Turniri od 10.06 – 16.06.

Queens Club, London, Great Britain, € 779,665, trava
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB) THORNTON-BROWN, Adam (GBR) 6-1 6-3
BOZOLJAC, Ilija (SRB) NORRIE, Cameron (GBR) 6-4 6-3
2/3. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB) BARTON, Matthew (AUS, 3) 6-2 7-6(3)
BOZOLJAC, Ilija (SRB) REID, Matt (AUS, 4) 7-5 6-4
3/3. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB) GROTH, Samuel (AUS, 5) 3-6 4-6
BOZOLJAC, Ilija (SRB) BOPANNA, Rohan (IND) 6-1 6-1
Glavni žreb
1.kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) DE BAKKER, Thiemo (NED) 2-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
ŽEMLJA, Grega (SLO)
MARACH, Oliver (AUT)/
ROSOL, Lukas (CZE)
7-5 7-6(2)
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA, 6)
TROICKI, Viktor (SRB)/
ŽEMLJA, Grega (SLO)
6-4 6-3
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA, 6)
CILIC, Marin (CRO)/
DEL POTRO, Juan Martin (ARG)
5-7 7-5 10-8
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA, 6)
PEYA, Alexander (AUT)/
SOARES, Bruno (BRA)   (4)
5-7 2-6

Birmingham, United Kingdom, $ 235,000, trava
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) KOEHLER, Maria Joao (POR) 6-7(8) 6-0 6-3
JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 13) BOUCHARD, Eugenie (CAN) 5-7 6-3 6-2
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) BARTHEL, Mona (GER, 6) 5-7 6-2 5-7
JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 13) HLAVACKOVA, Andrea (CZE) 4-6 6-1 6-4
3. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 13) CIRSTEA, Sorana (ROU, 3) 1-6 6-1 1-6
Nurnberg, Germany, $ 235,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3.kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) KICHENOK, Lyudmyla (UKR) 7-6(1) 6-0
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) MIN, Grace (USA) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) RUS, Arantxa (NED) 6-4 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) LARSSON, Johanna (SWE) 6-2 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) DOMINGUEZ LINO, Lourdes (ESP, 6) 6-4 6-0
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) PETKOVIC, Andrea (GER, WC) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)
GOERGES, Julia (GER)/
MINELLA, Mandy (LUX)        (2)
6-1 6-2
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)
KLEMENSCHITS, Sandra (AUT)/
KLEPAC, Andreja (SLO)
6-4 5-7 10-5
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)
OLARU, Raluca (ROU)/
SOLOVYEVA, Valeria (RUS)
2-6 1-6

Blois, France, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) ALVES, Thiago (BRA) 7-6(5) 7-6(3)
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) DESEIN, Niels (BEL) 6-3 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) CARRENO BUSTA, Pablo (ESP, 7) 6-3 1-6 6-1
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) GICQUEL, Marc (FRA, 1) 6-4 6-3
FINALE LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) REISTER, Julian (GER, 3) 1-6 7-6(3) 6-7(1)
Košice, Slovakia, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3.kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) UZHYLOVSKY, Vladimir (UKR) 1-6 2-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) HORANSKY, Filip (SVK) 6-4 6-2
3/3.kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 6-2 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) NEUCHRIST, Maximilian (AUT, Q) 2-6 1-6

* Na fjučersima  pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uros (SRB, 1) KRICKOVIC, Marko (GER) 6-2 6-4
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 0-6 0-6
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) BARCOT, Petar (SRB) 1-6 6-1 6-2
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 1-6 3-6
ŽARKOV, Borislav (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 2-6
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) RISTIĆ, Stefan (SRB, WC) 1-6 2-6 
SPASOJEVIĆ, Filip (SRB) VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) 7-5 7-6(3)
RAKIĆ, Strahinja (SRB) KOVAČ, Dejan (MNE,WC) 6-1 6-1 
SUČEVIĆ, Luka (SRB) MINIĆ, Marko (SRB) 6-4 7-6(5)
PAUNIĆ, Vladimir (SRB) DOROZHKIN, Sergey (RUS) 6-3 4-6 7-5
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) SABANOV, Ivan (CRO) 0-6 2-6
VELIČKOVIĆ, Miloš (SRB) ZELENKOV, Danil (MKD, 5) 1-6 0-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) ĐUKANOVIĆ, Aleksandar (SRB) 0-6 0-6
MILETIĆ, Aleksa (SRB) KRIVOKUĆA, Neven (CRO) 2-6 2-6
