Turniri od 09.06 – 15.06.

Turniri od 09.06 – 15.06.

London, Great, Britain, $ 809,600, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) LOPEZ, Feliciano (ESP, 10) 3-6 7-6(3) 1-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 3)
slobodni
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 3)
DIMITROV, Grigor (BUL)/
WAWRINKA, Stan (SUI)
7-6(4) 7-5
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 3)
FLEMING, Colin (GBR)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 8)
6-4 6-4
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 3)
PEYA, Alexander (AUT)/
SOARES, Bruno (BRA)   (2)
5-7 3-6

Birmingham, Great Britain, $ 690,000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 6) OZAKI, Risa (JPN) 6-4 6-4
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 6) PASZEK, Tamira (AUT, 14) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) slobodna
JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 10) WICKMAYER, Yanina (BEL) 4-6 4-6
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) BARTHEL, Mona (GER) 6-4 6-1
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) DAVIS, Lauren (USA) 6-1 6-1
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) KOUKALOVA, Klara (CZE, 6) 6-1 6-4
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) ZHANG, Shuai (CHN, 9) 6-2 6-2
FINALE IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora (CZE) 6-3 6-2

Caltanissetta, Italy, €106,500+H, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
CARUSO, Salvatore (ITA)/
TRUSENDI, Walter (ITA, WC)
3-6 6-4 13-11
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
BRACCIALI, Daniele (ITA)/
STARACE, Potito (ITA, 1)
2-6 4-6
Notingham, Great, Britain, € 64,000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) SUGITA, Yuichi (JPN, 6) 7-6(5) 7-6(7) 
BOZOLJAC, Ilija (SRB) GROTH, Samuel (AUS, 5) 6-7(2) 6-7(6)
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) FISCHER, Martin (AUT, Q) 7-6(2) 0-6 6-3
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KYRGIOS, Nick (AUS, Q) 6-4 4-6 6-7(4)
Košice, Slovakia, € 35,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) slobodan
2/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) GALDUN, Samuel (SVK) 6-0 6-3
3/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) KAPAS, Andriej (POL, 7) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
DANCEVIC, Frank (CAN)
DANIS, Marko (SVK)/
FABIAN, Patrik (SVK, WC)
6-2 6-0
1/4 finale PAŠANSKI, Boris (SRB)/
DANCEVIC, Frank (CAN)
KOWALCZYK, Mateusz (POL)/
SITAK, Artem (NZL)   (1)
6-7(7) 6-3 2-10

Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) MADEN, Dominique Denis (GER) 6-4 7-5
TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) 6-0 7-5
STOJADINOVIĆ, Nikola (SRB) PAPAC, Tomislav Edward (AUS) 1-6 0-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) MALICBEGOVIĆ, Adi (BIH, WC) 3-6 3-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 2) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-0 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) KRYVARUCHKA, Ilya (BLR) 6-2 6-1
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) KOLIĆ, Davor (SRB) 0-6 0-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 1-6 3-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 3) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) 6-1 6-2
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) PAVLOVIĆ, Miloš (SRB) 1-6 0-6
MINIĆ, Marko (SRB) SAVIĆ, Milan (SRB) 7-6(3) 6-3
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) PAUNIĆ, Vladimir (SRB) 6-3 6-3
PAVKOV, Marko (SRB, WC) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 4) 2-6 1-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) 6-2 6-3
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 3-6 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 6-2 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 5) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD) 6-1 6-4
ČONKIĆ, Boris (SRB, WC) SEKULJICA, Aleksandar (AUS) 6-0 6-0
JOKIĆ, Đorđe (SRB) GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) 6-3 6-2
ILIĆ, Aleksa (SRB) TRAJKOV, Bojan (MKD) 6-0 6-1
BOROVČANIN, Mario (SRB) MLADENOVIĆ, Željko (SRB) 2-6 3-6
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) NOVOTNY, David (GER) 2-6 1-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-0 6-2
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) 4-6 6-2 6-2
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) KAPRIĆ, Denis (GER) 2-6 4-6
STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 2-6 0-6
