Turniri od 10.07 – 16.07.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS VIMBLDON 2017

Bastad, Sweden, 43.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) ERIKSSON, Markus (SWE, WC) 4-6 6-4 6-2
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GARIN, Christian (CHI) 6-1 6-1
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MAYER, Leonardo (ARG) 6-7 3-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) COPPEJANS, Kimmer (BEL) 6-2 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) YMER, Elias (SWE, WC) 6-3 7-5
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) BAGNIS, Facundo (ARG, 4) 7-6 6-3
FINALE LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) MAYER, Leonardo (ARG) 6-2 7-6(4)
ATP PERUGIA, Perugia, Italy, €43.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) PORTALURI, Giorgio (ITA, WC) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) BERANKIS, Ricardas (LTU) 6-7 6-2 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) POLMANS, Marc (AUS) 3-6 7-6(5) 6-4
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 7) CARUSO, Salvatore (ITA, Alt) 6-2 7-5
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 7) GRANOLLERS, Marcel (ESP, 5, WC) 4-6 7-6(6) 6-4
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 7) MUNOZ DE LA NAVA, Daniel (ESP, PR) 7-6(2) 6-4

XXXIV MEMORIAL EUGENIO FONTANA, Casinalbo, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADISAVLJEVIĆ, Simon (SRB) WATSON, Andrew (GBR, 8) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) LICCIARDI, Pietro (ITA) 4-6 1-6
TELAVI OPEN 2017, Telavi, Georgia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 4) DIEP, Florent (FRA) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
FATIIĆ, Nerman (BIH)/
VIDAK, Antun (CRO, 2)
5-7 1-6
Amstelveen Future, Amstelveen, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) BRONS, Bart (NED) 4-6 4-6
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) VAN DER KOOIJ, Arthur (NED) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) VAN DEN BRINK, Floris (NED, WC) 6-1 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) WILLEMS, Johann (GER) 7-6(1) 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) SELS, Jelle (NED, 7) 7-6(7) 6-3
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) WESTERHOF, Boy (NED, 4) 6-7(7) 6-4 6-3
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 1) BROUWER, Gijs (NED) 6-3 6-3
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) slobodan
PERIĆ, Dragan (SRB) BAS, Musa Eren (TUR) 5-7 3-6
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) SUMER, Tolunay (TUR) 6-4 6-2
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) CEGIRGE, Kuzey (TUR) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) PAEZ, Jose Maria (ARG, Q) 6-1 6-0
JANKOVIĆ, Miki (SRB) GOJAYEV, Rasul (AZE, WC) 6-0 6-2
PERIĆ, Nebojša (SRB) TURKER, Mert N. (TUR, WC) 2-6 1-6
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) BRECHEMIER, Thomas (FRA, 6) 4-6 1-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) DONSKI, Alexander (BUL, Q) 2-6 6-3 7-5
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) ILKEL, Cem (TUR, 1) 6-1 4-6 6-2
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA, 4) 6-4 1-6 5-7
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
MLADENOV, Vasko (BUL)
AKSU, Cengiz (TUR)/
EREL, Yanki (TUR)
7-5 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/(2)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
GEZER, Atakan (TUR)/
TUNA, Kaan (TUR)(WC)
6-0 6-1
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
MLADENOV, Vasko (BUL)
CUEVAS, Martin (URU)/
GENNARO, Dante (ARG)
6-0 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/(2)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
SULUOGLU, Sefa (TUR)/
TURKER, Mert Naci (TUR)
6-4 6-0
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
MLADENOV, Vasko (BUL)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
ILKEL, Cem (TUR)(1)
6-2 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/(2)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
MAS MASCOLO, Adria (ESP)/
TURCHETTI, Nicolo (ITA)(4)
6-7(3) 6-2 10-7
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB)/(2)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(3)
MLADENOV, Vasko (BUL)
6-4 2-6 11-9

Hungarian Pro Circuit Ladies Open, Budapest, Hungary, $100.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS) 3-6 7-5 2-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MARTINCOVA, Tereza (CZE) 6-4 5-7 2-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BUYUKAKCAY, Cagla (TUR) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
AKSU, Ayla (TUR)/
BUKTA, Agnes (HUN)
6-3 6-2
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PELLA, Catalina (ARG)
FARBAS, Reka (HUN)/(WC)
ZSITVAY, Adrienn (HUN)
6-2 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
MARTINCOVA, Tereza (CZE)/
UDVARDY, Panna (HUN)
5-7 6-3 10-5
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PELLA, Catalina (ARG)
DUQUE-MARINO, Mariana (COL)/
IRIGOYEN, Maria (ARG)(2)
2-6 3-6
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
SKAMLOVA, Chantal (SVK)/
WONGTEANCHAI, Varatchaya (THA)(4)
6-7(4) 6-4 10-6
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
DUQUE-MARINO, Mariana (COL)/
IRIGOYEN, Maria (ARG)(2)
6-7(3) 5-7
ITF WOMEN’S $ 25.000 – 10°TROFEO MA-BO, Torino, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) CAVALLE REIMERS, Yvonne (ESP, Q) 6-1 6-0
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) REMONDINA, Anna Giulia (ITA, Q) 1-6 1-3, ret.
