Turniri od 10.09 – 16.09.

Ove nedelje nema ATP turnira

Tashkent, Uzbekistan, $220,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) FOLTS, Arina (UZB) WC 6-1 6-0
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) SCHOOFS, Bibiane  (NED) 3 6-1 4-6 6-4
3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) SIROTKINA, Marta (RUS) 5 6-2 6-2 
Glavni zreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 6  – PFIZENMAIER, Dinah (GER) 6-2 2-6 6-4
DOLONC, Vesna (SRB) Q  – VOSKOBOEVA, Galina (KAZ) 8 6-3 1-6 0-6
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 6  – DANIILIDOU, Eleni (GRE) 6-3 6-7(8) 6-3 
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 6  – VEKIĆ, Donna (CRO) Q 4-6 4-6 

Petange, Luxembourg, € 64,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) AUTHOM, Maxime (BEL) 6-7(5) Predaja
Banja Luka, BIH, €64,000+H, šljaka
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) WC  – ŠKUGOR, Franko (CRO) 6-7(4) 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) WC  – MEKTIĆ, Nikola (CRO) 2-6 6-7(4) 
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) 5  – TRINKER, Bastian (AUT) WC 6-4 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) 5  – SERGEYEV, Ivan (UKR) 7-6(2) 2-6 5-7
Sevilla, Spain, €42,500+H, šljaka
Livescore  Satnica
Glavni zreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)  – ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 6-4 6-4
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)  – DEVILDER, Nicolas (FRA) 8 6-1 6-2 
1/4 finale PAŠANSKI, Boris (SRB)  – STRUFF, Jann Lenard (GER) 6-4 6-4
1/2 finale PAŠANSKI, Boris (SRB) GIMENO TRAVER, Daniel (ESP) 2 2-6 3-6
Todi, Italy, €32,000+H, šljaka
Livescore Satnica 
Glavni zreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) UNGUR, Adrian (ROU) 3 4-6 7-6(2) 6-1 
BJELICA, Ivan (SRB) VOLANDRI, Filippo (ITA) 2 3-6 1-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KNITTEL, Bastian (GER) 3-6 6-4  2-6

Ningbo, China, $100,000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)  – WANG, Qiang (CHN) 6-4 6-3
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)  – DUAN, Ying-Ying (CHN)
6-4 2-6 3-6 
Redding, CA, USA, $25,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)  – LE, Katie (USA) Q 4-6 3-6 
Sofia, Bulgaria, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) SCHAEFER, Anne (GER) 2 O-6 5-7
MIRCIĆ, Teodora (SRB) 10 MELANDER, Hilda (SWE) 4-6 4-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) KRAMPEROVA, Katerina (CZE) 4 7-5 3-6 3-6
Antalya, Turkey, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) 4 slobodna
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) 4 PARAZINSKAITE, Akvile  (LTU) 3-6 5-7

Subotica, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) ĐORĐEVIĆ, Branislav (SRB) 6-0 6-0 
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) slobodan
STIPČIĆ, Filip (SRB) SIMIĆ, Aleksandar (SRB) 6-0 6-0   
DALJEV, Pavle (SRB) slobodan
JOKIĆ, Đorđe (SRB) VUJOVIĆ, Marko (SRB) 2-6 2-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) AKOPOV, Sergey (RUS) 6-7(2) 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) 12 slobodan
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) KOPEINIGG, Daniel (AUT) 2-6 0-6
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) DUCOURAU, Loic (FRA) 2-6 2-6
LUGONJIĆ, Stefan (SRB) ZEDNIK, Jan (CZE) 0-6 4-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 6-4 6-0 
DZALETA, Nikola (SRB) GOROVYTS, Oleksandr (UKR) 3-6 3-6
TOMIC, Petar (SRB) 13 slobodan
NIKOLIĆ, Filip (SRB) MATHE, Gabor (HUN) 4-6 4-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 0-2 Ret.
KRNJETIN, Milan (SRB) 11 slobodan
2/3. kolo VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) MASAR, Juraj (SVK) 1 1-6 0-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ILG, Lorenz  (GER) 2-6 3-6
STIPČIĆ, Filip (SRB) GODRY, Levente (HUN) 2 1-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) FERNANDEZ, Adrian  (MEX) 5-7 1-6
VUJOVIĆ, Marko (SRB) GIRAUDEAU, Thomas (FRA) 4 2-6 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) 12 AKOPOV, Sergey (RUS) 6-0 6-1 
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) CUTURA, Mate (CRO) 1-6 3-6
TOMIĆ, Petar (SRB) 13 GOROVYTS, Oleksandr (UKR) 3-6 6-4 6-4 
KRNJETIN, Milan (SRB) 11 VIDAK, Antun (CRO) 6-3 6-3 
3/3. kolo ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) 12 GIRAUDEAU, Thomas (FRA) 4 2-6 6-1 4-6
TOMIĆ, Petar (SRB) 13 BRKIC, Gordan (CRO) 1-6 1-6
KRNJETIN, Milan (SRB) 11 MARIN, Teodor Nicolae (ROU) 8 4-6 4-6
Glavni zreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)  WC MASAR, Juraj (SVK) Q 1-6 7-5 6-4
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) SE KRNJETIN, Milan (SRB) LL 6-3 3-6 4-6 
ZEKIĆ, Miljan (SRB) 3 BOURKUE, Mathias (FRA) 5-7 7-6(5) 6-2 
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) PETROVIĆ, Danilo (SRB) 5 1-6 6-7(4)
VUČIĆ, Ilija (SRB) REISSIG, Nicolas (AUT) 6 1-6 7-6(4) 5-7 
BEJTULAHI, Denis (SRB) KRSTIN, Peđa (SRB) 7-6(4) 1-6 0-4 predaja Bejtulahija 
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 1-6 0-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) MARIN, Teodor Nicolae (ROU) Q 6-1 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB)  WC MICHON, Axel (FRA) 1 6-1 6-7(2) 7-6(2)!!!
KRNJETIN, Milan (SRB) LL POUILLE, Lucas (FRA) 8 4-6 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) 3 MADARASZ, Gergely (HUN) WC 2-6 6-4 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) 5 GODRY, Levente (HUN) Q 6-2 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB) REISSIG, Nicolas (AUT) 6 2-6 0-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) GROZDANOV, Tihomir (BUL) 7 7-6(5) 6-7(4) 7-6(5)!!!
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)  WC POUILLE, Lucas (FRA) 8 6-3 7-5 
PETROVIĆ, Danilo (SRB) 5 MADARASZ, Gergely (HUN) WC 6-1 6-1  
JANKOVIĆ, Miki (SRB) RATH, Marc (AUT) 2 4-6 1-6
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB)  WC PETROVIĆ, Danilo (SRB) 5 6-4 6-4 
 FINALE ĐERE, Laslo (SRB)  WC KOVALIK, Jozef (SVK) 4 6-3 0-6 3-6 

