Turniri od 09.10 – 15.10.

SHANGHAI ROLEX MASTERS, Shanghai, China, ATP 1000, $8.092.625, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 11) DANIEL, Taro (JPN) 6-1 6-7(5) 6-2
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 11) YOUNG, Donald (USA, 4) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) SHAPOVALOV, Denis (CAN, WC) 6-7(3) 6-3 6-0
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) ISNER, John (USA, 12) 6-4 6-7(5) 6-7(6)
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 5) 6-3 3-6 7-6(5)
3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) ISNER, John (USA, 12) 6-4 7-6(4)
1/4 finale
TROICKI, Viktor (SRB) DEL POTRO, Juan Martin (ARG, 16) 6-4 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
ANDERSON, Kevin (RSA)
SCHWARTZMAN, Diego (ARG)/
ZVEREV, Mischa (GER)
6-3 6-4
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
ANDERSON, Kevin (RSA)
MURRAY, Jamie (GBR)/
SOARES, Bruno (BRA)(4)
5-7 2-6

UPPER AUSTRIA LADIES LINZ, Linz, Austria, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB ZHUK, Sofya (RUS) 3-6 4-6
TIANJIN OPEN, Tianjin, China, International, $426.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) XU, Shilin (CHN) 6-4 6-3
2/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) GUO, Hanyu (CHN) 1-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO)
DUAN, Ying-Ying (CHN)/
LINETTE, Magda (POL)
6-2 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO)
XUN, Fang Ying (CHN)/
YOU, Xiaodi (CHN)
6-3 1-6 13-11
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO)
GUO, Hanyu (CHN)/
YE, Qiu Yu (CHN)
6-0 4-6 10-4
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO)
BEGU, Irina-Camelia (ROU)/
ERRANI, Sara (ITA)
4-6 3-6

TASHKENT CHALLENGER, Tashkent, Uzbekistan, $150.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) SULTANBEKOV, Amal (UZB, WC) 6-1 6-1
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) VARDHAN, Vishnu (IND, 5) 7-5 4-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) MARGAROLI, Luca (SUI, Q) 6-3 6-7(5) 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) IGNATIK, Uladzimir (BLR) 4-6 2-6
NORTHBAY HEALTHCARE MENS PRO CHAMPIONSHIP, Fairfield, CA, USA, $100.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 8) SCHNUR, Brayden (CAN) 6-1 7-5
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 8) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN) 6-2 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 8) KLAHN, Bradley (USA, SE) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DANCEVIC, Frank (CAN, PR)
FRATANGELO, Bjorn (USA)/
GROTH, Sam (AUS)
3-6 6-3 4-10

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) slobodan
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) KUNZ, Giordan (SUI) 7-5 6-4
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) MARTIN, Toby (GBR, 8) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, Q) 6-3 7-6(6)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, LL) GIACALONE, Omar (ITA) 3-6 0-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) FALLERT, Florian (GER) 6-4 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) VAVASSORI, Andrea (ITA) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
LUNCANU, Petru A. (ROU)
GRIGORIU, Patrick (ROU)/
JECAN, Mircea A. (ROU)
6-2 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)
LENZ, Julian (GER)/
NETUSCHIL, Marvin (GER)
4-6 6-1 7-10
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
LUNCANU, Petru A. (ROU)
TRUSENDI, Walter (ITA)/
VAVASSORI, Andrea (ITA, 1)
3-6 3-6
GOVERNOR’S CUP, Lagos, Nigeria, $25.000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) UBON, Joseph Imeh (NGR, WC) 6-1, ret.
KRSTIN, Peđa (SRB, 3) LARGO, Hugo (ESP, Q) 6-4 6-0
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) SANTOS, Nicolas (BRA, 6) 6-4 6-0
KRSTIN, Peđa (SRB, 3) KLEGOU, Alexis (BEN) 6-4 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) GOVEAS, Aryan (IND) 6-7(6) 0-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 3) MITJANA, Leny (FRA, 8) 3-6 6-3 6-0
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 3) ILKEL, Cem (TUR, 2) 6-4 6-4
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 3) FRANSEN, Stephan (NED) 6-2 6-3
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)
MOHAMMED, Mohammed (NGR)/
UBON, Joseph Imeh (NGR)
6-4 6-0
KRSTIN, Peđa (SRB)/
FRANSEN, Stephan (NED)
SAMAHA, Giovani (LBN)/
WATSON, Andrew (GBR)
6-4 7-6(2)
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
FRANSEN, Stephan (NED)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)
6-2 0-6 13-11
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
FRANSEN, Stephan (NED)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
4-6 6-7(5)
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) RAGY, Muhammad (EGY) 6-0 6-0
2/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) WOJCIK, Yann (POL, 15) 6-4 6-4
3/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) RICCE, Giorgio (ITA, 1) 7-6(9) 6-1
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) FERRARI, Francesco (ITA, Q) 6-2 6-4
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) ESCOFFIER, Antoine (FRA, 5) 4-6 6-2 2-6
DAIKIN Open 2017, Oberhaching, Germany, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOŠIĆ, Nemanja (SRB) DE JONGE, Daniel (NED) 1-6 2-6
ITF Club de Tenis el Collao, Manises, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) KIRK, Owen (IRL, WC) W/O
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) BEAUPAIN, Simon (BEL, 11) 2-6 0-1, ret.
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) NICULESCU, V. Andrei (ROU) 6-3 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB) MANNAPOV, Alexander (GER) 3-6 3-6
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) KAHLKE, Jannis (GER, 15) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) PATRONE, Alessandro (ITA, 8) 3-6 7-6(8) 6-1
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) SAMPER-MONTANA, Jordi (ESP) 6-1 4-6 7-6(3)
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GALOPPINI, Davide (ITA) 6-3 6-7(4) 7-6(7)
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) POPKO, Dmitry (KAZ, 1) 6-7(7) 6-3 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)(2)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
VIDAK, Antun (CRO)
7-6(2) 6-0
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)(2)
GALOPPINI, Davide (ITA)/
LEONARDI, Filippo (ITA)
7-5 6-2
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)(2)
DOWSON, Dan (GBR)/
SAMPER-M., Jordi (ESP)
6-4 6-3
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)(2)
TOREBKO, Peter (GER)/
VANNESTE, Jeroen (BEL)
6-1 6-4

