Turniri od 10.04 -16.04.

GRAND PRIX HASSAN II, MARRAKECH, MOROCCO, ATP 250, €482.060, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) COPIL, Marius (ROU, 3) 6-1 0-0, ret
2/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) WARD, Alexander (GER) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, Q) KLIZAN, Martin (SVK) 7-6(3) 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, Q) RAMOS-VINOLAS, Albert (ESP, 2) 7-6(4) 1-6 4-6

Claro Open Colsanitas, Bogota, Colombia, WTA International, €$226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BERTENS, Kiki (NED, 1) 4-6 1-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) DUQUE-M., Mariana (COL) 6-2 6-4
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SOLER-E., Sílvia (ESP) 6-0 7-5
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ARRUBARRENA, Lara (ESP, 4) 5-7 7-5 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)(1)
ADAMCZAK, Monique (AUS)/
MELICHAR, Nicole (USA)
7-6(3) 3-6 10-8
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
SAKKARI, Maria (GRE)/
SORRIBES T., Sara (ESP)
7-6(5) 7-6(1)
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
DZALAMIDZE, Natela (RUS)/
MARIA, Tatjana (GER)
6-4 6-3
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)(1)
PELLA, Catalina (ARG)/
SEGUEL, Daniela (CHI)
2-6 6-2 7-10
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
CEPEDE ROYG, Veronica (PAR)/
LINETTE, Magda (POL)
1-6 6-3 8-10
LADIES OPEN BIEL BIENNE, Biel, Switzerland, WTA International, €$226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) KNOLL, Xenia (SUI, WC) 6-1 6-1
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) HESSE, Amandine (FRA) 6-4 2-6 3-6

San Luis Open Challenger Tour, San Luis Potosi, Mexico, € $50,000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) KOCH, David (MEX, WC) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) ZAMPIERI, Caio (BRA) 2-6 6-7(1)
ZEKIĆ, Miljan (SRB) BAGNIS, Facundo (ARG, 1, WC) 6-7(6) 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) KOZLOV, Stefan (USA, 3) 6-2 7-5
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) GOMEZ, Emilio (ECU) 6-1 4-6 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) AREVALO, Marcelo (ESA, 7) 6-4 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) MENENDEZ-MA., Adrian (ESP, 8) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
MARTINEZ, Luis David (VEN)/
PATINO, Luis (MEX)(WC)
W/O
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
PODLIPNIK-C., Hans (CHI)
KING, Evan (USA)/
SCHNUR, Max (USA)(2)
3-6 4-6
Open Citta Della Disfida, Barletta, Italy, €43,000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) GALOVIC, Viktor (CRO) 6-0 6-4
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) VATUTIN, Alexey (RUS, 6) 6-1 3-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) LAMASINE, Tristan (FRA) 7-5 6-1
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) KOVALIK, Jozef (SVK, 6, SE) 6-1 6-1
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) CECCHINATO, Marco (ITA) 6-4 3-6 4-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GIANNESSI, Alessandro (ITA, 4) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
BOZOLJAC, Ilija (SRB)(PR)
MORONI, Gian Marco (ITA)/
PELLEGRINO, Andrea (ITA(WC)
3-6 6-3 10-5
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
BOZOLJAC, Ilija (SRB)(PR)
FABBIANO, Thomas (ITA)/
TRAVAGLIA, Stefano (ITA)
W/O
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
BOZOLJAC, Ilija (SRB)(PR)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
2-6 4-6

Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) ABZALOV, Sharobiddin (UZB) 7-5 4-6 6-3
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) KORSHUNOV, Stanislav (RUS, 16) 6-3 6-3
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) GALKIN, Anton (RUS, 6) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q)  GAKHOV, Ivan (RUS, 6) 4-6 4-6

Santa margherita di Pula, Santa Margherita Di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) BURILLO E., Irene (ESP) 4-6 6-2 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)