Novi Sad, Serbia, G2, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB)  – SAVIĆ, Milan (SRB) 6-2 6-3
MINIĆ, Marko (SRB)  –  slobodan
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) MIŠE, Marin (CRO) 6-2 2-6 3-6
IVKOVIĆ, Davor (SRB)  – ĐURASKOVIĆ, Vladislav (SRB) 7-6(1) 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB)  – BOGIĆ, Filip (SRB) 6-4 2-6 7-5
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)  – VUKALOVIĆ, Marko (SRB) 6-2 6-1
SUČEVIĆ, Luka (SRB)  – GRAHOVAC, Vukašin  (SRB) 7-5 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)  – STELIAN, Radu Andrei (ROU) 1-6 2-3 default
JANDRIĆ, Darko (SRB) 6  –  slobodan
2/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB)  – MOLCAN, Alex (SVK) 1 6-4 6-0
MINIĆ, Marko (SRB)  – SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 5 4-6 1-6
IVKOVIĆ, Davor (SRB)  – SPEC, Matic (SLO) 8 0-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB)  – KRALJEVIĆ, Filip (CRO) 3 1-6 2-6 
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)  – JANEZIĆ, Dorian Tomaz (SLO) 7 0-6 7-6(4) 6-3
SUČEVIĆ, Luka (SRB) BABIĆ, Zvonimir (CRO) 4-6 6-4 6-3  
JANDRIĆ, Darko (SRB) 6  – STELIAN, Radu Andrei (ROU) 6-2 6-2  
3/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 5 6-3 6-2
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) KRALJEVIĆ, Filip (CRO) 3 1-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) 6 SUČEVIĆ, Luka (SRB) 5-7 6-4 6-1
Glavni zreb
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) Q  – KRALJEVIĆ, Filip (CRO) 3 6-1 6-3
ANTONIĆ, Dejan (SRB)  – CHEPELEV, Alexandr (RUS) 2-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) Q  – STANEK, Robin (CZE) 1-6 3-6 
TODOROVIĆ, Marko (SRB) WC  – SENDEFGEYA, Alexander (GBR) 1-6 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) WC  – APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU) 3-6 6-2 5-7
GRBIĆ, Filip (SRB) WC  – USPENSKY, Dennis (USA) 2-6 0-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) LL  – ZVEREV, Alexander (GER) 4-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB) 5  – DIVKOVIĆ, Ivan (CRO) 6-2 6-0    
MARKOVIĆ, Goran (SRB)  – SAVELJIĆ, Igor (MNE) 5-7 3-6
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)  LL  – ZEPEDA, Andres (MEX) 1-6 0-6
2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) Q  – MEDLER, Lucas (AUT) 1 1-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB) 5  – SAVELJIĆ, Igor (MNE) 6-2 6-1
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB) 5  – VASILENKO, Alexander (RUS) 2 6-3 5-7 5-7 
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo MAJTAN, Mila (SRB) slobodna
JOVIĆ, Nikolina (SRB) 6 slobodna
AŠANIN, Nina (SRB) slobodna
PANIĆ, Milica (SRB) slobodna
RELJIĆ, Aleksandre (SRB) DRČA, Milana (CAN) 6-0 6-1
DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 slobodna
JANKOVIĆ, Violeta (SRB) WC 4 slobodna
AĆIMOVIĆ, Marijana (SRB) WC VELEHAN, Bianka (UKR) 4-6 2-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
2/3. kolo MAJTAN, Mila (SRB) LASKUTOVA, Ksenia (RUS) 1 1-6 1-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB) 6 GLIGORIĆ, Tanja (CAN) 6-0 6-1  
AŠANIN, Nina (SRB) ZAGORAC, Eva (SLO) 2 1-6 0-6
PANIĆ, Milica (SRB) BONDAR, Anna (HUN) 5 0-6 2-6
RELJIĆ, Aleksandre (SRB) FABIAN, Luca (HUN) 3 1-6 3-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 PONOMAREVA, Nelli (RUS) 6-2 6-3  
JANKOVIĆ, Violeta (SRB) WC 4 VELEHAN, Bianka (UKR) 2-6 3-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SMAGINA, Sofia (RUS) 7 6-2 4-6 6-3
3/3. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) 6 LASKUTOVA, Ksenia (RUS) 1 7-6(7) 7-6(4)  
DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 FABIAN, Luca (HUN) 3 6-3 6-3
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) VELEHAN, Bianka (UKR) 3-6 3-6
Glavni zreb
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) Q MARC, Masa (SLO) 6-4 4-6 2-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) WC ROSCA, Ioana, Loredana (ROU) 4 0-6 3-6 
MARKOVIĆ, Mina (SRB) WC SHARIFOVA, Ksenia (RUS) 7-6(2) 6-0 
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) 8 CHIKALKINA, Anastasia (RUS) 6-4 6-4
JOVIĆ, Nikolina (SRB) Q KASATKINA, Darya (RUS) 3 3-6 4-6 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP) WC 6-4 6-4  
MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB) WC BARA, Irina Maria (ROU) 2 7-5 6-7(4) 3-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) 8 PLOSKINA, Helen (UKR) 6-3 3-6 6-4
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE) 6 2-6 0-6 
MARKOVIĆ, Mina (SRB) WC MIKULSKYTE, Justina (LTU) 7-6(10) 7-5 
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) 8 BONDAR, Anna (HUN) Q 2-6 0-6 
MARKOVIĆ, Mina (SRB) WC ROSCA, Ioana Loredana (ROU) 4 2-6 4-6 
Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) WC KANIARIS, Charalabos (GRE) 6-1 6-0 
JAKOVLJEVIĆ, Srdjan (SRB) 4 SERAFIMOVSKI, Stefan (MKD) 6-2 6-2  
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) WC TEKAVEC, Maks (SLO) 1 1-6 7-5 3-6 
JAKOVLJEVIĆ, Srdjan (SRB) 4 IONNAIDIS, Panteleimonas (GRE) 6-2 6-2 
1/4 finale JAKOVLJEVIĆ, Srdjan (SRB) 4 PETRENKO, Anatoliy (UKR) 7 3-6 1-6 
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) LOZANOVSKA, Aleksandra (MKD) 6-3 6-2
MITROVIĆ, Sara (SRB) 3 slobodna
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) BOJANIĆ, Tamara (MNE) 3-6 1-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 6 slobodna
TESIĆ, Milica (SRB) JORDANOVSKA, Iskra (MKD) 8 5-7 6-4 1-6 
IVKOVIĆ, Iva (SRB) 2 slobodna
2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) ZLATEVA, Dessislava (BUL) 1-6 4-6 
MITROVIĆ, Sara (SRB) 3 GHIOCA, Mihaela (ROU) 2-6 3-6 
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 6 CURNIĆ, Marija (CRO) WC 5-7 2-6
IVKOVIĆ, Iva (SRB) 2 RENTOULI, Anastasia (GRE) 7-5 2-6 2-6

Torelló, Spain, U16
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo Željko MILOVIĆ SRB  – Hugo LARGO ESP [7] 4-6 7-6(4) 6-7(2)