MRDAKOVIĆ, Milos (SRB) STIPČIĆ, Filip (SRB, WC) 6-3 3-6 3-6
TOMIĆ, Petar (SRB, 6) CERNY, Dušan (SRB) 6-0 6-2
SUBOTIĆ, Vuk (SRB) ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) 1-6 0-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-3 6-2
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) ĆURČIN, Aleksandar (SRB) 6-4 6-2
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 7) 1-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) BOROVČANIN, Mario (SRB) 7-6(3) 6-0
STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) 3-6 7-5 1-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) CLAYTON, Scott (GBR, 9) 4-6 7-5 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) 6-0 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ARSOV, Stefan (SRB) 6-0 6-0
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 6-4 7-6(5)
RAJIĆ, Marko (SRB, 10) SAVIĆ, Milan (SRB) 6-2 6-1
2/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uros (SRB, 1) BIRO, Andre (HUN) 6-0 5-7 6-4
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 6-4 6-3
RISTIĆ, Stefan (SRB, WC) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 2-6
SPASOJEVIĆ, Filip (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 3) 1-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) CULJAT, Dragomir (CRO, WC) 6-1 7-6(0)
SUČEVIĆ, Luka (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 4) 2-6 2-6
PAUNIĆ, Vladimir (SRB) SABANOV, Ivan (CRO) 6-4 2-6 3-6
ĐUKANOVIĆ, Aleksandar (SRB) ZELENKOV, Danil (MKD, 5) 0-6 0-6
STIPČIĆ, Filip (SRB, WC) KRIVOKUĆA, Neven (CRO) 0-6 2-6
TOMIĆ, Petar (SRB, 6) ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) 6-3 6-2
BLANUŠA, Stefan (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 6-4 7-5
DALJEV, Pavle (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 7) 1-6 2-6
MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) CLAYTON, Scott (GBR, 9) 2-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-1 6-1
RAJIĆ, Marko (SRB, 10) JEVĐIĆ, Stevan (SRB) 6-1 6-3
3/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uros (SRB, 1) KUTROVSKY, Dimitar (BUL, WC) 1-6 0-6
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 0-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 3) 3-6 6-3 5-7
TOMIĆ, Petar (SRB, 6) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-3 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) RAJIĆ, Marko (SRB, 10) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 1)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 6-0 6-2
TOMIĆ, Petar (SRB, Q) ILIĆ, Luka (SRB, WC) 4-6 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) LIZARITURRY, Juan (ESP, 6) 1-6 0-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) DEARI, Shendrit (MKD, Q) 6-0 3-6 5-7
BEJTULAHI, Denis (SRB) STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) 7-6(4) 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) ARNEODO, Romain (FRA) 6-1 6-3
TOŠIĆ, Goran (SRB, WC) CLAYTON, Scott (GBR, Q) 6-1 6-2
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, WC) KUTROVSKY, Dimitar (BUL, Q) 6-7(2) 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) PORTALURI, Giorgio (ITA) 6-2 6-0
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) VIDAK, Antun (CRO, Q) 6-0 6-0
VUČIĆ, Ilija (SRB) RENARD, Lucas (SWE) 6-1 6-3
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 1) CARPENTER, Jack (GBR) 3-6 6-3 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB) ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) 6-3 6-2
TOŠIĆ, Goran (SRB, 7, WC) KUTROVSKY, Dimitar (BUL, Q) 4-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) BEJTULAHI, Denis (SRB) 6-2 3-6 7-5
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) MARTIN, Toby (GBR) 6-4 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, WC) LIZARITURRY, Juan (ESP, 6) 0-6 1-6
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) KUTROVSKY, Dimitar (BUL, Q) 7-5 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB) SAKHAROV, Gleb (FRA) 6-1 2-6 4-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 1) LIZARITURRY, Juan (ESP, 6) 6-3 4-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) DEARI, Shendrit (MKD, Q) 7-5 2-6 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) SAKHAROV, Gleb (FRA) 6-2 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) LIZARITURRY, Juan (ESP, 6) 6-1 7-5
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) 7-6(3) 6-2 !!!
