Turniri od 10.11 – 16.11.

Barclays ATP World Tour Finals, London, Great Britain, $6.500.000, tvrda podloga
 9-16.11. Satnica
SINGL
GRUPA A: Novak ĐOKOVIĆ (1), Stan WAWRINKA (3), Tomas BERDYCH (6), Marin ĆILIĆ (8)
GRUPA B: Roger FEDERER (2), Kei NISHIKORI (4), Andy MURRAY (5),  Miloš RAONIĆ (7)
GRUPA A Finala i rekordi
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H ĆILIĆ, Marin (CRO, 8) 6-1 6-1
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H WAWRINKA, Stanislas (SUI, 3) 6-3 6-0
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BERDYCH, Tomas (CZE, 6) 6-2 6-2
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H NISHIKORI, Kei (JPN, 4) 6-1 3-6 6-0
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H FEDERER, Roger (SUI, 2) W/O !!!
DUBL
GRUPA A: Bob BRYAN/Mike BRYAN (1); Alexander PEYA/Bruno SOARES (3);
Jean-Julien ROGER/Horia TECAU (5); Lukasz KUBOT/Robert LINDSTEDT (7)
GRUPA B: Daniel NESTOR/Nenad ZIMONJIĆ (2); Julien BENNETEAU/Edouard ROGER-VASSELIN (4);
Marcel GRANOLLERS/Marc LOPEZ (6); Ivan DODIG/Marcelo MELO (8)
GRUPA B
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 2)
DODIG, Ivan (CRO)/
MELO, Marcelo (BRA, 8)
3-6 5-7
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 2)
BENETTEAU, Julien (FRA)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
4-6 7-5 4-10
3. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 2)
GRANOLLERS, Marcel (RSP)/
LOPEZ, Marc (ESP)
6-7(5) 6-3 11-9 
Daniel NESTOR/Nenad ZIMONJIĆ (2) se nisu plasirali u polufinale

Brescia, Italy, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4) VANNI, Luca (ITA) 7-6(5) 6-7(5) 7-5
TROICKI, Viktor (SRB, 5) UNGUR, Adrian (ROU) 6-1 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4) MARCHENKO, Ilya (UKR) 7-5 3-6 4-6
TROICKI, Viktor (SRB, 5) COPIL, Marius (ROU) 6-3 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 5) BROWN, Dustin (GER,2) 6-7(4) 7-6(5) 6-7(5)
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
CLUSKEY, James (IRL)
A.MARTINAVARRO, Andres (ESP)/
GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP, WC)
6-3 6-2
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
CLUSKEY, James (IRL)
JEBAVY, Roman (ZE)/
KONIUSZ, Blazej (POL)
2-6 6-7(3)

CYPRUS FUTURES 1, Nicosia, Cyprus, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) Slobodan
2/3. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) BRAUN, Alexander (GER) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) BULIS, Mor (ISR) 6-2 5-7 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU) 6-2 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) JECAN, Mircea-Alexandru (ROU, Q) 6-4 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) CHRYSOCHOS, Petros (CYP) 6-3 6-4
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) LAZOV, Alexander (BUL, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
GLANCY, Daniel (IRL)
ROY, Matthieu (FRA)/
SIMON, Tobias (GER)
6-3 6-7(2) 2-10
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
DUBAIL, Julien (BEL)/
HEYMAN, Christopher (BEL)
3-6 0-6
5th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) Slobodan
MILIĆ, Stevan (SRB) LOMBE, Harrison (AUS) 0-6 0-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) MARTINSKI, Aleks (BUL) 1-6 2-6
2/3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) BAKALOV, Boris Nicola (BUL) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo  BEJTULAHI, Denis (SRB) MUSIALEK, Alexis (FRA, 1) 6-4 4-0, predaja
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE) 4-6 3-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) SKRIPNIK, Daniel (ISR) 6-4 7-6(5)
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) HOVHANNISYAN, Mousheg (USA, Q) 6-3 6-3
BJELICA, Ivan (SRB, 5) KRIVIĆ, Ivan (CRO, Q) 6-3 5-7 6-3 
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, WC) 1-6 2-6
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) ASTORGA, Mauricio (MEX) 6-3 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE) 5-7 7-5 3-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) KALOVELONIS, Markos (RUS) 7-5 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 5) GILLE, Sander (BEL) 6-1 6-1
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) BAUVY, Romain (FRA, Q) 6-4 3-6 7-6(4)
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) SAFIULLIN, Roman (RUS, 6) 1-6 5-7
BJELICA, Ivan (SRB, 5) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, WC) 6-2 6-3
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) BELLOTTI, Riccardo (ITA,8) 6-4 5-6, predaja
BJELICA, Ivan (SRB, 5) SAFIULLIN, Roman (RUS, 6) 6-4 3-6 1-4, predaja
FINALE BEJTULAHI, Denis (SRB) SAFIULLIN, Roman (RUS, 6) 6-4 6-7(2) 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
slobodni
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
STAVROPOULOS, Dimitris (GRE)/
KYLAR, Kevin (CAN, WC)
6-1 4-6 12-10
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
REZNIK, Oran (ISR)
LOMBE, Harrison (AUS)/
ZHANG, Zhizhen (CHN)
4-6 4-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
ASTORGA, Mauricio (MEX)/
TANUMA, Ryota (JPN)
6-4 6-0
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
HOVHANNISYAN, Mousheg (ISA)/
SOFAER, David (HKG)
6-3 7-5
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
6-2, predaja
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE)/
KALOVELONIS, Markos (RUS, 3)
7-5 6-2
GD TENNIS MEN’S FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) MOLYAK, Andrei (RUS) 6-3 6-1
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) AYAP, Sagadat (KAZ, 15) 3-6 6-4 2-6