BARCOT, Petar (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 4-6 2-6
VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) STIPČIĆ, Filip (SRB, WC) 6-1 6-0
JANDRIĆ, Darko (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 6-2 6-3
MIJATOVIĆ, Vladimir (SRB) JOKIĆ, Lazar (SRB) 6-1 6-0
2/3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) 6-2 6-2
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 2) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 6-3 6-0
KOLIĆ, Davor (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 6-7(7) 6-4 6-4
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 3) PAVLOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-1
MINIĆ, Marko (SRB) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 0-6 0-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 4) 0-6 0-6
DRINIĆ, Milan (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 6-1 4-6 6-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 5) ČONKIĆ, Boris (SRB, WC) 2-6 4-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-4 6-4
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) NOVOTNY, David (GER) 2-6 0-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) 6-7(4) 6-3 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) 6-2 0-6 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB) ROGAN, Pavle (MNE) 6-3 6-1
MIJATOVIĆ, Vladimir (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 4-6 4-6
3/3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) MALICBEGOVIĆ, Adi (BIH, WC) 6-2 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 2) KOLIĆ, Davor (SRB) 6-0 6-2
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 3) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 3-6 6-3 6-2
DRINIĆ, Milan (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 4) 7-5 6-4
ČONKIĆ, Boris (SRB, WC) ILIĆ, Aleksa (SRB) 6-0 6-2
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) NOVOTNY, David (GER) 0-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) KAPRIĆ, Denis (GER) 5-7 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 7-6(6) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, Q) 7-5 0-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU) 6-2 6-1
ĆIRIĆ, Nikola (SRB, WC) GALDON, Pablo (ARG, 4) 7-6(3) 7-5
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 6-3 3-6 3-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, Q) ŠABANOV, Matej (CRO) 3-6 3-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) MADEN, Yannick (GER, 5) 1-6 1-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 7) JEVTIĆ, Slobodan (SRB, WC) 6-3 6-1
VUČIĆ, Ilija (SRB) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) 6-7(2) 5-7
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) DRINIĆ, Milan (SRB, Q) 6-0 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 6) 0-6 4-6
ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) PARTL, Adrian (SVK) 3-6 5-7
SUČEVIĆ, Luka (SRB) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 4-6 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) 6-4 4-6 3-6
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, WC) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 6-1 1-0, predaja
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 7) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 4-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) 1-6 1-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 6-3 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, Q) 6-4 6-2
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) PARTL, Adrian (SVK) 3-6 4-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB, WC) MADEN, Yannick (GER, 5) 7-5 4-6 2-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 6-3 3-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) GORČIĆ, Ismar (BIH) 6-2 7-6(5)
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) MADEN, Yannick (GER, 5) 7-6(3) 7-6(5)
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) PARTL, Adrian (SVK) 6-4 6-3
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
ČONKIĆ, Boris (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
7-5 7-6(3)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillerm (CHI)/ SAEZ, Juan Carlos (CHI) 5-7 4-6
ILIĆ, Aleksa (SRB)/
KOLIĆ, Davor (SRB)   (A)
BLANUŠA, Stefan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
3-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
7-5 5-7 7-10
BARCOT, Petar (SRB)/
PEJOVIĆ, Danilo (SRB, WC)
MADEN, Dominique Denis (GER)/
MADEN, Yannick (GER)
2-6 0-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 4)
POON, Wilston (USA)/
ROBERTSON, Antonio (USA, WC)
