3-6 4-6
Košice, Slovakia, €30.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIC, Filip (SRB) YANG, Tsung-Hua (TPE) 6 7-5 4-6 1-6

Marseille, France, $100,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KACHAR, Marina (SRB) KRYVORUCHKO, Yevgeniya UKR 7-6(2) 6-7(6) 6-4 
2/3. kolo KACHAR, Marina (SRB) PEGULA, Jessica (USA)  2 0-6 5-7
Craiova, Romania, $50,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) LIU, Min (CHN) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIC, Aleksandra (SRB)  5 ADAMESCU, Cristina (ROU) Q 6-1, 6-0
2. kolo KRUNIC, Aleksandra (SRB)  5 KOLAR, Nastja (SLO) 6-0 6-3
1/4 finale KRUNIC, Aleksandra (SRB)  5 IRIGOYEN, Maria (ARG) WC 2-6 6-2 2-6
Nottingham, Great Britain, $50,000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ADAMOVIC, Katarina (SRB) KINARD, Tori (USA) 7-6(3) 6-4
2/3. kolo ADAMOVIC, Katarina (SRB) BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)  1 Odustala
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) SEMA, Erika (JPN) 4 6-2 6-0
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) MALEK, Tatjana (GER) 6-2 4-6 4-6
Bukhara, Uzbekistan, $25,000, tvrda podloga
Glavni žreb
1. kolo CUROVIC, Tamara (SRB) MIRCIC, Teodora (SRB) 6-7(1) 2-6
2. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) ZHU, Lin (CHN) 6-1 6-3
1/4 finale MIRCIC, Teodora (SRB) KOCH-BENVENUTO, Andrea CHI 2 6-2 6-2
1/2 finale MIRCIC, Teodora (SRB) KICHENOK, Lyudmyla (UKR) 2-6 1-6
Padova, Italy, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) 1 LEGNARDI, Maria Vittoria ITA WC 6-0 6-0
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) 1 SASNOVICH, Aliaksandra (BLR) 9 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) LL DENTONI, Corinna (ITA) 2-6 6-2 4-6
Bethany Beach, DE, USA, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) PARRA, Alessondra (USA) WC 1 6-1 6-1
3/3. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) BROWNE, Julia (USA) 6-0 6-3
Glavni žreb
1. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) Q PIERSON, Rachel May (USA) Q 6-3 6-0
2. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) Q KOBELT, Madeleine (USA) 6-0 6-1
1/4 finale LUKIC, Vojislava (SRB) Q CAKO, Jacqueline (USA) 4 6-4 6-0
1/2 finale LUKIC, Vojislava (SRB) Q KHARCHENKO, Anastasia (UKR) 2 6-2 7-6(7)
Finale  LUKIC, Vojislava (SRB) Q MARAND, Sanaz (USA) 6-2 7-5  

