Turniri od 11.06 – 17.06.

MERCEDES CUP, Stuttgart, Germany, ATP 250, €729.340, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) LOPEZ, Feliciano (ESP, 8) 1-6, ret.

LIBEMA CUP, ‘s-Hertogenbosch, Netherlands, WTA International, $250.000, trava
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, Q) 6-1 6-0
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) SCHOOFS, Bibiane (NED, WC) 7-5 6-2
1/4 finale
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) KUDERMETOVA, Veronika (RUS, Q) 6-2 6-2
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) VANDEWEGHE, CoCo (USA, 1) 2-6 7-6(4) 7-6(1)
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) FLIPKENS, Kirsten (BEL) 6-7(0) 7-5 6-1
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
HERCOG, Polona (SLO)
FUJIWARA, Rika (JPN)/
ZHANG, Shuai (CHN)
5-7 6-3 7-10

CITTA DI CALTANISSETTA, Caltanissetta, Italy, 127.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) INGARAO, Alessandro (ITA, WC) 6-1 7-6(2)
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) GALOPPINI, Davide (ITA) 6-1 7-5
3/3. kolo
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) BONADIO, Riccardo (ITA) 6-3 7-5
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) MUNAR, Jaume (ESP) 6-0 2-6 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) CUEVAS, Martin (URU, LL) 7-5 7-6()
2. kolo
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) DONATI, Matteo (ITA) W/O
OPEN SOPRA STERIA DE LYON, Lyon, France, 64.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) VILELLA M., Mario (ESP) 6-4 6-3
2. kolo
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) YMER, Mikael (SWE, Q) 6-2 7-6(7)
1/4 finale
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) POPYRIN, Alexei (AUS, WC) 7-5 2-6 6-4
1/2 finale
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN) 2-6 6-7(6)
ALMATY CHALLENGER, Almaty, Kazakhstan, $50.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) TOKUDA, Renta (JPN, 8) 6-7() 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SAFWAT, Mohamed (EGY, 5) 6-4 6-2
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) CASANOVA, Hernan (ARG) 6-2 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) PAVIĆ, Ante (CRO) 6-4 6-2
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) CLEZAR, Guilherme (BRA) 2-6 6-3 1-6
1/4 finale
KRSTIN, Peđa (SRB) CID SUBERVI, Roberto (DOM, SE) 6-2 5-7 6-3
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) LOPEZ PEREZ, Enrique (ESP) 6-1 6-3
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB) RODIONOV, Jurij (AUT, Q) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)
GALLOWAY, Robert (USA)/
LAMMONS, Nathaniel (USA)(4)
6-7 (4) 6-7(2)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
MATSUI, Toshihide (JPN)/
UCHIYAMA, Yasutaka (JPN)(2)
7-6(3) 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
KHABIBULIN, Timur (KAZ)/
NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ)(WC)
7-6(3) 6-3
1/2 finale
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
GRIGELIS, Laurynas (LTU)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR)
3-6 2-6

 

Gyula Open, Gyula, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
RAKIĆ, Strahinja (SRB) BIRO, Andre (HUN) 6-2 2-0, ret
SUVAJAC, Stefan (SRB) GRMAN, Samuel (SVK) 0-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB) KISANTAL, Dominik (HUN) 6-0 6-2
KOVAČ, Adam (SRB) KUCBEL, Filip (SVK) 1-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KULIBABA, Artur (LAT) 2-6 4-6
DALJEV, Pavle (SRB) FILIP, Vladimir (ROU, 16) 6-2 6-1
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) BACHMAIER, Philip (AUT) 6-3 6-2
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) JUSTO, Guido Ivan (ARG) 4-6 6-4 6-4
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) ANGERBAUER, Matthias (AUT) 7-6(4) 6-1
2/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) KLOK, Denis (RUS, 2) 6-2 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) ONISHI, Ken (JPN, 3) 4-6 7-6(5) 4-6
