Turniri od 09.11 – 15.11.

Bratislava, Slovakia, €85.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) SIMONSSON, Fred (SWE) 7-5 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) GAWRON, Marcin (POL) 2-6 2-6
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) JAHN, Jeremy (GER) 7-6(1) 6-1
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) VATUTIN, Alexey (RUS, 5) 3-6 1-6 
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZELENAY, Igor (SVK)
KLEIN, Lukas (SVK)/
MOLČAN, Alex (SVK, WC)
6-4 6-2
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZELENAY, Igor (SVK)
ŠATRAL, Jan (CZE)/
SMIRNOV, Artem (UKR)
6-4 6-2
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZELENAY, Igor (SVK)
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)/
PRZYSIEZNY, Michal (POL)
6-4 6-2
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)
ZELENAY, Igor (SVK)
SKUPSKI, Ken (GBR)/
SKUPSKI, Neal (GBR)
 7-6(3) 4-6 10-5
ATP VALGARDENA, Ortisei, Italy, €64.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) BERRETTINI, Matteo (ITA, WC) 6-4 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) BERRER, Michael (GER, 5) 7-5 2-6 6-0
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 7-6(8) 6-7(4) 7-6(2)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) BERANKIS, Ricardas (LTU, 1) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
BORTOLOTTI, Marco (ITA)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)
3-6 4-6

ABIERTO DE MARGARITA, Caracas, Venezuela, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) REED, Anderson (USA, Q) 6-4 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) ALVAREZ CERDAN, Andres (MEX, Q) 6-2 6-3
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2) MARTINEZ, Luis David (VEN) 6-4 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2) DIAZ-FIGUEROA, Christopher (GUA, 5) 6-4 6-1
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 2) KING, Darian (BAR, 1) 3-6 0-1, predaja
Soho Square Egypt F39 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) MILCHENKO, Denis (UKR, Q) 6-2 6-0
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) BARROS, Manuel (ARG, WC) 6-2 5-0, ret.
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) RODRUGUEZ TAVERNA,  Santiago (ARG) 6-4 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY, 5) 6-3 6-2 
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 3) SILVA, Frederico Ferreira (POR, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC,  Marko (SRB)/
MUKUND, Sasi Kumar (IND)
MOHAMED HATEM, Mostafa (EGY)/
PAYRAUDEAU, Loic (SUI, WC)
6-3 2-0 Predaja
1/4 finale TEPAVAC,  Marko (SRB)/
MUKUND, Sasi Kumar (IND)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
COLANGELO, Fabio (ITA, WC)
6-7(4) 3-6
7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) slobodan
ANTONIĆ, Dejan (SRB) CHARATSIS, Anastasios (GRE, WC)  6-0 6-0
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) CLARK, Michael (GRE)  6-2 6-4
ANTONIĆ, Dejan (SRB) DESPONT, Jeremy (SUI) 6-4 6-3
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) ONO, Masayoshi (JPN, 5) 7-6(4) 2-2, ret.
ANTONIĆ, Dejan (SRB) KRIVIĆ, Ivan (CRO) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) JOHNSON, Eric James (USA, 7) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)
CLARK, Michael (GRE)/
NIARCHOS, Nikitas (GRE)
6-2 6-4
1/4 finale ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)
KHABIBULIN. Timur (KAZ)/
RESNYANSKIY, Dmitry (KAZ, 4)
6-4 6-0
1/2 finale ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)
ECONOMIDIS, Konstantinos (GRE)/
TSITSIPAS, Stefanos (GRE)(2)
2-6 0-6
Kuwait F1, Meshref, Kuwait, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 7) MUBARAK, Abdulhamid (KUW, WC) 7-6(1) 6-2
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 7) MONTEBAN, Paul (NED) 7-6(6) 6-7(6) 0-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
IGOSHIN, Alexander (RUS, 3)
DE VALK, Roy Sarut (NED)/
MONTEBAN, Paul (NED)
6-7(3) 0-6
Sportevasion ITF Futur SummerTour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) MARDONES, Bruno (ESP, 9) 6-1 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) GARZELLI, Francesco (ITA) 6-1 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) VOLJACQUES, Hugo (FRA, Q) 6-3 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) FERMOSELL, Jaime (ESP, Q) 6-0 6-1
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) GRIEKSPOOR, Scott (NED, 3) 6-3 6-2
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) HOANG, Antoine (FRA) 2-6 7-5 6-4
CORAL TRAVEL CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) KHAN, Jalil (PAK) 6-1 6-0
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) NOVIKOV, Andrei (BLR) 6-4 6-4 
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) YAMADA, Kento (JPN) 2-6 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) SCHOLZ, Philipp (GER, LL) 6-4 6-4 
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) ILKEL, Cem (TUR, 6) 7-5 6-3
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3) 1-6 4-6 
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
DEVIATIAROV, Marat (UKR)/
FAYZIEV, Sanjar (UZB, 1)
1-6 6-4 7-10
BLUEWATER BAY PRO CIRCUIT CHAMPIONSHIPS, Niceville , USA, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) BEDDOW, Samuel (GBR) 4-6 6-1 7-6(1)
2/4. kolo VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) NGUYEN, Denis (USA) 5-7 3-6

