Turniri od 11.03. – 17.03.

Ove nedelje nema turnira
INDIJAN VELS 2019

ABIERTO ZAPOPAN, Guadalajara, Mexico, WTA-125, $125.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA-forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KALASHNIKOVA, Oksana (GEO) 6-4 6-1
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) ZAVATSKA, Katarina (UKR, 7) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) BADOSA GIBERT, Paula (ESP, LL) 6-4 7-5
KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) LINETTE, Magda (POL, 8) 1-6 3-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) BLINKOVA, Anna (RUS) 6-1 3-6 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) MARIA, Tatjana (GER, 3) 6-3 6-7(3) 3-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)
ERRANI, Sara (ITA)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)
7-6(8) 2-6 10-5
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)
SANCHEZ, Maria (USA)/
STOLLAR, Fanny (HUN)
2-6 5-7

ARIZONA TENNIS CLASSIC, Phoenix, AZ, USA, $162.480, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, Alt) RAMANATHAN, Ramkumar (IND) 6-2 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, Alt) GOJOWCZYK, Peter (GER, 10) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/(WC)
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)
CERRETANI, Jamie (USA)/
MONROE, Nicholas (USA)
1-6 5-7
CHALLENGER BANQUE NATIONALE DRUMMONDVILLE, Drummondville, Canada, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) BROADY, Liam (GBR) 6-2 7-6(4)
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) REDLICKI, Michael (USA) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DIEZ, Steven (CAN)
GORANSSON, Andre (SWE)/
PASHA, Nathan (USA)
3-6 6-7(3)

Istarska rivijera, Porec, Poreč, Hrvatska, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 11) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) BAŠIĆ, Nikola (CRO, WC) 6-2 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) CHAZAL, Maxime (FRA) W/O
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
NEJEDLY, Pavel (CZE)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
GAO, Qun (CHN)
6-4 5-7 4-10

Asia Univ Int’l Women’s Open Tennis 2019, Nishi-Tama, Japan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) MATSUDA, Misaki (JPN, WC) 6-0 7-5
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) LUANGNAM, Nudnida (THA, IR) 6-2 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA, 6) 0-6 2-6
Soho Square Egypt W15 week 8, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) VLCKOVA, Karolina (CZE, 11) 6-4 1-6 5-10
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela  (SRB) HINDOVA, Denisa (CZE, Q) 6-2 6-3
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela  (SRB) ALHUSSEIN A. AZIZ, Lamis (EGY) 4-6 3-6
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) CRESCENZI, Giulia (ITA) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STEUR, Julyette M.J. (GER)(3)
CRESCENZI, Giulia (ITA)/
SQUARCIALUPI, Gaia (ITA)
5-7 6-3 6-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 11-12.3.
1/2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) PANFILOV, Lara (NED, 12) 6-2 6-1
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) TARASOVA, Ksenia (RUS, 8) 7-5 6-3
2/2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, WC) 2-6 3-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN, 4) 7-5 6-1
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, Q) OZ, Ipek (TUR, 7) 2-6 0-6
 

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF Kramfors Junior Challenge, Kramfors, Sweden, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) MARTENSSON, Isabella (SWE) 6-4 7-6(7)
2. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) STROMQUIST, Tilde (SWE, 8) 4-6 6-3 6-3
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) ODINTSOVA, Maria (RUS, 4) 6-1 6-3
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) PETROVIĆ, Maria SWE) 6-7(3) 3-6
39th Tashkent ITF Juniors Grade 2, Tashkent, Uzbekistan, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) TASENKOV, Vladislav (RUS, Q) 6-4 6-0
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) DADABAEV, Aziz (UZB) 6-1 6-4
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) USIPBEKOV, Bekzat (KAZ) 6-2 5-7 6-2
1/2 finale
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) KACHMAZOV, Alibek (RUS, 1) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
CENGIZ, Baran (TUR)(2)
ERHARD, Mathys (FRA)/
ZGIROVSKY, Alexander (BLR)
6-4 3-6 8-10
 
YONEX ITF Hamburg, Hamburg, Germany, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo TEODOROVIĆ, Petar (SRB) POLITOWICZ, Marcel (POL) 6-4 6-1
2. kolo TEODOROVIĆ, Petar (SRB) CADONAU, Jakob (GER) 5-7 5-7
 

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TEJT 3 U16″School Lobik U16 2019″, Trencianske Teplice, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić (6); 2. kolo: Aleksa Marković (Q)