Turniri od 11.04 – 17.04.

MONTE-CARLO ROLEX MASTERS, Monte Carlo, Monaco, ATP1000, 3.748.925, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 13) KRAVCHUK, Konstantin (RUS) 6-3 6-1
2/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 13) GIRALDO, Santiago (COL, 6) 6-4 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) SIMON, Gilles (FRA, 15) 3-6 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) DIMITROV, Grigor (BUL) 3-6 2-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) VESELY, Jiri (CZE) 4-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)(7)
slobodni
TROICKI, Viktor (SRB)/
KOHLSCHREIBER, Phillipp (GER)
NADAL, Rafael (ESP)/
VERDASCO, Fernando (ESP)(WC)
4-6 2-6
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/(7)
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
INGLOT, Dominic (GBR)/
MURRAY, Andy (GBR)
6-2 3-6 5-10

WORLD GROUP II PLAY-OFF, Hala “Aleksandar Nikolić”, Beograd, Srbija, šljaka
Satnica
 SRBIJA 2-3
 BELGIJA
Subota, 13h Aleksandra KRUNIĆ Kirsten FLIPKENS 6-4 7-6(8)
Jovana JAKŠIĆ Yanina WICKMAYER 5-7 0-6
Nedelja, 13h Aleksandra KRUNIĆ Yanina WICKMAYER 6-1 5-7 6-8
Ivana JOROVIĆ Kirsten FLIPKENS 6-7(8) 4-6
Jovana JAKŠIĆ/
Nina STOJANOVIĆ
Ysaline BONAVENTURE/
An-Sophie MESTACH
4-6 6-0 10-5

Barletta, Italy, 42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE,  Laslo (SRB) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, Q) 3-6 3-6

UZB F2 Bukhara International, Bukhara, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) AKHMADALIEV, Rasul (UZB) 6-2 6-0
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) SHAKHNUBARYAN, Artur (RUS, WC) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) KHABIBULIN, Timur (KAZ) 6-3 3-6 6-3
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) ISMAILOV, Temur (UZB, 8) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
MARGAROLI, Luca (SUI)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
KEKEZ, Duje (CRO)
4-6 4-6
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) KEHYAYAN, Jean Daniel (BRA) 6-1 6-2
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) URBANIJA, Mike (SLO, 4) 1-6 1-6
2nd Qatar ITF Futures 2016, Doha, Qatar, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Dušan (SRB, WC) ZEDNIK, Jan (CZE, 12) 4-6 2-6
XVII Circuit Tennis Català – CT Reus Monterols, Tarragona, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) MOULOD, Yannis (CIV) 6-2 6-2
2/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) GIMENO VALERO, Carlos (ESP) 6-4 7-5
3/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) SORIANO BARRERA, Adria (ESP) 6-2 6-4
4/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) VORONIN, Dimitriy (RUS) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, LL) ZHANG, Zhizhen (CHN, 5) 6-2 3-6 6-4
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, LL) CIAS, Pawel (POL) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
PLA MALFEITO, Jaume (ESP)(WC)
BOLUDA-PURKISS, Carlos (ESP)/(4)
ZAPATA MIRALLES, Bernabe (ESP)
4-6 4-6

LALE CUP, Istanbul, Turkey, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ,  Ivana (SRB, 2) VRLJIĆ, Ana (CRO) 6-1 6-1
2. kolo JOROVIĆ,  Ivana (SRB, 2) STEFKOVA, Barbora (CZE) 6-7(0)7-5 3-6
Legacy Credit Union Women’s $25,000 Pro Circuit Challenger, Pelham, AL, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) CHIANG, Yuki Kristina (USA, Q) 3-6 6-0 4-6
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) slobodna
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) TOLJAN, Janina (AUT) 6-1 6-3
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) RYAN, Karis (AUS) 7-6(5) 7-5
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) VERSTEEG, Kelly (NED) 6-7(3) 5-7
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) WALLACE, Isabelle (AUS, WC) 1-6 2-6
HAMMAMET OPEN, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) CHERECHES, Denisa (ROU) 6-2 6-1
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) DEVITS, Mathilde (BEL, 3) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) KUKHARCHUK, Nika (RUS) 1-6 1-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) PAYOLA, Julia (ESP, WC) 4-6 6-3 6-1
SPREMO, Milana (SRB, 8) BAMBZRAC, Sabrina (GBR, Q) 6-3 5-7 1-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)
ARCANGIOLI, Manon (FRA)/
BACQUE, Alice (FRA)(1)
6-0 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)
BOUALEM, Josephine (FRA)/
LAMPLA, Louise (FRA)
7-5 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)
PALHOTO, Maria (POR)/
ROEMER, Charlotte (ECU)(4)
3-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) LEE, Jin Ju (KOR) 6-0 6-3
2/2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) AHN, Yu Jin (KOR, 11) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) SHYMANOVICH, Iryna (BLR, 7) 3-6 0-6