Padova, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIC, Miljan (SRB) 7 RODRIGUEZ-SANCHEZ, Oscar (COL)  Q 6-7(1) 6-4 7-6(6)
2. kolo ZEKIC, Miljan (SRB) 7 EYSSERIC, Jonathan (FRA) 4-6 4-6
Belgrade, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIC, Ognjen (SRB) CARPENTER, Jack (GBR) 1 3-6 1-6
DZALETA, Nikola (SRB) FAITH, Peter (SVK) 6-3 6-3
LAZIC, Nemanja (SRB) MEINECKE, Finn (GER) 6-6 Retired
RISTIC, Stefan (SRB) CVIJOVIC, Milos (SRB) 4-6 7-6(5) 6-2
RADIVOJEVIC, Milos (SRB) DURGUTI, Besir (MKD) 1-6 0-6
LUGONJIC, Stefan (SRB) KONTIC, Nemanja (MNE) WC 2-6 4-6
VASILJEVIC, Branislav (SRB) PETRONIJEVIC, Uros (SRB) WC 3-6 1-6
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) 14 MLADENOVIC , Zeljko (SRB) 6-1 6-3 
JABLANOVIC, Luka (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 4 0-6 0-6
JEVDJIC, Stevan (SRB) BEGOVIC, Marko (MNE) WC 7-6(3) 4-6 6-7(3)
MRDAKOVIC, Milos (SRB) PERIC, Nebojsa (SRB) 5-7 4-6
OPANCINA, Andeja (SRB) GODRY, Levente (HUN) 5 5-7 1-3 Retired
TRECAKOV, Strahinja (SRB) RAKIC, Strahinja (SRB) WC 1-6 1-6
DALJEV, Pavle (SRB) WC FIACAN, Stefan (SUI) 2-6 6-4 6-2
BJELICA, Slavko (SRB) KHOTULEV, Stepan (RUS) 6 4-6 6-4 3-2 Retired 
JANDRIC, Darko (SRB) CVETKOVIC, Dusan (SRB) 6-4 0-6 4-6
TOMIC, Petar (SRB) VIDOVIC, Nikola (SRB) WC 7-6(3) 6-1
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 11 7-6(2) 4-6 1-6
ZAFIROVIC, Djordje (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN) 7 0-6 1-6
VUCIC, Ilija (SRB) DIMA, Dragos (ROU) 3-6 3-6
RAJIC, Marko (SRB) 12 VIDAK, Antun (CRO) 6-4 6-1
MARJANOVIC, Predrag (SRB) WC HEWITT, Ashley (GBR) 8 2-6 0-4 Retired
VUCKOVIC, Vuk (SRB) SAVIC, Milan (SRB) 6-1 7-5
PJEVCEVIC, Petar (SRB) MILETIC, Aleksa (SRB) 6-0 6-1 
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) 16 VELICKOVIC, Milos (SRB) 6-0 6-0
2/3. kolo DZALETA, Nikola (SRB) CARPENTER, Jack (GBR) 1 4-6 2-6
LAZIC, Nemanja (SRB) MATIC, Nico (GER) 10 1-6 7-6(5) 4-6
RISTIC, Stefan (SRB) KOCYLA, Arkadiusz (POL) 1-6 2-6
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) 14 PETRONIJEVIC, Uros (SRB) WC 3-6 6-3 3-6
PERIC, Nebojsa (SRB) NAGY, Peter (HUN) 9 7-5 6-7(6) 0-6
RAKIC, Strahinja (SRB) WC GODRY, Levente (HUN) 5 6-2 0-6 7-6(4)
DALJEV, Pavle (SRB) WC PERFILOV, Alexander (RUS) 13 2-6 5-7
BJELICA, Slavko (SRB) CVETKOVIC, Dusan (SRB) 4-6 6-2 6-3
TOMIC, Petar (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 11 7-6(5) 6-4
RAJIC, Marko (SRB) 12 DIMA, Dragos (ROU) 1-6 2-6
VUCKOVIC, Vuk (SRB) HEWITT, Ashley (GBR) 8 2-6 4-6
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) 16 PJEVCEVIC, Petar (SRB) 6-3 6-1
3/3. kolo PETRONIJEVIC, Uros (SRB) WC KONTIC, Nemanja (MNE) WC 6-4 6-2
RAKIC, Strahinja (SRB) WC PERFILOV, Alexander (RUS) 13 3-6 4-6
BJELICA, Slavko (SRB) TOMIC, Petar (SRB) 7-5 6-2
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) 16 HEWITT, Ashley (GBR) 8 3-6 2-6
Glavni žreb Satnica
1. kolo CACIC, Nikola (SRB) 1 NIESTEN, Miliaan (NED) 2-6 7-5 6-3
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC FLOREZ, Valentin (ARG) 3-6 0-6
BJELICA, Slavko (SRB) Q DIMA, Dragos (ROU) Q 2-6 4-6
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) Q VIBERT, Francois-Arthur (FRA) 8 2-6 1-6
JANKOVIC, Miki (SRB) WC LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP) 5 3-6 7-6(5) 2-6
PETROVIC, Danilo (SRB) 6 JEVTIC, Slobodan (SRB) WC 6-2 6-4 
KRSTIN, Pedja (SRB) WC PERFILOV, Alexander (RUS) Q 6-3 4-6 4-6
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 MIRTEA, Dragos Cristian (ROU) 6-3 6-7(5) 6-3 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 3-6 4-6
BJELICA, Ivan (SRB) 2 RENARD, Lucas (SWE) 6-7(4) 2-6
2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB) 6 PERFILOV, Alexander (RUS) Q 6-3 6-4
CACIC, Nikola (SRB) 1 FLOREZ, Valentin (ARG) 6-2 6-2
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 3-6 4-6
1/4 finale PETROVIC, Danilo (SRB) 6 POKRAJAC, Milan (CAN) 6-7 6-7
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) KEKEZ, Duje (CRO) 2-6 4-6
CACIC, Nikola (SRB) 1 DIMA, Dragos (ROU) Q 4-6 2-6

Offenbach, Germany, G1, šljaka
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) SAITOVA, Anastasiya (RUS) 1-6 3-6