Turniri od 09.07 – 15.07.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS VIMBLDON 2018

INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA DI PERUGIA, Perugia, Italy, 43.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kol0
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) NATAZZI, Davide (ITA, WC) 6-3 6-3
2/3. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) VELOTTI, Agustin (ARG) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) GALAN, Daniel Elahi (COL 7-6(1) -2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) CARUSO, Salvatore (ITA) 4-6 1-2, ret.
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)/
ROMBOLI, Fernando (BRA)(4)
2-6 6-3 10-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
5-7 2-6
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
GAIO, Federico (ITA)/
PELLEGRINO, Andrea (ITA)
4-6 5-7

XXXV Memorial Eugenio Fontana (1° trofeo Servomech), Modena, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
RONCALLI, Simone (ITA)/
ZARICHANSKYY, Daniil (UKR)
3-6 4-6
18.Sparkasse ITF/ÖTV Future Circuit pres. by VW Autohaus Strasser, Kramsach, Austria, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) MOISES, Marco (AUT) 7-6(5) 6-4
2/3. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) TENTI, Fermin (ARG, 7) 0-6 2-6
BRNO OPEN, Brno, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
RAJIĆ, Dušan (SRB) ANDRZEJCZUK, Adrian (POL, 3) 4-6 3-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) KRUTYKH, Oleksii (UKR, 6) 0-6 0-6
TELAVI OPEN 2018, Telavi, Georgia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) LOZAN, Kristian (RUS, 1) 1-6 6-7(5)
MARKOVIĆ, Goran (SRB) MARTINEZ S., Felipe (ARG) 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
HALIAK, Mikalai (BLR)/
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)
7-6(6) 4-6 10-8
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
BOBORYKIN, Alexander (RUS)/
KIYAMOV, Timur (RUS)(2)
1-6 2-6
Amstelveen Future 2018, Amstelveen, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
DALJEV, Pavle (SRB, 15) KEMPEN, Lynn Max (GER) 6-3 6-2
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 15) SCHUBERT, Hans Albert (CHI) 6-3 6-2
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 15) MEUFFELS, Alban (NED) 6-7(6) 2-6

REINERT OPEN, Versmold, Germany, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, 5) 2-6 6-7(2)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) GRYMALSKA, Anastasia (ITA) 7-6(5) 4-6 4-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB) HOGENKAMP, Richel (NED, 2) 7-6(5) 6-0
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) PIERI, Jessica (ITA) 6-1 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, 5) 6-2 7-5
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) SCHOOFS, Bibiane (NED, 6) 6-1 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB) SIEGEMUND, Laura (GER) 5-7 6-1 6-3
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
STRAKHOVA, Valeriya (UKR)(3)/
ZIMMERMANN, Kimberley (BEL)
6-3 6-3
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
GABRIC, Anna (GER)/
NIEMEIER, Jule (GER)
6-3 7-5
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
ANSHBA, Amina (RUS)/
KHABIBULINA, Albina (UZB)
6-2 6-2
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
OZGEN, Pemra (TUR)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
6-1 2-6 4-10
The Tennis Championships of Honolulu, Honolulu, Hi, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MIN, Grace (USA, 2) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
DOI, Misaki (JPN)/
PEGULA, Jessica (USA)(2)
6-4 1-6 6-10
Knokke Zoute Ladies Open 2018, Knokke, Belgium, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) NJOZE, Mirabelle (GBR) 6-4 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) FIQUET, Tiphanie (FRA, Q) 4-6 6-2 6-7(3)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KUBAREVA, Anna (BLR)
DUKMAN, Dewi (NED)/
HAVERLAG, Isabelle (NED)
6-4 2-6 7-10
TOPLICANIN OPEN 2018, Prokuplje, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VANCAGOVIĆ, Teodora (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 4-6 0-6
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) TRAVERSI, Costanza (ITA) 0-6 1-6
MIČIĆ, Marija (SRB) MORIKAWA, Hanna (JPN) 6-1 6-2
KOSTIĆ, Katarina (SRB) RADENKOVIĆ, Julija (SRB) 6-0 6-0
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) GEMOVIĆ, Elena (SRB) 3-6 4-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) 6-7(8) 3-6
SAMOČETA, Jovana (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) 6-3 6-3
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) LYUKSHEVA, Polina (RUS) 2-6 3-6
MILOŠEVIĆ, Anja (SRB) KAREISOVA, Ludmila (CZE) 1-6 0-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB) STOJANOVIĆ, Anastasija (SRB) 6-1 6-3
LJUBIĆ, Mija (SRB) SIPEK, Lana (CRO) 0-6 1-6
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 2-6 3-1, ret.
