Turniri od 09.05 – 15.05.

Internazionali BNL d’Italia, Rome, Italy, Masters, ATP1000, 3.748.925, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) DE SCHEPPER, Kenny (FRA) 3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) GABASHVILI, Teymuraz (RUS) 6-4 6-1
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ROBERT, Stephane (FRA, Q) 7-5 7-5
TROICKI, Viktor (SRB) NISHIKORI, Kei (JPN, 6) 7-5 2-6 3-6
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BELLUCCI, Thomaz (BRA) 0-6 6-3 6-2
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NADAL, Rafael (ESP, 5) 7-5 7-6(4)
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NISHIKORI, Kei (JPN, 6) 2-6 6-4 7-6(5)
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MURRAY, Andy (GBR, 2) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
PEYA, Alexander (AUT)(7)
slobodni
TROICKI, Viktor (SRB)/
KOHLSCHREIBER, Philipp (GER)
KONTINEN, Henri (FIN)/
PEERS, John (AUS)
6-4 1-6 15-13
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
PEYA, Alexander (AUT)(7)
BENNETEAU, Julien (FRA)/(PR)
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
4-6 6-1 8-10
TROICKI, Viktor (SRB)/
KOHLSCHREIBER, Philipp (GER)
DODIG, Ivan (CRO)/
MELO, Marcelo (BRA)(2)
3-6 7-6(3) 14-12
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
KOHLSCHREIBER, Philipp (GER)
BOPANNA, Rohan (IND)/
MERGEA, Florin (ROU)(6)
3-6 4-6

Internazionali BNL d’Italia, Rome, Italia, Premier, $, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 13) PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS) 6-4 6-4
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) BOUCHARD, Eugenie (CAN) 4-6 6-2 3-6
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 13) MCHALE, Christina (USA, Q) 7-6(3) 4-6 1-6

Bordeaux, France, 85.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) EYSSERIC, Jonathan (FRA, Q) 6-7(5) 5-7
Heilbronn, Germany, 64.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) KRAWIETZ, Kevin (GER, WC) 3-6 6-7(5)
ĐERE, Laslo (SRB, 5) MARTI, Yann (SUI) 6-3 7-5
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) NAGAL, Sumit (IND) 3-6 7-6(2) 3-6
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) BERLOCQ, Carlos (ARG) 5-7 3-6
Samarkand, Uzbekistan, $50.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) DIEZ, Steven (CAN) 6-3 5-7 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB)  LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 8) 6-3 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) IVASHKA, 6-4 6-7 3-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
SILVA, Frederico Ferreira (POR)/
ZAMPIERI, Caio (BRA)
W/O
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
GHEDIN, Riccardo (ITA)(3)/
NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND)
W/O

DAYAK TENNIS CHAMPIONSHIP, Abuja, Nigeria, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, SE) FORCHAP, David Chaplefeh (GER, Q) 6-1 6-4
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, SE) VORSTER, Tucker (RSA, 4) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(2)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)
ILOPUTA, Ikechukwu (NGR)/(WC)
IYOROVBE, Adimabua Joseph (NGR)
6-2 7-6(4)
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(2)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)
ANDRZEJCZUK, Adrian (POL)/
ELANGOVAN, Neerai (IND)
7-5 6-3
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(2)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)
SCHOLTZ, Nicolaas (RSA)/
VORSTER, Tucker (RSA)(3)
7-5 5-7 10-3
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/(2)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
POLKINGHORNE, Darren (AUS)
6-4 6-4
10th ITF DOBOJ OPEN, Doboj, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) slobodan
NIKOLIĆ, Filip (SRB) PEZER, Marko (BIH) 6-3 3-6 6-2
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-3 6-3
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) slobodan
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) STOŠIĆ, Marko (SLO, WC) 0-6 0-6
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) slobodan
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) slobodan
DALJEV, Pavle (SRB) ZUKIĆ, Faris (BIH) 1-6 2-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) AHMETAŠEVIĆ, Moris (BIH) 6-2 6-0
NIKOLIĆ, Filip (SRB) ORNAGO, Fabrizio (ITA, 2) 3-6 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) GROZDANOV, Tihomir (BUL, 5) 4-6 4-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 1-6 5-7
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO) 3-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) COLORADO, Max (USA) 4-6 2-6
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) SAMARDŽIJA, Mihailo (BIH) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 7) 4-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB, 4) ZUKIĆ, Faris (BIH, Q) 6-2 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) LICCIARDI, Petro (ITA, 8) 1-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) ORNAGO, Fabrizio (ITA, Q) 3-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB) DISCHINGER, Eduard0 (BRA) 6-4 6-3
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) MATIC, Nico (GER, 2) 2-6 2-6
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 4) SRBLJAK, Gorazd (MKD, Q) 6-1 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB) MATIC, Nico (GER, 2) 6-1 6-2
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB, 4) MESAROS, Kristijan (CRO, SE) 2-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 5) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
KALENICHENKO, Danylo (UKR)/
PICHLER, David (AUT)(3)
2-6 2-6
PANIĆ, Stefan (SRB)/
COLORADO, Max (USA)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
MATIC, Nico (GER)
2-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
LICCIARDI, Petro (ITA)/
SILVA, Caio (BRA)(4)
6-2 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
KIVATTSEV, Kirill (RUS)/
NOWAK, Maciej (POL)
6-3 5-7 7-10
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
DANČEVIĆ, Frank (CAN)
CORNEA, Victor Vlad (ROU)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)(2)
1-6 6-4 7-10
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
FABER, Mateo (CRO)/
STOŠIĆ, Marko (SLO)
6-4 6-1
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
CORNEA, Victor Vlad (ROU)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)(2)
3-6 4-6
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) KEKEZ, Duje (CRO, 6) 7-6(2) 6-4
ČAČIĆ, Nikola (SRB, PR) PAUFFLEY, Neil (GBR) 6-0 1-0, predaja
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) NAGY, Peter (HUN) 2-6 1-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB, PR) BELLOTTI, Riccardo (ITA, 2) 6-1 3-6 6-4
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB, PR) TOBIAS, Simon (GER) 4-6 6-3 6-3
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB, PR) O’CONNELL, Christopher (AUS, 4) 7-5 6-4
FINALE ČAČIĆ, Nikola (SRB, PR) NAGY, Peter (HUN) 7-5 6-4
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
RADINSKI, Aljaž (SLO)/
TERNAR, Tomislav (SLO)
6-4 2-6 10-8
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
GRIEKSPOOR, Tallon (NED)/
SIMON, Tobias (GER)(3)
7-5 6-4
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)(2)
3-6 1-6
X FUTURES BTT TENNIS ACADEMY, Barcelona, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) GUAITA-PAIS, Enric (ESP) 5-7 6-4 6-3
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) SISAM, Macsen (NZL, WC) 6-3 6-3
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) NAVARRO, Simon (CHI, 11) 6-2 2-0, predaja
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) WERNER, Jean-Marc (GER) 5-7 1-6

Engie Open Saint-Gaudens 31 Midi-Pyrénées, Saint-Gaudens, France, $50.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) JOHANSSON, Mathilde (FRA) 2-6 6-3 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SADIKOVIĆ, Amra (SUI, 8) 4-6 3-6
Györ Open III, Györ, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 9) slobodna
SPREMO, Milana (SRB, 7) slobodna
DOLONC, Vesna (SRB, 16) ZSITVAY, Adrienn (HUN, WC) 6-0 6-1
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) POTOČNIK, Nina (SLO, 11) 3-6 1-6
KAČAR, Marina (SRB, 9) ANTONITSCH, Mira (AUT) 6-1 6-7 6-4
DOLONC, Vesna (SRB, 16) PEREZ ROJAS, Guadalupe (ARG, 8) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) GJORCHESKA, Lina (MKD) 6-3 4-6 1-6
DOLONC, Vesna (SRB, Q) VRLJIