Turniri od 09.09 – 15.09.

Davis Cup, Belgrade Arena, Belgrade, Serbia, šljaka
 1/2 finale Satnica
 Serbia Canada 3-2 !!!
Petak, 16h Novak ĐOKOVIĆ Vašek POSPIŠIL 6-2 6-0 6-4
Petak, 18h Janko TIPSAREVIĆ Miloš RAONIĆ 7-5 3-6 6-3 3-6 8-10
Subota, 16h Nenad ZIMONJIĆ/
Ilija BOZOLJAC
Daniel NESTOR/
Vašek POSPIŠIL
7-6(6) 4-6 6-3 6-7(5) 8-10
Nedelja, 14h Novak ĐOKOVIĆ Miloš RAONIĆ 7-6(1) 6-2 6-2
Nedelja, 16h Janko TIPSAREVIĆ Vašek POSPIŠIL 7-6(3) 6-2 7-6(6)

Tashkent, Uzbekistan, $ 235,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) HONCOVA, Michaela (CZE) 6-1 6-4
MIRČIĆ, Teodora (SRB) SIROTKINA, Marta (RUS, 6) 4-6 5-7
2/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) RODIONOVA, Arina (RUS, 9) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1, Q) NARA, Kurumi (JPN) 6-4 6-3
DOLONC, Vesna (SRB) SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ, 8) 7-6(6) 7-5
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1, Q)  DOI, Misaki (JPN) 6-2 7-5
DOLONC, Vesna (SRB) MINELLA, Mandy (LUX) 6-4 4-6 3-6
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1, Q) VOSKOBOEVA, Galina (KAZ, 7) 1-6 6-4 7-6(5)
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1, Q) TORRO-FLOR, Maria-Teresa (ESP) 6-2 6-2
FINALE JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1, Q) GOVORTSOVA, Olga (BLR) 4-6 7-5 7-6(3) !!!
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
FOLTS, Arina (UZB)/
YUSUPOVA, Guzal (UZB)  (WC)
6-0 6-2
DOLONC, Vesna (SRB)/
OLARU, Raluca (ROU)   (4)
KICHENOK, Lydmyla (UKR)/
KICHENOK, Nadia (UKR)
3-6 2-6
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
KICHENOK, Lydmyla (UKR)/
KICHENOK, Nadia (UKR)
2-6 2-6

Banja Luka, Bosnia and Herzegovina, € 64,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) TOPIĆ, Joško (CRO) 4-6 6-7(2) 
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BRADARIĆ, Marin (CRO, 5) 1-6 6-4 5-7
BJELICA, Ivan (SRB, 7) VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) 6-2 6-2
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) MILOJICA, Aleksa (BIH) 6-3 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB) MINAR, Ivo (CZE, 6) 6-2 1-6 6-3
2/3. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 7) BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 6-1 6-0
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 6-3 7-6(3)
TEPAVAC, Marko (SRB) JEVTIĆ, Slobodan (SRB) 6-3 6-4
3/3. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 7) PAVIĆ, Ante (CRO, WC) 4-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) ŠKUGOR, Franko (CRO, WC, 8) 6-3 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB) GADOMSKI, Piotr (POL, 3) 6-7(1) 4-6
Glavni žreb
1.kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) VOLANDRI, Filippo (ITA, 1) 6-7(2) 2-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) SCHWARTZMAN, D.Sebastian (ARG,4) 1-6 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB, WC) MEFFERT, Dominik (GER) 7-6(4) 4-6 6-0
BJELICA, Ivan (SRB, LL) MERTL, Jan (CZE, 7) 1-6 1-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, ALT) VAGNOZZI, Simone (ITA) 2-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB, WC) BEDENE, Aljaz (SLO, 2) 1-6 6-7(6)
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, WC) MERTL, Jan (CZE, 7) 4-6 0-6
Dubl
1.kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)  (WC)
FRANTZEN, Romano (NED)/
SCHOOREL, Thomas (NED)   (ALT)
4-6 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ANGELINOS, Theodoros (GRE)
GOMBOS, Norbert (SVK)/
SEMJAN, Marek (SVK)
3-6 2-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)        (3)
CECCHINATO, Marco (ITA)/
VAGNOZZI, Simone (ITA)
6-2 4-6 10-5
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)         (WC)
GADOMSKI, Piotr (POL)/
PANFIL, Gregorz (POL)
3-6 3-6
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)        (3)
GOMBOS, Norbert (SVK)/              MAREK, Semjan (SVK) 6-2 6-3
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)        (3)
MEFFERT, Dominik (GER)/   (2)
NEDOVYESOV, Oleksandr (UKR)
5-7 3-6
 Sevilla, Spain, € 42,500+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) POCH GRADIN, Carlos (ESP) C.P.G predao
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) BURZI, Enrivo (ITA) 1-6 2-6
Meknes, Morocco, €30,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) BESRI, Ismail (MAR) 6-0 6-0 
2/2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) JASTRAUNIG, Lukas (AUT, 5) 6-3 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, LL) JASTRAUNIG, Lukas (AUT, Q) 6-7(6) 6-4 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, LL) LIZARITURRY, Juan  (ESP) 6-1 4-6 4-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

     Subotica, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) 6-3 4-6 7-5
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 0-6
ĐURIĆ, Nemanja (SRB) SAVIĆ, Milan (SRB) 7-6(4) 6-1
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) BALLA, Peter (HUN) 0-6 0-6
RAJIĆ, Marko (SRB) BELOTSERKOVSKY, Kirill (UKR) 6-1 6-0
KECIĆ, Jefta (SRB) MATHE, Gabor (HUN) 7-5 5-7 6-3
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) SAMARDZIĆ, Ognjen (USA) 7-5 5-7 1-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) KAPRIĆ, Denis (GER) 1-6 2-6
SIMIĆ, Aleksandar(SRB) BARALIĆ, Marko (SRB) 3-6 1-6
2/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-3 6-2
DALJEV, Pavle (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 4-6 0-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) ĐURIĆ, Nemanja (SRB) 6-4 6-2
RAJIĆ, Marko (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 4) 2-6 0-6
IVKOVIĆ, Davor (SRB) KECIĆ, Jefta (SRB) 1-6 1-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) MACCARI, Federico (ITA, 12) 3-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) ŠABANOV, Ivan (CRO) 3-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB,10) ĐORĐEVIĆ, Nikola (SRB) 6-1 6-0
PERIĆ, Nebojša (SRB, 7) KAPRIĆ, Denis (GER) 4-6 6-4 6-1
TOMIĆ, Petar (SRB) PORUMB, Ciprian Alex.(ROU, 8) 6-2 1-6 2-6
BARALIĆ, Marko (SRB) NAGY, Peter (HUN, 9) 1-6 4-6
3/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1)  – VIDAK, Antun (CRO) 6-1 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) GODRY, Levente (HUN, 2) 0-6 1-6
KECIĆ, Jefta (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 4) 2-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB,10) ŠABANOV, Ivan (CRO) 3-6 3-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, 7) ITTOGI, Ryohei (JPN) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-3 6-2
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 7) PORUMB, Ciprian Alex.(ROU, Q) 6-1 2-6 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) DIARRA, Gibril (AUT) 7-6(10) 5-7 7-6(5)
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) 6-1 6-0
PERIĆ, Nebojša (SRB, Q) ŠABANOV, Ivan (CRO, Q) 6-7(12) 6-3 2-6
ILIĆ, Luka (SRB, Q) GRABUL, Dimitar (MKD, 4) 6-2 3-6 4-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) STANEK, Robin (CZE) 2-6 3-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB,7) 7-6(1) 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) MACCARI, Federico (ITA, Q) 6-2 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) RASPUDIC, Franjo (BIH) 6-4 4-6 5-7
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) MICHALICKA, Marek (CZE, 3) 6-3 4-6 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB) RAZBORSEK, Nik (SLO) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale DALJEV, Pavle (SRB)/
PANIĆ, Stefan (SRB)
PARTL, Adrian (SVK)/
SUC, Dominik (CZE)      (1)
2-6 4-6
BJELICA, Slavko (SRB)/
KRNJETIN, Milan (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)  (3)
1-6 1-6
  BEJTULAHI, Denis (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)    (2)
GODRY, Levente (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)
6-3 4-6 10-7
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)    (2)
BALLA, Peter (HUN)/
MADARASZ, Gergely (HUN)
6-7(4) 3-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Trabzon, Turkey, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5)
AKDEMIR, Yagmur (TUR, WC) 6-0 6-0
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) YASHINA, Ekaterina (RUS, LL) 6-1 6-2
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) BYCHKOVA, Ekaterina (RUS, 3) 2-6 6-2 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) BEYGELZIMER, Yuliya  (UKR) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO) (1)
AKDEMIR, Yagmur (TUR)/
ANIL, Cemre (TUR)   (WC)
predale A.Y-A.C
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO) (1)
BYCHKOVA, Ekaterina (RUS)/         SHAMAYKO, Marina (RUS) 6-1 4-6 10-6
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO) (1)
LINETTE, Magda (POL)/
OZGEN, Pemra (TUR, 4)
6-1 6-1
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO) (1)
AMIRAGHYAN, Ani (ARM)/
JAKUPOVIC, Dalila (SLO)
6-2 6-1 !!!
Sanya, China, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) XU, Yi-Fan (CHN) 6-4 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) EGUCHI, Misa (JPN) 6-1 5-7 4-6
 Podgorica, Montenegro, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PEJOVIĆ, Isidora (SRB) RAIČKOVIĆ, Dejana (GER, 11) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
BOJANIĆ, Tamara (MNE)
HERDžELAŠ, Dea (BIH)/
JUGIĆ-ŠALKIĆ, Mervana (BIH)
3-6 4-6
Vrnjačka Banja, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD) 2-6 3-6
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH) 2-6 2-6
2/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB) TEDJA ABDI, Stephanie (NED) 6-1 6-3
KOSTIĆ, Sara (SRB) ZAGORAC, Eva (SLO) 0-4 predala K.S
POLIĆ, Ema (SRB) CHELI, Camille (FRA) 7-5 6-2
DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) VEŠKOVAC, Olivera (SRB) 6-4 6-1
RISTIĆ, Miljana (SRB) TOMIĆ, Tamara (SRB) 2-6 2-6
BAUER, Elizabeta (SRB) JAŠAREVIĆ, Amira (BIH) 6-0 6-0
GOJKOVIĆ, Milica (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD) 0-6 1-6
PANIĆ, Milica (SRB, WC) ČALUK, Nerma (BIH) 0-6 1-6
TASOVAC, Natalija (SRB) CHUMACHENKO, Elena (RUS) 6-0 6-0
AŠANIN, Nina (SRB) GLUMAC, Ana (SRB) 6-2 2-6 6-3
TOFILOVSKI, Tijana (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (SRB) 6-0 6-1
PETRIKIĆ, Adrijana (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK) 2-6 1-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) CVETKOVIĆ, Hristina (SRB, WC) 6-0 6-3
STEPANOVIĆ, Milica (SRB, WC) MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) predala M.S
3/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB) ZAGORAC, Eva (SLO) 4-6 0-6
POLIĆ, Ema (SRB) DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) 6-0 6-1
BAUER, Elizabeta (SRB) TOMIĆ, Tamara (SRB) 6-1 1-6 6-2
TASOVAC, Natalija (SRB) ZORGOVSKA, Natalija (SVK) 0-6 2-6
AŠANIN, Nina (SRB) TOFILOVSKI, Tijana (SRB) 6-2 6-4
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK) 1-6 3-6
MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) PONOMAREVA, Nelli (POL) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) LAZIĆ, Marina (SRB) 3-6 7-6(4) 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) TOMIĆ, Danijela (SRB, WC) 6-1 7-6(5)
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) ZAGORAC, Eva (SLO, Q) 2-6 6-1 7-5
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) ARGYELAN, Csilla (HUN) 3-6 6-1 7-5
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) 6-1 6-0
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) VAJDOVA, Natalia (SVK, 8) 5-7 6-3 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) MITROVIĆ, Sara (SRB) 6-0 6-0
SPREMO, Milana (SRB, 4) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 5-7 4-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) GJORCHESKA, Lina (MKD) 3-6 0-6
AŠANIN, Nina  (SRB, Q) IVKOVIĆ, Iva (SRB, WC) 6-1 5-7 7-5
POLIĆ, Ema (SRB, Q) ČALUK, Nerma (BIH) 6-3 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) BAUER, Elizabeta (SRB, Q) 6-4 6-4
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) 3-6 6-7(8)
  ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) LEYKINA, Polina (RUS, 3) 7-5 6-2
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) STEMMER, Stefanie (GER) 6-1 4-6 6-3
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) STOJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) 4-6 0-6
POLIĆ, Ema (SRB, Q) ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) 6-0 3-6 7-5
LAZIĆ, Marina (SRB) MIHAILA, Ana Bianca (ROU) 6-2 6-0
AŠANIN, Nina  (SRB, Q) GJORCHESKA, Lina (MKD) 1-6 2-6
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) 6-4 6-7(5) 4-6
LAZIĆ, Marina (SRB) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) 6-0 7-5
POLIĆ, Ema (SRB, Q) GJORCHESKA, Lina (MKD) 3-6 4-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 3-6 2-6
1/2 finale LAZIĆ, Marina (SRB) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) 3-6 6-4 1-6 
FINALE STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale BAUER, Elizabeta (SRB)/
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)
BOGATOVA, Sofiya (RUS)/
VLACHOVA, Karolina (CZE)
6-3 2-6 10-7
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)
SRAMKOVA, Rebecca (SVK)/
VAJDOVA, Natalia (SVK)  (3)
1-6 1-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
ČALUK, Nerma (BIH)    (2)
MITROVIĆ, Sara (SRB)/
STEMMER, Stefanie (GER)
1-6 6-4 10-5
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LAZIĆ, Marina (SRB)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
LEYKINA, Polina (RUS)
1-6 1-6
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
ČALUK, Nerma (BIH)    (2)
SRAMKOVA, Rebecca (SVK)/
VAJDOVA, Natalia (SVK)  (3)
3-6 3-6
BAUER, Elizabeta (SRB)/
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
LEYKINA, Polina (RUS)
B.E./Č.M. odustale

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Novi Sad, Serbia, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije  
*Danijel AČ (A), Igor KOLARIĆ (WC), Ognjen ŠUNJEVARIĆ (WC), Stefan MILIĆEVIĆ (A), Vuk MARKOVIĆ (WC), Marko MINIĆ (A), Srđan JAKOVLJEVIĆ, Luka SUČEVIĆ, Vladimir HAKAČ (WC), Luka RAKIĆ (WC), Filip GRBIĆ (WC)
Glavni žreb 
1. kolo ĆURČIN, Aleksandar (SRB, WC) HURKACZ, Hubert (POL) 1-6 6-7(2)
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, WC) MUNAR CLAR, Jaume Antoni (ESP, 5) 4-6 4-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q)
BLASKO, Martin (SVK) 4-6 6-7(4)
ČONKIĆ, Petar (SRB) PODVINSKI, Tomislav (CRO, WC) 7-6(3) 4-6 7-5 
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) STEVENS, Simon (BEL) 7-5 6-4
1/4. finale ČONKIĆ, Petar (SRB) URSU, Vadym (UKR) 7-5 5-2, RET
1/2. finale ČONKIĆ, Petar (SRB) SAVELJIC, Igor (MNE) 1-6 2-6
Dubl
1/4. finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
PODVINSKI, Tomislav (CRO)
BARROSO CAMPOS, Alberto (ESP)/
CALVO EMAN, Ferrar (ESP)  (2)
5-7 5-7
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Milica NOVAKOVIĆ (8), Nina MARJANOVIĆ, Milica TEŠIĆ, Teodora SABLJAREVIĆ (A), Sara KOSTIĆ, Jelena PJERANOVIĆ (WC), Gabrijela STOJANOVIĆ (WC), Milica MILIJANOVIĆ (A), Ivana ĐORĐEVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, WC) HOFER, Verena (ITA) 0-6 0-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) TEICHMANN, Jil Belen (SUI, 5) 3-6 6-7(10)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) URZHUMOVA, Valeriya (RUS) 6-2 6-2
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) MRAZ, Hana (SLO, WC) 3-6 2-3 N.J. predala 
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) CSOREGI, Ilka (ROU, 3) 2-6 1-6
Larnaca, Cyprus, G3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Željko MILOVIĆ (7), Mladen LALUŠIĆ (WC)
Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Luka KAIĆ
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) KADLEC, Nicole (AUT) 6-2 6-1
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) CURNIĆ, Marija (CRO, 1) 4-6 1-6
  KENIĆ, Jovana (SRB, 6) KAMSKAYA, Kristina (RUS) 2-6 7-5 1-6
Dubl
1/4 finale KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD) (1)
GOLUBEVA, Anastasia (RUS)/
YUSHCHENKO, Valeriya (RUS)
G.A./Y.V. odustale
ŠEBREK, Anđela (SRB)/
LODZKI, Sean (IZR)            (4)
TSYGANOVA, Anastasia (RUS)/
VOROTNIKOVA, MADINA (RUS)
4-6 3-6
1/2 finale KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD) (1)
FRIESS, Lisa (AUT)/
KRAUS, Anna (AUT)
6-3 6-4
FINALE KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD) (1)
DANAILOVA, Elizabeth (BUL)/
RENTOULI, Anastasia (GRE)   (2)
3-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Ove nedelje nema nasih tenisera na turnirima Tenis Europe