6-2 6-1
VIDOVIĆ, Nikola (SRB)/
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
4-6 2-6
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH)/
ROGAN, Pavle (MNE)
6-1 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 4)
MADEN, Dominique Denis (GER)/
MADEN, Yannick (GER)
6-7(4) 3-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
BLANUŠA, Stefan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
6-1 6-2
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillerm (CHI)/ SAEZ, Juan Carlos (CHI) 6-1 6-4
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
6-3 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
MADEN, Dominique Denis (GER)/
MADEN, Yannick (GER)
7-6(3) 6-7(5) 3-10
FINALE ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
MADEN, Dominique Denis (GER)/
MADEN, Yannick (GER)
4-6 6-2 3-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) PORTMANN, Leandro (ARG) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
GRASSANI, Victor (BRA)
GEISS, Killian (GER)/
MICK, Peter (SVK)
W/O
1/4 finale RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
GRASSANI, Victor (BRA)
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY)/
TAWEEL, Issam Haitham (SYR, 2)
4-6 0-6
Siofok, Hungary, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) ZSIGA, Mate (HUN, WC) 6-2 6-2
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) MARTERER, Maximilian (GER) 3-6 6-1 5-7

Nottingham, Great Britain, $ 50,000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HLAVACKOVA, Andrea (CZE, 4) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
LINETTE, Magda (POL)/
RAE, Jocelyn (GBR)/
SMITH, Anna (GBR)
4-6 6-2 4-10
Budapest, Hungary, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) KOLAROVA, Veronika (CZE) 6-3 6-2
KAČAR, Marina (SRB, 14) JARUŠKOVA, Timea (SVK) 6-2 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 11) SIMIĆ, Jelena (BIH) 4-6 6-1 6-3
3/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) KAČAR, Marina (SRB, 14) 6-3 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 11) LUKNAROVA, Zuzana (SVK, 7) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, Q) GATTO MONTICONE, Giulia (ITA, 5) 6-4 1-6 6-3
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, Q) LEKAJ, Adrijana (CRO, Q) 2-6 6-2 1-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA, 1)
BARZO, Lilla (HUN)/
BONDAR, Anna (HUN)
4-6 6-4 10-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KREMEN, Ilona (BLR)
BLANCO, Sofia (ARG)/
LEKAJ, Adrijana (CRO)
3-6 5-7
KAČAR, Marina (SRB)/
MELANDER, Hilda (SWE)
JAKUPOVIC, Dalila (SLO)/
KRAMPEROVA, Katerina (CZE)
2-6 4-6
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA, 1)
JAKUPOVIC, Dalila (SLO)/
KRAMPEROVA, Katerina (CZE)
1-6 3-6
Padova, Italy, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) SAVINYKH, Valeria (RUS, 8) 2-6 0-6
Banja Luka, Bosnia/Herzegovina $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MASTILOVIĆ, Marija (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH) 6-3 2-6 2-6
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1, WC) STEPANOVIĆ, Milica (SRB) 6-3 6-0
TOMIĆ, Danijela (SRB) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH, WC) 6-3 6-4
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) DRČA, Milana (CAN) 6-3 6-3
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, WC) NOVOTNA, Natalie (CZE) W/O
IVKOVIĆ, Iva (SRB) KOPŠOVA, Ivana (SVK) 1-6 5-7
POLIĆ, Ema (SRB) PENIĆ, Neda (SRB) 6-1 6-0
VUČENOVIĆ, Svjetlana (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH) 0-6 0-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-3 6-0
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1, WC) USHAKOVA, Anastasia (RUS) 7-5 6-3
TOMIĆ, Danijela (SRB) KALEZIĆ, Nina (MNE) 6-3 6-7 6-1
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) ČALUK, Nerma (BIH) 6-4 2-6 1-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) CESNEKOVA, Sarlota (SVK) 1-6 5-7
POLIĆ, Ema (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH) 6-1 4-6 Retired
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ENE, Cristina (ROU) 6-1 6-4
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) CESNEKOVA, Sarlota (SVK, Q) 2-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) STEFKOVA, Barbora (CZE, 5) 3-6 6-3 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 7) 6-2 4-6 2-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH, Q) 6-7(4) 3-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) ČALUK, Nerma (BIH, Q) 4-6 3-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) NJIRIĆ, Silvia (CRO, 6) 2-6 5-7