DALJEV, Pavle (SRB) CSERESZNYES, Mate (HUN) 6-1 6-2
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) FRIBERG, Karl (SWE, 5) 1-6 4-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) MANOLE, A. Vasile (ROU, 13) 3-6 5-7
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) PUODZIUNAS, Scott (AUS) 1-6 1-6
3/3. kolo
RAKIĆ, Strahinja (SRB) LAH, Sven (SLO, 11) 7-6(3) 6-3
DALJEV, Pavle (SRB) BERGEVI, Filip (SWE, 4) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, LL) FRIBERG, Karl (SWE, Q) 2-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) MAROZSAN, Fabian (HUN, WC) 1-6 2-6
Sri Lanka F1 Futures, Colombo, Sri Lanka, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) SOOD, Chandril (IND, Q) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ERLER, Alexander (AUT)(3)
DISSANAYAKE, Sharmal (SRI)/
FAIRBANKS, Alex (SRI)(WC)
6-4 6-3
1/4 finale
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ERLER, Alexander (AUT)(3)
BENDRE, Anvit (IND)/
SINHA, Nitin Kumar (IND)
6-2 5-7 8-10

The Manchester Trophy, Manchester, Great Britain, $100.000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVSKI P. Bojana (SRB) CARTWRIGHT, Kerrie (BAH) 6-0 4-6 6-3
2/3. kolo
JOVANOVSKI P. Bojana (SRB) BIRRELL, Kimberly (AUS, 6) 7-6(11) 4-6 4-6
Hodmezovasarhely Ladies Open, Hodmezovasarhely, Hungary, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) LAPUSTINA, Irina (LAT) 6-2 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN) 3-6 4-6
POLOVINA, Jelena (SRB) NAGYMIHALY, Luca (HUN) 0-6 0-6
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB) ZADORI, Reka (HUN) 2-6 2-6
2/3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) NAGY, Adrienn (HUN) 6-1 4-6 6-4
3/3. kolo
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) PODOROSKA, Nadia (ARG, 1) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) 6-3 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) KOVINIĆ, Danka (MNE, 2) 6-3 4-6 6-3
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, LL) DUQUE-M., Mariana (COL, 1) 4-6 4-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KHROMACHEVA, Irina (RUS, 5) 6-4 4-6 3-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) UDVARDY, Panna (HUN, WC) 6-4 6-0
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) KHROMACHEVA, Irina (RUS, 5) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)
BARA, Irina Maria (ROU)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
4-6 6-7(3)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TRIČKOVIĆ, Katarina (AUT)
DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN)/
ZADORI, Reka (HUN)(WC)
6-2 6-7(3) 11-9
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)(2)
DINU, Cristina (ROU)/
POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR)
6-3 7-5
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TRIČKOVIĆ, Katarina (AUT)
AMANMURADOVA, Akgul (UZB)/
IVAKHNENKO, Valentyna (RUS)(4)
2-6 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)(2)
BONDAR, Anna (HUN)/
UDVARDY, Panna (HUN)
6-0 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)(2)
BUKTA, Agnes (HUN)/
ZAJA, Anna (GER)
6-2 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)(2)
JANI, Reka-Luca (HUN)/
PODOROSKA, Nadia (ARG)
4-6 4-6
Óbidos Ladies Open – Championships, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) KLASEN, Anna (GER, WC) 6-2 6-2
2. kolo
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) MARCHETTI, Giorgia (ITA) 6-2 6-4
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) BOSIO, Victoria (ARG) 6-4 6-3
1/2 finale
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) CENGIZ, Berfu (TUR, 6) 7-5 6-2
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) PARRIZAS-D., Nuria (ESP) 6-3 6-3
SINGAPORE F2 FUTURES, Singapore, Singapore, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MUNTEAN, Victoria (FRA, Q) 6-2 6-3
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ANDRIANJAFITRIMO, Tessah (FRA) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUWATA, Hiroko (JPN)(1)
