Turniri od 11.05 – 17.05.

Internazionali BNL d’Italia, Rome, Italy, Masters ATP1000, 3.288.295, šljaka
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 10) CECCHINATO, Marco (ITA) 7-6(3) 6-2
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 10) ĆORIĆ, Borna (CRO, 1) 6-1 6-4
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) H2H TOMIĆ, Bernard (AUS) 7-6(3) 6-7(4) 7-6(4)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) H2H MONACO, Juan (ARG) 3-6 7-6(5) 2-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H ALMAGRO, Nicolas (ESP, PR) 6-1 6-7(5) 6-3
TROICKI, Viktor (SRB) H2H LOPEZ, Feliciano (ESP, 11) 6-7(2) 6-4 6-3
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BELLUCCI, Thomaz (BRA, Q) 5-7 6-2 6-3
TROICKI, Viktor (SRB) H2H NISHIKORI, Kei (JPN, 5) 4-6 3-6
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H NISHIKORI, Kei (JPN, 5) 6-3 3-6 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H FERRER, David (ESP, 7) 6-4 6-4
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H FEDERER, Roger (SUI, 2) 6-4 6-3
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/(4)
MATKOWSKI, Marcin (POL)
slobodni
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/(4)
MATKOWSKI, Marcin (POL)
MURRAY, Jamie (GBR)/
PEERS, John (AUS)
6-7(4) 5-7

Internazionali BNL d’Italia, Rome, Italy, Premier, $2.707.664, šljaka
WTA Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 12) KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS) 3-6 6-1 7-6(4)
2/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 12) NICULESCU, Monica (ROU, 8) 6-4 5-7 6-4
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) slobodna
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 16) GIORGI, Camila (ITA) 7-5 7-5
JOVANOVSKI, Bojana (SRB, Q) GARCIA, Caroline (FRA) 7-6(4) 4-6 6-2
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) GAVRILOVA, Daria (RUS, Q) 7-5 6-7(2) 6-7(7)
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 16) RYBARIKOVA, Magdalena (SVK) 6-4 7-6(2)
JOVANOVSKI, Bojana (SRB, Q) KEYS, Madison (USA, 15) 6-4 1-6 6-3
3. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, Q) SHARAPOVA, Maria (RUS, 3) 3-6 3-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 16) KVITOVA, Petra (SVK, 4) 3-6 2-6

Bordeaux, France, 85.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) ELIAS, Gastao (POR) 6-4 7-6(2)
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) GHEM, Andre (BRA) 4-6 7-6(5) 4-6
Samarkand, Uzbekistan, $50.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 3-6 6-3 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB) ISMAILOV, Temur (UZB, WC) 6-3 6-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BOSSEL, Adrien (SUI) 6-4 6-7(1) 7-6(2)
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KLEIN, Brydan (GBR, 8) 4-6 6-1 4-6
ĐERE, Laslo (SRB) BHAMBRI, Yuki (IND, 7) 6-1 5-7 6-7(1)
KRSTIN, Peđa (SRB) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP, 3) 6-2 2-6 5-7
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
SAPAEV, Batyr (UZB)/(WC)
SULTANOV, Khumoun (UZB)
6-3 6-1
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
MYNENI, Saketh (IND)/
SHARAN, Divij (IND, 1)
6-4 7-6(4)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)/
WESTERHOF, Boy (NED)
2-6 7-5 10-8
FINALE ĐERE, Laslo (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
BETOV, Sergey (BLR)/
ELGIN, Mikhail (RUS) (2)
4-6 3-6

9th ITF DOBOJ OPEN, Doboj, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) KOUZNETSOV, Daniel (AUS) 6-3 6-1
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) PEZER, Marko (BIH) 6-4 6-3
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) MAKIĆ, Nemanja (BIH) 6-0 6-0
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) 6-1 6-1
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) KRYVARUCHKA, Yahor (BLR) 2-6 6-3 6-2
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) KUBAT, Amar (BIH) 6-3 2-6 5-7
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 6-0 4-6 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, 3) MARIĆ, Robert (CRO) 6-3 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) RADANOVIĆ, Goran (BIH, WC) 6-0 3-6 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) KUBAT, Amar (BIH) 6-0 6-4
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 11) DE LEON ELIAS, Savid (ESP) 6-1 6-0
ANTONIĆ, Dejan (SRB) MARKO, Michal (SVK) 0-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) OSWALD, Jack (GBR) 6-1 6-1
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) ZUKIĆ, Faris (BIH) 1-6 4-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 6-4 3-6 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-1 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, 3) ZUKIĆ, Faris (BIH) 6-1 6-0
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD, 4) 1-6 7-5 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) AHMETAŠEVIĆ, Moris (BIH) 6-0 6-0
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 11) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 1-6 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) PUC, Borut (CRO, Q) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) URBANIJA, Mike (SLO, 2) 1-6 7-6(4) pred.
