Turniri od 09.07 – 15.07.

Turniri od 09.07 – 15.07.

 ATP250, Stuttgart, Germany, € 358,425, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 slobodan
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 DARCIS, Steve (BEL) 6-4 6-2
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 PHAU, Bjorn (GER) 6-7(6) 7-6(2) 6-4
1/2 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 BELLUCCI, Thomaz (BRA) 6-4 2-6 6-4
FINALE TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 MONACO, Juan (ARG) 2 6-4 5-7 6-3
ATP250 Umag, Croatia, € 358,425, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIC, Dusan SRB 2 VEGER, Filip CRO 6-2 6-1
PETROVIC, Danilo SRB FELDER, Marcel URU 7 6-3 2-6 6-7(5)
CACIC, Nikola SRB 8 FRAILE, Gorka ESP 1-6 0-6
STOJISAVLJEVIC, Sasa SRB TRUSENDI, Walter ITA 6-3 2-6 3-6
2/3. kolo LAJOVIC, Dusan SRB 2 GALOVIC, Viktor ITA 7-6(3) 7-6(5)
3/3. kolo LAJOVIC, Dusan SRB 2 FRAILE, Gorka ESP 6-4 4-6 4-6

Stanford, CA-USA, Premier, $740,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Jelena (SRB) 4 slobodna
2. kolo JANKOVIC, Jelena (SRB) 4 VANDEWEGHE, Coco (USA) LL 4-6 2-6
Palermo, Italy, International, $220,000, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) TINJIC, Jasmina (BIH) 6-1 6-4
2/3. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) IVAKHNENKO, Valentyna (UKR) 3-6 4-6

Timisoara, Romania, €30,000+H, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija SRB GALDON, Pablo ARG 4-6 0-2 predao
PASHANSKI, Boris SRB RUFIN, Guillaume FRA 3 3-6 2-6

Aschaffenburg, Germany, $25,000, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 4 slobodna
2/3. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 4 BOSNJAK, Madeline (GER) 6-4 6-1
3/3. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 4 MORGOSOVA, Karin (SVK) 14 2-6 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) Q GASPARYAN, Margarita 5-2, GM predala
2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) Q MOLINERO, Florencia (ARG) 4 7-6 2-6 5-7
Zwevegem, Belgium, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) CROMBEZ, Elien (BEL) 6-1 6-0
KAČAR, Marina (SRB) PUSHKAREVA, Ekaterina (RUS) 6-3 2-6 3-6
2/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) GEORGES, Myrtille FRA [2] 4-6 2-6