Al Habtoor Tennis Challenge, Dubai, United Arab Emirates, $75.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) YORDANOVA, Nikol (BUL) 6-3 6-1
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) RACHENKO, Yelyzaveta (UKR) 6-1 6-2
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) EL NABHANI, Fatma (OMA, 2) 2-6 1-6
KAČAR, Marina (SRB) BHAMBRI, Prerna (IND, 7) 7-5 2-6 6-1 
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) SANCHEZ-QUINTANAR, Cristina (ESP, 1) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB, WC)/
SCHWARTE, Emelie Luisa (GER)
SANCHEZ-QUINTANAR, Cristina (ESP)/VANGELOVA, Ani (BUL, WC) 0-6 4-6
COPPERWYND PRO WOMEN’S CHALLENGE, Fountain Hills, AZ, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ,  Jovana (SRB) VOGT, Stephanie (LIE) 7-5 7-6(2)
2. kolo JAKŠIĆ,  Jovana (SRB) GLUSHKO, Julia (ISR, 6) 1-6 3-6
Pavlov Cup, Minsk, Belarus, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) KAMENSKAYA, Viktoria (RUS) 6-4 6-2
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) SHYTKOUSKAYA, Nika (BLR, WC) 6-1 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) KUDERMETOVA, Veronika (RUS) 6-7(9) 3-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) TARASOVA, Alena (RUS) 7-5 6-0
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) SABALENKA, Aryna (BLR, WC) 6-3 6-7(8) 2-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ,  Ivana (SRB)/
KAN, Victoria (RUS)
GORGODZE, Ekaterine (GEO)/
VASYLYEVA, Anastasiya (UKR, 1)
3-6 6-4 5-10
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BARA, Irina Maria (ROU, 3)
KVATSABAIA, Sofia (GEO)/
STRAKHOVA, Valeriya (UKR)
5-7 3-6 
Aegon GB Pro-Series, Bath, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 6) HUTCHINSON, Holly (GBR) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BENOIT, Marie (BEL, 4)
BARBIERI, Gioia (ITA)/
FERRANDO, Cristiana (ITA)
4-6 3-6
ITF Womens Slovak Indoor 2015, Bratislava, Slovakia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) UBERALOVA, Petra (SVK, WC) 7-6(3) 6-4
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) KALININA, Anhelina (UKR, 1) 2-6 2-6
7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) OKUDA, Akiko (USA) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ROMEO, Caroline (FRA, 1) 6-7(8) 4-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) GHITESCU, Andreea (ROU) 1-6 1-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) CHRISTOFI, Eleni (GRE, WC) 0-6 0-3, ret.
SPREMO, Milana (SRB, 3) WIEGAND, Shiran Arol (ISR) 6-1 6-3
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) DE CESARE, Helen (THA) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB/
CIOBANU, Daniela (MDA, 4)
Slobodne
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
BEBERECHE, Andreia (ROU)
WIEGAND, Shiran Arol (ISR)/
KOPLOVA, Tereza (CZE)
W/O
MARINKOVIĆ,  Bojana (SRB)/
CHIESA, Deborah (ITA, 2)
Slobodne
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB/
CIOBANU, Daniela (MDA, 4)
GADIENT, Nicole (SUI)/
YANG, Yifei (CHN)
W/O
MARINKOVIĆ,  Bojana (SRB)/
CHIESA, Deborah (ITA, 2)
GKOUSKOU, Kalliopi (GRE)/
NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE)
4-6 6-1 10-6
1/2 finale MARINKOVIĆ,  Bojana (SRB)/
CHIESA, Deborah (ITA, 2)
DE CESARE, Helen (THA)/
EKSHIBAROVA, Vlada (UZB, 3)
5-7 4-6
$10,000 Casablanca, Casablanca, Morocco, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 5) CUYPERS, Dorien (BEL, Q) 6-0 6-0
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 5) SIMION, Oana Georgeta (ROU) 6-4 7-6(4)
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 5) KLAFFNER, Melanie (AUT, 2) 4-6 1-6
Sportevasion ITF Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
2/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) ZHAO, Xiaoxi (CHN) 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) SARRAZIN, Laetitia (FRA) 6-2 4-6 2-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ,  Jelena (SRB)/
ROHIRA, Tanisha (IND)
MALMQVIST, Linnea (SWE)/
ZHAO, Xiaoxi (CHN)
6-3 2-6 12-14