Dubl
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
PORTALURI, Giorgio (ITA)/
RENARD, Lucas (SWE)
6-7(3) 6-4 10-12
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Milan (SRB)     (3)
CARPENTER, Jack (GBR)/
CLAYTON, Scott (GBR)
6-0 7-6(4)
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
TOŠIĆ, Goran (SRB, 1)
DEARI, Shendrit (MKD)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
6-2 7-6(0)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, WC)/
KRIVOKUĆA, Neven (CRO, WC)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAAVEDRA-CORV., Cristobal (CHI, 2)
2-6 2-6
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
TOŠIĆ, Goran (SRB, 1)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Milan (SRB)     (3)
6-3 7-6(4)
FINALE ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
TOŠIĆ, Goran (SRB, 1)
PORTALURI, Giorgio (ITA)/
RENARD, Lucas (SWE)
6-3 6-3 !!!
Doboj, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STIPČIĆ, Filip (SRB, WC) DELIC, Duje (CRO) S.F. odustao
JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) KRYVARUCHKA, Ilya (BLR) 6-2 6-1
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) PORIC, Haris (AUS) P.H. odustao
2/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) OSMAKCIC, Marko (SUI) 6-4 4-6 6-7(3)
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) SALETOVIC, Amar (BIH) 2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) LIPPE, Matthias (GER) 6-0 6-0
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) SALABA, Libor (CZE, 3) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Pedja (SRB,6) JANKOVIĆ, Miki (SRB) 6-2 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB) MARINCIC, Ante (CRO,WC) 6-2 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB,WC) CELEBIC, Ljubomir (MNE,Q) 3-6 6-7(6)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) GORCIC, Ismar (BIH) 3-6 4-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) FORCIN, Maxime (FRA) 7-5 2-6 0-5, predao
KRSTIN, Pedja (SRB,6) SALIBASIC, Alen (BIH,Q) 6-4 6-4
1/4 finale KRSTIN, Pedja (SRB,6) JEBAVY, Roman (CZE,1) 3-6 3-6
Indian Harbour Beach, FL, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) AREVALO, Marcelo (ESA, 2) 6-7(6) 3-6
Quintana Roo, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 9) ROSAS-ZARUR, Raul-Isaias (MEX) 6-3 6-4
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 9) SANCHEZ RIVERA, Pablo (MEX,WC) 7-5 3-6 1-6

Bukhara, Uzbekistan, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 4)
SHARIPOVA, Sabina (UZB) 4-6 2-6
Padova, Italy, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB)
LEKAJ, Adriana (CRO,15) 6-4 6-2
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) CHAKHNASHVILI, Margalita (GEO,7) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
