Turniri od 11.03 – 17.03.

Dalas, TX, $ 125,000+H, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 4) KAMKE, Tobias (GER) 6-3 6-3 
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 4) PETZSCHNER, Philipp (GER, WC) 4-6 4-6
Sarajevo, Bosnia & Herzegovina, €30,000+H, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3.kolo MARJANOVIC, Predrag (SRB) slobodan
2/3.kolo MARJANOVIC, Predrag (SRB) ANDROIC, Toni (CRO,2) 2-6 2-6
Glavni zreb
1. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB, 3) SOUSA, Pedro (POR) 6-0 6-4
2. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB, 3) KOROLEV, Evgeny (KAZ) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo
CACIC, Nikola (SRB)/
GORCIC, Ismar (BIH)  (WC)
PAVIC, Mate (CRO)/
SKUGOR, Franco (CRO)     (4)
3-6 3-6

Poitiers, France, $ 15,000+H, tvrda podloga

 Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) WU, Di (CHN, 2) 4-6 6-4 4-6 
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)
BERLAND, Thibaud (FRA)/
QUINQUENEAU, Maxime  (FRA)
7-6(4) 7-6(3)
1/4. finale BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)
EYSSERIC, Jonathan (FRA)/
RENAVAND, Nicolas (FRA)     1
6-4 2-6 10-8
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)
MYLOKOSTOV, Denys (UKR)/
ROY, Matthieu (FRA)
6-4 6-2
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)
JUSKA, Andis (LAT)/
KRETSCHMER, Gero (GER) [2]
5-7 3-6
Calabasas, CA, USA, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB) STAR, Jonatha (USA, WC) 6-2 6-2
2/3. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB) BANGOURA, Sekou (USA, 3) 2-6 3-6
Bath, Great Britain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 11) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 11) REY, Sebastia  (GBR) 6-4 6-4
3/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 11) LUSTYK, Jakub (CZE, 7) 6-3 6-3
Glavni zreb
1.kolo KRSTIN, Pedja (SRB, Q) FARQUHARSON, Tom (GBR, Q) 4-6 2-6
Trichy, India, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIC, Petar (SRB, 16) MOHAMMED, Fariz (IND) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo TOMIC, Petar (SRB)/
HUNG, Jui-Chen (TPE)   WC
MORAING, Mats (GER)/
SCHONENBERG, Tom (GER)
Protivnici odustali
1/4 finale TOMIC, Petar (SRB)/
HUNG, Jui-Chen (TPE)   WC
Augusto LARANJA (BRA)/
Thales TURINI (BRA) [2]
2-6 3-6 
Porec, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ILIC, Luka (SRB) ZITNIK, Tilen (SLO) 6-2 6-3
ROGANOVIC, Stefan (SRB) BOSA, Massimo (ITA) 0-6 0-6
ZAFIROVIC, Djordje (SRB) BABIC, Bruno (CRO) 0-6 5-7
JANKOVIC, Miki (SRB, 8) CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU) 7-5 7-5 
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) LEMIC, Nejc (SLO) 6-3 6-2
2/4. kolo  JANKOVIC, Miki (SRB, 8) RINDERKNECH, Arthur (FRA) 6-2 6-4
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) PARTL, Adrian (SVK) 1-6 1-6
ILIC, Luka (SRB) WEISSBORN, Tristan-Samuel(AUT) 4-6 4-6
3/4. kolo  JANKOVIC, Miki (SRB, 8) VIDAK, Antun (CRO) 6-3 6-1
4/4. kolo JANKOVIC, Miki (SRB, 8) PARTL, Adrian (SVK) 7-6(4) 3-6 3-6 
Vaduz, Liechtenstein, $ 10,000, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KATIC, Dejan (SRB) MAIGA, Riccardo (SUI, 1) 7-6(4) 6-4
2/2. kolo KATIC, Dejan (SRB) SIMPSON, Matt  (NZL) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo KATIC, Dejan (SRB, Q) BEGA, Alessandro (ITA, 7) 2-6 4-6 
Netanya, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) BENARD, Jeroen  (NED, Q) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB)/ FILIPENKO, Viktor (HUN)
Bar Tzuf BOTZER (ISR)/
Daniel SKRIPNIK (ISR) (WC)
6-3 7-6(4)
1/4 finale ZLATANOVIC, Arsenije (SRB)/ FILIPENKO, Viktor (HUN)
SCHULZ, Dominik (GER)/ WETOSKA, Torsten (GER)
6-4 3-6 10-7 
1/2 finale ZLATANOVIC, Arsenije (SRB)/ FILIPENKO, Viktor (HUN)
CHEN, Ti (TPE)/
NEUCHRIST, Maximilian (AUT) [2]
3-6 4-6
Antalya-Manavgat, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3.kolo DALJEV, Pavle (SRB) KHABIBULIN, Timur (KAZ) 6-7 (4) 5-7
Badalona, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB, 12) CARKOVS, Vladimirs (RUS) 6-1 6-1
RAJIC, Marko (SRB) SLOANE, Ryoma (NZL) 6-4 5-7 3-6
MILOVIC, Zeljko (SRB, WC) DONAT, Carlos  (ESP) 6-0 4-6 3-6
2/4. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB, 12) GUELL BARTRINA, Eduard  (ESP) 3-6 6-4 6-2 
3/4. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB, 12) PODGURSKY, Oleksandr(UKR,WC) 6-1 6-0
4/4. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB, 12) VIVANCO-GUZMAN, Andoni (ESP) 0-6 1-6
Glavni zreb 
1. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB, LL) MARTOS GORNES, Sergio (ESP, Q) 4-6 1-6