TAN, Hx Isabella (SGP)/
WILLIAMS, Claudia (NZL)(WC)
6-1 6-3
1/4 finale
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUWATA, Hiroko (JPN)(1)
HAN, Na-Lae (KOR)/
LEE, So-Ra (KOR)
6-4 3-6 5-10
PALMETTO PRO OPEN, Sumter, SC, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) BOROVINSKAYA, Anna (USA, WC) 6-1 6-1
2/3. kolo
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) FANNING, Emily (NZL, 16) 7-6(1) 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) BRODSKY, Gail (USA, 6) 2-6 3-6
ZUBR CUP PREROV, Prerov, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
PANTELIĆ, Anastasia (SRB) KUDELOVA, Martina (CZE) 2-6 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, WC) BARANANO, Paula (ARG) 1-6 6-4 0-6
Dubl
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)/
PETROULA, Danai (GRE)
HOSOKI, Yuka (JPN)/
OZEKI, Ayaka (JPN)
1-6 0-6
Infond Open, Maribor, Slovenia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) TURKOVIĆ, Domenikja (CRO) 4-6 6-7(7)
KOSTIĆ, Katarina (SRB) SAMARDŽIĆ, Ayline Esina (CRO) 7-5 6-2
TODOROVIĆ, Anđela (SRB) GEMOVIĆ, Elena (SRB) 2-6 3-6
MAŠIĆ, Mila (SRB) ŽUŽUL, Katarina (CRO, WC) 3-6 6-3 6-1
2/3. kolo
KOSTIĆ, Katarina (SRB) KEENS, Taro (GBR) 6-2 6-1
GEMOVIĆ, Elena (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 4-6 6-4 3-6
MAŠIĆ, Mila (SRB) LEKAJ, Adrijana (KOS) 3-6 2-6
3/3. kolo KOSTIĆ, Katarina (SRB) MORTON, Emily (GBR) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Katarina (SRB, Q) ALIBALIĆ, Nina (AUS, 4) 5-7 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) DUCA, Gabriela (ROU) 6-4 6-2
2. kolo
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) WANG, Xinyu (CHN, 2) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo
KOSTIĆ, Katarina (SRB)/
TODOROVIĆ, Anđela (SRB)
RAMIALISON, Irina (FRA)/
SIBILLE, Constance (FRA)
1-6 2-2, ret.
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
JURIČ, Noka (SLO)/
POTRČ, Moni (SLO)
1-6 4-6
* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Viva Club Trophy, Galati, Romania, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Lazar RADENKOVIĆ
26th Internat. Nürnberger Versicherungs-ITF-Junior Tournament, Offenbach, Germany, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) SOMMER, Carina (GER, WC) 6-7(3) 7-5 6-3
2. kolo
SKROBONJA, Anđela (SRB) WONG, Hong Yi Cody (HKG, 7) 6-4 6-3
3. kolo
SKROBONJA, Anđela (SRB) VINNIK, Ekaterina (RUS) 6-3 6-1
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) MA, Lea (USA, 2) 5-7 2-6
Miedzynarodowy Turniej Juniorów o Puchar Slaska, Bytom, Poland, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) DUDEK, Tomasz (POL) 6-2 6-7(5) 6-0
2. kolo
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) GLINKA, Daniil (EST, 4) 6-4 4-6 6-1
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) ARNALDI, Matteo (ITA) 7-5 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
IVANOV, Simon A. (BUL)
BANTHIA, Siddhant (IND)/
HERSEY, Jake (GBR)(2)
6-2 6-7(2) 6-10
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) KUBKA, Martyna (POL) 3-6 4-6
* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO U16 – MILANO, Milano, Italy, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dimitrije Zubac (9)
3. kolo: Lazar Milićević, Stefan Popović (6)
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
ZUBAC, Dimitrije (SRB)(2)
COBOLLI, Flavio (ITA)/
NARDI, Luca (ITA)
6-4 7-6(5)
FINALE
POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
ZUBAC, Dimitrije (SRB)(2)
GONZALEZ F., Mario (ESP)/
MANSILLA D., Mario (ESP)
2-6 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Anđela Lopičić (7)
, Skopje, Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Cvetanović, Luka Kurtović
3. kolo: Petar Belošević, Lazar Danić (15), Nemanja Marjanović, Uroš Jović (3)
Dubl
1/2 finale BELOŠEVIĆ, Petar (SRB)/
KURTOVIĆ, Luka (SRB)
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)/
