Turniri od 10.06. – 16.06.

MERCEDES CUP, Stuttgart, Germany, ATP 250, 754.540, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) KOHLSCHREIBER, Philipp (GER) 4-6 7-5 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) STRUFF, Jan-Lennard (GER) 2-6 2-6

NATURE VALLEY OPEN, Nottingham, Great Britain, WTA International, $25.000, trava
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) PEREZ, Ellen (AUS, Q) 6-3 6-4
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SAKKARI, Maria (GRE, 4) 2-6 4-6
LIBEMA OPEN, ‘s-Hertogenbosch, Netherlands, WTA International, $250.000, trava
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) FLIPKENS, Kirsten (BEL) 3-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)(4)
ANISIMOVA, Amanda (USA)/
HON, Priscilla (AUS)
6-4 6-0
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)(4)
ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS)/
VOSKOBOEVA, Galina (KAZ)
6-2 7-6(4)
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)(4)
TSURENKO, Lesia (UKR)/
WANG, Yafan (CHN)
6-3 3-6 13-11
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)(4)
KERKHOVE, Lesley (NED)/
SCHOOFS, Bibiane (NED)(WC)
7-5 6-3

SHYMKENT II CHALLENGER, Shymkent, Kazakhstan, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) slobodan
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) VUKIĆ, Aeksandar (AUS) 6-3 6-4
3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) CORIA, Federico (ARG, 11) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
DIEZ, Steven (CAN)
GORANSSON, Andre (SWE)/
HUESLER, Marc-Andrea (SUI)
1-6 1-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
GOLUBEV, Andrey (KAZ)/
NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ)(WC)
6-3 7-5
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
BEHAR, Ariel (URU)/(3)
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)
4-6 7-5 11-9
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
PURCELL, Max (AUS)/
SANTILLAN, Akira (AUS)
4-6 6-3 10-4
FINALE ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
GORANSSON, Andre (SWE)/
HUESLER, Marc-Andrea (SUI)
6-4 6-4
NATURE VALLEY OPEN, Nottingham, Great Britain, €137.560+H, trava
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) KOEPFER, Dominik (GER) 4-6, ret.

Futian Cup ITF Tournament, Shenzhen, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 14) LIU, Hu (CHN) 6-3 4-6 10-5
2/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 14) WANG, Chuhan (CHN) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, IR) YU, Cheng-Yu (TPE) 6-3 4-6 6-7(5)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, Q) ZHANG, Changli (CHN, Q) 2-6 6-3 6-4
2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, Q) ROCHETTE, Laurent (FRA, 7) 6-3 3-6 0-6
Wichita Tennis Open, Wichita, KS, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB, WC) ZHU, Evan (USA, 7) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB)/
BEREN, Samuel (USA)(WC)
KIRCHHEIMER, Strong (USA)/
LEBEDEV, Alexander (USA)
2-6 4-6
LEXUS TOKYO OPEN 2019, Akishima, Japan, $15.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) KAWAKAMI, Rimpei (JPN, 8) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOYER, Dusty H. (USA)(2)
BARCLAY, David (AUS)/
ONO, Masayoshi (JPN)
5-7 6-2 10-7
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOYER, Dusty H. (USA)(2)
KAWAHASHI, Yuta (JPN)/
MORITANI, Soichiro (JPN)
3-6 0-6
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB)/
BANIĆEVIĆ, Igor (MNE)(WC)
OLIVIERI, Genaro A. (ARG)/
ZUKAS, Matias (ARG)(1)
0-6 4-6

Manchester Trophy, Manchester, Great Britain, $100.000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) ALLEN, Victoria (GBR) 7-6(5) 7-5
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) MURRAY, Samantha (GBR, 11) 7-6(4) 2-6 6-10
ANTIVO TIRO A VOLO TOURNAMENT, Roma, Italy, $60.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) SPITERI, Dalila (ITA, Q) 6-1 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) ERRANI, Sara (ITA) 6-3 2-6 2-6
3r.Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, Spain, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) ZIMMERMANN, Kimberley (BEL, 8) 6-3 7-5
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) HOBGARSKI, Katharina (GER) 2-6 6-7(8)
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) YEROLYMOS, Margot (FRA, Q) 6-4 2-6 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KIICK, Allie (USA, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BAI, Alison (AUS)(2)
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)/
PAPAMICHAIL, Despina (GER)
7-5 4-6 10-5
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BAI, Alison (AUS)(2)
GAMIZ, Andrea (VEN)/
SEGUEL, Daniela (CHI)
5-7 6-7(4)
Marat Zverev Memorial Cup, Minsk, Belarus, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) STOKKE, Melanie (NOR, 15) 3-6 6-3 15-13
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) . SHALIMOVA, Ekaterina (RUS) 4-6 7-6(3) 4-10
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
IANCHUK, Olga (UKR)
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)/
SHALIMOVA, Ekaterina (RUS)(3)
1-4, ret.
ZUBR CUP PREROV, Prerov, Czech Republic, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) AUGUSTINOVA, Natalie (CZE, WC) 6-4 6-2
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) SILNA, Alexandra (CZE, WC) 3-6 6-4 10-5
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, 3) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)
KUBANOVA, Karolina (CZE)/
TOMANOVA, Nikola (CZE)
2-6 2-6