Metepec, Mexico, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOZIC, Neda (SRB) VYRLAN, Karina Kristina (USA) 2-6 1-5 predala N.K
Dubl
1. kolo
Ana BEZJAK (CRO)/
Neda KOZIC (SRB)
Laura PIGOSSI (BRA)/
Marcela ZACARIAS (MEX) [3]
1-6 2-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB, 2) slobodna
2/2. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB, 2) KHABAROVA, Elisaveta (RUS) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB, Q) SEZER, Melis (TUR, 4) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo
Daria MIRONOVA (RUS)/
Kristina OSTOJIC (SRB)
Stanislava HROZENSKA (SVK)/
Alena POLETINOVA (CZE)
DM/KO odustale
Madrid, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KACHAR, Marina (SRB, 7) CANERO PEREZ, Maria del Rosario (ESP) 6-2 6-1 
2/3. kolo KACHAR, Marina (SRB, 7) MOURA, Margarida (POR) 3-6 6-3 6-3
3/3. kolo KACHAR, Marina (SRB, 7) ADAMESCU, Cristina  (ROU,14) 6-4 1-6 7-5
Glavni žreb
1. kolo KACHAR, Marina (SRB, Q) BUA, Tatiana (ARG, 7) 6-0 6-2 
2. kolo KACHAR, Marina (SRB, Q) SAMUSEVA, Julia (RUS) 6-2 6-7(7) 6-4
1/4 finale KACHAR, Marina (SRB, Q) KOVALETS, Sofiya (UKR, Q) 7-6(2) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo KACHAR, Marina (SRB)/ STAMATOVA, Julia (BUL) JEGIOLKA, Justyna (POL)/
OZGA, Justine (GER)
2-6 5-7
Antalya-Manavgat, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIC, Danijela (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo TOMIC, Danijela (SRB, 3) PORUBIN, Gabriela (MDA) 2-6 3-6
Glavni zreb
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB, 7) BHARGAVA, Anamika (USA) 6-1 4-6 7-6(3) 
2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB, 7) KUBICIKOVA, Martina (CZE) 6-2 6-3
1/4 finale KOSTIC, Natalija (SRB, 7) BARBIERI, Gioia (ITA, 3) 1-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo
Natalija KOSTIC (SRB)/
Pernilla MENDESOVA (CZE)
Anamika BHARGAVA (USA)/
Nicole MELICHAR (USA) [1]
6-3 6-7(3) 5-10
Le Havre, France, $ 10,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GLIGIC, Minja (SRB) slobodna
2/3. kolo GLIGIC, Minja (SRB) BRABANT, Margaux (BEL) 0-6 1-6

Sarawak, Malaysia, G1, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo STOJANOVIC, Nina (SRB, 3)  slobodna
2. kolo  STOJANOVIC, Nina (SRB, 3) XUN, Fang Yin (CHN) 3-6 7-6(5) 6-2 
3. kolo STOJANOVIC, Nina (SRB, 3) OKAMURA, Kyoka (JPN) 2-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo
Ipek SOYLU (TUR)/
Nina STOJANOVIC (SRB) [2]
slobodne
2. kolo Ipek SOYLU (TUR)/
Nina STOJANOVIC (SRB) [2]
Yan WANG (CHN)/
Fang Ying XUN (CHN)
6-3 6-0
1/4 finale Ipek SOYLU (TUR)/
Nina STOJANOVIC (SRB) [2]
Naiktha BAINS (AUS)/
Olivia TJANDRAMULIA (AUS)
4-6 3-6
Trnava, Slovak Republic, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo VITOSEVIC Luka (SRB, 14) slobodan
GRBIC, Filip (SRB, A) OBAL, Patrik (SVK) 4-6 6-3 4-6
SUCEVIC Luka (SRB, A) ALBERTONI, Davide (ITA) 2-6 2-6
2. kolo VITOSEVIC Luka (SRB) GRISON, Gianluca (ITA) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo
FILIP GRBIC (SRB)/
Marko OSMAKCIC (SUI) [8]
slobodni
Luka SUCEVIC (SRB)/
Luka VITOSEVIC (SRB)
Michal MARKO (SVK)/
Tomas PAVLOVSKY (SVK)
1-6 2-6
2. kolo FILIP GRBIC (SRB)/
Marko OSMAKCIC (SUI) [8]
Patrik CVIK (SVK)/
Dominik KELLOVSKY (CZE)
4-6 6-3 10-7
1/4 finale FILIP GRBIC (SRB)/
Marko OSMAKCIC (SUI) [8]
David PICHLER (AUT)/
Jason Peter PLATZER (AUT) [1]
4-6 4-6

