Turniri od 10.12 – 16.12.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
Sezona ATP/WTA turnira za 2018. godinu je završena

Begum Kulsum Saifullah ITF Futures Championships – 2018, Islamabad, Pakistan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) SHOFAYZIYEV, Shonigmation (UZB) 2-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) SAQIB, Hayat (PAK, Q) 6-1 6-0
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) JOHANSSON, Niklas (SWE, 8) 6-1 7-6(5)
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB) FUKUDA, Sora (JPN, 3) 6-3 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KIM, Cheong-Eui (KOR)(3)
ASHIQ, Heera (PAK)/(WC)
REHMAN, Malik Abdul (PAK)
6-2 6-3
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KIM, Cheong-Eui (KOR)(3)
CHOUDHARY, Ahmed (PAK)/
JOHANSSON, Niklas (SWE)
6-3 6-2
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KIM, Cheong-Eui (KOR)(3)
AKBAR, M. Abid A.K. (PAK)/
CHAUDHRY, Shamael (GBR)
6-2 6-4
FINALE
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KIM, Cheong-Eui (KOR)(3)
FUKUDA, Sora (JPN)/
NOGUCHI, Rio (JPN)(4)
6-3 6-4
5th Qatar ITF Futures 2018, Doha, Qatar, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) MAHADEVAN, Arjun (IND) 6-4 6-3
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) AJDUKOVIĆ, Duje (CRO, 5) 0-3, ret.
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) MAIGA, Riccardo (SUI, 1) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) SUDE, Jakob (GER) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)/
ALKOTOP, Mousa (JOR)(WC)
ERLER, Alexander (AUT)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
4-6 2-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) TERCZYNSKI, Mateusz (POL, 11) 1-6 1-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) SOYLER, Osmancan (TUR, WC) 3-6 4-6
DALJEV, Pavle (SRB, 13) NIKITIN, Viktor (RUS) 3-6 6-4 2-6
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 15) YANG, Mingyuan (CHN) 7-5 6-3
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) ZHA, RinYu (CHN, 12) 7-5 6-7(5) 6-7(5)
2/3. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 15) GADAMAURI, Buvaysar (BEL) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) MEHROTRA, Arjun (AUS, Q) 6-3 7-5
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) DURGUTI, Besir (MKD) 6-3 6-2
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 8) SRBLJAK, Gorazd (MKD) 6-4 6-2
1/2 finale
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS, 6) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
ALTUNA, Tuna (TUR)/
RAJSKI, Maciej (POL)(2)
4-6 6-3 2-10

DJIBOUTI, Djibouti, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) KALAVA, Iithikha (IND) 6-0 6-4
GEMOVIĆ, Elena (SRB) BOENTGEN, Patricia (GER) 6-1 6-1
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) DRAŽIĆ, Mariana (CRO, 5) 4-6 6-4 6-7(4)
GEMOVIĆ, Elena (SRB) HOEDT, Merel (NED, 2) 0-6 7-5 1-6
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
slobodne
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
PYROZHENKO, Mariya (UKR)
slobodne
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
NIYONKURU, Aisha (BDI)/
NYONDA, Manuella M.S. (GAB)
6-2 6-2
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
PYROZHENKO, Mariya (UKR)
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)/
HERING, Katharina (GER)(2)
1-6 1-6
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)/
HERING, Katharina (GER)(2)
7-6(5) 5-7 10-6
FINALE
GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
BOENTGEN, Patricia (GER)/
NG, Man Ying Maggie (HKG)(3)
6-4 6-1
Egypt F31 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) PECKL, Kerstin (AUT) 6-2 6-1
2/2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) REFAAT, Merna (EGY) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) DISSANAYAKE, Tanysha (GBR, WC) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)/
MAKHORKINA, Anna (RUS)(3)
6-2 1-6 10-7
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
BADAWI, Amira (EGY)/
FOUAD, Hala (EGY)
6-3 7-6(3)
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
CADAR, Selma S. (ROU)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)
3-6 6-7(5)
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) GUEBLAOUI, Nour (TUN, WC) 6-3 7-5
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) SURESH, Anjana (CAN, WC) 6-4 6-2
2/2. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) BOUGRAT, Maelys (FRA) 2-6 0-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) SMITH, Alicia (AUS, 2) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, WC) ROMEO, Caroline (FRA, 4) 0-6 1-6
BONIĆ, Barbara (SRB) BOUZGARROU, Mouna (TUN, WC) 6-4 7-6(5)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) NJIRIĆ, Silvia (CRO) 6-2 4-6 6-4
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) BONIĆ, Barbara (SRB) 6-3 7-6(2)
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) ROMEO, Caroline (FRA, 4) 6-2 6-2
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) SCHOLL, Chiara (USA, 1) 2-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(4)
VANLANGDENLONCK, Eliessa (BEL)
GIAVARA, Haley (USA)/
NSIMBA, Noely L. (CAN)
6-3 6-3
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)(WC)
KENT, Stephanie (USA)/
ROMEO, Caroline (FRA)
0-6 2-6
BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena AUS)
GIAVAZZI, Valentina (ITA)/
GIRARDI, Martina (ITA)(WC)
6-0 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(4)
VANLANGDENLONCK, Eliessa (BEL)
GHIOROAIE, Ilona G. (ROU)/
LODIKOVA, Daria (RUS)
2-6 6-3 10-5
BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena AUS)
KENT, Stephanie (USA)/
ROMEO, Caroline (FRA)
7-6(13) 5-7 6-10
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(4)
VANLANGDENLONCK, Eliessa (BEL)
LAZAREVA, Margarita (RUS)/
SMITH, Alicia (AUS)(1)
6-4 6-7(5) 11-9
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(4)
VANLANGDENLONCK, Eliessa (BEL)
RAGGI, Angelica (ITA)/
ZANTEDESCHI, Aurora (ITA)
4-6 4-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) slobodna
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) LAVRICHENKO, Darya (RUS) 6-1 6-2
3/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) CHANG, Ashley (CAN) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) ANIL, Cemre (TUR, SE) 6-1 5-7 6-0
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) ROBINSON, Monica (USA) 4-6 7-6(4) 4-6

Ove nedelje nema juniorskih ITF turnira

57th JUNIOR ORANGE BOWL INTERNATIONAL TENNIS CHAMPIONSHIP, Coral Gables-Key Biscayne, FL, USA, U14/12, šljaka i tvrda podloga
USTA Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/4. kolo: Aleksa MARKOVIĆ
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo PETKOVIĆ, Anja (SRB) UMEDA, Honoka (JPN) 6-4 6-3
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 17) HARMON, Aexia (USA) 6-3 7-6(4)
2. kolo PETKOVIĆ, Anja (SRB) SIERRA, Solana (ARG, 9) 3-6 3-6
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 17) VOCKE, Luca V. (DEU) 6-0 6-0
3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 17) BLOKHINA, Alexis (USA, 9) 7-6(3) 3-6 3-6
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/4. kolo: Veljko ČAKAREVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Sergej (SRB) CHUNDURU, Abhinav (USA) 0-6 1-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo GRUJIĆ, Jovana (SRB, 4) KOLYSZKO, Emmi (USA) 6-4 6-4
2. kolo GRUJIĆ, Jovana (SRB, 4) MARQUART, Isabella (USA) 5-7 6-3 3-6
VIII Memorial António Luzio Vaz, Coimbra, Portugal, U12, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Strahinja Ristić