BOJOVIĆ, Jana (SRB) CESCHI, Gloria (ITA) 5-7 5-7
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD) 6-3 6-2
SIMOVIĆ, Andriana (SRB) USTAVDIĆ, Irma (BIH) 1-6 2-6
KUNIĆ, Ana (SRB) MLADENOVIĆ, Darija (SRB) 7-6(6) 2-6 2-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) 3-6 6-3 6-4
KENIĆ, Jovana (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 6-3 4-6 0-1, ret.
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) RAGGI, Camilla (ITA) 6-2 6-2
MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) GRACHOVA, Alisa (UKR) 3-6 7-6(3) 3-6
DUDIĆ, Dina (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK) 2-6 1-6
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) VLAJIĆ, Tina (SWE) 3-6 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) IVANDIĆ, Renata (BIH) 6-1 6-0
ANDRIĆ, Anđelka (SRB) LIU, Le Yi (CHN) 3-6 7-6(3) 6-7(6)
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) CVETKOVIĆ, Kiara (SUI) 4-6 3-6
2/3. kolo KOSTIĆ, Katarina (SRB) MIČIĆ, Marija (SRB) 6-1 6-1
GEMOVIĆ, Elena (SRB) MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) 4-6 4-6
SAMOČETA, Jovana (SRB) ZHABRAILOVA, Milana (RUS) 6-7(3) 0-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB) NIKOČEVIĆ, Sarah (GER) 0-6 6-3 1-6
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) SIPEK, Lana (CRO) 2-6 3-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB) CESCHI, Gloria (ITA) 2-6 1-6
MLADENOVIĆ, Darija (SRB) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) 1-6 2-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 6-4 6-3
LUKIĆ, Jelena (SRB) VLAJIĆ, Tina (SWE) 6-2 6-1
3/3. kolo KOSTIĆ, Katarina (SRB) TRAVERSI, Costanza (ITA) 6-4 6-3
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ZHABRAILOVA, Milana (RUS) 6-2 6-2
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) NEGOITA, Maria Victoria (ROU) 3-6 6-2 7-5
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK) 0-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) CVETKOVIĆ, Kiara (SUI) 3-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO, 1) 3-6 3-6
KOSTIĆ, Katarina (SRB, Q) CVETKOVIĆ, Kiara (SUI, Q) 6-2 2-6 6-2
BONIĆ, Barbara (SRB, 6) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) 6-3 6-3
BABIĆ, Jovana (SRB, WC) MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) 2-6 5-7
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) MILOSAVLJEVIĆ, Paulina (SWE, Q) 6-0 6-2
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) NOVAK, Kristina (SLO, WC) 6-4 6-3
VUJOVIĆ, Milčica (SRB, WC) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 2) 3-6 1-6
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 6) KOSTIĆ, Katarina (SRB, Q) 6-0 6-4
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS, 8) 6-1 6-3
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) MAKHORKINA, Anna (RUS) 6-3 6-4
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 2) 3-6 0-6
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 6) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO, 1) 2-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 4) 3-6 2-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 2) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
slobodna
BABIĆ, Jovana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)
6-3 6-1
KOSTIĆ, Katarina (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
MIĆIĆ, Marija (SRB)/
MLADENOVIĆ, Darija (SRB)
6-4 6-1
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)/
GRACHOVA, Alisa (UKR)
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER)/
NOVAK, Kristina (SLO)
4-6 0-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TRAVERSI, Constanza (ITA)(3)
VUJOVIĆ, Milica (SRB)/
NEGOITA, Maria Victoria (ROU)
6-4 7-5
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
GADIENT, Nicole (SUI)/
MILENKOVIĆ, Kristina (SUI)
6-2 6-1
KOSTIĆ, Katarina (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
