Turniri od 11.02 – 17.02

Rotterdam, Netherlands, € 1,267,875, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GASQUET, Richard (FRA, 4) 6-7(3) 1-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (3)
BUTORAC, Eric (USA)/
HANLEY, Paul (AUS)
4-6 6-3 15-13
1/4 finale  ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (3)
FLEMING, Colin (GBR)/
MARRAY, Jonathan (GBR)
4-6 0-1, F/M predali
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (3)
GRANOLLERS, Marcel (ESP)/
LOPEZ, Marc (ESP)            (1)   
6-2 7-6(10)
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (3)
DE BAKKER, Thiemo (NED)/
HUTA GALUNG, Jesse (NED)  (WC)
5-7 6-3 10-8 !!!!
Sao Paulo, Brazil, $ 455,775, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CAMPOZANO, Julio Cesar (ECU) 5-7 6-3 4-6

Doha, Qatar, $ 2,369,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo  IVANOVIĆ, Ana (SRB, 13) PASZEK, Tamira (AUT) 6-1 6-2
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) NICULESCU, Monica (ROU) 4-6 1-6
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 13) HALEP, Simona (ROU) 6-3, S.H. predala
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 13) RADWANSKA, Agnieszka (POL, 4) 1-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
DUSHEVINA, Vera (RUS)
GARCIA, Caroline (FRA)/
McHALE, Chistina (USA)   (WC)
3-6 5-7

Quimper, France, €42,500+H, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP,4) 6-4 6-2
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) SEIFERT, Stefan (GER) 4-6 2-6

Zagreb, Croatia, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) GLASNOVIĆ, Roko (CRO, WC) 6-2 6-3 
ĐERE, Laslo (SRB, 14) RIGAMONTI, Matteo (ITA) 2-6 6-3 6-1 
VUČIĆ, Ilija (SRB, 12) KHACHANOV, Karen (RUS) 6-4 2-6 4-6 
2/3. kolo  ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) RASPUDIĆ, Franjo (BIH) 6-3 6-4
ĐERE, Laslo (SRB, 14) ŠABANOV, Matej (CRO) 5-7 7-6(7) 6-4
3/3. kolo  ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) TREVISAN, Matteo (ITA, 16) 6-3 6-7(4) 6-7(3)
ĐERE, Laslo (SRB, 14) DRAGANJA, Marin (CRO, 4) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo  BJELICA, Ivan (SRB) ČORIĆ, Borna (CRO, WC) 3-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) VEGER, Filip (CRO, WC) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
FISCHER, Martin (AUT)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE)   (1)
3-6 7-5 4-10
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BALUDA, Victor (RUS)
BAŠIĆ, Mirza (BIH)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
6-1 6-4 
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BALUDA, Victor (RUS)
ANDROIĆ, Toni  (CRO)/
MARČAN, Dino (CRO)         (2)
3-6 6-2 7-10 
Mallorca, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) PORTALURI, Giorgio (ITA) 6-4 2-6 4-6 
VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) MESQUIDA BERG, Oscar (ESP) 4-6 5-7
VIDOJEVIĆ, Saša (SRB) VARHANIK, Dominik (CZE) 6-2 6-2 
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) COLLADO-CASTELLS, Guillem (ESP) 6-1 6-1
RAJIĆ, Marko (SRB) MARTOS GORNES, Sergio (ESP) 4-6 4-6 
2/3. kolo VIDOJEVIĆ, Saša (SRB) DEMOIS, Julien (FRA, 5) 0-6 1-6 
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) LOMBE, Harrison (AUS) 6-1 6-2 
3/3. kolo  JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) MARTOS GORNES, Sergio (ESP) 6-7(7) 6-3 6-2 
Glavni žreb
1 .kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) KONCILIA, Lukas (AUT, WC) 7-5 1-6 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) TRUSENDI, Walter (ITA) 6-7(4) 1-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  PETROVIĆ, Danilo (SRB)  HUANG, Liang-Chi (TPE, 6) 7-6(2) 4-6 7-6(2)
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) FRIEDRICH, Gabriel  (BRA) 6-2 6-4
1/4 finale  PETROVIĆ, Danilo (SRB) ILHAN, Marsel (TUR, 1) 6-4 6-7(2) 7-5
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) CHANG, Yu (CHN 8) 6-7 6-2 7-5
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB) SAMPER-MONTANA, Jordi (ESP, 5) 7-5 2-6 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
LOJDA, Dušan (CZE)/
REUTER, Yannik (BEL)
4-6 2-6

Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  ERIĆ, Doroteja (SRB)
DE LA TORRE-SANCHEZ, Rocio (ESP, 1) 6-3 2-6 6-3
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) HAAS, Barbara (AUT) D.E. predala 
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
HAAS, Barbara (AUT)    (WC)
PRISLAN, Anja (SLO)/
STEINHERR, Jasmin (GER)  (1)
2-6 2-6 
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) slobodna
2/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) AGUIAR MACHADO, Ines(POR) 6-2 6-3
3/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) LU, Jiaxi (CHN) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo  MIRČIĆ, Teodora (SRB, 3) MAGGEN, India (BEL, Q) 6-1 6-0
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) SVINTSOVA, Evgeniya (RUS) 6-1 6-0
TOMIĆ, Danijela (SRB) ANDREI, Laura-Ioana(ROU, 2) 1-6 1-6
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB, Q) TINJIĆ, Jasmina (BIH, 1) 0-6 3-6
2. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 3) HINCU, Bianca (ROU) 2-6 3-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) KURATA, Nathaly (BRA) 6-3 6-0
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) KOLB, Nadiya (UKR) 6-2 6-2 
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) ANDREI, Laura-Ioana (ROU, 2) 6-0 7-5
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) TINJIC, Jasmina (BIH, 1) 5-2, T.J. predala
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
PLATON, Raluca Elena (ROU) (2)
ANDREI, Laura-Ioana (ROU)/
TUDORACHE, M.Raluca (ROU)
6-1 6-3 
TOMIĆ, Danijela (SRB)/
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB)
M.TALAMANTES, Paula (ESP)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)
1-6 4-6 
1/4. finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
PLATON, Raluca Elena (ROU) (2)
ZUUR, Monique (NED)/       (WC)
CHANTRAINE, Catherine (BEL)
6-2 6-3
1/2. finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
PLATON, Raluca Elena (ROU) (2)
DUARTE, Ana-Clara (BRA)/
PIAI, Eduarda (BRA)           (3)
6-2 7-5
FINALE MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
PLATON, Raluca Elena (ROU) (2)
GORGODZE, Ekaterine (GEO)/
KVATSABAIA, Sofia (GEO)   (1)
1-6 4-5* E.G./S.K predale

Trofeul D.Sturdza, Chisinau, Moldova, G2, tepih
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1 .kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) PETRENKO, Anatoliy (UKR) 6-7(4) 6-4 1-6 
Dubl
1 .kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/ ABDURAHIMOV, Oybek (UZB) CHUBKOV, Nikita (BLR)
MATVIEVICI, EGOR (MDA)
1-6 3-6
ITF 4 Indoor Almere 2013, Almere, Netherlands, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) FEUCHT, MICHAEL (GER) 6-7(2) 1-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
LIZEN, Aswin (GBR)
DE BOER, Lars (NED)/      KOSTADINOV, Matey (SUI) 4-6 4-6
ITF/CAT North African Circuit Tunisia, G5, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, A) slobodan
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, A) CHOUAIEB, Yassine (TUN) 7-5 7-5
3/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, A) ERLENBUSCH, Luis (GER) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, LL) THEODOROU, Eleftherios (GRE, 3) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
ERLENBUSCH, Luis (GER)
HASSAN, Mohamed (ALG)/
MAKHLOUF, Moh.Nazim (ALG)
4-6 6-4 (10-7)
1/4 finale ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
ERLENBUSCH, Luis (GER)
CUNHA SILVA, Felipe (POR)/
MOYA, Jose Maria (POR)        (2)
3-6 3-6
Copenhagen Winter Cup 2013, Copenhagen, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) STEENBERG HILDRBRAND, Helena (DEN) 6-0 6-0
2/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) SORFAZIJA, Adna (SWE, 2) 6-2 6-2
3/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) TOLUIE, Jessica (DEN) 6-2 6-0 
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, Q) SMALLER, Rebeca (GBR) 6-0 6-4 
2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, Q) ROSENQUIST, Julia (SWE, Q) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB)/
HART, Naomi (NED)
DEAGOSTINI, Margaux (SUI)/  STOKKE, Melanie (NOR)       (1) 2-6 5-7 
5th Kenya International Junior Championships, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 5) slobodna
2. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 5) TRUSCOTT, Lindsay (RSA) 5-7 I.I. predala
Dubl 
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
VAN OOST, Nina (BEL)     (4)
BELENOVA, Elena (RUS)/
LYUKSHINOVA, Elisabeth (RUS)
I.I./N.V.O. predale