Izmir, Turkey, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo
ZEKIĆ, Milan (SRB) 1 YURTACAN, Efe (TUR) WC 6-4 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Milan (SRB) 1 LAVIE, Sebastian (NZL) 7-5 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Milan (SRB) 1 VAISSE, Martin (FRA) Q 6-0 6-1
1/2 finale ZEKIĆ, Milan (SRB) 1 LAZOV, Alexander (BUL) Q 6-1 2-6 6-2
FINALE ZEKIĆ, Milan (SRB) 1 ARNEODO, Romain (FRA)  Q 7-5 6-1
Telfs, Austria, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIC, Rade (SRB) TURCAN, Mario (SVK) 1-6 0-6
Belgrade, Serbia, F5, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
SAVANOVIC, Nikola SRB PLATTES, Christian GER 0-6 0-6
JOVANOVIC, Ognjen SRB MRDAKOVIC, Milos SRB 6-2 6-4 
LUGONJIC, Stefan SRB KONTIC, Nemanja MNE WC 6-7(3) 3-6
PEROVIC, Pavle SRB BEGOVIC, Marko MNE 0-6 2-6
PETRONIJEVIC, Uros SRB DZALETA, Nikola SRB 6-0 6-3 
DALJEV, Pavle SRB PAPEZ, Ziga SLO 6-3 7-6(2) 
CVIJOVIC, Milos SRB VIDAK, Antun CRO 0-6 0-6
PEJOVIC, Danilo SRB PIVA, Daniele ITA 4-6 2-6
JEVTIC, Slobodan SRB CERNY, Dusan SRB WC 6-0 6-1 
BASTA, Stefan SRB WHEATLEY, Sean AUS 4-6 2-6
RAKIC, Strahinja SRB MELCHIORRE, Davide ITA [5] 4-6 6-1 6-4  
MLADENOVIC, Zeljko SRB POPOVIC, Bojan CYP 3-6 3-6
SAVIC, Milan SRB FONG, Blade AUS 1-6 2-6
RADIVOJEVIC, Milos SRB WC DJURDJEVIC, Bogdan GER 1-6 0-6
TRECAKOV, Strahinja SRB BEZZI, Leonardo ITA 6-7(3) 2-6
PEROVIC, Ilija SRB VUCIC, Ilija SRB 0-6 1-6
CVETKOVIC, Dusan SRB LABAT, Stevan SUI 1-6 1-6
ILIC, Aleksa SRB DURGUTI, Besir MKD 2-6 5-7
MILIVOJEVIC, Ivan SRB [8] PAUNIC, Vladimir SRB 2-6 6-4 6-3 
VASILJEVIC, Ognjen SRB JEVDJIC, Stevan SRB 2-6 6-2 6-1 
KRAJINOVIC, Jovan SRB WC KONDULUKOV, Alexey 1-6 0-6
VASILJEVIC, Branislav SRB PEHAR, Antun CRO [9] 0-6 1-6
2/3. kolo OBRADOVIC, Vladimir SRB [1] PLATTES, Christian (GER) 6-7 1-2 Retired 
BUBNIC, Nikola SRB [2] KONTIC, Nemanja MNE WC 6-0 6-3
KRNJETIN, Milan SRB [3] DALJEV, Pavle SRB 6-2 3-6 6-2
ZDRAVKOVIC, Bojan SRB [4] PIVA, Daniele ITA 6-1 6-4
JOVANOVIC, Ognjen (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN) 3-6 6-4 6-1  
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) BEGOVIC, Marko (MNE) 6-1 6-1
JEVTIC, Slobodan (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 6-2 6-0
RAKIC, Strahinja (SRB) POPOVIC, Bojan (CYP) 7-6(2) 6-1
VUCIC, Ilija (SRB) BEZZI, Leonardo (ITA) 6-0 6-0
MILIVOJEVIC, Ivan SRB [8] VASILJEVIC, Ognjen SRB 6-3 6-1
3/3. kolo JOVANOVIC, Ognjen (SRB) PLATTES, Christian (GER) 1-6 0-6
BUBNIC, Nikola SRB [2] PETRONIJEVIC, Uros (SRB) 5-7 6-3 6-1
KRNJETIN, Milan SRB [3] VIDAK, Antun (CRO) 6-2 6-0
ZDRAVKOVIC, Bojan SRB [4] JEVTIC, Slobodan (SRB) 3-6 6-3 7-5
RAKIC, Strahinja (SRB) FOND, Blade (AUS) 7-6(5) 6-1
VUCIC, Ilija (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 6-4 6-1
MILIVOJEVIC, Ivan SRB [8] PEHAR, Antun (CRO) 3-6 6-3 7-6(3) 
Glavni žreb
1. kolo CIRIC, Nikola (SRB) 1 TEPAVAC, Marko (SRB) WC 7-6(1) 6-3 
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) ZELENKOV, Danil (MKD) 6-3, 0-6, 1-6 
VUCIC, Ilija (SRB) Q LABAT, Stevan (SUI) Q 4-6 6-0 6-3 
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 3 0-6 2-6
KRNJETIN, Milan (SRB) Q KHOTULEV, Stepan (RUS) 6-7(3) 7-6(9) 3-6
ILIC, Luka (SRB) WC BUBNIC, Nikola (SRB) Q 4-6 4-6
TOMIC, Petar (SRB) WC GORCIC, Ismar (BIH) 8 3-6 1-6
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) Q VILARDO, Francesco (ITA) 3-6 5-7
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) Q MICOV, Stefan (MKD) 6-2 3-6 6-2 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 4 PLATTES, Christian (GER) Q 6-2 6-3 
RAKIC, Strahinja (SRB) Q KUZMANOV, Dimitar (BUL) 5 2-6 6-3 4-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) SETKIC, Aldin (BIH) 2 6-4 6-4
2. kolo CIRIC, Nikola (SRB) 1 ZELENKOV, Danil (MKD) 6-2, 6-1 
VUCIC, Ilija (SRB) Q SHORT, Matthew (GBR) 6 6-2 7-6
BUBNIC, Nikola (SRB) Q DI IENNO, Damiano (ITA) 7 6-2  3-6  6-4 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 4 ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) Q 6-3  0-6  6-4 
DJOKOVIC, Marko (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 7-5  6-4 
1/4 finale CIRIC, Nikola (SRB) 1 VUCIC, Ilija (SRB) Q 4-6 5-7
BUBNIC, Nikola (SRB) Q GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 3 5-7 4-6
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 4 GORCIC, Ismar (BIH) 8 7-5 4-6 4-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) ZWEILI, Lucas (SUI) 6-3 6-2
1/2 finale VUCIC, Ilija (SRB) Q GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 3 3-6 6-4 2-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) GORCIC, Ismar (BIH) 8 6-4 6-4 
FINALE DJOKOVIC, Marko (SRB) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 3 4-1 predaja

 Wezembeek-Oppem, Belgium, G4, šljaka
Satnica
 DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PANTELIC, Antonije (SRB) NICOLAS, Scott (BEL) 7-6(5) 6-0
2/3. kolo PANTELIC, Antonije (SRB) MAYER, Patrick (GER) 4-6 2-6
Fergana, Uzbekistan, G4, tvrda podloga
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) KHON, Yana (UZB) 1-6 3-6
Casablanca, Morocco, G1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIC, Mina (SRB) ATIK, Rita (MAR)  WC 6-4 6-3
2. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) 13 VAN ZYL, Theresa Alison (RSA) 6-2 7-5 
STOJANOVIC, Nina (SRB) 7 GHITESCU, Andreea (ROU) 6-3 6-1 
MARKOVIC, Mina (SRB) HATTINGH, Ilze (RSA) 3 4-6 5-7
3. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) 13 MERTENS, Elise (BEL) 1 6-2 5-7 3-6
STOJANOVIC, Nina (SRB) 7 SHARIFOVA, Ksenija (RUS) 9 3-6 4-6
Preveza, Greece, G5, tvrda podloga
DEČACI    
Glavni žreb
1. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE) 6-4 6-2
2. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) CHESSARI, Riccardo (ITA) 4-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo BABUNSKI, VANJA (SRB) BELIDOU, Christina (GRE) Walkover
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) CHARALAMPOPOULOU, Maria-Eleni (GRE) 2-6 3-6
SAVIC, Aleksandra (SRB) ZACOPCEANU, ANA (ROU) 3-6 6-3 6-3
DRASKOVIC, Ivana (SRB) YFANTI, Sevasti (GRE) 6-1 6-0
BABUNSKI , Lena (SRB) JINCHARASHVILI, Gvanca (GEO) 6-1 6-1
BABUNSKI, VANJA (SRB) CHEN, Chaoyi (CHN) 0-6 1-6
3/3. kolo SAVIC, Aleksandra (SRB) PRATI, Federica (ITA) 0-6 1-6
DRASKOVIC, Ivana (SRB) SOLOMON, Fiona (ITA) 3-6 4-6
BABUNSKI , Lena (SRB) CHEN, Chaoyi (CHN) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MITROVIĆ, SARA (SRB) GRIGORIU, Madalina (ROM) 0-6 1-6
IVKOVIĆ, Iva (SRB) RENTOULI, Anastasia (GRE) 6-3 3-1 Ret
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ALEKSOVSKA, Doris (MKD) 6-2 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MARKESINI, Ioanna (GRE) 2-6 6-3 7-6(5)
2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) FETECAU, IRINA (ROU) 6 4-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) CHRISTIE, Freya (GBR) 4 6-4 7-5
IVKOVIĆ, Iva (SRB) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL) 2-6 2-6
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SHARYPOVA, Olga (RUS) 8 5-7 6-3 7-6(2) 
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) FETECAU, IRINA (ROU) 6 6-4 6-3
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL) 5 3-6 6-7(4)
Den Haag, Netherlands, G4, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3 kolo TRBOJEVIC, Vuk (SRB) SELS, HIDDE (NED) 6-1 4-0 Retired 
2/3 kolo TRBOJEVIC, Vuk (SRB) VAN AMEROM, Nick (NED) 6-3 7-6(2) 
3/3 kolo TRBOJEVIC, Vuk (SRB) VASA, Eero (FIN) 2 1-6 1-6
Berlin, German, G1, šljaka
 Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) MALLA, Bastian (CHI) 0-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB) KOSTIN, Viktor (GER) 6-4 7-5
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ZVEREV, Alexander (GER) 6-7(5) 2-6
Prague, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo DZINIC, Jelena (SRB) 2 LACKOVA, Dominika (SVK) 4-6 2-6
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) HRABALOVA, Kristyna (CZE) 3-6 2-6