Turniri od 09 – 15.01.

Turniri od 09 – 15.01.

ATP250 Sydney, Australia, $434 250, tvrda podloga
Singl
1. kolo:  TROICKI, Viktor SRB 5  HEWITT, Lleyton AUS WC 4-6 6-3 6-2
2. kolo:  TROICKI, Viktor SRB 5  BOGOMOLOV JR, Alex USA 6-7(5) 4-6

WTA Premier Sydney, Australia, $637,000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: JOVANOVSKI Bojana SRB PASZEK Tamira AUT 5 6-0 7-6(5)
2. kolo: JOVANOVSKI Bojana SRB RAZZANO Virginia FRA 6-7(6) 7-5 7-5
3. kolo: JOVANOVSKI Bojana SRB VOEGELE Stefani GER 6-3 4-6 2-6
Singl
1. kolo:  JANKOVIC, Jelena SRB  GOERGES, Julia GER 6-3 3-1 pred.
 IVANOVIC, Ana SRB  SAFAROVA, Lucie CZE 6-7(5) 2-6
2. kolo:  JANKOVIC, Jelena SRB  AZARENKA, Victoria BLR 3 4-6 2-6

Ove nedelje nema čelindžera

ITF Innisbrook, FL, USA, $25.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo: JAKSIC, Jovana (SRB) 7 DEWAR, Tristen Z. (USA) 6-4 5-7 6-1
2. kolo:  JAKSIC, Jovana (SRB) 7 VIALLE, Kate (USA) 6-2 6-1
3. kolo: JAKSIC, Jovana (SRB) 7 CAPRA, Beatrice (USA) 13 6-4 6-1 
Singl
1. kolo: JAKSIC, Jovana (SRB) 7 Q BURYACHOK, Irina (UKR) 3 4-6 5-7
ITF Pingguo, China , $25.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: CUROVIC, Tamara (SRB) 3 slobodna
2. kolo: CUROVIC, Tamara (SRB) 3 DONG, Xiaorong (CHN) 6-3 4-6 6-1
3. kolo: CUROVIC, Tamara (SRB) 3 YUAN, Yue (CHN) 3-6 5-7
ITF Antalya-Kaya Belek, Turkey, $10.000, šljaka
Singl
1. kolo: STAMENKOVIC, Dunja (SRB) DAMASCHIN, Alexandra (ROU) 2-6 2-6
SUNKIC, Dunja (SRB) FONTANAROSA, Ines (FRA) 2-6 6-3 6-3 
2. kolo: SUNKIC, Dunja (SRB) ZANIEWSKA, Sandra (POL) 1 6-4, pred.
1/4 finale: SUNKIC, Dunja (SRB) MARCU, Diana (ROU) 6-2 6-4
1/2 finale: SUNKIC, Dunja (SRB) PASHKOVA, Eugeniya (RUS) 4 4-6 3-6
ITF Moscow, Russia, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: RAJIC, Marko (SRB) 4 slobodan
TOMIC, Petar (SRB) 13 slobodan
2. kolo: RAJIC, Marko (SRB) 4 ZAGIDULLIN,Daniyal(RUS) WC 4-6 4-6 
TOMIC, Petar (SRB) 13 MARKOV, Denis (RUS) WC 4-6 6-4 4-6
ITF Antalya-Kaya Belek, Turkey, $10.000, šljaka
Kvalifikacije
1 kolo: MARJANOVIC, Predrag (SRB) PANCALDI, Luca (ITA) 5-7 2-6 
MILENKOVIC, Stefan (SRB) KAMILJANOV, Bobur (UZB) 6-1 6-1 
VIDOJEVIC, Sasa (SRB) 16 slobodan
2. kolo: MILENKOVIC, Stefan (SRB) MEUFFELS, Alban (NED) 7 6-3 3-6 2-6
VIDOJEVIC, Sasa (SRB) 16 GAVRILA, Llaurentiu (ROU) 1-6 0-6
Singl
1 kolo: CACIC, Nikola (SRB) 8 POLDMA, Jaak (EST) Q 4-6 6-7(3)

Bratislava, Slovak Republic, G2, dvorana
Singl
1. kolo: DJERE, Laslo (SRB) 3 Slobodan
ILIC, Luka (SRB) 13 Slobodan
MARKOVIC, Goran (SRB) AGARWAL, AMAN (IND) 7-5 6-2 
2. kolo: DJERE, Laslo (SRB) 3 SHABIB, Mohamed (DEN) 3-6 1-6 
ILIC, Luka (SRB) 13 LOMACKI, Piotr (POL) 6-2 6-2 
MARKOVIC, Goran (SRB) JALOVIEC, Marek (CZE) 2 0-6 1-6 
3. kolo: ILIC, Luka (SRB) 13 SAFRANEK, Vaclav (CZE) 1 1-6 4-6
Bergheim, Austria, Grade 4, tepih
Singl
1. kolo: DUKIC, Dajana (SRB) 10 MOEYES, Elise (NED) 7-6(5) 6-4 
PETROVIC, Bojana (SRB) Q MRAZOVA, Kristina (CZE) 3-6 4-6
2. kolo DUKIC, Dajana (SRB) 10 LABUS, Dominica (GER) Q 6-4 6-1 
3. kolo DUKIC, Dajana (SRB) 10 GISONNA, lessandra (ITA) WC 6-7(6) 4-6
Abu Dhabi, United Arab Emirates, Grade 4, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo SABLJAREVIC, Teodora (SRB) NORONHA, Simran (IND) 6-3 6-2 
2. kolo SABLJAREVIC, Teodora (SRB) MILLER-KRASILNIKOV, Alexandra (USA) 3 1-6 2-6 
Singl
1. kolo OSTOJIC, Kristina SRB 4 HAUGER, Olivia Hauger USA 3-0 pred. 
SABLJAREVIC, Sofia SRB SHERIF, Sara EGY Q 6-7(5) 5-7 
RADOSAVLJEVIC,Teodora SRB KURASBEDIANI,Mariami GEO 6-2 6-2 
2. kolo OSTOJIC, Kristina SRB 4 WALUYO, Woyla (INA) 6-2 6-2
RADOSAVLJEVIC,Teodora SRB RGYRIOU, Mara (CYP) 6 6-4 4-6 6-7(4) 
1/4 finale: OSTOJIC, Kristina SRB 4 TOMEY, Ege (TUR) 6-3 6-1
1/2 finale: OSTOJIC, Kristina SRB 4 DASCALU, Nicoleta-Catalina (ROU) 4-6 5-7
Szczecin, Poland, Grade 4, tvrda podloga
Singl
1. kolo: JANKOVIC, Violeta (SRB) 2 VOROTNIKOVA, MADINA (RUS) 6-0 pred.
2. kolo: JANKOVIC, Violeta (SRB) 2 MIKULSKI, Julia (GER) 4-6 7-6(6) 6-1 
1/4 finale: JANKOVIC, Violeta (SRB) 2 CZARNIK, Paulina (POL) 6-3 6-2 
1/2 finale: JANKOVIC, Violeta (SRB) 2 KNYAZEVA, Alisa (RUS) 4 6-2 6-3 
Finale: JANKOVIC, Violeta (SRB) 2 MIKULSKYTE, Justina (LTU) 4-6 7-6(4) 3-6