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) 0-1, predaja
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) DORONJSKI, Zoe (SRB, WC) 6-0 6-0
2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) NJIRIĆ, Silvia (CRO, 6) 6-1 6-7(3) 0-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) NEGREANU, Dajana (ROU, 3) 6-4 4-6 0-3, predaja
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) DEAN, Eleanor (GBR) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH, 1)
slobodne
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
CESNEKOVA, Sarlota (CZE)/
NOVOTNA, Natalie (CZE)
7-5 5-7 9-11
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
JOVIĆ, Nikolina (SRB)
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
KOCH-BENVENUTO, Andrea (CHI)
7-6(4) 7-5
MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
ŠLJUKIĆ, Milica (MNE)
HUSAK, Regina (NED)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
3-6 0-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH, 1)
CESNEKOVA, Sarlota (CZE)/
NOVOTNA, Natalie (CZE)
odustale
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
JOVIĆ, Nikolina (SRB)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
NEGREANU, Dajana (ROU)  (4)
odustale
Bol, Croatia, 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 1) slobodna
2/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 1) RAAHOLDT, Andrea (NOR) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, LL) NOVIKOVA, Maria (RUS, Q) 6-2 1-6 6-2
MAŠIĆ, Mila (SRB, WC) PERTUSA GARCIA, Laura (ESP, WC) 6-4 2-6 6-0
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, LL) ROHANOVA, Petra (CZE) 2-3, predaja
MAŠIĆ, Mila (SRB, WC) SHAKOVETS, Christina (GER, 5) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB)/
VAARA, Victoria (MRI)
HARRIS, Samantha (AUS)/
PEERS, Sally (AUS)
2-6 0-6
Sun City, South Africa, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) FOUROUCLAS, Natasha (RSA, 4) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
FOUROUCLAS, Natasha (RSA)
BEKKER, Ciney (RSA)/
HARTIG, Mila (RSA)
6-1 6-0
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
FOUROUCLAS, Natasha (RSA)
BARANSKA, Agata (POL)/
KENT, Stephanie (USA)   (2)
2-6 2-6

Offenbach, Germany, G1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) FETZER, Michelle (GER) 6-3 7-6(3)
2/2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) NONNENMACHER, Carolin (GER) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 8) slobodna
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, LL) LEHMANN, Vinja (GER) 3-6 2-6
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 8) NOVOTNA, Karolina (CZE) 0-6 6-4 6-2
3. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 8) HOBGARSKI, Katharina (GER, 11,WC) 6-1 4-6 6-4
1/4 finale JOKIĆ, Katarina (SRB, 8) SHYMANOVICH, Iryna (BLR, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
WOLFF, Vivian (GER)
slobodne
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
WOLFF, Vivian (GER)
BEJENARU, Karolu Patricia (ROU)/
PIETROIU, Ioana Diana (ROU, 8)
4-6 4-6
Bytom, Poland, G3, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) CHUMAK, Vladyslav (UKR) 6-4 6-4
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) TERCZYNSKI, Mateusz (POL, 8) 6-7(5) 4-6
Haverford, PA, USA, G4, trava
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) CHAKRAVARTHI, Caleb (USA, WC) 6-0 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) MORRIS, Eric (USA, Q) 6-1 6-0
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) ZHU, Evan (USA, 5) 6-2 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) SILVERSTEIN, Josh (USA) 6-3 6-0
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) SCHALET, Myles (USA, 4) 6-1 6-3
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKOV, Vasil (USA, 3)
GANGOLI, Nikhil (USA)/
TAYLOR, Josh (USA)
6-1 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKOV, Vasil (USA, 3)
SCHALET, Myles (USA)/
TISHMAN, Gabe (USA)
3-6 6-2 8-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Milano, Italy, G1, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2.k. Boris Butulija
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Kristina Miletić (11), Tijana Spasojević;
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 12) YASTREMSKA, Dayana (UKR, 3) 3-6 6-3 6-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 12) PAYOLA, Julia (ESP, 10, WC) 3-6 4-6
Százhalombatta, Hungary, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
3.k. Lena Babunski (11);
Treviso, Italy, G1, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Nemanja Vlajić
Glavni žreb