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) PANCALDI, Luca (ITA) 1-6 6-7(2)
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, Q) 6-1 2-6 6-3
ILIĆ, Luka (SRB, Q) ŠANČIĆ, Antonio (CRO, 3) 3-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) MITAK, Mladen (CRO, Q) 6-3 6-7(7) 5-7
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) MITAK, Mladen (CRO, Q) 6-4 6-4
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) KALENICHENKO, Danylo (UKR) 5-7 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-4 4-6 0-6
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) MEIS, Pascal (GER) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO) (1)
1-6 6-7(1)
PANIĆ, Stefan (SRB)/
VLAOVIĆ, Aleksandar (SRB)
KALENICHENKO, Danylo (UKR)/
MASAR, Juraj (SVK) (3)
2-6 1-6
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB)/
KOUZNETSOV, Daniel (AUS)
ARANDA PEIDRO, Borja (ESP)/
OSWALD, Jack (GBR)
6-1 6-7(5) 8-10
ČONKIĆ, Boris (SRB)/
ČONKIĆ, Petar (SRB)
KRYVARUCHKA, Ilya (BLR)/
KRYVARUCHKA, Yahor (BLR)
6-1 6-4
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARINČIĆ, Ante (CRO, 2)
7-5 2-6 10-7
1/4 finale ČONKIĆ, Boris (SRB)/
ČONKIĆ, Petar (SRB)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)
6-1 6-3
1/2 finale ČONKIĆ, Boris (SRB)/
ČONKIĆ, Petar (SRB)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)/
TOPIĆ, Joško (CRO)
6-4 3-6 6-10
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) RAZBORŠEK, Nik (SLO, 9) 1-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB) PLISIĆ, Marin (SUI) 6-4 6-3
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) ANDERSON,Oliver (AUS,6,WC) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) PORTMANN, Leandro (ARG) 4-6 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) 6-0 6-1
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) BILJEŠKO, Domagoj (CRO) 3-6 6-4 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) KALOVELONIS, Markos (RUS) 6-2 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) KRAWIETZ, Kevin (GER, 7) 6-7(4) 7-6(4) 6-4
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) MERTENS, Yannick (BEL, 1) 6-7(4) 7-5 6-2
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
DELFINO, Mariano (ARG)/
PORRO, Simon (GER) (WC)
6-3 6-2
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/(WC)
PORTMANN, Leandro (ARG)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
RAZBORŠEK, Nik (SLO)
7-6(3) 6-0
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/(WC)
PORTMANN, Leandro (ARG)
BERAN, Martin (CAN)/(3)
KALOVELONIS, Markos (RUS)
6-7(6) 6-2 9-11
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
HOYT, Evan (GBR)/ (4)
O’MARA, Jonny (GBR)
3-6 3-6
IX FUTURES BTT TENNIS ACADEMY, Barcelona, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) SUNER, Miquel (ESP, WC) 6-2 6-1
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) ZUBOV, Igor (RUS, 13) 6-2 5-7 7-6(4)
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) OLIVEIRA, Goncalo (POR, 3) 3-6 4-6

ITF WOMEN’S TOURNAMENT LA MARSA 2015, La Marsa, Tunisia, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 13) BEKKER, Ksenia (RUS) 6-2 6-2
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 13) PAQUET, Chloe (FRA, 8) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
BECHRI, Chiraz (TUN)/
MOKROUSOVA, Greta (RUS)
W/O
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) REBERŠAK, Polona (SLO, 5) 4-6 3-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) YEROLYMOS, Marqot (FRA, 6) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) PANTUČKOVA, Gabriela (CZE, 1) 7-6(3) 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
NAGYMIHALY, Luca (HUN) (WC)
KLEINSTEUBER, Theresa (GER)/
VORIH, Stefanie (GER)
5-7 3-6
MIEDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ZIEMI LUBUSKIEJ LOTTO CUP 2015, Zielona Gora, Poland, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SOSNOWSKA, Adrianna (POL, WC) 6-3 6-3
BONIĆ, Barbara (SRB, 5) FORYS, Weronika Jasmina (POL, Q) 6-3 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KVATSABAIA, Sofia (GEO, 4) 5-7 2-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 5) SZYMCZUCH, Oliwia (POL) 4-6 6-3 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 5) VONDROUŠOVA, Marketa (CZE) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
BONIĆ, Barbara (SRB) (3)
PEREBIYNIS, Tatiana (UKR)/
SOSNOVSCHI, Adriana (MDA)
4-2, ret.
