Turniri od 10.08 – 16.08.

ROGERS CUP, Montreal, Canada, Masters, ATP1000, $3.587.940, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) H2H YOUZHNY, Mikhail (RUS, Q) 3-6 5-7
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) H2H BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP) 3-6 4-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BELLUCCI, Thomaz (BRA) 6-3 7-6(4)
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H SOCK, Jack (USA) 6-2 6-1
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H GULBIS, Ernests (LAT, Q) 5-7 7-6(7) 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H CHARDY, Jeremy (FRA) 6-4 6-4
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H MURRAY, Andy (GBR, 2) 4-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(5)
slobodni
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) (PR)
TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
6-4 6-3
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(5)
MONFILS, Gael (FRA)/
TSONGA, Jo-Wilfried (FRA)
7-5 7-5
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) (PR)
BOPANNA, Rohan (IND)/
MERGEA, Florin (ROU)(4)
6-3 5-7 10-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) (PR)
MURRAY, Jamie (GBR)/
PEERS, John (AUS)(7)
6-3 6-7(5) 10-7
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(5)
NESTOR, Daniel (CAN)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
4-6 2-6
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) (PR)
NESTOR, Daniel (CAN)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
6-3 1-6 4-10

ROGERS CUP, Toronto, Canada, Premier 5, $2.377.305, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 11) H2H GLUSHKO, Julia (ISR, ALT) 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) slobodna
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) H2H GARCIA, Caroline (FRA) 7-6(4) 6-2
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) H2H GOVORTSOVA, Olga (BLR, Q) 6-4 7-6(4)
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) H2H HALEP, Simona (ROU, 2) 3-6 4-6
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) H2H HERCOG, Polona (SLO, Q) 6-2 6-3
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) H2H BENČIĆ, Belinda (SUI) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
VINCI, Roberta (ITA)
MUGURUZA BLANCO, Garbine (ESP)
/SUAREZ NAVARRO, Carla (ESP)
6-7(5) 0-6

Portorož, Slovenia, 42.500, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) GOJOWCZYK, Peter (GER) 6-3 3-6 2-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
CERRETANI, James (USA)
BURA, Aliaksandr (BLR)/
SILJESTROM, Andreas (SWE)(1)
4-6 4-6
ĐERE, Laslo (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
DONSKOY, Evgeny (RUS)/
KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS)
1-6 1-6
Prague 2, Prague, Czech Republic, 42.500+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) LONDERO, Juan Ignacio (ARG) 6-7(6) 1-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MERTL, Jan (CZE) 6-3 6-3
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) RAMOS-VINOLAS, Albert (ESP, 1) 6-4 7-5
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DUTRA DA SILVA,  Rogerio (BRA, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
GROEN, Sander (NED) (WC)
RAMIREZ, Cesar (MEX)/
REYES-VARELA, Miguel Angel (MEX)
4-6 4-6

Egypt F26 Men’s Future, Sharm el Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) RIDOUT, Robbie (GBR) 6-2 7-5
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) DOWSON, Dan (AUS, Q) 6-1 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) CAPECCHI, Daniele (ITA, 8) 3-6 6-1 6-0
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) HARRIS, Lloyd (RSA, 6) 6-2 6-1
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 3 WARD, Alexander (GBR, 4) 6-3 6-2
SERBIA F8, Novi Sad, Serbia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 2-6 3-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) MAYER, Patrick (GER) 1-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-3 6-3
TERZIĆ, Nenad (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) JOCIĆ, Aleksandar (SRB) 6-1 6-3
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) IOANNIDIS, Ioannis (GER) 6-1 6-4
RAKIĆ, Strahinja (SRB) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 6-0 6-4
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) BIRO, Andre (HUN, 4) 6-1 1-6 2-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC) DUMEVSKI, Dragan (MKD) 2-6 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 15) BUĆAN, Aleksa (SRB) 5-7, ret.
TREJGUT, Ognjen (SRB) BONUCCELLI, Ferdinando (ITA, 5) 2-6 1-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) KOLARIĆ, Igor (SRB, WC) 6-7(1) 3-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 6) 6-2 6-2
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) 1-6 0-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) DRZYZGA, Andy (HER, WC) 2-6 6-3 3-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) DOLEZEL, Filip (CZE, 11) 4-6 6-7(4)
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) ŠOLAJA, Nikola (CRO) 5-7 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 10) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 3-6 4-6
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, 2) 3-6 4-6
TERZIĆ, Nenad (SRB) LINGE, Thomas (NOR, 12) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 6-0
RAKIĆ, Strahinja (SRB) GOLUŽA, Ivan (AUS, 16) 7-5 6-1
BUĆAN, Aleksa (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 7-5 1-6 2-6
KOLARIĆ, Igor (SRB, WC) MARKO, Michal (SVK, 14) 4-6 5-7
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) 6-2 6-4
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 1-6 2-6
TERZIĆ, Nenad (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, 2) 0-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 9) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) LUISI, Alessandro (ITA, Q) 7-5 1-4, ret.
