Turniri od 11.02. – 17.02.

ARGENTINA OPEN, Buenos Aires, Argentina, ATP 250, $673.135, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) MAYER, Leonardo (ARG) 3-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
CECCHINATO, Marco (ITA)
EELBONIS, Federico (ARG)/
DURAN, Guillermo (ARG)(WC)
4-6 6-3 10-8
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
CECCHINATO, Marco (ITA)
JEAVY, Roman (CZE)/
MOLTENI, Andres (ARG)(4)
6-3 5-7 10-3
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
CECCHINATO, Marco (ITA)
GONZALEZ, Maximo (ARG)/
ZEBALLOS, Horacio (ARG)(1)
1-6 3-6

JOBTOPGUN BANGKOK OPEN 2019, Bangkok, Thailand, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) YANG, Tsung-Hua (TPE) 6-2 4-6 6-4
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) LEE, Duckhee (KOR) 6-1 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) POLMANS, Marc (AUS, 6) 6-2 3-6 6-3
3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) SOEDA, Go (JPN, 12) 0-6 4-6
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) DUCKWORTH, James (AUS) 6-4 3-6 2-6
CHALLENGER CHERBOURG – LA MANCHE, Cherbourg, France, €46.600, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND)/
RAJA, Purav (IND)(1)
3-6 2-6

Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) MLADENOV, Vasko (BUL, LL) 0-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
FAIVRE, Pierre (FRA)(2)
DEN HEIJEN, Guy (NED)/
TAMM, Kristian (EST)
4-6 1-6
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DALJEV, Pavle (SRB) APOSTOL, Bogdan I. (ROU, 2, WC) 2-6 7-6(6) 3-10
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, SE) CHAZAL, Maxime (FRA) 2-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) RODRIGUEZ, Cristian (COL, 2) 2-6 2-6

2019 2nd Empire Women’s Indoor 25.000 USD, Trnava, Slovakia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) STARA, Lena (SVK, WC) 6-2 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) MA, Shuyue (CHN, Q) 6-4 4-6 6-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) CADANTU, Alexandra (ROU) 4-6 7-6(4) 4-6
Dubl
1 kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
BECKER, Ksenija (GER)/
MOLINARO, Eleonora (LUX)
6-4 6-4
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
MOORE, Tara (GBR)/
PERRIN, Conny (SUI)(2)
3-6 4-6
SURPRISE TENNIS CLASSIC, Surprise, AZ, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) SAMIR, Sandra (EGY, IR) 1-6 6-3 3-6
Dubl
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
OLMOS, Giuliana (MEX)(3)
GAUFF, Cori (USA)/
HOURIGAN, Paige (NZL)
6-4 5-7 6-10
Soho Square Egypt W15 week 4, Sharm el Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) IVANOVA, Dasha (USA, 6, Q) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
PIROK, Alexa (HUN)(WC)
NIEUWBOER, Perla (NED)/
TIMMERMANS, Margriet (NED)(WC)
3-6 0-6
Shymkent ITF International Tournament, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 11-12.2.
1/2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) DIJKMAN, Dewi (NED) 6-4 6-2
2/2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) KARLOVA, Yelizaveta (KAZ, WC) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) RUSHITI, Arlinda (SUI) 2-6 6-1 6-7(2)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZHURAVLEVA, Angelina (RUS)
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)/
KRUZHKOVA, Daria (RUS)(1)
4-6 1-6
Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) TALCOTT, Shelby (USA) 3-6 6-2 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPITERI, Dalila (ITA)(4)
HEDRZAK, Magdalena (POL)/
LESNIAK, Marta (POL)
3-6 6-2 3-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

49o Banana Bowl, Criciuma, Brazil, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) OLIVEIRA, Bruno (BRA) 7-5 6-3
2. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) DE LA FUENTE, Santiago (ARG, 5) 5-7 1-6
Dubl
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)/
GENOV, Anthony (BUL)
DE LA FUENTE, Santiago (ARG)/
TORRES, Juan B. (ARG)(5)
6-4 2-6 4-10
ITF Copenhagen 2019, Frederiksberg, Copenhagen, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) WESTLING, Emil (SWE) 0-6 2-6
TEB Antalya Cup, Antalya, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 15) ACAROGLU, Derin (GBR, Q) 4-6 6-3 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB, 6) KOCAK, Zeynep (TUR) 5-7 6-2 1-6
Glavni žreb
1. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) STAGNO, Beatrice (ITA) 2-6 2-6
ITF In-doorn 2019, Doorn, Netherlands, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB) BLOM, Karel (NED) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale TEBOUL, Luca (SRB)/
DE LA BASSETIERE, Arthus (FRA)
MULLER, Rik (NED)/
VISKER, Niels (NED)(3)
1-6 0-6