REMONDINA, Anna-Giulia (ITA)
ZUCCHINI, Agnese (ITA)/
CAREGARO, Martina (ITA)
4-6 6-2 10-4
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB)/
REMONDINA, Anna-Giulia (ITA)
KANIA, Paula (POL)
KHROMACHEVA, Irina (RUS)    (1)
2-6 2-6
Essen, Germany, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) PASHKOVA, Eugeniya (RUS) 3-6 6-7(5)
Istanbul, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) URRUTIA, Barbara Guadalupe (ARG) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) AYUKAWA, Mana (JPN) 0-6 6-2 7-5
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) LEBESHEVA, Darya (BLR, 8) 3-6 4-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Ove nedelje na juniorskim ITF turnirima nema naših predstavnika

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Milano, Italy, G1, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
Filip Grbić (10), Stefan Miličević (3), Dušan Vukićević (9)
Svi naši teniseri su izgubili pre četvrtfinala
Dubl
1/2 finale Filip GRBIĆ (SRB)/
Dušan VUKIĆEVIĆ (SRB)   (2)
Marco MOSCIATTI (ITA)/
Andrea PELLEGRINO (ITA)  (3)
6-4 3-6 10-5
FINALE Filip GRBIĆ (SRB)/
Dušan VUKIĆEVIĆ (SRB)   (2)
Geoffrey BLANCANEAUX (FRA)/
Tiago CACAO (POR)   (8)
6-4 6-4 !!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
Emilija Dančetović (11), Nina Marjanović
Obe naše teniserke su izgubile pre četvrtfinala
Skopje, Macedonia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
* Bodin Žarković (1, WC), Kosta Petrov (6), Marko Miladinović, Mihailo Nedić (13), Luka Stefanović, Milan Radojković (WC), Nemanja Popović (A), Ognjen Stanković (WC), Stefan Gažo (16, A)
1/4 finale Marko MILADINOVIĆ (SRB) Igor STRAATSMA (NED, 15) 3-6 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Teodora Ristić (3), Draginja Vuković (11), Boba Kotlica, Katarina Lazarević, Tamara Malešević (16), Marija Stojković, Mija Ljubić, Radica Đokić, Mia Mijatović (6, A)
1/4 finale Mia MIJATOVIĆ (SRB, 6 A) Aleksandra STEPANOVA (RUS, 2) 6-4 3-6 0-6
Dubl
1/2 finale Teodora RISTIĆ (SRB)/
Katarina MARINKOVIKJ (MKD, 2)
Mia MIJATOVIĆ (SRB)/
Katarina TRICKOVIC (AUT)
6-3 6-4
Boba KOTLICA (SRB, 5)/
Bistra PETRESKA (MKD)
Marija ELENOVA (MKD)/
Aleksandra STEPANOVA (RUS, 1)
3-6 6-4 8-10
FINALE Teodora RISTIĆ (SRB)/
Katarina MARINKOVIKJ (MKD, 2)
Marija ELENOVA (MKD)/
Aleksandra STEPANOVA (RUS, 1)
6-1 6-1 !!!
Mostar, Bosnia and Herzegovina, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1/4 finale Pero CVJETINOVIĆ (SRB) Jan VEHOVEC (SLO, 4) 4-6 2-6
Dubl
1/2 finale Pero CVJETINOVIĆ (SRB)/
Lukas TOMIĆ (BIH, 2)
Frane NINČEVIĆ (CRO)/
Ivan SINOVČIĆ (CRO)
2-6 6-3 9-11