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3)
BUCZYNSKA, Aleksandra (POL)/
POLANSKA, Patrycja (POL)
6-2 6-2
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3)
DZALAMIDZE, Natela (RUS)/
LAZAREVA, Margarita (RUS) (1)
0-1, ret.
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije (10-12.05.)
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) slobodna
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) CHIEN, Pei-Ju (TPE) 5-7 5-7

Nazmi Bari Cup 2015, Istanbul, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) DENIZ, Ogulcan (TUR) 5-7 6-3 7-5
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) KULTUREL, Alper (TUR) 6-1 6-3
3/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) LOUKAS, Raphael (GER) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB, Q) ZINCIRLI, Mert (TUR, 5) 5-7 6-4 3-6
Dubl
1. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB)/
SABESHINSKIJ, Maxim (GER)
GEZER, Atakan (TUR)/
SUMER, Tolunay (TUR) (7)
4-6 7-5 10-6
2. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB)/
SABESHINSKIJ, Maxim (GER)
ATANASOV, Martin (BUL)/
DIMITROV, Kaloyan (BUL)
4-6 6-2 3-10
Plantation ITF, Plantation, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 12) KOURKINA, Dasha (USA) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) SAKAR, Melissa (USA, Q) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
OSUIGWE, Whitney (USA)
KENNEDY, Stevie Marie (USA)/
MAYO, Alyssa (USA)
6-2 6-3
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
OSUIGWE, Whitney (USA)
BARBERY, Natalia (BOL)/
SMITH, Alana (USA, 2)
4-6 7-5 10-8
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
OSUIGWE, Whitney (USA)
EMMA, Victoria (USA)/
HART, River (CAN) (5)
4-6 6-7(9)
37° Torneo “Città Di Santa Croce” Mauro Sabatini, Santa Croce Sull’Arno, Italy, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ANĐELIĆ, Mia (SRB) FEDERICI, Costanza (ITA) 5-7 2-6
Dubl
1/4 finale ANĐELIĆ, Mia (SRB)/
STELLA, Caterina (ITA)
IBBOU, Ines (ALG)/
WARGNIER, Lucie (FRA, 6)
0-6 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Grawe Open, Maribor, Slovenia, U14/16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije (10-11.05.)
2/3. kolo: Lazar Lešević
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Suvajac, Stefan Živković, Kosta Petrov, Pavle Drobnjaković (Q)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije (10-11.05.)
1/2. kolo: Dina Dragoljić (8)
Glavni žreb
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, 3) LUKACS, Livia (HUN) 6-3 3-6 4-6
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) OBRUL, Leeloo (SLO, Q) 6-1 6-1
1/2 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) NIKOČEVIĆ, Sarah (GER, 4) 4-6 4-6
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije (10-11.05.)
3/3. kolo:
Glavni žreb
3. kolo: Nemanja Subanović (15, Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije (10-11.05.)
2/2. kolo: Jovana Perić
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Perić (LL); 3. kolo: Anđela Vidović (16)
Dubl
1/2 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
ULE, Zala (SLO)
BELINGER, Alja (SLO)/
KLEVISAR, Tjaša (SLO
6-2 6-4
FINALE VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
ULE, Zala (SLO)
KOELBL, Elisabeth (AUT)/
MEYER, Emily (AUT)
6-4 4-6 10-8
22nd Piestany Cup U14 2015, Piestany, Slovakia, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Milan Radojković;
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) WENDELKEN, Harry (GBR, 7) 6-0 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) ZGIROVSKY, Alexander (BLR, 2) 6-4 3-6 6-1
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) MAREK, Wojciech (POL, 4) 1-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Anđela Skrobonja (8), Aleksandra Stanković (16)
Montenegro cup 2015, Nikšić, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo:
Glavni žreb
1. kolo: Andrija Jevtić, Jovan Poznan, Maksim Nikolić, Relja Eskić (Q)