BABIĆ, Jovana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
1-6 4-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TRAVERSI, Constanza (ITA)(3)
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER)/
NOVAK, Kristina (SLO)
4-6 0-6
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
BABIĆ, Jovana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
6-4 6-3
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)/
ZAWADZKA, Joanna (POL)(2)
6-2 6-1

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Leeuwenbergh ITF 4 Junior Championships 2018, The Hague, Netherlands, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Tara GANČEV
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB, LL) GUDELJ, Vanja (NED, WC) 2-6 2-6
3rd Ioannina Cup, Ioannina, Greece, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Veljko PEJČIĆ (WC); 3/3. kolo: Andrija JEVTIĆ (2)
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB) TRIANTAFYLLOU, Daniel (GRE) 7-5 6-4
IVIĆ, Stefan (SRB) PAPANIKOS, Alkiviadis (GRE, WC) 6-3 6-0
JEVTIĆ, Andrija (SRB, LL) DRAKOS, Athanassios (GRE) 6-2 6-3
2. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB) TARAMONLIS, Dimosthenis (GRE) 2-6 2-6
IVIĆ, Stefan (SRB) SAVVA, Stefanos (CYP, 7) 5-7 0-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB, LL) PALOVIC, Lukas (SVK, 4) 0-6 4-6
Dubl
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB)/
JEVTIĆ, Andrija (SRB)
ANDONOV, Luka Ljuben (MKD)/
AVRAAM, Christos (CYP)
1-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) TAGLIENTE, Alessia (ITA) 6-2 6-2
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) BOISSON, Lois (FRA) 2-6 6-2 7-6(4)
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) SHEBEKINA, Elizaveta (RUS) 6-3 6-3
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) MESOCHORITOU, Galateia (GRE, 2) 1-6 4-6
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) GRAM, Olivia (DEN, 8) 6-3 6-1
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) CHARALAMPIDI, Gabriella (GRE, 6) 6-4 7-5
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) GAGGINI, Valentina (ITA, Q) 6-7(5) 6-2 1-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
SAFAROVA, Zdena (CZE)(1)
FASOULA, Eleni (GRE)/
NTANOU, Christina (GRE)
6-1 6-3
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
SAFAROVA, Zdena (CZE)(1)
GAGGINI, Valentina (ITA)/
TAGLIENTE, Alessia (ITA)
6-4 6-4
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
SAFAROVA, Zdena (CZE)(1)
CHARALAMPIDI, Gabriella (GRE)/
ILINCA, Iulia Bianca (EOU)(2)
6-2 6-2
23rd Tivoli Trophy Timsoara, Timisoara, Romania, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Luka STOJANOVIĆ (2)
Glavni žreb
1. kolo KIJAC, Nikola (SRB, Q) MANDOCESCU, Laurentiu (ROU) 2-6 6-4 6-3
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 7) ASAKURA, Eric (JPN, WC) 6-2 6-1
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) IONEL, Nicholas David (ROU, 6) 6-7(12) 5-7
JUHAS, Kristijan (SRB) AKAY, Cihan (AUS) 6-2 6-0
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 7) MACOVEI, Radu Florin (ROU) W/O
KIJAC, Nikola (SRB, Q) ROYER, Valentin (FRA, 1) 1-6 5-7
JUHAS, Kristijan (SRB) CRETU, Cezar (ROU, 2) 6-2 5-7 6-7(4)
Dubl
1/4 finale KIJAC, Nikola (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)
CRETU, Cezar (ROU)/
GEORGESCU, Matei Adrian (ROU)(1)
6-4 3-6 5-10
JUHAS, Kristijan (SRB)/
MATIĆ, Matija (CYP)
MACOVEI, Radu Florin (ROU)/
POPEANGA, Dragos Petre (ROU)
7-6(6) 4-6 6-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Vanja VIDANOVIĆ, Jovana ČAVIĆ
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP) 6-4 6-1
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) SHITIKOVA, Polina (RUS) 6-2 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB, Q) ARKADIANOU, Anna (GRE) 1-6 5-7
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) BORNAY, Jade (FRA) 6-4 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) HALEMAI, Mylene (FRA, 3) 6-4 6-7(4) 2-6