GAMIZ, Andrea (VEN)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(2)
4-6 2-6
Guanajuato Open, Irapuato, Mexico, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1, WC) slobodna
2/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1, WC) ELIZARRARAS B., Yunuen (MEX) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4, Q) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX) 6-4 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4, Q) OSAKA, Mari (JPN) 6-4 2-6 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LEON, Sabastiani (MEX)
BONDARENKO, Alona (UKR)/
KHAZANIUK, Deniz (ISR)
6-4 3-6 10-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LEON, Sabastiani (MEX)
KRAWCZYK, Desirae (USA)/
OLMOS, Giuliana (MEX)(4)
2-6 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB, 2)  KALKENOVA, Karina (KAZ, WC) 6-1 6-3
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) RAME, Alice  (FRA, 15) 6-4 2-6 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 13, WC) LOPEZ, Daniela M. (CHI) 6-1 6-3
2/2. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) PATRASCU, Maria (CAN) 2-6 7-6(5) 6-3
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) NAYA, Guillermina (ARG, 5) 3-6 4-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 13, WC) PONOMAR, Lisa (GER, 6) 6-3 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) YEROLYMOS, Margot (FRA, 2) 6-3 6-3
2. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) NAYA, Guillermina (ARG, Q) 6-3 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) BECHRI, Chiraz (TUN) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(WC)
LOPEZ, Daniela Macarena (CHI)/
WUARIN, Pauline (SUI)
6-4 6-4
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(WC)
JANUSKOVA, Petra (CAN)/
PONOMAR, Lisa (GER)(3)
7-5 6-3
1/2 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(WC)
BRITO, Fernanda (CHI)/
OSTLUND, Fanny (SWE) (2)
2-6 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

San Michel International Tournament, Paola, Malta, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
2/3. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB) DZEMESHKEVICH, Maria (RUS) 6-7(5) 6-0 7-5
3/3. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB) PIETRASZKIEWICZ, Aurelia (POL, 4) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB, 14) slobodna
BRKIĆ, Andrijana (SRB, Q) GKOGKOU , Eleftheria (GRE) 1-6 4-6
2. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB, 14) OLIVELLE, Annali (GBR) 3-6 3-6
Messika Open 2017, Bat Yam, Israel, G4, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) TETRUASHVILI, Ilana (ISR, WC) 6-4 7-5
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) HALIOU, Themis (CYP) 6-2 7-5
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB) KRUPENINA, Maria (RUS, 2) 3-6 5-7
42nd City of Florence, Florence, Italy, G2, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) MOROLLI, Alberto (ITA) 7-5 6-1
2/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) SPEZIALI , Filippo (ITA, 5) 6-7(4) 0-6
ITF Junior Tennis Club Sousse, Sousse, Tunisia, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) MORONI, Filippo (ITA, 1) 4-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) AYARI, Mey (TUN) 6-0 6-0
GANČEV, Tara (SRB) BANDINI, Gaia (ITA, 3) 1-6 5-7
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 5) SFAR, Lina (TUN, WC) 6-0 6-3
2/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) AZZIZ, Rania (FRA, 1, WC) 6-4 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 5) DOGUZOVA, Adelina (RUS) 6-1 6-1
3/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) DELFOSSE, Lena (BEL) 4-6 7-5 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 5) PIANGERELLI, Anastasia (ITA) 7-6(1) 6-1
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) TEBOURBI, Mayssa (TUN, WC) 6-0 6-0
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) BAHRI, Ferdaous (TUN, 4) 6-2 6-4
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) JOVANOVIĆ, Anna Maria (FRA, 3) 7-6(5) 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) SHCHETININA, Irina (RUS) 5-7 6-3 4-6
