Turniri od 09.12 – 15.12.

>

Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 2-6 6-4 2-6

Navi Mumbai, India, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) BARBIERI, Gioia (ITA, 3) 7-5 2-6 0-2 predaja
Merida, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) ANDREI, Laura-Ioana (ROU) 3-6 4-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 3) slobodna
PANIĆ, Milica (SRB) KILBORN, Elizabeth (USA) 1-6 0-6
2/2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 3) KILBORN, Elizabeth (USA) 1-6 7-5 6-1
Glavni žreb
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) SAITOVA, Anastasiya (RUS, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB)/
RAZAFINDRANALY, Julie (FRA) (WC)
CHALAGANIDZE, Tamari (GEO)/
LEIVO, Ella (FIN)
3-6 6-3 12-10
1/4 finale DUKIĆ, Dajana (SRB)/
RAZAFINDRANALY, Julie (FRA) (WC)
BUZEAN, Diana (ROU)/
PLATON, Raluca Elena (ROU, 2)
Predale D.D./F.J.
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KIM, Hae-Sung (KOR) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) FRLICKA, Michaela (GER, 6) 6-2 4-6 7-5
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) FOUROUCLAS, Natasha (RSA) 6-0 6-3
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRN) ANDRIANJAFITRIMO, Tessah (FRA, Q) 2-6 6-3 3-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) YASHINA, Ekaterina (RUS, 1) 6-3 5-7 6-0
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) DUNNE, Katy (GBR, 7) 4-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
YEROLIMOS, Margot (FRA)
LE ROUX, Madrie (RSA/
VAN DE WAL, Jaimy-Gayle (NED)
6-2 7-6(2)
KLARIĆ, Vanja (SRB)/
ARMITANO, Mathilde (FRA)
DARRT, Hariet (GBR)/
DUNNE, Katy (GBR)
2-6 3-6 
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
YEROLIMOS, Margot (FRA)
BORSANYI, Csilla (HUN)/
KUSHKHOVA, Aminat (RUS)   (1)
1-6 4-6

Metropolia Orange Bowl International Championship, Plantation, FL, USA, GA, šljaka
Live on court Satnica
DEVOJČICE do 18
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) HORVIT, Mia (USA, WC) 6-2 3-6 6-3
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) BLACK, Tornado Alicia (USA, 3) 2-6 5-7
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) HIGUCHI, Emma Christine (USA, WC) 6-7(5) 6-1 6-1
3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) WALLACE, Isabelle (GBR 16) 7-5 3-6 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) PARAZINSKAITE, Akvile (LTU, 9) 7-5 3-6 7-6(5)
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) KENIN, Sofia (USA) 6-2 7-6(6)
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) FLINK, Varvara (RUS, 1) 1-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/    (1)
FLINK, Varvara (RUS)
DOLEHIDE, Caroline (USA)/
HORVIT, Mia (USA)
6-2 6-3
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)
BOUZKOVA, Marie (CZE)/
STOLMAR, Rebeka (HUN)   (7)
6-4 4-6 5-10
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/ (1)
FLINK, Varvara (RUS)
BONDAR, Anna (HUN)/
GORDON, Michaela (USA)
4-6 6-3 10-4
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/ (1)
FLINK, Varvara (RUS)
BELLIS, Catherine Cartan (USA)/
STEWART, Katerina (USA)
7-5 2-6 10-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/ (1)
FLINK, Varvara (RUS)
BAINS, Naiktha (AUS)/
BLACK, Tornado Alicia (USA, 5)
2-6 1-6
Metropolia Orange Bowl International Championship, Plantation, FL, USA, U16, šljaka
Live on court Satnica
DEVOJČICE do 16
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) LIVIANU, Jessica (USA) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
SINGH, Ojasvinee (IND)     (6)
ANGYALOSY, Alexandra (USA)/
POLICARE, Amber (USA)
5-7 6-2 6-10
NIKE Junior International Masters, Sandpiper, Florida, USA, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI do 12 
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 4) CSEH, Tamas Christofer  (HUN) 6-4 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 4) MISOLIC, Filip (AUT) 6-2 6-2
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 4) LEBLANC-CLAVERIE, Tom (FRA, 8) 6-2 6-3
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 4) MAREK, Wojtek (POL, 6) 6-1 6-7(5) 6-1
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 4) ANDREEV, Adrian (BUL, 3) 1-6 4-6
DEČACI DO 14
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) slobodan
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) OTEGUI, Juan (ARG, 5) 3-6 2-6
DEVOJČICE do 12
Glavni žreb
1. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 6, WC) GARCIA MENDEZ, A. Partid (MEX) 2-6 6-2 3-6
DEVOJČICE do 14
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) CURCI, Ariella Maria (ITA) 6-1 7-5 
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) WELTI, Alessia (SUI, 4) 2-6 0-6

Marsa, Malta, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) PREVOSTO, Luca (ITA, Q) 6-4 2-6 2-6
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB) SANCI, Giovanni (ITA) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB)
slobodni
2. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB)
GRINVALDS, Roberts (LAT)/
VILELA, Martim (POR)       (7)
6-3 3-6 6-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) slobodna
DRAŽIĆ, Katarina (SRB) CASTELLANO, Elena (ITA) 3-6 3-6
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) LESAGE, Joanna (FRA) 6-4 6-1
3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) BABKOVA, Irina (RUS) 6-3 6-2
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) CADAR, Selma Stefania (ROU, 5) 4-6 6-4 6-1
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) ABDEL-AZIZ, Donia (GBR, 11) 6-4 7-6(4)
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) BOLTINSKAYA, Natalia (RUS, 2) 7-6(2) 6-3 !!!
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8)/
MARAZZOTTA, Anabel (SUI)
slobodne
2. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8)/
MARAZZOTTA, Anabel (SUI)
HOTTER, Franziska-Anna (AUT)/
HOTTER, Nina Rebecca (AUT)
6-4 4-6 5-10