2019 WINTER CUPS by HEAD, Ronchin, France, U16, FINAL ROUNDS, tvrda podloga
15-17.2. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Bulgaria, SERBIA, France, Poland, Czech Republic, Germany, Russia, Sweden
SRBIJA B16: Luka JOVANOVIĆ, Hamad MEĐEDOVIĆ, Stefan POPOVIĆ
1/4 finale SRBIJA B16 POLJSKA B16 1-2
Luka JOVANOVIĆ Aleksander ORLIKOWSKI 4-6 3-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Marcel KAMROWSKI 7-6(2) 6-2
Stefan POPOVIĆ/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Marcel KAMROWSKI/
Aleksander ORLIKOWSKI
1-6 6-7(6)
5-8. mesto SRBIJA B16 NEMAČKA B16 0-2
Luka JOVANOVIĆ NIEDNER Neo 3-6 1-6
Hamad MEĐEDOVIĆ FLORIG Philip 6-3 3-6 6-7(4)
Luka JOVANOVIĆ/
Stefan POPOVIĆ
LIPP Mika/
NIEDNER Neo
2-6 3-6
7-8. mesto SRBIJA B16 BUGARSKA B16 0-3
Luka JOVANOVIĆ KHOROZOV Maxim 6-3 0-2, ret.
Stefan POPOVIĆ NESTEROV Petr 0-6 0-3, ret.
Luka JOVANOVIĆ/
Stefan POPOVIĆ
KHOROZOV Maxim/
NESTEROV Petr
W/O
2019 WINTER CUPS by HEAD, Brest, France, U16, FINAL ROUNDS, tvrda podloga
15-17.2. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Belarus (2), Ukraine, Italy (3), SERBIA, Germany, Russia (1), Netherlands (4), Poland
SRBIJA G16: Fatma IDRIZOVIĆ, Nikol PALEČEK, Natalija SENIĆ
1/4 finale SRBIJA G16 HOLANDIJA G16 1-2
Fatma IDRIZOVIĆ Anouck V. PEETERS 4-6 6-3 6-2
Nikol PALEČEK Melissa BOYDEN 6-2 1-6 4-6
Fatma IDRIZOVIĆ/
Natalija SENIĆ
Melissa BOYDEN/
Bente SPEE
4-6 4-6
5-8. mesto SRBIJA G16 NEMAČKA G16 1-2
Fatma IDRIZOVIĆ SCHUNK Nastasja M. 6-1 6-3
Nikol PALEČEK MIDDENDORF Julia 2-6 1-6
Nikol PALEČEK/
Natalija SENIĆ
MIDDENDORF Julia/
SCHUNK Nastasja M.
4-6 2-6
7-8. mesto SRBIJA G16 POLJSKA G16 3-0
Fatma IDRIZOVIĆ GRUSZCZYNSKA Rozalia 6-1 6-1
Nikol PALEČEK KOPEL Amelia W/O
Fatma IDRIZOVIĆ/
Nikol PALEČEK
GRUSZCZYNSKA Rozalia/
KOPEL Amelia
W/O
2019 WINTER CUPS by HEAD, Rakovnik, Czech Republic, U14, FINAL ROUNDS, tvrda podloga
15-17.2. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Romania, SERBIA, Czech Republic, Switzerland, Great Britain, Russia, Belarus, Ukraine
SRBIJA G14: Lola RADIVOJEVIĆ, Tijana SRETENOVIĆ, Darja ŠUVIRDENKOVA
1/4 finale SRBIJA G14 ŠVAJCARSKA G14 1-2
Tijana SRETENOVIĆ Karolina KOZAKOVA 6-4 6-2
Lola RADIVOJEVIĆ Celine NAEF 3-6 3-6
Tijana SRETENOVIĆ/
Lola RADIVOJEVIĆ
Celine NAEF/
Karolina KOZAKOVA
2-6 6-3 6-10
5-8. mesto SRBIJA G14 BELORUSIJA G14 3-0
Tijana SRETENOVIĆ AZARKO Alexandra 6-3 6-0
Lola RADIVOJEVIĆ TSITAVETS Hanna 6-4 6-2
Lola RADIVOJEVIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
BYLINA Maria /
TSITAVETS Hanna
6-1 6-2
5-6. mesto SRBIJA G14 RUMUNIJA G14 2-1
Tijana SRETENOVIĆ MESTER Cara Maria 7-6(4) 6-3
Lola RADIVOJEVIĆ POPA Maria Sara 7-5 6-0
Tijana SRETENOVIĆ/
Lola RADIVOJEVIĆ
GAE Mara/
MESTER Cara Maria
6-7(6) 4-6