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) BONDAREVSKIY, Yan (RUS, 8) 6-4 1-6 6-1
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) JIROUSEK, Tomas (CZE, 1) 6-4 7-5
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) LUMSDEN, Ewen (GBR) 6-3 6-2
DEVOJČICE
Glavni žreb
2.k. Jovana Samočeta 3.k. Jovana Vuković (4);
Dubl
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
CANTOS SIEMERS, Irina (GER, 1)
BEZZO, Emilia (ITA)/
ROSSI, Federica (ITA)
5-7 2-6
Skopje, FYR Macedonia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Andrija Jevtić, Nikola Jevtić, Nikola Kijac
Glavni žreb
1.k. Nikola Jevtić (Q), Nikola Kijac (Q), Andrija Jevtić (Q); 2.k. Milan Radojković, Ivan Rotarov; 3.k. Sabit Šuntić (12);
1/4 finale PETROV, Kosta (SRB, 1) MULLER, Rik (NED, 10) 6-4 7-6(4)
1/2 finale PETROV, Kosta (SRB, 1) VERWATER, Yannick (NED, 4) 4-6 1-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Mija Ljubić (14); 2.k. Nevena Kićović; 3.k. Tamara Malešević (5);
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) HEATH, Gemma (GBR, 11) 6-2 6-0
BABIĆ, Jovana (SRB, 13) LIAUW A FONG, Noa (NED, 10) 5-7 0-6
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) NIEUWBOER, Perla (NED, 6) 6-0 6-0 Teodora Ristić, Skoplje, 2014
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) LIAUW A FONG, Noa (NED, 10) 6-3 6-1 Teodora Ristić, Titula-Skoplje, 2014
Dubl
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
ELENOVA, Marija (MKD, 1)
GUMEROVA, Arina (RUS)/
TULENKOVA, Anna (RUS)
4-6 6-4 5-10
BABIĆ, Jovana (SRB)/
HRISTOVSKA, Nora (MKD)
LIAUW A FONG, Noa (NED)/
NIEUWBOER, Perla (NED, 2)
W/O
Mostar, Bosnia and Herzegovina, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) DOBRNJAC, Vanja (BIH, 5) 6-2 6-0
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) HORNITSCHEK, Nico (GER, 3) 4-6 6-3 6-4
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) TOMIĆ, Lukas (BIH, 2) 6-3 7-5
DEVOJČICE
Glavni žreb
2.k. Mihaela Đaković;
Cacak, Serbia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1.k. Aleksandar Ljubojević, Dimitrije Zubac, Dušan Trunić, Luka Petrović, Vuk David Stramput (Q), Matija Krstivojević (Q), Luka Kurtović (Q), Ognjen Marinković (WC), Mihajlo Simić (WC);
2.k. Konstantin Todorović, Miljan Krstić, Matija Stančić, Aleksa Marđonović, Mateja Janićijević, Petar Bašić Palković, Marko Jovanović, Matija Glišović (Q), Aleksa Kolarević (Q), Marko Klisurić (Q), Mihailo Savić (Q), Sreten Stevanović (WC), Filip Nenadović (WC);
3.k. Luka Todorović, Milan Macura, Đorđe Kurčubić, Stefan Popović, Lazar Danić (Q), Petar Teodorević (WC);
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) ZOROJA, Ilija (SRB) 6-0 6-0
JOVIĆ, Uroš (SRB) MITROVIĆ, Nikola (SRB) 6-3 6-2
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) DAŠIĆ, Lav (SRB, WC) 6-0 6-1
IGNJOVIĆ, Lazar (SRB) SEVEROV, Georgi (BUL) 2-6 6-4 6-4
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) IGNJOVIĆ, Lazar (SRB) 1-6 6-0 6-1
JOVIĆ, Uroš (SRB) MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) 1-6 6-2 6-2
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB) JOVIĆ, Uroš (SRB) 7-6(6) 6-3
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ZOROJA, Ilija (SRB)
JOVIĆ, Uroš (SRB)/
MITROVIĆ, Nikola (SRB)
6-4 6-3
KURČUBIĆ, Đorđe (SRB)/
ZUBAC, Dimitrije (SRB)
ANDREI, Andrei (ROU)/
SEVEROV, Georgi (BUL)
4-6 5-7
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ZOROJA, Ilija (SRB)
ANDREI, Andrei (ROU)/
SEVEROV, Georgi (BUL)
6-4 6-4
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Iva Pantović, Staša Vasić, Anđela Knežević, Tijana Nikolić, Simona Josimović (WC);
2.k. Lena Reljić, Anđela Lopičić, Tara Gancev, Ana Ogrizović, Andrea Mrvić, Mia Marić, Nevena Nešović, Anđela Vukčević, Danica Đurđić (WC), Marija Kuzmanović (WC);
3.k. Tamara Eraković, Iva Divac, Senka Deletić, Milica Nikolić, Andriana Simović, Mila Stanojević, Nađa Živković, Ana Vilček (WC);
1/4 finale NONKOVIĆ, Nađa (SRB) VECIC, Alexandra (GER) 2-6 0-6
VIDOVIĆ, Anđela (SRB) RADENKOVIC, Maja (SWE) 6-2 6-2
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) MARTINOVIC, Antonija (GER) 1-6 1-6
1/2 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB) VECIC, Alexandra (GER) 5-7 3-6
Dubl
1/2 finale DELETIĆ, Senka (SRB)/
MRVIĆ, Andrea (SRB)
MARTINOVIC, Antonija (GER)/
VECIC, Alexandra (GER)
0-6 2-6
NEŠOVIĆ, Nevena (SRB)/
VUJIČIĆ, Teodora (SRB)
GANCEV, Tara (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)
6-4 4-6 10-7
FINALE NEŠOVIĆ, Nevena (SRB)/
VUJIČIĆ, Teodora (SRB)
MARTINOVIC, Antonija (GER)/
VECIC, Alexandra (GER)
3-6 6-7(3)