Tel Aviv, Israel, G2, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo VUKOVIC, Jovana (SRB, 2) HOROSHEVSKAYA, Polina (RUS,Q) 4-6 6-1 3-6
Dubl
1. kolo VUKOVIC, Jovana (SRB)/    COHEN, Inbar (ISR)       (1) slobodne
1/4 finale VUKOVIC, Jovana (SRB)/    COHEN, Inbar (ISR)       (1) BERMAN, Nrta (ISR) /          TAHAN, Maya (ISR) 2-6 6-2 10-1
1/2 finale VUKOVIC, Jovana (SRB)/    COHEN, Inbar (ISR)       (1) Nina ERDEVICKI (CAN)/
Yuval KEREN (ISR)
7-6(4) 10-4
FINALE VUKOVIC, Jovana (SRB)/    COHEN, Inbar (ISR)       (1)
LYSOVA, Milana (RUS)/
MAKAROVA, Tatiana (RUS)   (2)
7-6 6-1 !!!
Kosice, Slovakia, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo BUCAN, Aleksa (SRB) GRMAN, Samuel (SVK) 6-1 6-2
2. kolo BUCAN, Aleksa (SRB) VIDAN, Ioan Luca (ROU, 7) 1-6 5-7
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo MEJIC, Mila (SRB, 9) slobodna
2. kolo MEJIC, Mila (SRB, 9) KOZHINA, Viktoriya (RUS, WC) 4-6 6-7(5)
Isernhagen, Germany, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo DUKIC, Katarina (SRB) KARCHER, Emely (GER) 5-7 6-7(3)
Umag, Croatia, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, WC) slobodna
2/2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, WC) BOJIĆ, Milica (BIH) J.Babić predala
Glavni zreb
1. kolo KOJCIC, Emilija (SRB) LYS, Eva (GER, Q) 7-6(5) 7-6(4) 
DANILOVIC, Olga (SRB, WC) CIPETIC, Renata (CRO, WC) 6-3 6-0 
2. kolo KOJCIC, Emilija (SRB) MARCACCINI, Flavia (ITA, Q) 7-6(3) 6-4 
DANILOVIC, Olga (SRB, WC) VICIC, Marija (SLO) 6-2 6-0 
3. kolo KOJCIC, Emilija (SRB) ILINCA, Iulia Bianca (ROU, Q) 6-3 6-4 
DANILOVIC, Olga (SRB, WC) OZTURK, Zeynep Naz (TUR) 6-1 6-1 
1/4 finale KOJCIC, Emilija (SRB) ZELIC, Iva (CRO) 1-6 3-6
DANILOVIC, Olga (SRB, WC) VELCEA, Andreea (ROU) 7-5 6-1
1/2 finale DANILOVIC, Olga (SRB, WC) ERMAN, Zeynep (TUR) 6-2 6-2
FINALE DANILOVIC, Olga (SRB, WC) TOKAC, Betina (TUR) 6-2 6-0 !!!
Dubl
1. kolo Olga DANILOVIC (SRB)/
Zeynep ERMAN (TUR)
slobodne
Emilija KOJCIC (SRB)/
Betina TOKAC (TUR)
Kristina KOZAKOVA (SVK)/
Klara ONDREJCEKOVA (SVK)
6-3 5-7 7-10
2. kolo Olga DANILOVIC (SRB)/
Zeynep ERMAN (TUR)
Victoria ALLEN (GBR)/
Ilayda BAYKAN  (TUR)
6-0 6-0
1/4 finale Olga DANILOVIC (SRB)/
Zeynep ERMAN (TUR)
Ziva FALKNER (SLO)/
Marija VICIC (SLO)
6-1 6-4
1/2 finale Olga DANILOVIC (SRB)/
Zeynep ERMAN (TUR)
Kristina KOZAKOVA (SVK)/
Klara ONDREJCEKOVA (SVK)
0-6 6-3 3-10