GST Trophy, Bistrita, Romania, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Darja ŠUVIRDENKOVA
Trebjesa Open 2019, Nikšić, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Lazar DANIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Dimitrije ZUBAC (6), Filip MANDOVIĆ
2. kolo: Matija ŽUGIĆ
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) BELOŠEVIĆ, Petar (SRB, WC) 6-3 6-3
TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 8) SCHINTEIE, Gheorghe C. (ROU) 6-2 6-3
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 8) 6-4 7-5
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) CEPEL, Kaan (TUR, 1) 3-6 4-6
Dubl
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
CEPEL, Kaan (TUR)(1)
DEFILIPPIS, Sebastian (CHI)/
FABRE, Antoni (FRA)
7-6(6) 6-3
BELOŠEVIĆ, Petar (SRB)/
ŽUGIĆ, Matija (SRB)
MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
7-6(5) 7-6(3)
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
CEPEL, Kaan (TUR)(1)
BELOŠEVIĆ, Petar (SRB)/
ŽUGIĆ, Matija (SRB)
7-5 7-6(1)
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Andre MRVIĆ (Q), Tara DAKIĆ
2. kolo: Anastasija RADOJEVIĆ, Mina OBRADOVIĆ (4), Tamara ERAKOVIĆ (5),
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 3) VICIC, Nina (DEN, 6) 3-0, ret.
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 3) LINNIKOVA, Angelina (RUS, 2) 6-3 6-7(6) 6-1
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 3) GARTSEVA, Eva (RUS, 1) 6-3 6-4
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
PETROVIĆ, Anđela (SUI)(3)
KUTACOVA, Vivien C. (GER)/
UDVARDY, Luca (HUN)
0-6 6-3 10-2
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
PETROVIĆ, Anđela (SUI)(3)
AGUREEVA, Ksenia (RUS)/
GARTSEVA, Eva (RUS, 1)
4-6 7-6(1) 5-10
1st ITF Sporting Derendingen Juniore Cup, Derendingen, Switzerland, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Fatma IDRIZOVIĆ
Dubl
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
SZABANIN, Natalia (HUN)
GRANT, Guillermina (URU)/
MACIAS, Gabriela (COL)(4)
6-3 3-6 6-10
27th Internat. Nürnberger Versicherungs-ITF-Junior Tournament, Offenbach, Germany, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Stefan POPOVIĆ
ITF Juniors Bytom Cup, Bytom, Poland, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) KASNIKOWSKI, Maks (POL) 6-3 2-6 6-2
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) MPETSHI P. Giovanni (FRA, 7) 6-7(1) 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO AVVENIRE U16 – MILANO, Milano, Italy, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Branko Đurić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tijana Sretenović (11)
Tennispark Open 2019 U 16, Skopje, North Macedonia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja Cejović, Haralampije Toskić, Stefan Zeković
2. kolo: Andrej Radojičić
3. kolo: Veljko Cvetković (16), Aleksa Mišić (14)
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 1) DESPODOV, Martin (BUL, 11) 7-5 6-0
SKOBELEV, Stefan (SRB, 9) BUGARIKJ, Berk (MKD, 2, WC) 2-6 2-6
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 1) DIMITRIJEVIČ, Jan (SLO, 3) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale MIŠIĆ, Aleksa (SRB)/
ZEKIĆ, Nikola (SRB)
MATSCHI, Yan (AUT)/
TANGAL, Ferdi (TUR)
6-1 6-0
FINALE MIŠIĆ, Aleksa (SRB)/
ZEKIĆ, Nikola (SRB)
BUGARIKJ, Berk (MKD)/
STOILKOVSKI, Marko (MKD)(1)
2-6 6-7(3)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sara Milosavljević