Čačak, Serbia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Ilija Zoroja, Nikola Ilić, Viktor Stojanović, Lav Dašić, Marko Mišić, Mirko Tadić, Boris Stojanović, Dimitrije Zubac, Aleksa Radenković, Stefan Hekler, Mihailo Radić, Uroš Todorović
Glavni žreb
* Miloš Vuković, Luka Malobabić, Uroš Todorović (Q), Mihailo Radić (Q), Jovan Ćirković, Viktor Stojanović (Q), Vasilije Draganić, Relja Eskić, Lazar Ignjović, Viktor Jović (WC), Marko Parezanović, Ilija Zoroja (Q), Dušan Obradović, Mihailo Radosavljević (WC), Stefan Hekler (LL), Nikola Ilić (Q), Daniel Antonić (WC), Nemanja Šubanović, Nikola Kijac, Mateja Janićijević (WC), Mihailo Popovic, Dimitrije Zubac (LL), Goran Životić, Mirko Tadić (Q), Kristijan Juhas, Matija Žugić, Aleksa Radenković (Q), Jovan Vučić, Uroš Arsić, Marko Mišić (Q)
1/4 finale Vasilije DRAGANIĆ (SRB) Dušan MILANOVIĆ (BIH) 3-6 2-6
Dušan OBRADOVIĆ (SRB) Viktor JOVIĆ (SRB, WC) 6-2 4-6 6-4
Mihailo POPOVIĆ (SRB) Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB) 6-0 6-4
Goran ŽIVOTIĆ (SRB) Luka ĐURĐEVIĆ (BIH) 6-1 6-2
1/2 finale Mihailo POPOVIĆ (SRB) Goran ŽIVOTIĆ (SRB) 6-2 6-1
Dušan OBRADOVIĆ (SRB) Dušan MILANOVIĆ (BIH) 6-2 1-6 6-1
FINALE Mihailo POPOVIĆ (SRB) Dušan OBRADOVIĆ (SRB) 6-0 6-1 !!!
Dubl
1/2 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Gianluca QUINZI (ITA)
Lazar IGNJOVIĆ (SRB)/
Toby Alex KODAT (USA)
6-0 6-1
Jovan ĆIRKOVIĆ (SRB)/
Vasilije DRAGANIĆ (SRB)
Luka Ljuben ANDONOV (MKD)/
Gjorgji JANKULOVSKI (MKD)
4-6 3-6
FINALE Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Gianluca QUINZI (ITA)
Luka Ljuben ANDONOV (MKD)/
Gjorgji JANKULOVSKI (MKD)
6-4 3-6 10-4 !!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
* Emilija Kojčić, Jovana Španović, Teodora Nestorović, Anđela Đorđević, Sofija Đunisijević, Jovana Badnjar, Vedrana Todorović, Staša Vasić (WC), Anđelka Andrić (WC), Elena Milovanović, Jovana Babić, Anja Stošić, Iva Pantović,Simona Josimović (WC), Aleksandra Stanković, Anastasija Gutić, Teodora Đokić, Olga Danilović, Tatjana Vasilijević, Mihaela Đaković, Anđela Skrobonja, Nevena Kicović, Ksenija Tmušić
1/4 finale Jovana BADNJAR (SRB) Emilija KOJČIĆ (SRB) 2-6 7-5 6-2
Jovana BABIĆ (SRB) Daniela KOLEVA (MKD, WC) 6-1 6-4
Olga DANILOVIĆ (SRB) Aleksandra STANKOVIĆ (SRB) 6-0 6-2
Ksenija TMUŠIĆ (SRB) Anastasia TIKHONOVA (RUS) 6-2 6-2
1/2 finale Olga DANILOVIĆ (SRB) Ksenija TMUŠIĆ (SRB) 6-1 6-0
Jovana BADNJAR (SRB) Jovana BABIĆ (SRB) 6-2 3-6 6-4
FINALE Olga DANILOVIĆ (SRB) Jovana BADNJAR (SRB) 6-0 6-0 !!!
Dubl
1/2 finale Olga DANILOVIĆ (SRB)/
Ksenija TMUŠIĆ (SRB)
Jovana BADNJAR (SRB)/
Anastasija GUTIĆ (SRB)
6-2 6-3
Jovana BABIĆ (SRB)/
Emilija KOJČIĆ (SRB)
Eva GARKUSHA (RUS)/
Anastasia TIKHONOVA (RUS)
E.G./A.T. odustale
FINALE Olga DANILOVIĆ (SRB)/
Ksenija TMUŠIĆ (SRB)
Jovana BABIĆ (SRB)/
Emilija KOJČIĆ (SRB)
6-3 6-4 !!!