2. kolo: Nikola Jevtić, Mihailo Radosavljević (Q), Dušan Trunić (WC), Aleksa Marđonović (WC)
1/4 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB) MALOBABIĆ, Luka (SRB, 6) 3-6 6-2 6-0
MILANOVIĆ, Dušan (SRB, 5) AGAFONOV 4-6 1-6
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB) ALEKSIĆ, Mario (MGO, 1) 6-7(4) 1-6
Dubl
1/2 finale ESKIĆ, Relja (SRB)/ (4)
JEFTIĆ, Nikola (SRB)
MARĐONOVIĆ, Aleksa (SRB)/
STEFANOVIĆ, Luka (SRB)
3-6 6-4 13-11
MILANOVIĆ, Dušan (SRB)/
PETROVIĆ, Dražen (BIH) (3)
AGAFONOV, Egor (RUS)/ (2)
GUBAREV, Grigoriy (RUS)
4-6 3-6
FINALE ESKIĆ, Relja (SRB)/ (4)
JEFTIĆ, Nikola (SRB)
AGAFONOV, Egor (RUS)/ (2)
GUBAREV, Grigoriy (RUS)
2-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Anđela Vukčević (WC), Iva Poleksić, Iva Pantović (Q), Andriana Simović
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB, 6) MIKHAILOVA, Anna (RUS, 3) 4-6 6-4 3-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 8) BASZAK, Weronika (POL, 4) 7-5 6-1
1/2 finale TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 8) ASTAKHOVA, Anastassiya (KAZ, 7) 6-2 6-1
FINALE TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 8) DRAŠKOVIĆ, Anja (MGO, 1) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)(3)
LYTNEVA, Anna (RUS)/(1)
MIKHAILOVA, Anna (RUS)
4-6 6-4 10-3
FINALE KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)(3)
BASZAK, Weronika (POL)/
LIKHACHEVA, Sofiia (RUS)
1-6 3-6
Sport Palace Cup 14& under, Sliven, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Simona Josimović
Prokuplje Open 2015, Prokuplje, Serbia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Ilija Ivanović (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Jovanović (Q), Ognjen Gajić (Q), Aleksa Krstić (Q), Lazar Danić (WC), Marko Jovanović, Veljko Cvetković (WC), Nikola Cvetanović (Q), Vladimir Kojičić (Q), Petar Jovanović (Q), Bogdan Bukarica, Romeo Hadžimehmedović (Q), Filip Nenadović, Petar Bašić Palković, Lav Višković (Q), Filip Mandović
2. kolo: Luka Kurtović (WC), Mihailo Savić, Mateja Janićijević, Petar Teodorović, Ilija Ivanović (LL)
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) PENEV, Ivan (BUL) 6-7(4) 6-2 6-0
SABO RAC, Oliver (SRB) BUGARIKJ, Berk (MKD) 7-5 6-1
POPOVIĆ, Stefan (SRB) BOJARSKI, Alan (POL) 6-1 6-0
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) SABO RAC, Oliver (SRB) 6-2 6-2
POPOVIĆ, Stefan (SRB) PALCAU, Matei Victor (ROU) 6-4 6-0
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB) MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) 2-6 6-0 7-5
Dubl
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
MARCOMIN, Tommaso (ITA)
6-2 6-2
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
STOIBER, Niki (AUT)
BUGARIKJ, Berk (MKD)/
MRKEV, Boris (MKD)
3-6 6-3 10-7
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
STOIBER, Niki (AUT)
6-2 5-7 10-7
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Cvetković, Milica Radunović, Lola Radivojević, Andrea Obradović, Anja Petković, Mia Marić, Danica Vasiljević, Iva Krga
2. kolo: Jelena Marjanović, Teodora Nikolić (WC), Lena Karlovčan, Natalija Nikolić, Julija Radenković, Doroteja Petrović
1/4 finale SENIĆ, Natalija (SRB) SEPKEN, Selin Lidya (TUR) 1-6 2-6
GUTIĆ, Teodora (SRB,WC) RADULOVA, Dariya (BUL) 2-6 1-6
VILČEK, Ana (SRB) DIVAC, Iva (SRB) 6-4 2-6 7-5
MRVIĆ, Andrea (SRB) LOPIČIĆ, Anđela (SRB) 64 2-6 6-0
1/2 finale MRVIĆ, Andrea (SRB) VILČEK, Ana (SRB) 6-0 3-6 6-4
FINALE MRVIĆ, Andrea (SRB) SEPKEN, Selin Lidya (TUR) 1-6 0-1, ret.
Dubl
1/2 finale DIVAC, Iva (SRB)/
RADULOVA, Dariya (BUL)
PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
PETROVIĆ, Doroteja (SRB)
W/O
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
KARLOVČAN, Lena (SRB)/
RADUNOVIĆ, Milica (SRB)
6-2 6-2
FINALE DIVAC, Iva (SRB)/
RADULOVA, Dariya (BUL)
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
6-2 3-6 10-8