Moscow Open 2017, Moscow, Russia, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) NANCHAROVA, Lizaveta (BLR) 6-3 6-0
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) SHYMANOVICH, Iryna (BLR, 9) 6-2 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) STRAKHOVA, Valeriya (UKR, 7) 7-5 1-6 5-7
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KULIKOVA, Yulia (RUS)
AYZATULINA, Ulyana (RUS)/
LASKUTOVA, Ksenia (RUS)
4-6 2-6
Soho Square Egypt F19 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) HEGY, Yusra (EGY) 6-1 6-0
NOVČIĆ, Anđela (SRB) LIA, Valentina (ITA) 4-6 3-6
2/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) BEVIONE, Blanca (ITA) 3-6 4-6
PROKUPLJE 2, Prokuplje, Serbia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 1) slobodna
VUJOVIĆ, Milica (SRB) KHUDOLEY, Anna (RUS) 6-7(4) 6-2 6-3
JANKOVIĆ, Jovana (SRB) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 2-6 3-6
VANCAGOVIĆ, Teodora (SRB, WC) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 0-6 1-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 6-7(3) 0-1, ret.
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) PEROVA, Mayya (RUS) 3-6 6-4 7-5
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 5-7 3-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) SUROVA, Viktoria (SVK) 0-6 0-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) CUK, Pia (SLO, WC) 1-6 0-6
KOSTIĆ, Katarina (SRB) GRACHOVA, Alisa (UKR) 6-4 6-2
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 7-5 6-3
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) PEKTOROVA, Hana (CZE) 1-6 1-6
MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) SUK, Natalie (USA) 0-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) LUKIĆ, Jelena (SRB) W/O
TOPO, Stefana (SRB) VUKOVIĆ, Milena (MNE) 6-3 6-0
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS) 6-3 1-6 0-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) DUKIĆ, Katarina (SRB) 6-1 5-7 6-3
RISTIĆ, Teodora (SRB) KOPLOVA, Tereza (CZE) 6-7(7) 5-7
ŠEBREK, Anđela (SRB) DI MUZIO, Giorgia (ITA) 2-6 1-6
2/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 1) VUJOVIĆ, Milica (SRB) 6-0 6-4
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) TOMA, Maria (ROU) 6-0 3-6 6-4
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 1-6 1-6
KOSTIĆ, Katarina (SRB) VUKOVIĆ, Daniela (SUI) 3-6 3-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) PEKTOROVA, Hana (CZE) 6-2 4-6 6-3
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SUK, Natalie (USA) 6-3 7-5
TOPO, Stefana (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 0-6 4-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS) 2-6 4-6
3/3. kolo DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 2-6 1-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, 1) OKALOVA, Martina (SCK) 4-6 1-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 6-3 6-4
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) LYSA, Yuliya (UKR) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIC, Mihaela (SRB, WC) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 1) 5-7 3-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH, Q) 6-3 6-2
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, Q) SVINOS, Angelique (AUS) 6-3 6-2
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) NOVAC, Izabela G. (ROU, Q) 6-7(5) 6-2 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) DI MUZIO, Giorgia (ITA, Q) 6-2 6-3
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) LODIKOVA, Daria (RUS, 7) 4-6 2-4, ret.
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) MITROVIĆ, Teodora (SRB, WC) 6-0 6-0
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) MARKOVIĆ, Bojana (SRB) 0-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) MATEAS, Maria (USA, 8) 0-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, LL) MARTINICH, Ivania (CHI) 4-6 3-6
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 1) 7-6(5) 7-5
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, Q) JAMRICHOVA, Sandra (SVK, 3) 2-6 6-2 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) LODIKOVA, Daria (RUS, 7) 3-6 5-7
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) CHERNYSHOVA, Maryna (UKR, 4) 6-7(4) 0-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) 6-3 2-6 7-5
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, Q) ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) 1-6 6-2 3-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 6-3 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) OSTOJIĆ, Kristina (SRB) 7-6(4) 6-3
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) GAVRILA, Oana (ROU) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(1)
slobodne
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
SVINOS, Angelique (AUS)
DANAILOVA, Elizabeth (BUL)/
LYSA, Yuliya (UKR)
6-4 6-4
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
SUROVA, Viktoria (SVK)
W/O
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
DETIUC, Anastasia (MDA)/
NOVOTNA, Karolina (CZE)
4-6 6-1 10-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)
ESEN, Hulya (TUR)/
KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS)
6-4 3-6 8-10
MITROVIĆ, Teodora (SRB)/
KHUDOLEY, Anna (RUS)
CHERNYSHOVA, Maryna (UKR)/
LODIKOVA, Daria (RUS)(2)
0-6 0-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(1)
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
SVINOS, Angelique (AUS)
2-1, ret.