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) BIAGIANTI, Martina (ITA) 0-6 6-1 2-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)
BIAGIANTI, Martina (ITA)/
PIGATO, Lisa (ITA)(4)
6-1 5-7 10-6
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)
BORNAY, Jade (FRA)/
HALEMAI, Mylene (FRA)(2)
6-7(5) 4-6
ITF Nairobi Junior Open 2, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB, 13) slobodan
2. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB, 13) KOUPIL, Jan (SWE) 5-7 2-6
2nd City of Wels Junior Grand Prix 2018, Wels, Austria, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) slobodan
JANKOVIĆ, Luka (SRB) HORNUNG, Ivan Noel (HUN) 3-6 6-3 6-3
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) slobodan
DOBRNJAC, Vanja (SRB) KALTSEIS, Lukas (AUT, WC) 6-2 6-0
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) IMMLER, Keanu Elias (AUT, Q) 6-0 6-0
JANKOVIĆ, Luka (SRB) ANDREJIĆ, Marko (AUT, 15) 3-6 3-6
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) GALIK, Matej (SVK) 4-6 6-3 3-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB) CADONAU, Jakob (GER, 5) 0-6 1-6
3. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) CHRISTIANSEN, Rudolf Niklas (GER, 9) 6-2 6-3
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) EMESZ, enedikt (AUT, 1) 7-6(4) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
HORNUNG, Ivan Noel (HUN)
ORSO, Alberto (ITA)/
PEREGO, Giulio (ITA)
1-6 6-0 10-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
HORNUNG, Ivan Noel (HUN)
CHRISTIANSEN, Rudolf N. (GER)/
KURZ, Benedict (GER)
W/O
FINALE JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
HORNUNG, Ivan Noel (HUN)
FRANTZEN, Christopher (GER)/
STOEGER, Moritz (GER)(4)
6-3 6-4
Moravia Steel Sparta Cup, Prague, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Uroš TODOROVIĆ
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo PALEČEK, Nikol (SRB, Q) ZLATAROVA, Aleksandra (BUL) 6-4 7-5
2. kolo PALEČEK, Nikol (SRB, Q) NIKOLOVOVA, Vanesa (CZE, 1, Q) 4-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

DEMA CUP, Sofia, Bulgaria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Nikola Cvetanović (16),
Glavni žreb
1. kolo: Veljko Krstić (Q), Lazar Danić (Q), Vanja Vojinović (Q)
2. kolo: Oliver Sabo Rac, Marko Topo (2)
TEJT U16″ Pepas Cup U16 2018″, Slovanska Lupca, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MRVIĆ, Andrea (SRB, 8) MATKO, Reka Kata (HUN) 7-5 2-1, ret.
1/2 finale MRVIĆ, Andrea (SRB, 8) STEPANENKO, Maria (RUS, 4) 6-2 6-2
FINALE MRVIĆ, Andrea (SRB, 8) DRUGDOVA, Salma (SVK, 3) 6-4 1-6 2-6
Open des Jeunes Stade Français – BNP PARIBAS CUP, Paris, France, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Jovanović
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tijana Sretenović
VLTC European U/14, Paola, Malta, U14, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Haralampije Toskić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Sara Ristić
Marina SR Portorož TE 14&U Open 2018, Portorož, Slovenija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Mišić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mirjana Jovanović
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Mirjana (SRB)/
UDVARDY, Luca (HUN)(5)
LANISEK, Ana (SLO)/
SULIN, Brina (SLO)(2)
4-6 7-5 3-10
Jufa 2018 Europe Junior Tour, Fürstenfeld, Austria, U14/12, C2/C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Branislav Krstevski
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anja Petković (5)
2. kolo: Laura Dukić, Milica Radunović (WC)
3. kolo: Andrea Obradović (4)
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB) SCHWAERZLER, Joel (AUT) 0-6 3-6
Dubl
1/2 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
ILIYAICH, Daniel (SWE)
HIPFL, Nico (AUT)/
SCHWAERZLER, Joel (AUT)
0-6 0-6
San Marino Junior Cup, , U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sergej Živković