ILIĆ, Luka (SRB) DOLEŽEL, Filip (CZE, Q) 1-6 3-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) FATIĆ, Nerman (BIH) 6-4 6-7(7) 7-5
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) CHETTAR, Medy (FRA) 6-3 6-7(4) 2-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ČONKIĆ, Petar (SRB) 6-3 0-6 4-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB, WC) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 5) 1-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 4) BLAŠKO, Martin (SVK) 6-7(4), ret.
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) GIRAUDEAU, Thomas (FRA) 2-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) BIRO, Andre (HUN, Q) 0-6 6-3 3-6
2. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) VIBERT, Francois-Arthur (FRA, 7) 1-6 6-4 3-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) PANCALDI, Luca (ITA, 8) 6-7(5) 6-4 6-3
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) INZERILLO, Jerome (FRA, 3) 7-5 3-6 6-4
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) LUISI, Alessandro (ITA, Q) 7-6(5) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
LAURENT, Yanais (FRA) (1)
3-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
BJELICA, Slavko (SRB)/
BAJIĆ, Bogdan (SRB)(WC)
6-7(1) 6-3 10-5
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)(WC)
GIRAUDEAU, Thomas (FRA)/
REBOUL, Fabien (FRA)
6-2 2-6 12-10
VLAOVIĆ, Aleksandar (SRB)/
PANIĆ, Stefan (SRB)(WC)
LUISI, Alessandro (ITA)/
MASSARA, Antonio (ITA)
2-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)(2)
MERCURI, Fabio (ITA)/
PANCALDI, Luca (ITA)
4-6 4-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
LAURENT, Yanais (FRA) (1)
0-6 1-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)(WC)
BLAŠKO, Martin (SVK)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
3-6 3-6

Hechingen Ladies Open, Hechingen, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ,  Doroteja (SRB) MATVIYENKO, Lisa (GER, Q) 6-4 6-0
2. kolo ERIĆ,  Doroteja (SRB) LOTTNER, Antonia (GER, 7) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo ERIĆ,  Doroteja (SRB)/
DINU, Cristina (ROU)
BUZEAN, Diana (ROU)/
GJORCHESKA, Lina (MKD) (3)
W/O
KOSER JEWELERS TENNIS CHALLENGE, Landisville , PA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) CORNING, Veronica M. (USA) 6-3 7-5
3/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) GRAHAM, Alexa (USA, 9) 7-5 0-1, ret.
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SANCHEZ, Maria (USA, 4) 6-1 6-1 
LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) BROADY, Naomi (GBR) 4-4, ret.
 2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) DUVAL, Victoria (USA, WC) 6-3 5-7 1-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
BOGDAN, Elena (ROU, 4)
HIBI, Mayo (JPN)/
ZARAZUA, Renata (MEX)
6-2 3-6 10-7
JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)
COLLIE, Nicole (AUS)/
CORNING, Veronica m. (USA)
6-2 7-6(5)
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)
SIMMONDS, Chanel (RSA)/
WEBLEY-SMITH, Emily (GBR)(2)
1-6 6-1 11-9
LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
BOGDAN, Elena (ROU, 4)
BOREN, Brynn (USA)/
GOLCHRIST, Nadja (USA) (WC)
W/O
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)/
KALININA, Anhelina (UKR)(3)
6-3 6-4
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)
BOREN, Brynn (USA)/ (WC)
GILCHRIST, Nadja (USA)
6-1 6-3
ITF Ladies/Men’s Future Innsbruck, Innsbruck, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) GARDELLA, Federica Joe (ITA) 6-3 6-4
2/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) RUTAROVA, Eva (CZE, 4) 4-6 3-6
TROFEUL ILIE NASTASE, Arad, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije (9-11.8.)
