Turniri od 10.09 – 16.09.

DAVIS CUP WORLD GROUP, Kraljevo, Srbija, PLAY-OFF, šljaka
14-16.9. Satnica ATP forum
SRBIJA INDIJA 4-0
Petak 14h Laslo ĐERE Ramkumar RAMANATHAN 3-6 6-4 7-6(2) 6-2
Dušan LAJOVIĆ Prajnesh GUNNESWARAN 6-4 6-3 6-4
Subota 15h Nikola MILOJEVIĆ/
Danilo PETROVIĆ
Rohan BOPANNA/
N.Sriram BALAJI
7-6(5) 6-2 7-6(4)
Nedelja 13h Peđa KRSTIN N.Sriram BALAJI 6-3 6-1

SRPSKA OPEN, Banja Luka, Bosna i Hercegovina, 85.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB, WC) KOČEVAR-DESMAN, Tom (SLO) 0-6 0-6
TEPAVAC, Marko (SRB) ČAČIĆ, Nikola (SRB) 6-2 7-5
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KARATSEV, Aslan (RUS, 3) 3-6 2-3, ret.
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, WC) OJEDA LARA, Ricardo (ESP) 4-6 4-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) BERLOCQ, Carloss (SRG, 7) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/(WC)
JANDRIĆ, Darko (SRB)
BERLOCQ, Carlos (ARG)/
MARRERO, David (ESP)
3-6 4-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(3)
WEISSBORN, Tristan S. (AUT)
OJEDA LARA, Ricardo (ESP)/
ROCA BATALLA, Oriol (ESP)
6-3 6-1
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH)(WC)
GRIGELIS, Lurynas (LTU)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
2-6 2-6
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(3)
WEISSBORN, Tristan S. (AUT)
BERLOCQ, Carlos (ARG)/
MARRERO, David (ESP)
4-6 6-7(7)
ROAD TO THE ROLEX SHANGHAI MASTERS, Shanghai, China, $75.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) KELLY, Dayne (AUS, Q) 4-6 7-6(8) 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) LAMASINE, Tristan (FRA, Q) 6-4 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) WU, Di (CHN) 3-6 6-3 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) KAVČIČ, Blaž (SLO) 6-4 6-7(4) 0-1, ret.
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
BUBLIK, Alexander (KAZ)
SUN, Fajing (CHN)/
WU, Di (CHN)
2-6 4-6

Santa Margherita di Pula, Santa Margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
GUTIERREZ, Oscar J. (BRA)(2)
BERTOLA, Remy (SUI)/
CEPPELLINI, Alessandro (ITA)
2-6 6-3 8-10
Copa Las Palmas Country Club, Santa Cruz de la Sierra, Bolivia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) DORIA M., Nicolas (BOL, WC) 6-3 6-3
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) GARCIA, Raul (BOL, WC) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DESCOTTE, Matias F. (ARG)(2)
CUELLAR L., Agustin E. (BOL)/
GARCIA, Raul (BOL)(WC)
6-1 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DESCOTTE, Matias F. (ARG)(2)
AGUILAR, Juan C.M. (BOL)/
CAPALBO, Franco (ARG)
6-3 4-6 7-10
Almaty Open, Almaty, Kazakhstan, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) KOROLEV, Vladimir (RUS) 6-3 7-5
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) VAN BEEM, Colin (NED, 3) 2-6 2-6