GOVERNOR’S CUP, Lagos, Nigeria, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) GBADAMOSI, Olusola Deborah (NGR) 6-2 6-1
2/2. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) AKINBIYI, Nifemi (CAN) 3-6 2-6
Bom Sucesso Ladies Open 3, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) CHIESA, Deborah (ITA, 7, Q) 7-6(6) 6-2
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) MATTEUCCI, Alice (ITA) 6-1 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) BRESCIA, Georgia (ITA, 3) 5-7 6-4 3-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
TERZIYSKA, Julia (BUL)
JORGE, Francisca (POR)/
QUITERIA, Lucia (POR)(WC)
1-6 4-6
PALMETTO PINK OPEN, Sumter, SC, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) STOLLAR, Fanni (HUN, 5) 7-5 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KESSLER, Mccartney (USA, WC) 6-4 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) TATISHVILI, Anna (USA, Q) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
YUROVSKY, Ronit (USA)(4)
MCADOO, Rasheeda (USA)/
ROBINSON, Jada (USA)(WC)
7-5 4-6 8-10
Soho Square Egypt F28 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) JASTRZEBSKA, Paulina (POL, WC) 5-7 3-4, ret.
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) WEEDON, Kirsten Andrea (GUA) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOLAR, Nastja (SLO)(1)
slobodne
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ZELEVA, Valeriya (RUS)(4)
SKACHKOVA, Katsiaryna (BLR)/
WANG, Zi Yi (CHN)
6-3 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOLAR, Nastja (SLO)(1)
MORALES, Melissa (GUA)/
WEEDON, Kirsten-Andrea (GUA)
7-5 7-6(2)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ZELEVA, Valeriya (RUS)(4)
JASTRZEBSKA, Paulina (POL)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
6-7(3) 3-6
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOLAR, Nastja (SLO)(1)
JASTRZEBSKA, Paulina (POL)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
6-3 6-2
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOLAR, Nastja (SLO)(1)
KRUIJER, Nina (NED)/
LAMENS, Suzan (NED)(2)
6-3 5-7 8-10
Astoria Womens Futures Week 2, Colombo, Sri Lanka, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) NATARAJAN, Ramya (IND, Q) 4-2, ret
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) WIJESUNDERA, Rushri (USA, SE) 7-6(3) 5-7 10-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) BHAMBRI, Prerna (IND) 6-2 3-6 10-12
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) slobodna
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) ZERULO, Martina (ITA) 6-7(4) 0-3, ret.
2/3. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) LATYCHEVA, Sonya (CAN) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL) 2-6 6-7(5)

11th Kuwait ITF Junior Tournament, Hawalli, Kuwait, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) ALAZMEH, Taym (SYR, Q) 6-0 6-0
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) RAQUIN, Leo (FRA) 6-0 6-1
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) SHANAN AL H., Issa (QAT) 6-3 6-3
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) ALHAQBANI, Saud (KSA) 2-6 1-6
Koza Wos Tennis Cup, Istanbul, Turkey, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo NONKOVIĆ, Nađa (SRB) CANBAZ, Zehra (TUR) 6-3 6-2
2. kolo NONKOVIĆ, Nađa (SRB) ERCETIN, Ekin (TUR, 9) 0-6 0-6
ITF 5 Burgersdijk Tennis Rhijenhof, Den Haag, Netherlands, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 8) VAN EEUWEN, Luuk (NED, LL) 3-6 0-6

Ove nedelje nema turnira