1/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) BEBERECHI, Andreia (ROU) 5-7 1-6
STEVANOVIĆ, Anamartija (SRB) MAIORAN, Giulia (ITA) 6-0 6-1
MEJIĆ, Mila (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 1-6 3-6
TEŠIĆ, Milica (SRB) GRIGORIU, Madalina (ROU) o-6 5-7
2/3. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 1) BEBERECHI, Andreia (ROU) 6-3 5-7 1-6
ŠARIĆ, Mila (SRB) GALBEN, Mariana (MDA) 1-6 1-6
JOVANOVIĆ, Katarina (SRB) STINGA, Teodora (ROU) 1-6 0-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) PAIRONE, Giulia (ITA) 1-6 0-6
STEVANOVIĆ, Anamartija (SRB) KOLB, Maryna (UKR) 4-6 0-1, ret.
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ,  Tamara (SRB, 4) IVASCU, Iulia Maria (ROU) (WC) 6-3 6-0
KAČAR, Marina (SRB, 5) CATINI, Chiara (ITA, Q) 4-6 6-1 6-3
2. kolo ČUROVIĆ,  Tamara (SRB, 4) NAGYMIHALY, Luca (HUN, Q) 0-6 1-4, ret.
KAČAR, Marina (SRB, 5) CHELI, Camille (FRA) 6-2 6-3
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 5) NAGYMIHALY, Luca (HUN, Q) 6-4 6-4
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB, 5) ZIDANŠEK, Tamara (SLO, 1) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ,  Tamara (SRB)&
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
BEBERECHI, Andreia (ROU)/
SAKI, Ariana (ROU)
6-2 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ,  Tamara (SRB)&
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
MELOUNOVA, Petra (CZE)/
MITREA, Rebeca (ROU) (WC)
4-6 4-6
I ITF ISLA DE GRAN CANARIA, Las Palmas de Gran Canaria, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) GEROCHRISTODOULOU ALVAREZ, Alexia (ESP) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, Q) NEGREANU, Daiana (ROU, 2, WC) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)(WC)
AMODEO, Alessandra (ITA)/
ARCANGELI, Chiara (ITA)
2-6 6-1 10-5
1/4 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)(WC)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
PONOMAR, Lisa (GER)(2)
3-6 2-6
Sportevasion Itf Futur Summer Tour, Tunis, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) GEISS, Janina (GER, Q) 6-0 6-2
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) LAZAREVA, Margarita (RUS, 2) 5-7 6-7(1)
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(3)
ATIK, Rita (MAR)/
MERCIER, Margot (URU)
6-1 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(3)
ABBES, Nour (TUN)/
MANSOURI, Yasmine (FRA)
6-3 6-3
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(3)
HERDZELAS, Dea (BIH)/
TOTKA, Naomi (HUN)(1)
6-7(4) 6-4 14-12
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(3)
BARRERE, Eleonore (FRA)/
DAVESNE, Kassandra (FRA)
1-6 3-6
BURSA BUYUKSEHIR BELEDIYE CUP, Bursa, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 3) slobodna
2/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 3) MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER) 6-7(4) 6-3 4-6
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, LL) SHROFF, Kyra (IND) 5-7 7-5 2-6

Dema Cup, Sofia, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 6) MATULEVICIUS, Paulius (LTU) 6-1 6-1
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) BELANOV, Valeriy (UKR, WC) 6-1 6-0
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 6) SINGH, Digvijaypratap (IND) 6-7(1) 6-3 6-4
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) PAVEL, Bogdan (ROU) 7-6(5) 7-5
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 6) ILIOPOULOS, Vasileios (GRE) 6-3 2-6 6-7(3)
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) LINGXI, Zhao (CHN, Q) 6-1 6-7(3) 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) DONSKI, Alexander (CAN, 2) 6-7(3) 2-6
Dubl  
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) (2)
DONSKI, Alexander (CAN)/
ILIOPOULOS, Vasileios (GRE)
6-3 3-6 13-11
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) (2)
ANDREEV, Adrian (BUL)/
VALCHEV, Kaloyan (BUL)
2-6 6-4 12-14
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) KARAZHOVA, Alina (BUL, Q) 6-3 6-3
MILETIĆ, Kristina (SRB) BORISOVA, Simona (BUL) 6-2 6-2
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) MIHALEVA, Ivon (BUL) 7-5 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB) YAHE, Derya (BUL, 5) 6-3 3-6 2-6
DRAŽIĆ, Katarina (SRB) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL) 0-6 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) TODOROVA, Melody (BUL, WC) 6-1 6-1
2. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) CAZACU, Laura (ROU, 7) 6-7(4) 2-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 3) 6-2 6-4
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) TOPALOVA, Gergana (BUL, 8) 4-6 6-1 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) CHIVU, Ramona Eva (ROU, 6) 4-6 0-6
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (SRB) 7-6(3) 6-1
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
TZANOPOULOU, Afroditi (GRE)/
VELKOSKA, Teona (MKD)
6-1 6-0
1/4 finale ĐOKIĆ, Hristina (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
CHIVU, Ramona Eva (ROU)/(1)
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU)
6-4 7-5
1/2 finale ĐOKIĆ, Hristina (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
CAZACU, Laura (ROU)/
TOPALOVA, Gergana (BUL)(3)
0-6 3-6
20. Slovenian Junior Open 2015, Domžale, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
(9-10.8.)