Varna Municipality Cup 2018, Varna, Bulgaria, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) ZARNOVEANU, Gabriela A. (ROU) 6-0 6-1
2/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) MIHAYLOVA, Gebriela (BUL, 2) 1-6 0-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) TARANU, Ana M.G. (ROU) 6-1 6-3
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) STAICULESCU, Alexandra M. (ROU, 7) 6-3 3-6 6-2
3/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) VANEVA, Zinovia (BUL, WC) 6-1 6-2
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) NYLANDER A., Jacquline (SWE, WC) 4-6 6-1 7-5
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) KAMENSKAYA, Viktoria (RUS, 3) 6-2 2-6 1-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, Q) MIHAYLOVA, Gebriela (BUL, Q) 6-4 6-2
2. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, Q) PERPER, Alexandra (MDA, 4) 5-7 4-6
Prestige Tennis Cup 2018, Frydek Mistek, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 6) JASKIEWICZ, Karolina (POL) 6-3 6-1
2/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 6) FALKOWSKA, Weronika (POL) 4-6 5-7
Egypt F18 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) KISSELL, Joelle (USA) 0-6 2-6
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) KAKUYA, Akiho (JPN) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
KAKUYA, Akiho (JPN)
EL SAYED, Aya (EGY)/
KHALIL, Farah (EGY)
6-3 7-5
1/4 finale MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
KAKUYA, Akiho (JPN)
KISSELL, Joelle (USA)/
ROEMER. Charlotte (ECU)
0-6 4-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4) RINALDO P., Kajsa (SWE) 6-0 6-1
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4) ARIAS MANJON, Paula (ESP) 4-6 7-6(4) 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
TONA,Miriana(ITA)(2)
DE VITO, Chiara (ITA)/
PINTO, Giorgia (ITA)
6-1 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
TONA,Miriana(ITA)(2)
BRUNO O., Astrid W. (NOR)/
CODINO, Fiona (FRA)
3-6 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Smash Academy ITF Junior Tournament, Cairo, Egypt, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) SPASIBO, Danil (RUS) 6-2 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) SENGUL, Bora (TUR, /) 7-6(3) 6-4
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) STROM, Gustaf (SWE, 4) 0-6 2-6
National Sport Park Open U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 8) SZELLO, Adam (HUN) 6-4 7-6(1)
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) JAKUPI, Jasin (SUI) 6-2 6-3
ŽUGIĆ, Matija (SRB) MORCILLO O., Diego (ESP) 3-6 6-4 6-1
2. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 8) PARIGI, Alessandro (ITA) 6-3 6-0
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) BOSSEM, Sam (GBR, 3) 0-6 1-6
ŽUGIĆ, Matija (SRB) BERNARDI, Mattia (ITA, 7) 4-6 4-6
1/4 finale KIJAC, Nikola (SRB, 8) KUBIK, Kristian (VZE, 1) 3-6 6-3 6-7(2)
Dubl
1/4 finale KIJAC, Nikola (SRB)/(4)
ALEKSIĆ, Mario (MNE)
DE BERCHI, Andrea (ITA)/
PARIGI, Alessandro (ITA)
1-6 7-5 12-10
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
ŽUGIĆ, Matija (SRB)
BARRY, Charles (IRL)/(3)
BERNARDI, Mattia (ITA)
6-3 6-7(4) 6-10
1/2 finale KIJAC, Nikola (SRB)/(4)
ALEKSIĆ, Mario (MNE)
BEHUN, Adam (SVK)/
KUBIK, Kristian (SVK)(1)
6-3 3-6 6-10
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, 5) MUKIĆ, Ana (CRO) 6-2 6-7(8) 6-1
LJUBIĆ, Mija (SRB) MEIDANI, Chara (GRE, WC) 6-4 6-2
2. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, 5) CASSANI, Sonia (ITA) 2-6 6-3 2-6
LJUBIĆ, Mija (SRB) LUKIĆ, Tea (GER, 8) 3-6 2-6
Circuit Junior Ouest Africain des 18 Ans et Moins, Lome, Togo, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) slobodna
2. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) LEMONGO T., Anna L. (CMR, 8) 1-6 0-6
Dubl
1/4 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
BAKRE, Boluwatite (GBR)
LEMONGO T., Anna L. (CMR)/
QUADRE, Baraket O. (NGR)(4)
3-6 0-6
2018 Yang Gu International Junior Tennis Championships, Yang Gu, Korea, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Tijana NIKOLIĆ
2nd Mostar Open 18&U 2018, Mostar, Bosnia/Herzegovina, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB) GALIĆ, Marko (CRO) 6-3 6-1
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) POPEANGA, Dragos P. (ROU, 8) 6-2 6-2
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) BAŠIĆ, Nikola (CRO, 4) 7-6(3) 6-7(8) 5-7
TODOROVIĆ, Uroš (SRB) BARUN, Božo (CRO, Q) 4-6 6-4 5-7
JANKOVIĆ, Luka (SRB) MATIĆ, Mile (CRO, 7) 6-7(1) 2-6
ESKIĆ, Relja (SRB, WC) ELAMIN, Ammar (IRL, 3) 1-6 6-2 1-6
TODOROVIĆ, Luka (SRB) GONDOR, Ivo (SVK, LL) 6-3 6-2
2. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB) FEKETE, Janos (SVK, 1) 5-7 6-7(5)
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) KORTENHOF, Stephan (AUT) 6-2 3-6 6-0
TODOROVIĆ, Luka (SRB) KUPČIČ, Jan (SLO, 6) 0-6 1-6
1/4 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB) FEKETE, Janos (SVK, 1) 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
POPEANGA, Dragos P. (ROU)(4)
MATIĆ, Mile (CRO)/
SUEVICH, Karlo (CRO)
1-6 2-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
SOKOLOVSKY, Miron (ISR)
BAŠIĆ, Nikola (CRO)/(3)
DIZDAREVIĆ, Tin (CRO)
3-6 1-6
ITF Zurichsee Junior Open, Horgen, Switzerland, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Andrija (SRB, 8) LOPEZ, Noah (SUI) 6-7(3) 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Nađa NONKOVIĆ
4th Torneo Internazionale Junior “Citta’ Di Palermo”, Palermo, Italy, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) FERRARA, Virginia (ITA, WC) 6-1 6-1
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP, 5) 6-2 6-2
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) POULOS, Annerly (AUS, 1) 6-0 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP)
ROCCHETTI, Sofia (ITA)/
SIMONE, Alessandra (ITA)
6-4 3-6 7-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