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
SUROVA, Viktoria (SVK)
SUK, Natalije (USA)/
VANKOVA, Katerina (CZE)(4)
0-6 0-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
DUCA, Gabriela (ROU)/
GAVRILA, Oana (ROU)(3)
3-6 4-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(1)
SUK, Natalije (USA)/
VANKOVA, Katerina (CZE)(4)
6-2 5-7 7-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

The Junior Championships 2017, Wimbledon, London, Great Britain, GA, trava
GS VIMBLDON 2017
Justine Henin Juniors Cup 2017, Belgium, Limelette, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) COUWYZER, Jordy (BEL) 6-4 6-2
2/3. kolo PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) STEINHAUSEN, Julian Noah (USA, 10) 4-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo GANČEV, Tara (SRB, 10) ZANNIER, Mila (BEL) 7-5 6-3
MARTINOVIĆ, Tamara (SRB) MEGRABIAN, Anastasia (BEL) 0-6 2-6
2/3. kolo GANČEV, Tara (SRB, 10) BOURGUIGNON, Laura (FRA) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) DI GIROLAMI, Tilwith (BEL, WC) 6-2 6-2
2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) VASQUEZ P., Valentina A. (CHI, 9) 6-1 6-2
3. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) LANTIGUA DELA NUEZ, Ana (ESP) 6-4 7-5
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB) MEDVEDEVA, Daniella (RUS) 0-6 4-6
Ioannina Cup, Greece, IOANNINA, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ,Luka (SRB) SKORILAS, Alexandros (GRE, 1) 0-6 2-6
SUVAJAC, Stefan (SRB) LARUSSO, Lorenzo (ITA) 6-4 6-1
2. kolo SUVAJAC, Stefan (SRB) EMESZ, Benedikt (AUT, Q) 3-6 7-6(6) 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) TURKMEN, Doga (TUR, Q) 6-3 6-7(6) 6-4
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) MEYER, Emily (AUT) 7-6(4) 6-1
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) LOUKA, Eleni (CYP, 7) 6-1 4-6 2-6
22nd Tivoli Trophy Timisoara, Romania, Timisoara, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) URSULEANU, Mihai (ROU, WC) 6-0 6-1
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 7) slobodan
JUHAS, Kristijan (SRB) POPEANGA, Dragos Petre (ROU, WC) 6-0 3-0, ret.
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 3) slobodan
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) DUCU, Mihai (ROU) 6-2 6-1
2/3. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) CRETU, Cezar (ROU, 1) 3-6 4-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 7) UDREA TAUTZENBERGER, Victor (ROU) 6-1 6-1
JUHAS, Kristijan (SRB) MACOVER, Radu Florin (ROU, 2) 6-2 6-1
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 3) BERDILA, Oetru Octavian (ROU) 4-6 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) TUDORICA, Alvin Nicholas (CAN, WC) 6-3 6-2
3/3. kolo DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 7) CRETU, Cezar (ROU, 1) 2-6 7-5 6-2
JUHAS, Kristijan (SRB) LIAHOVICI, Gabriel Cristian (ROU) 6-0 6-2
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) VASILACHE, Tudor Vlad (ROU) 2-6 7-5 6-1
Glavni žreb
1. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB, Q) DICA, Nini Gabriel (ROU) 2-6 1-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) ROTTOLI, Lorenzo (ITA) 6-2 6-3
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, Q) IONEL, Nicholas David (ROU) 2-6 3-6
JUHAS, Kristijan (SRB, Q) MATEI, Philippe R. (GER, WC) 6-4 6-2
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) ANDREEV, Adrian (BUL, 5) 4-6 3-6
JUHAS, Kristijan (SRB, Q) FURLANETTO, Marco (ITA) 5-7 4-6
Dubl
1/4 finale DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)
ABRUDAN, Ioan Dan (ROU)/
MELNIC, Vladislav (ROU)(4)
3-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 2) slobodan
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) BARBULESCU, Bianca Elena (ROU) 6-4 1-6 6-1
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) GAVRILA, Raluca Ana Maria (ROU, WC) 6-0 6-0
2/3. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 2) TARANU, Ana M.G. (ROU) 6-1 6-3
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) HASETH, Lilly Elida (NOR, 3) 2-6 5-7
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) TUDORACHE, Raluca Maria (ROU) 7-5 2-6 6-1
3/3. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 2) ILINCA, Iulia Bianca (ROU, 5) 6-4 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) BARDET, Emma (FRA) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo SARIĆ, Mila (SRB, Q) ILINCA, Iulia Bianca (ROU, LL) 6-2 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) NAGY, Adrienn (HUN, 5) 4-6 6-2 6-1
GEMOVIĆ, Elena (SRB) DUMITRESCU, Alexandra (CAN, WC) 6-0 6-0
SKROBONJA, Anđela (SRB) AMENDOLA, Alice (ITA) 5-7 7-5 6-1
2. kolo SARIĆ, Mila (SRB, Q) FRAYMAN, Daria (RUS, 1) 1-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) CORNEANU , Oana S. (ROU) 5-7 2-2, ret.