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) KOVAČIČ, Tino (SLO) 5-7 6-2 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 13) DIVKOVIĆ, Karlo (CRO) 6-2 6-1
LAZAREVIĆ,  Aleksa (SRB, 5) EREM, Can (TUR, WC) 6-1 6-0
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 13) WIEDENMAN, Luca (GER) 3-6 6-7(4)
LAZAREVIĆ,  Aleksa (SRB, 5) BULLETTI, Alessio (ITA, LL) 6-3 6-3
3. kolo LAZAREVIĆ,  Aleksa (SRB, 5) LEMSTRA, Kai (GER) 7-5 2-6 5-7
Dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO)(7)
BOH, Grega (SLO)/
OKORN, Miha (SLO)
6-3 2-6 7-10
LAZAREVIĆ,  Aleksa (SRB)/
BARZASEKOV, Igor (TKM) (4)
ASIDON, Uri Hai (ISR)/
HEFEZ, Omer (ISR)
7-5 2-6 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije (9-10.8.)
2/3. kolo ANĐELIĆ, Mia (SLO) LASK, Nadja (GER) 3-6 3-6
Glavni žreb
2. kolo DANILOVIĆ,  Olga (SRB, 1) RETTICH,  Nastja (GER, Q) 6-0 6-2
KOZAROV, Katarina (SRB, 13) ZELIĆ, Iva (CRO, WC) 7-6(8) 6-1
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 8) BUTERA, Alexa (USA) 6-3 6-1
3. kolo DANILOVIĆ,  Olga (SRB, 1) CHERNYSHOVA, Maryna (UKR) 6-0 6-7(6) 4-6
KOZAROV, Katarina (SRB, 13) AKLER, Yarden (ISR) 1-6 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 8) KLANEČEK, Saša (SLO, 12) 2-6 6-3 6-0
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB, 8) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 2) 6-2 1-0, ret.
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB, 8) CURNIĆ, Marija (CRO, 4) 7-5 6-3
FINALE POPOVIĆ, Natalija (SRB, 8) CHERNYSHOVA, Maryna (UKR) 7-6(4) 6-4
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO)(3)
slobodne
DANILOVIĆ,  Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
CHEN, Ai Qi (CHN)/
KONG, Gianxin (CHN)
6-2 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO)(3)
DANILOVIĆ,  Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
6-7(6) 2-6
1/4 finale DANILOVIĆ,  Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
GRLJ, Stefany (SLO)/
RINALDI, Angela (CRO
6-0 6-0
1/2 finale DANILOVIĆ,  Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
BEŠKER, Nika (CRO)/
CURNIĆ, Marija (CRO)(2)
6-4 6-3
FINALE DANILOVIĆ,  Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
CVETKOVIĆ, Tina (SLO)/
RADIŠI, Nika (SLO)
6-3 3-6 10-7
ITF Zilina Junior Open 2015, Zilina, Slovakia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo BUTULIJA,  Boris (SRB, 4) KOVARIK, David (CZE, LL) 7-5 6-4
3. kolo BUTULIJA,  Boris (SRB, 4) KUCBEL, Filip (SVK, LL) 6-4 2-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

NEOTEL OPEN 2015, Skopje, FYR Macedonia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petar Šumar, Marko Pavlović, Andrija Jevtić, Luka Stojanović
2. kolo
: Luka Stefanović (3, WC), Ognjen Stanković Peđa Kolarić
3. kolo: Nikola Jevtić (13), Milan Radojković (6), Strahinja Pjeranović, Mihajlo Drobnjaković (8)
Dubl
1/2 finale DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD, 3)
DRAGOVIĆ, Stefan (MGO)/
GESHTAKOVSKI, Mario (MKD)
6-3 7-6(7)
FINALE DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD, 3)
ANDREEVSKI, Andrej (MKD)/
KUSESKI, Mihail (MKD)(1)
6-4 1-6 11-9
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mija Ljubić, Jovana Gvozdenović, Teodora Vujičić (13)
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 9) 6-0 6-1
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 4) JANKULOVSKA, Elena (MKD, 8) 6-0 6-0