34th All Canadian Junior Championships, Burlington, Ontario, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB, 16) slobodna
2. kolo ILIĆ, Ivana (SRB, 16) MANOLESCU, Alisia Stephanie (CAN, WC) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB)/
TOMASHEVSKAYA, Daria (MGL)
AGAPI, Simona (CAN)/
BUI, Mya (CAN)
6-4 6-4
2. kolo ILIĆ, Ivana (SRB)/
TOMASHEVSKAYA, Daria (MGL)
GORCHANYUK, Oleksandra (CAN)/
MILOŠEVIĆ, Ines (CAN)(13)
6-4 3-6 3-10
Tournoi International Junior de Martinique – Le Diamant, Le Diamant, Martinique, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ,  Katarina (SRB, 5) FAORO, Marie Lou (FRA) 4-6 7-6 3-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ,  Katarina (SRB)/
WILLIAMS, Savannah (USA)(3)
COLLIN, Fiona (MRN)/
GUYOT, Laura (MRN)
6-4 6-1
1/4 finale DRAŽIĆ,  Katarina (SRB)/
WILLIAMS, Savannah (USA)(3)
CUNNINGHAM, Kate (GBR)/
FAORO, Marie Lou (FRA)
W/O
1/2 finale DRAŽIĆ,  Katarina (SRB)/
WILLIAMS, Savannah (USA)(3)
BOUGRAT, Maelys (FRA)/
DJOUBRI, Salma (FRA)
5-7 1-6
Open d’Istres, Istres, France, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 4) RATSARATANY, Loic (FRA, WC) 6-4 2-6 4-6
Plovdiv Cup 2016, Plovdiv, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) SMILOV, Mitko (BUL, WC) 6-4 6-1
BAJIĆ, Bogdan (SRB) VALEOV, Hristo (BUL) 6-1 6-0
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) CODESCU, Razvan Marius (ROU, 2) 6-3 6-2
BAJIĆ, Bogdan (SRB) PAVEL, Bogdan (ROU, 5) 6-2 7-5
3/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) LOPEZ MONTAGUD, Carlos (ESP, 7) 2-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) TOMESCU, Dan Alexandru (ROU) W/O
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI,  Konstantin (SRB) DANILOV, Savriyan (RUS) 3-6 6-7(5)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 16E) CUNGU, Rrezart (MNE) 6-2 6-4
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 16E) EFSTATHIOU, Menelaos (CYP) 6-4 7-5
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 16E) GUERRIERI, Andrea (ITA) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KIROVSKI,  Konstantin (SRB)/
GOJO, Borna (CRO)
EFSTATHIOU, Menelaos (CYP)/
GUERRIERI, Andrea (ITA)
6-7(1) 3-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB/
MASHTAKOV, Nikita (UKR)
BOITAN, Gabi Adrian (ROU)/
DANCU, Vlad Andrei (ROU)
4-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL) W/O
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) YAHE, Derya (BUL) 5-7 6-3 6-2
2/3. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB) CHERNYSHOVA, Maryna (UKR, 4) 6-7(5) 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