MAISTRA OPEN 2018, Vrsar, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Aleksa Miljković (10); 3/3. kolo: Aleksa Mišić (2, WC)
Glavni žreb
2. kolo: Marko Nikolić (WC), Aleksa MIŠIĆ (LL)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Mirjana Jovanović (WC), Danica Nedeljković, Anja Petković (7), Anđelija Marković (Q), Anja Stanković
3. kolo: Andrea Obradović (2)
Solnechnyi Cup, Rakov, Belarus, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Luka Ilić
1/4 finale MATOVIĆ, Milan (SRB, Q) ASYLKOCHAEV, Amir (RUS) 6-0 6-0
1/2 finale MATOVIĆ, Milan (SRB, Q) RYZHANKOU, Daniil (BLR) 7-6(2) 2-6 7-6(7)
FINALE MATOVIĆ, Milan (SRB, Q) PISKUNOV, Stepan (RUS) 2-6 2-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB) SHADCHNEVA, Daria (RUS) 5-7 6-3 6-2
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB) TRIFONOVA, Evelina (RUS) 6-2 6-1
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB) BULATOVA, Arina (RUS) 6-2 6-2
Dubl
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB)/
VABISTSEVITS, Arina (FIN)
SHADCHNEVA, Daria (RUS)/
TRIFONOVA, Evelina (RUS)
4-6 1-6
Port of Koper Junior Slovenia Open Under 12-powered by Hoteli Bernardin, Koper, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Damjan Stojković
Glavni žreb
1. kolo: Damjan Stojković; 2. kolo: Aleksa Petković
3. kolo: Vuk Kruščić, Lazar Virijević
1/4 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB) BATIN, Tudor (ROU) 7-5 6-1
VUKOMANOVIĆ, Todor (SRB) WASANTHA, Dilhan (GBR) 5-7 0-1, ret.
1/2 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB) WASANTHA, Dilhan (GBR) 6-0 6-4
FINALE KRSTEVSKI, Danijel (SRB) VOLJAVEC, Antonio (CRO) 1-6 1-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB) MUMLEK, Lija (SLO) 6-1 6-1
POPOVSKI, Milica (SRB) GRANT, Tyra C. (USA, WC) 6-4 3-6 6-7(1)
1/2 finale RISTIĆ, Mia (SRB) VRANIČAR, Tinkara (SLO) 6-0 6-2
FINALE RISTIĆ, Mia (SRB) GRANT, Tyra C. (USA, WC) 6-1 6-2