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 3) VESELINOVA, Viktorija (MKD, 6) 5-7 7-6(2) 6-2
BABIĆ, Jovana (SRB, 7, A) ELENOVA, Marija (MKD, 2, A) 4-6 3-6
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 4) 4-6 7-5 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 3) ELENOVA, Marija (MKD, 2, A) 6-3 6-2
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 3) 6-4 6-1
Dubl
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VESELINOVA, Viktorija (MKD)(1)
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) (4)
6-0 3-6 10-5
BABIĆ, Jovana (SRB)/
KRZOVSKA, Darija (MKD) (2)
GESHTAKOVSKA, Martina (MKD)/
TANEVSKA, Jana (MKD)
6-0 6-0
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VESELINOVA, Viktorija (MKD)(1)
BABIĆ, Jovana (SRB)/
KRZOVSKA, Darija (MKD) (2)
6-4 6-2
ÖTV 2015 Europe Junior Tour 16&under, Zell am See, Austria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) SCHMID, Anna (AUT) 3-6 6-4 6-3
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) FLOCA OPREA, Raluca Maria (ROU, 5) 4-6 1-6
Dubl
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/(2)
SKOROKHODOVA, Ielyzaveta (UKR)
BOEHM, Daniela (AUT)/
GANZ, Fiona (SUI)
W/O
Audi GW plus Zentrum München Junior Open, Eching/Munich, Germany, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Nemanja Subanović (15)
Dubl
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
KUENKLER, Fynn (GER)(8)
FOREJTEK, Jonas (CZE)/
PAULSON, Andrew (CZE)(1)
6-4 1-6 11-9
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
KUENKLER, Fynn (GER)(8)
BERAN, Jakub (CZE)/
LEHECKA, Jiri (CZE)
6-3 4-6 13-15
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo:  Aleksandra Stanković (15)
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 13) BARTONE, Kamilla (LAT, 8) 6-3 2-6 6-2
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 13) SHANIDZE, Ana (GEO, 6) 6-7 6-4 7-6
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB, 13) ZHENG, Qinwen (CHN) 4-6 6-4 5-7
EMINENT OPEN, Podgorica, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Marđonović, Jovan Poznan (Q)
2. kolo: Luka Malobabič (5), Sava Radović (Q)
1/4 finale MILANOVIĆ, Dušan (SRB, 6) ALEKSIĆ, Mario (MGO, 1) 2-6 1-6
KIJAC, Nikola (SRB, 3) BAR BIRYUKOV, Petr (RUS, 7) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale RADOVIĆ, Sava (SRB)/
VUKSANOVIĆ, Vuk (MGO)
BAR BIRYUKOV, Petr (RUS)/
KOLODKO, Timofey (RUS)
6-3 6-3
FINALE RADOVIĆ, Sava (SRB)/
VUKSANOVIĆ, Vuk (MGO)
KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MGO)/
TOMANOVIĆ, Budimir (MGO)
6-2 6-4
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sofija Đunisijević, Tamara Eraković
2. kolo: Ksenija Tmušić (2)
1/4 finale VUKČEVIĆ, Anđela (SRB, 7) VINNIK, Ekaterina (RUS, 1) 0-6 1-6
POLEKSIĆ, Iva (SRB) SHITIKOVA, Polina (RUS, 3) 3-6 0-6
Dubl
1/2 finale ERAKOVIĆ, Tamara (SRB)/
ORTEGA REDONDO, Paula (ESP)
SAIDENOVA, Noel (RUS)/
SAVVI, Kristina (RUS) (3)
4-6 0-6
International Championships of Baden, Karlsruhe, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mila Stanojević
1/4 finale LUKIĆ, Tea (SRB) TORREALBA, Denise (GER) 6-2 6-7(5) 1-6
Dubl
1/2 finale LUKIĆ, Tea (SRB)/
CVETKOVIĆ, Kiara (SUI)
OEXLE, Jennifer (GER)/
WEILAND, Sophie Marie (GER)
6-2 5-7 10-7
FINALE LUKIĆ, Tea (SRB)/
CVETKOVIĆ, Kiara (SUI)
SOMMER, Carina (GER)/
TORREALBA, Denise (GER)
4-6 1-6