PECIN MEMORIJAL 2016, Pančevo, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Jovan Ćirković, Miloš Nedeljković (WC), Mladen Popović (WC), Vuk Marković, Viktor Stojanović, Luka Malobabić, Luka Stojanović
2/3. kolo: Đorđe Radan (9), Sabit Šuntić (16),  Milos Vuković (15), Vuk Novitović (WC), Mihailo Radosavljević, Aleksa Ćirić, Miroslav Cvjetan (WC), Vasilije Draganić
3/3. kolo: Stefan Suvajac (WC), Mihajlo Drobnjaković (6), Luka Janković (WC), Nikola Jevtić (14), Nikola Vasić
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Živković, Jovan Vučić, Kristijan Juhas (WC), Matija Žugić, Lazar Radenković, Kosta Petrov (WC), Aleksa Pešić, Strahinja Pjeranović, Uroš Todorović
2. kolo: Nemanja Šubanović (14), Relja Eskić, Nikola Kijac, Goran Životić (WC), Dragan Omčikus, Vanja Dobrnjac
3. kolo: Viktor Jović (10), Luka Stefanović (WC)
Dubl
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)(5)
MAKK, Peter (HUN)/
SALLAY, Peter (HUN)(2)
7-6(7) 6-3
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)(5)
FURLANETTO, Marco (ITA)/
VIANELLO, Michele (ITA)(8)
2-6 6-4 2-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Staša Vasić (WC)
2/3. kolo: Jelena Kovač (10), Anđela Jocović, Tamara Dlačić (WC), Tara Dakić, Senka Deletić (12), Mina Obradović, Dina Dudić, Anđelka Andrić,  Andriana Simović (9), Andrijana Brkić, Nađa Ostojić,  Sara Dabić (WC), Katarina Kostić
3/3. kolo: Katarina Domazetović, Anđela Todorović
Glavni žreb
1. kolo: Iva Pantović (WC), Teodora Vujičić, Sara Gvozdenović, Anđela Vukčević (WC), Nina Zdravković, Mija Ljubić, Anja Milošević
2. kolo: Aleksandra Stanković (15), Doroteja Joksović (WC), Anastasija Gutić, Ksenija Tmušić (WC), Elena Milovanović (WC), Natalija Đukić, Milana Vulin, Jovana Babić
3. kolo: Milica Vujović, Mihaela Đaković (5), Emilija Kojčić
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 3) ZADORI, Reka (HUN, 10) 2-6 3-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, 4) REPINA, Ekaterina (RUS, 9) 6-4 3-6 7-5
RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) FALKNER. Živa (SLO, 11) 6-2 6-1
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 4) RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) 6-1 6-1
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB, 4) ZADORI, Reka (HUN, 10) 6-3 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)(1)
CIUCA, Alessia Beatrice (ROU)/
VELCEA, Andreea (ROU)(7)
4-6 6-7(3)
SKROBONJA, Anđela (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)(3)
TAGASHEVA, Vera (UKR)/
VINNIK, Ekaterina (RUS)(6)
6-1 6-3
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)(3)
CIUCA, Alessia Beatrice (ROU)/
VELCEA, Andreea (ROU)(7)
4-6 6-7(5)
Tirana Open U14, Tirana, Albania, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) SHORT, Ellis (USA, 5) 6-2 6-7(3) 6-1
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, 1) 2-6 6-0 6-2
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) TOMANOVIĆ, Budimir (MGO, 4) 2-6 6-4 6-2
ZABA CUP, Vinkovci, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrija Stošković
2/3. kolo: Nikola Mitrović, Luka Todorović (3), Ognjen Brozović
3/3. kolo: Nemanja Marjanović
Glavni žreb
1. kolo: Dušan Trunić (WC), Lav Dašić (Q), Milan Macura (Q), Petar Teodorović (Q)
2. kolo: Stefan Popović (1), Dimitrije Zubac, Aleksa Marđonović, Lazar Milićević, Petar Bašić Palković, Ilija Zoroja, Mateja Janićijević (9)
3. kolo: Dušan Milanović (16), Oliver Sabo Rac (15)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Doroteja Petrović
2/2. kolo: Nevena Kolarević
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Vidović (3), Tijana Nikolić (WC), Kristina Stamenković (WC), Vanja Vidanović (Q)
2. kolo: Iva Divac (13), Nađa Nonković (Q)
3. kolo: Iva Poleksić (6), Anđela Lopičić (11)
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB, 2) RUŽIĆ, Antonia (CRO, 5) 6-2 6-3
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB, 2) VARGOVA, Vanda (SVK, 10) 6-3 7-6(3)
FINALE VILČEK, Ana (SRB, 2) JASKOVA, Anika (SVK, 1) 1-6 2-6