GEMOVIĆ, Elena (SRB) DADACIU, Sabina (USA) 2-6 0-6
SKROBONJA, Anđela (SRB) DIMITROVA, Daniella (BUL) 3-6 7-6(3) 7-6(3)
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) MAKATSARIA, Ana (GEO) 6-3 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
MAKATSARIA, Ana (GEO)
DIMITROVA, Daniella (BUL)/
SELEKHMETEVA, Oksana (RUS)
W/O
Moravia Steel Sparta Cup, Czech Republic, Praha, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 8) MIRDZHALIEV, Mirgiiaz (KGZ) 6-0 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 8) KODAT, Toby Alex (USA, WC) 6-3 6-4
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 8) KOVAPITUKTED, Palaphoom (THA, 1) 6-3 6-7(1) 6-0
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 8) PUSKAR, Samuel (SVK) 0-3, ret.

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Dema Cup 2017, Sofia, Bulgaria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Lazar Radenković (Q), Stefan Ivić
2. kolo: Luka Stefanović (1), Relja Eskić
1/4 finale JOVIĆ, Uroš (SRB, Q) KOSTOV, Simeon (BUL, Q) 6-1 6-2
1/2 finale JOVIĆ, Uroš (SRB, Q) RADEV, Mario (BUL) 1-6 0-6
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Uroš (SRB)/
STEFANOVIĆ, Luka (SRB)
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)/
RADONJANIN, Vedran (MKD)(1)
W/O
ESKIĆ, Relja (SRB)/
IVIĆ, Stefan (SRB)
IVANCHEV, Luboslav (BUL)/
MILEV, Yanaki (BUL)
6-0 6-2
FINALE ESKIĆ, Relja (SRB)/
IVIĆ, Stefan (SRB)
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)/
RADONJANIN, Vedran (MKD)(1)
3-6 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Jelena Marjanović (Q), Anastasija Stojanović (Q)
, Otočec, Slovenija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Aleksa Savin
Glavni žreb
1. kolo: Petar Belošević (WC), Veljko Krstić
2. kolo: Marko Topo, Aleksa Savin (LL), Vanja Vojinović
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 5) VUKADIN, Noa (CRO, 15) 7-6(1) 6-0
JOVANOVIĆ, Luka (SRB) POPOV, Vladimir (BUL, 9) 2-6 2-6
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 5) DINEV, Dinko (BUL, 1) 6-2 2-6 0-6
Dubl
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)
BILL, Alen (CRO)/
MITROVIĆ, Fran (CRO)(3)
6-3 6-3
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)
DINEV, Dinko (BUL)/
POPOV, Vladimir (BUL)(2)
5-7 6-3 10-12
VLTC Tennis Europe U/14 Cat.3, Corradino Paola, Malta, U14, C3, asfalt
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Iva Šepa (10)
Open des jeunes Stade Français – BNP PARIBAS CUP, Paris, France, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Stefan Popović (8)
Jufa 2017 Europe Junior Tour, Fürstenfeld, Austria, U14/12, C2/3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Mateja Janićijević (1)
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Marko Miletički
proWIN Saarland Junior Open, Neunkirchen/Saar, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Lola Radivojević
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
BJORK, June (SWE)
FLACHS, Angelina (GER)/
MORREALE, Lavinia (GER)
6-0 7-6(3)
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
BJORK, June (SWE)
ABDOU, Jasmina (GER)/
VOLKOV, Alexa (GER)
3-6 7-5 6-10