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) DARDAINE, Marie A. (FRA) 0-6 4-6
Circuit ITF Junior D’Abidjan, Abidjan, Cote D’Ivoire, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) slobodan
2/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) PATEL K., Aman (IND) 4-6 6-4 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB), 1) slobodna
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) SINGH, Sanya (IND) 6-1 6-0
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) JURIC, Ivonne (GER) 6-2 6-2
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) MUMMADI, Vineetha (IND, 8) 6-7(3) 6-4 6-1
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) HALLER, Jade (SUI) 5-7 3-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BASSI, Isabelle (FRA, 1)
DHOME CASANOVA, Jessica (GBR)/GUERBERT, Lou Anne (FRA) 7-5 6-3
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BASSI, Isabelle (FRA. 1)
MUMMADI, Vineetha (IND)
PARWANI, Bhakti (IND, 4)
7-5 6-4
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BASSI, Isabelle (FRA. 1)
ADETUNJI, Adetayo (NGR)/
MACLEOD, Angel (NGR)(2)
7-5 6-3
Kenana Cup 2017, Haskovo, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) VAČEOV, Hristo (BUL, WC) 6-1 6-1
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) GEORGIEV, Yoan (BUL, WC) 5-7 6-4 6-4
2/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) STAEHELI, Luca (SUI, 6) 3-6 3-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) NECZ, Andras (HUN, 7) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) VIRTANEN, Otto (FIN) 4-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 8, WC) GEORGIEVA, Dalia (BUL, WC) 6-0 6-1
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 2) slobodna  
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) SKOROKHODOVA, Eilztaveta (UKR, 7) 6-0 7-5
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 8, WC) PRISACARIU, Andreea (ROU) 4-6 6-2 7-6(3)
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 2) MANOLOVA, Tina (BUL) 4-6 6-1 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) TRENCHEVA, Elena (BUL) 4-6 3-6
3/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 8, WC) DADACIU, Sabina (USA, 1) 6-4 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 2) MANU, Carmen Roxana (ROU, 5) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) KALAITZIS, Victoria (BEL) 6-0 6-4
BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 2) 1-6 3-6
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) CADAR, Selma Stefania (ROU, 4) 4-6 6-4 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Pecin memorijal 2017, Pančevo, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dragutin Mitrić (WC), Filip Stipić, Ognjen Brozović (WC), Veljko Pejčić, Marko Jevremović (WC), Luka Dragoljić,  Jovan Ćirković,  Nikola Mitrović, Uroš Delić (WC)
2/3. kolo: Petar Teodorović (10,A), , Luka Kalenić, Dušan Milanović, Aleksandar Balj, Mateja Ćurić, Jovan Vučić 3/3. kolo: Andrija Jevtić,   Uroš Todorović (5,WC),  Aleksa Marđonović (15),  Viktor Stojanović (A)
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Spasojević (WC), Mihailo Radosavljević, Slobodan Cejović (WC),  Luka Stefanović (Q), Relja Eskić, Adam Kovač, Marko Topo, Ilija Zoroja, Dimitrije Zubac, Luka Todorović, Mateja Janićijević (WC), Dušan Trunić, Strahinja Musicki (WC), Aleksandar Ljubojević (Q), Vasilije Draganić, Vuk Novitović,  Nikola Vasić
2. kolo: Lazar Radenković, Ognjen Pavlović, Lazar Milićević (Q), Andrija Jevtić (LL), Luka Marković, Nikola Kijac
3. kolo:  Miloš Vuković,  Vanja Dobrnjac (4), Nemanja Šubanović (11), Stefan Ivić (WC)
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 1) Gabriel DICA, Nini (ROU, 7) 4-6 5-7
JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) GENOV, Anthony (BUL, 8) 4-6 4-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) SALLAY, Peter (HUN, 2) 7-5 6-2
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) GENOV, Anthony (BUL, 8) 6-3 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/(1)