2. kolo: Anastasija Stoiljković, Jovana Nikolić, Mina Milosavljević,  Natalija Nikolić
1/4 finale MILENKOVIĆ, Neda (SRB, 8) STOJANOVA, Jana (MKD, 1) 2-6 0-6
STANKOVIĆ, Anja (SRB, 6) BULATOVA, Arina (BUL, 4) 6-3 6-3
JOVANOVIĆ, Mirjana (SRB) KUZMANOSKA, Iva (MKD, 3, WC) 3-5 7-5 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 2, WC) DANEVA, Iva (MKD, 7) 6-2 6-4
1/2 finale STANKOVIĆ, Anja (SRB, 6) STOJANOVA, Jana (MKD, 1) 6-4 2-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 2, WC) JOVANOVIĆ, Mirjana (SRB) 6-2 6-1
FINALE ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 2, WC) STOJANOVA, Jana (MKD, 1) 6-7(2) 1-6
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Mirjana (SRB)/
MILENKOVIĆ, Neda (SRB)
DANEVA, Iva (MKD)/
KOCHISHKI, Srna (MKD)
6-1 6-1
NIKOLIĆ, Jovana (SRB)/
STANKOVIĆ, Anja (SRB)
ANGELOVA, Simona (MKD)/
KUZMANOSKA, Iva (MKD)
3-6 2-4, ret.
FINALE JOVANOVIĆ, Mirjana (SRB)/
MILENKOVIĆ, Neda (SRB)
ANGELOVA, Simona (MKD)/
KUZMANOSKA, Iva (MKD)
3-6 3-6
CACAK OPEN 2019, Čačak, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Luka Ilić, Nikola Jović, Mateja Stefanović, Simeon Stanković, David Rakić, Luka Petronijević, Vlado Jankanj (Q)
2. kolo: Sergej Živković, Pavle Ćopić, Andrija Ćopić, Marko Nikolić (8,WC), Todor Vukomanović (12), Mihajlo Stanojević, Andrija Zagorac, Lazar Virijević (5),Vuk Bijeljanin (Q)
3. kolo: Saša Marković (11), Nikola Lulić (WC), Andrija Rajak, Milan Cvetković (10), Danijel Krstevski (4), Marko Stojanov, Marko Miletički (13,WC)
1/4 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 1) MIYAZATO, Ryusei (JPN, Q) 6-4 6-1
DASKALOVIĆ, Aleksandar (SRB, 7) KNEŽEVIĆ, Simon (MNE, 3) 7-6(6) 6-4
1/2 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 1) DASKALOVIĆ, Aleksandar (SRB, 7) 7-6(4) 6-4
FINALE RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 1) PINTER, Piet Luis (AUT, 2) 6-7(5) 7-6(3) 6-4
Dubl
1/2 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
PETKOVIC, Mika (GER)(1)
DASKALOVIĆ, Aleksandar (SRB)/
LULIĆ, Nikola (SRB)
6-1 7-5
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)/
VEDOVELLI, Stefan (ITA)(2)
KOYAMA, Hiromasa (JPN)/
MIYAZATO, Ryusei (JPN)
4-6 6-2 8-10
FINALE KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
PETKOVIC, Mika (GER)(1)
KOYAMA, Hiromasa (JPN)/
MIYAZATO, Ryusei (JPN)
4-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Milica Milošević, Sofija Krstić, Elena Konjikušić (WC), Anastasija Arsić, Marijana Ilić, Iva Janković, Anastasija Nikolić
2. kolo: Milica Drljan (15), Jelena Gojković (8), Kristina Dimitrijević (WC), Andrea Noa Galin, Tara Mihaljević (10), Klara Vaja (3), Leontina Stojanović (6), Milica Martinović, Sara Ristić
3. kolo: Anđelija Nikolić, Nina Zabrdac, Teodora Milić, Lara Stojanovski (11)
1/4 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 1) SLADAKOVIĆ, Tara (CRO) 6-1 7-6(6)
SAVKOVIĆ, Ana (SRB, 13) MARKOVIĆ, Anđelija (SRB, 7) 6-4 6-2
STOSOVIĆ, Milica (SRB) ISHII, Sayaka (JPN, 5) 0-6 0-6
1/2 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 1) SAVKOVIĆ, Ana (SRB, 13) 7-6(6) 3-6 3-6
FINALE SAVKOVIĆ, Ana (SRB, 13) ISHII, Sayaka (JPN, 5) 1-6 5-7
Dubl
1/2 finale STOJANOVIĆ, Leontina (SRB)/
SLADAKOVIĆ, Tara (CRO)(3)
KAEGI, Zoe (SUI)/
KANEMAKI, Chisato (JPN)
6-4 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Leontina (SRB)/
SLADAKOVIĆ, Tara (CRO)(3)
ISHII, Sayaka (JPN)/
TAJIMA, Kaede (JPN)
3-6 2-6