RADONJANINm Vedran (MKD)(1)
1-6 1-6
CVETANOVIĆ, Nikola (SRB)/
JOVIĆ, Uroš (SRB)
RADEV, Mario (BUL)/
TEMOV, Aleksandar (BUL)(4)
1-6 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Neda Milenković, Simona Josimović, Milica Radunović, Jovana Nikolić, Natalija Nikolić
2. kolo: Nataša Savić, Hristina Ljuba
Dubl
1/2 finale SAVIĆ, Nataša (SRB)/(4)
MOROZOVA, Elizaveta (RUS)
KIROVSKA, Stefanija (MKD)/
KUZMANOSKA, Iva (MKD)
1-6 3-6
CACAK OPEN 2018, Čačak, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Aleksa Miljković (3), Aleksa Stojčić, Andrija Ćopić
Glavni žreb
1. kolo: Petar Marković (WC), Marko Miletički (Q), Ognjen Gajić (Q), Haralampije Toskić, Mihajlo Stanojević (WC), Strahinja Čejović (WC), Milan Cvetković, Andrej Radojičić (WC), Aleksa Mišić
2. kolo: Marko Nikolić, Lazar Bojović, Mateja Gojković, Stefan Durasinović (WC), Andrija Zagorac, Saša Marković (Q), Vuk Rađenović (6), Aleksa Smiljanić (Q), Mateja Stefanović (Q), Aleksa Pisarić (4), Matija Tešić, Veljko Cvetković (Q), Tadej Mihajlović
3. kolo: Romeo Hadžimehmedović (11), Lazar Dimitrijević (13), Luka Rupnjak, Lav Visković
1/4 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB, 1) NOVAKOVIĆ, Luka (NED, 8) 3-6 6-7(4) 0-6
MARKOVIĆ, Aleksa SRB, 14) HONGYU, Ye (CHN, 5) 2-6 2-6
LUDOŠKI, Zoran (SRB, 2) JOVANOVIĆ, Nikola (SRB, 7) 2-6 1-6
1/2 finale JOVANOVIĆ, Nikola (SRB, 7) HONGYU, Ye (CHN, 5) 6-2 6-2
FINALE JOVANOVIĆ, Nikola (SRB, 7) PREMZL, Maj (SLO, 3) 6-1 7-5
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)(3)
NOVAKOVIĆ, Luka (NED)/
PREMZL, Maj (SLO)(1)
3-6 2-6
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)
HONGYU, Ye (CHN)/
TONGHAN, Gu (CHN)(2)
4-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Maja Miščević (WC), Elena Domanović, Jana Premović
Glavni žreb
1. kolo: Lara Stojanovski (Q), Aleksandra Joković, Elena Domanović (LL), Anastasija Nikolić, Nina Zabrdac (Q), Teodora Nikolić (WC), Elena Konjikušić, Sara Ristić (WC), Sanja Đurđević (WC), Milica Milošević, Jelena Gojković (Q), Elena Ivanović (Q)
2. kolo: Kristina Dimitrijević (WC), Milica Drljan (Q), Dorotea Milosavljević, Mirjana Jovanović, Sara Đunisijević, Anđela Lazarević
3. kolo: Laura Dukić (13), Anja Petković (5,WC), Emilija Zdravković (7), Lea Rupnjak (9), Teodora Milić
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) DRAME, Petja (SLO, 8) 6-3 6-3
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 12) LAKI, Michaela (GRE, 3) 2-6 0-6
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 6) ROWINSKA, Malwina (POL, 2) 2-6 6-3 6-3
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 6) 4-1, ret.
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) ERCAN, Melisa (TUR, 11) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale RUPNJAK, Lea (SRB)/(1()
ROWINSKA, Malwina (POL)
LAKI, Michaela (GRE)/
PITTA, Athina (GRE)(3)
4-6 4-6
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
DRAME, Petja (SLO)(2)
KOSTELNA, Kristyna (CZE)/
LINNIKOVA, Angelina (RUS)(4)
6-0 6-3
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
DRAME, Petja (SLO)(2)
LAKI, Michaela (GRE)/
PITTA, Athina (GRE)(3)
7-5 6-2
PRIJEDOR OPEN 12&U 2018, Prijedor, Bosna i Hercegovina, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Stanković
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale VAJA, Klara (SRB) KOSTIĆ, Tamara (AUT) 0-6 2-6
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) MASIIANSKAIA, Mariia (RUS) 6-2 6-3
POPOVSKI, Milica (SRB) KYSELOVA, Nina (SVK) 7-5 6-3
1/2 finale
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) POPOVSKI, Milica (SRB) 6-4 4-6 7-5
FINALE
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) KOSTIĆ, Tamara (AUT) 3-6 3-6
Dubl
1/2 finale MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
KOSTIĆ, Tamara (AUT)
KORNILOVA, Marya (RUS)/
MASIIANSKAIA, Mariia (RUS)
6-4 6-2
FINALE MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
KOSTIĆ, Tamara (AUT)
OE, Mao (JPN)/
PLOSNIK, Ela (AUT)
6-4 6-3