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)
Gabriel DICA, Nini (ROU)/
POPEANGA,Dragos P.(ROU)(3)  
3-6 2-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
KUPCIC, Jan (SLO)(5)
FAJTA, Peter (HUN)/
SALLAYPeter (HUN)(2)
1-6 7-5 10-5
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
KUPCIC, Jan (SLO)(5)
Gabriel DICA, Nini (ROU)/
POPEANGA,Dragos P.(ROU)(3)
6-0 6-3
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Aleksandra Kovačević, Mina Obradović,  Ana Ogrizović (A), Anastasija Lukić (A), Andriana Simović, Jovana Čavić (WC), Teodora Đokić (WC), Teodora Gutić (WC) 3/3. kolo: Sofija Đunisijević (16),  Iva Poleksić,  Doroteja Petrović (13)
Glavni žreb
1. kolo: Staša Vasić (WC), Jovana Perić (Q), Iva Divac (WC), Milana Vulin, Jelena Marjanović (WC), Anđela Vidović (8), Ana Vilček (5), Andriana Simović (LL), Vanja Vidanović (WC), Sara Dabić, Iva Poleksić (LL), Anja Milošević, Sofija Đunisijević (LL), Natalija Đukić, Marija Mičić, Tara Dakić (Q), Milica Durić
2. kolo: Iva Pantović, Anđelka Andrić (Q),  Tijana Nikolić (Q), Anđela Lopičić
3. kolo:  Stefana Topo, Senka Deletić (WC)
1/4 finale NONKOVIĆ, Nađa (SRB, Q) RISTEVSKA, Ana (MKD, 3) 1-6 1-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) VUJIČIĆ, Teodora (SRB) 2-6 6-2 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB) TIKHONKO, Michelle (USA, 11) 6-2 6-2
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB) RISTEVSKA, Ana (MKD, 3) 6-4 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB) KOVACS, Zita (HUN, 14) 4-6 5-7
FINALE JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KOVACS, Zita (HUN, 14) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
HOT, Edisa (MNE)
AMARIEI,  Ilinca D. (ROU)/
DIMA, Isabela I. (ROU)(4)
2-6 4-6
Tirana Open U14, Tirana, Albania, U14, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4. finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) GAZIVODA, Milo (MNE, 5) 6-2 3-6 3-6
Dubl
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB)/(1)
GAZIVODA, Milo (MNE)
KYPRIOTIS, Evangelos (GRE)/
VOLTIRAKIS, Basilis (GRE)
4-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) KIROVSKA, Stefanija (MKD, 7) 6-1 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) MERT, Aysegul (TUR) 6-3 6-1
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) HALPER, Johanna (AUT) 6-4 6-1
ZABA CUP, Vinkovci, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Petar Belošević, Nikola Martinović,  Aleksa Miljković
2/3. kolo: Aleksa Marković,  Lav Visković (3), Vanja Petrov, Bojan Radoman
3/3. kolo: Leon Nikolić, Stefan Malbaša
Glavni žreb
1. kolo: David Bjelivuk (Q), Nikola Jovanović (WC)
2. kolo: Mihailo Savić
3. kolo:  Oliver Sabo Rac (2)
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) WIRLEND, Tobias (AUT) 4-6 6-4 6-1
MANDOVIĆ, Filip (SRB, 10) WEBSTER, Gregor (GBR) 6-3 6-0
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) MANDOVIĆ, Filip (SRB, 10) 6-4 4-6 7-6(4)
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) POLJIČAK, Mili (CRO, 3) 6-0 6-1
Dubl
1/2 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)(1)
MICHALIK, Radovan (SVK)/
ZILKAY, Filip (SVK) (3)
6-0 3-6 10-8
FINALE MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)(1)
MIKRUT, Luka (CRO)/
VUKADIN, Noa (CRO)
3-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo:  Hristina Ljuba, Paula Hrnčić, Iva Šepa
3/3. kolo: Anja Petković, Milica Radunović
Glavni žreb
1. kolo: Mia Marjanović, Anja Petković (LL), Anamarija Kovačević, Andrea Obradović,
1/4 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB) RUŽIĆ, Antonia (CRO, 3)  3-6, ret.
Braga Open 2017, Braga, Portugal, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Romeo Hadžimehmedović
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
BONDIOLI, Federico (ITA)
KENDALL, Jose L. (POR)/
SARAIVA, Luis Miguel (POR)(WC)
4-6 6-1 10-6
FINALE HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
BONDIOLI, Federico (ITA)
ARNAL, Alexis (FRA)/
KARSTENS, Bon Lou (GER)
2-6 3-6