14th Dubai ITF Junior Championships, Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ,  Teodora (SRB) SHAWKAT, Ahlam (EGY, 7) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ,  Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
FAWZY, Nancy (EGY)/
SAMIGULLINA, Alsu (RUS)
0-6 3-6
Evert American ITF, Boca Raton, Florida, USA, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) WALTER, Anna Mary (USA) 6-0 6-3
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) KESSLER, Mccartney (USA, 16) 0-6 0-6
International Juniors Tournament in Memory of Adam Bergman, Haifa, Israel, G3, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) GABREAL, Amit (ISR, WC) 7-5 6-2
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) DE LA BASSETIERE, Constant (FRA, 10) 6-7(8) 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
MARTINEAU, Matteo (FRA, 8)
Slobodni
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
MARTINEAU, Matteo (FRA, 8)
GSCHWENDTNER, Jeremy (GBR)/
PAROULEK, Tadeas (CZE)
6-2 6-1 
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
MARTINEAU, Matteo (FRA, 8)
KAZAKOV, Lev (RUS)/
VALIEV, Ilgiz (RUS, 3)
6-4 6-3
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
MARTINEAU, Matteo (FRA, 8)
ADDED, Dan (FRA)/
STEWART, Max (GBR, 5)
7-5 6-7(4) 4-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) slobodna
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) KHIRIN, Nicole (ISR) 1-6 7-5 4-6
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) AKLER, Yarden (ISR) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
NIEMEIER, Jule (GER, 8)
Slobodne
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
NIEMEIER, Jule (GER, 8)
NADEL, Nicole (ISR)/
OHANA, Noya (ISR, WC)
6-4 6-3 
1/4 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
NIEMEIER, Jule (GER, 8)
ABRAMYAN, Anastasia (RUS)/
GRACHEVA, Varvara (RUS, 2)
6-4 2-6 10-6
1/2 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
NIEMEIER, Jule (GER, 8)
KIMHI, May (ISR)/
TAHAN, Maya (ISR)
7-5 6-4
FINALE ŠEBREK, Anđela (SRB)/
NIEMEIER, Jule (GER, 8)
OGUT, Inci (TUR)/
OMIROU, Eliza (CYP, 3)
W/O

Farum EuroElite TE 2015, Farum, Denmark, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo LUKIĆ, Tea (SRB) GAVRAN, Viktoria (SWE) 6-4 7-6(3)
2/2. kolo LUKIĆ, Tea (SRB) ANDERSEN, Victoria Ilena (DEN) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Tea (SRB, Q) ELSBORG, Mille (DEN, 8) 1-6 0-6