Taverne, Switzerland, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5)  CARLONE, Alexia (ITA, Q) 6-4 6-1
2. kolo  MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) BIZZO, Isabella (ITA, Q) 6-1 6-2
1/4. finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) SIMONELLI, Alessandra (ITA, 1) 3-6 3-6
Oetwil am See, Switzerland, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROV, Kosta (SRB) CECCHETTO, Tom (SUI, WC) 1-6 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 7) slobodna
2/3. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 7) HUMMEL, Ann Cathrin (GER) 6-2 2-6 6-4 
3/3. kolo  RISTIĆ, Teodora (SRB, 7) PSCHOOR, Annika (GER, 10) 6-3 6-4 
Glavni žreb
1. kolo  POPOVIĆ, Natalija (SRB)  BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 6) 6-1 6-1 
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) LUETHI, Michelle (SUI) 6-4 6-0
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) KASATKINA, Aleksandra (RUS) 3-6 3-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) VLASENKOVA, Anjelika (RUS, Q) 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)   (2)
Slobodne
RISTIĆ, Teodora (SRB)/
VICENTE, Marie (FRA)
BALTENSPERGER,Lara(SUI)/
OCHSNER, Svenja (SUI)
3-6 5-7 
1/4. finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)   (2)
BALTENSPERGER,Lara(SUI)/
OCHSNER, Svenja (SUI)
7-6(1) 6-3
1/2. finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)   (2)
MILOVANOVIĆ, Luna (SUI)/   WELTI, Alessia (SUI)         (3) 3-6 3-6
Winter Cups, Girls 16&U Finals, Vendryne, Czech Republic
15-17.02 Satnica
DEVOJČICE do 16 godina
1/4 finale  Russia G16 [1] Russia Slovakia Slovakia G16  2-1
Germany G16 Germany Croatia Croatia G16 [4] 1-2
Great Britain G16 [3] Great Britain Hungary Hungary G16 1-2
SERBIA G16 Serbia Switzerland SWITZERLAND G16 [2] 1-2
Nikolina JOVIĆ Jil Belen TEICHMANN 2-6 6-2 1-6
Ivana JOROVIĆ Chiara GRIMM 4-6 6-2 4-6
Ivana JOROVIĆ/
Nikolina JOVIĆ
Jil Belen TEICHMANN/
Anais GABRIEL
7-6(5) 7-5 
1/2 finale Russia G16 [1] Russia Croatia Croatia G16 [4] 3-0
Switzerland G16 [2] Hungary Hungary G16 2-1
5-8.mesto Germany G16 Germany Slovakia Slovakia G16
0-3
SERBIA G16 Serbia Great Britain GREAT BRITAIN G16 [3]
0-3
 Jelena LUKIĆ Freya CHRISTIE 2-6 0-6
Ivana JOROVIĆ Jasmine Amber ASGHAR 6-0 0-3, IJ predala
Emilija DANČETOVIĆ/
Jelena LUKIĆ
Jasmine Amber ASGHAR/
Freya CHRISTIE
2-6 6-4 5-10
Finale Russia G16 [1] Russia Switzerland Switzerland G16 [2] 1-0
3-4. mesto Croatia G16 [4] Croatia
Hungary Hungary G16 0-2
5-6. mesto Great Britain G16 [3] Great Britain Slovakia Slovakia G16 0-2
7-8. mesto SERBIA G16 Serbia GERMANY G16 Germany 2-1
  Jelena LUKIĆ Lena RUEFFER 6-2 7-6(1)
Emilija DANČETOVIĆ Katharina HOBGARSKI 1-6 3-6
Emilija DANČETOVIĆ/
Jelena LUKIĆ
Katharina HOBGARSKI/
Alexandra BEZMENOVA
1-6 6-3 7-6(2)

Winter Cups, Boys 14&U Finals, Correggio, Italy

 15-17.02 Satnica
DEČACI do 14 godina
1/4 finale  Spain B14 [4] Spain Turkey Turkey B14 0-3
Switzerland B14 Switzerland France France B14 [3] 0-3
Belgium B14 Belgium Great Britain Great Britain B14 [2]        2-1
SERBIA B14 Serbia Russia RUSSIA B14 [1] 1-2
Boris BUTULIJA Philipp KLIMOV 6-3 3-6 2-6
Miomir KECMANOVIĆ Artem DUBRIVNYY 6-4 6-4
Boris BUTULIJA/
Miomir KECMANOVIĆ
Philipp KLIMOV/
Artem DUBRIVNYY
0-6 2-6
1/2 finale Belgium B14 Belgium France France B14 [3] 0-3
Russia B14 [1] Russia Turkey Turkey B14 2-1
5-8. mesto Switzerland B14 Switzerland Great Britain Great Britain B14 [2]   0-3
SERBIA B14 Serbia Spain SPAIN B14 [4]
2-1
 Boris BUTULIJA Lucas FRANCO 4-6 3-6
Miomir KECMANOVIĆ Andres FERNANDEZ CANOVAS 6-3 6-1
 Boris BUTULIJA/
Miomir KECMANOVIĆ
Lucas FRANCO/
Andres FERNANDEZ CANOVAS
5-7 7-5 6-3
Finale  Russia B14 [1] Russia France France B14 [3]  
3-4. mesto Belgium B14 Belgium Turkey Turkey B14  
5-6. mesto SERBIA B14 Serbia Great Britain GREAT BRITAIN B14 [2]
0-2
 Konstantin KIROVSKI Jack MOLLOY 3-6 4-6
Boris BUTULIJA Max STEWART 7-6(2) 6-7(6) 3-6 
dubl dubl