Al Habtoor Tennis Challenge, Dubai, United Arab Emirates, $75.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 3) 1-6 0-6
Soho Square F44 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, WC) KAWA, Katarzyna (POL, Q) 3-6 5-7
CCI – ITF Women’s US $ 25,000 Tennis Tournament 2014, Mumbai, India, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, JE) BHAMBRI, Prerna (IND, WC) 6-2 5-7 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, JE) RAINA, Ankita (IND, 8) 6-2 5-7 6-7(5)
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KOVALETS, Sofiya (UKR)
LU, Jia-Jing (CHN)/
RAINA, Ankita (IND, 4)
2-6 2-6
5th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) Slobodna
2/2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) VERZOLETTO, Veronica (ITA) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) VORIH, Stefanie (GER) 6-1 6-0
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) STEFANOU, Agni (GRE) 6-3 4-0, predaja
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BAŠIĆ, Martina (CRO, WC) 2-6 4-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE, Q) 6-2 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) LUKAŠ, Tena (CRO, 1) 3-6 5-7
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) KOLODZIEJOVA, Mirjam (CZE, Q) 6-4 3-6 1-6 
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) CVACKOVA, Natalie (CZE, Q) 7-6(2) 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) BAŠIĆ, Martina (CRO, WC) 6-3 7-5
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) ZOVINCOVA, Vendula (CZE, 5) 6-3 6-1
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) LUKAŠ, Tena (CRO, 1) 6-0 6-3
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 4)
PATIUK, Valeria (ISR)/
SHLOMOO, Keren (ISR)
7-5 6-3
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
BAŠIĆ, Martina (CRO)/
LUKAŠ, Tena (CRO)
3-6 1-6 
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 4)
NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE)/
XIE, Carolyn (USA)
6-1 6-2
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 4)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
PARTAUD, Marine (FRA, 2)
1-6 7-6(6) 13-15
ITF Women’s Sousse F7, Sousse, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4) ŠIPEK, Natalija (SLO) 6-2 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4) ROEMER, Charlotte (ECU) 6-1 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 4) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) 3-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, 3)
KULOVA, Andrea (CZE)/
KULOVA, Jana (CZE)
6-0 6-0
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, 3)
POTOCNIK, Nina (SLO)/
ŠIPEK, Natalija (SLO)
W/O
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, 3)
DZALAMIDZE, Natela (RUS)/ (1)
KORASHVILI, Pleksandra (UKR)
2-6 2-6

Matan Gafniel Raanana Open, Raanana, Israel, G2, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) TAHAN, Maya (ISR) 1-6 7-6(3) 6-1
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) KIMHI, May (ISR, 16) 6-3 5-7 0-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
AROL WIEGAND, Shiran (ISR)
KROLITZKY, Shelly (ISR)/
PUSKKAREVSKY, Alona (ISR)
4-6 1-6
Evert American ITF, Boca Raton, Florida, USA, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 16) FINE, Roxanne (USA) 6-1 6-1
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 16) PLAMBECK, Melissa (USA) 0-6 6-7(8)
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) PUGACHEVSKY, Emily (CAN, WC) 6-4 6-1
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) LIVIANU, Jessica (USA, 9) 6-3 6-7(4) 0-3 predaja
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
GUERRA CASTILLA, Luisa (MEX, 2)
SWITKES, Jaclyn O’Brien (USA)/
ZOGG, Ellie Rogers (USA)
W/O

OTI Junior Cup, Antalya, Turkey, U12, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) CANKAYA, Ismail Ata (TUR, WC) 6-1 6-0
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) BAKAY, Michael (IRL, Q) 6-1 6-3
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) NEDELCHEV, Nikolay (BUL) 6-1 6-3
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) STOEGER, Moritz (GER) 4-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) AK, Sila (TUR) 6-2 6-1
VIDOVIĆ, Anđela (SRB) RADENKOVIĆ, Maja (SWE, LL) 4-6 3-6
LUKIĆ, Tea (SRB, WC) TINAZTEPE, Tuana (TUR) 3-6 4-6
2. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) CHEKANSKAYA, Anna (RUS, Q) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Tea (SRB)/
MINICH, Lili (GER)
SERIOGLAN, Zeynep Sena (TUR)/
TRASCA, MaraGeorgiana (ROU)
0-6 2-6
SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
VIDOVIĆ, Anđela (SRB)
O FARRELL, Anna Charlotte (IRL)/
VORSLAVA, Darta (LAT)
7-5 6-1
2. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
VIDOVIĆ, Anđela (SRB)
KONOVALOVA, Daria (RUS)/
MONAKHOVA, Dariia (RUS, A)
7-5 6-2
1/4 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
VIDOVIĆ, Anđela (SRB)
BAYKAL, Beyda (TUR)/
TINAZTEPE, Tuana (TUR)
0-6 1-6