Turniri od 11.01 – 17.01.

Apia International Sydney, Sydney, Australia, ATP250, $404.780, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) ELRICH, Mayez Jupiter (AUS, WC) 6-2 6-1
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) MAHUT, Nicolas (FRA, 4) 6-7(4) 6-3 2-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) Slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) H2H ROBREDO, Tommy (ESP) 6-1 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 3) H2H MAHUT,  Nicolas (FRA, Q) 4-6 6-3 6-3
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, 3) H2H GABASHVILI, Teymuraz (RUS) 3-6 6-4 6-4
FINALE TROICKI, Viktor (SRB, 3) H2H DIMITROV, Grigor (BUL, 4) 2-6 6-1 7-6(7)

APIA INTERNATIONAL SYDNEY, Sydney, Australia, Premier, $687.900, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, WC) PLISKOVA, Karolina (CZE, 5) 4-6 2-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) VANDEWEGHE, Coco (USA) 6-3 6-4
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) ERRANI, Sara (ITA, 6-7(3) 6-7(8)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
HANTUCHOVA, Daniela (SVK)
KUZNETSOVA, Svetlana (RUS)/
VINCI, Roberta (ITA)
6-7(2) 3-6
HOBART INTERNATIONAL, Hobart, Australia, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 2) CEPEDE ROYG, Veronica (PAR) 0-6 0-6

Bangkok 2, Thailand, $50.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) WACHIRAMANOWONG, Kittiphong (THA, WC) 6-4 7-5
JANKOVIĆ, Miki (SRB) SAFIULLIN, Roman (RUS, PR) 4-6 7-6(6) 7-6(2)
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) KIM, Cheon-Eui (KOR) 6-7(5) 1-5, predaja
TEPAVAC, Marko (SRB) METREVELI, Aleksandre (GEO) 6-3 4-6 0-2, predaja
Dubl
 1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
BENJASUPAWAN, Nattan (THA)/(WC)
TRONGCHAROENCHAIKUL, Wish (THA)
6-4 7-5
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
BUPATHI, Mahesh (IND)/
RAJA, Purav (IND)(PR)
6-2 1-6 5-10

2016 LONG BEACH 25K FUTURES TOURNAMENT, Long Beach, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) BAKER, Brian (USA, WC) 7-5 0-6, Predaja
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) HALEBIAN, Alexios (USA, 1, WC) 1-6 3-6
TUNISIA F1 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  MARKOVIĆ, Goran (SRB) DIARRA, Gibril (AUT) 7-5 6-3
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 1, WC) 3-6 1-6
BABOLAT FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽIVANČEVIĆ, Miloš (SRB) KRABERGER, Stefan (AUT) 0-6 0-6
DRINIĆ,  Milan (SRB) slobodan
2/3. kolo DRINIĆ,  Milan (SRB) DELIĆ, Duje (CRO, 6) 6-2 6-4
3/3. kolo DRINIĆ,  Milan (SRB) FERRANDO, Nicolas (ARG, 15) 4-6 6-4 4-6
USTA MEN’S $10K PLANTATION COMMUNITY TENNIS OPEN, Plantation , FL, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) RAJSKI, Maciej (POL) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
ENDARA, Ivan (ECU)/
REED, Anderson (USA)(3)
6-4 6-2
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
ECHAZU, Mauricio (PER)/
ORE, Junior Alexander (USA)
4-6 7-5 10-8
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
GARZA, Daniel (MEX)/
HANK, Tigre (MEX)(1)
6-3 7-5
FINALE BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
CHAPPELL, Nick (USA)/
SMITH, Raleigh (USA)
3-6 6-3 10-7

TUNISIA F1 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  SPREMO, Milana (SRB, 4) slobodna
BONIĆ, Barbara (SRB, 7) KREMEN, Ilona (BLR) 1-6 0-6
POPIVODA, Mila (SRB) RILEY, Alexandra (USA, 8) 6-2 5-7 6-4
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 4) MDLULWA,Warona (RSA)  6-2 6-0
POPIVODA, Mila (SRB) PONCHET, Jessika (FRA) 0-6 0-6
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 4) KENNEL, Karin (SUI, 6) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
RILEY, Alexandra (USA)
slobodne
SPREMO, Milana (SRB)/
KENNEL, Karin (SUI)
JANUSKOVA, Petra (CAN)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
1-6 4-6
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
RILEY, Alexandra (USA)
GARDELLA, Federica Joe (ITA)/
ZMAU, Michele Alexandra (ITA)
4-6 6-7(3)
AlSolaimaneyah F1 Women’s, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2, WC) slobodna
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6, Q) KULKARNI, Swara (IND) 3-6 2-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6, Q) CRIVELLETTO, Jessica (SUI, Q) 6-4 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6, Q) SAMIR, Sandra (EGY, 2, WC) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOLAR, Nina (SLO)
ALHUSSEIN ABDEL AZIZ, Lamis (EGY)/
LASHEEN, Habiba (EGY)
6-7(5) 6-1 10-7
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOLAR, Nina (SLO)
KREJSOVA, Petra (CZE)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
2-6 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od POLUFINALA dubla

India ITF Juniors 2, New Delhi, India, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) NENWANI, Anurag (IND) 6-3 7-5
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) CUYPERS, Seppe (BEL, 2) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
SINHA, Nitin Kumar (IND)
HUANG, Tsung-Hao (TPE)/
WEN, Yun Ruei (TPE)
7-5 6-2
FINALE LAZAREVIĆ,Aleksa(SRB)/
SINHA, Nitin Kumar (IND)
HAN, SeonYong(KOR)/(4)
YEONG, Yeongseok (KOR)
6-4 6-2
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) Slobodna
2/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) RAMESH SHARMA, Riddhi (IND) 6-4 6-3
3/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) PATNAIK, Lasya (IND) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) LUIKHAM, Jennifer (IND) 2-6 7-5 4-6
The 15th Abu Dhabi Country Club ITF Junior Championships, Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) PAKBATEN, Ghazal (IRI) 4-6 0-6
Sport Hotel Kurz Junior Classic, Oberpullendorf, Austria, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) DICU, Raul.Alin (ROU) 1-6 0-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) WAGNER, Simon (FRA) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo  BAJIĆ, Bogdan (SRB) BUGAJ, Martin (CZE, 6) 7-6(4) 6-0
2. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) NINČEVIĆ, Frane (CRO) 3-6 6-2 6-7(4)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB) BORDO, Chiara (ITA) 1-6 0-6
SKROBONJA, Anđela (SRB) GOLDERER, Vanessa (AUT) 6-4 6-1
PERIĆ, Jovana (SRB) INFANTINO, Ludovica (ITA) 7-5 6-4
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) ACHLAMOV, Milena (FRA, 4) 6-4 6-2
PERIĆ, Jovana (SRB) KUZMOVA, Katarina (SVK) 4-6 0-6
3/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) MILATOVA, Sofia (SVK) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) PSCHORR, Annika (GER) 3-6 3-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) WELKER, Emily (GER) 6-4 7-5
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) NYIKOS, Eva (AUT, 9) 4-6 6-3 7-5
3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) KLANEČEK, Saša (SLO, 7) 2-6 3-6
RPM Junior Open, Prague West, Czech Republic, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo  KIROVSKI, Konstantin (SRB) SMETANA, Piotr (POL) 3-6 7-6(4) 5-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 5) BROZOVA, Katerina (CZE) 6-4 6-4
2/2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 5) SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR, 10) 3-6 2-6
China Junior 2 Shenzhen, Shenzhen, China, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB) ZHAO , Zhao (CHN) 1-6 1-6

Ove nedelje nema naših tenisera na TE turnirima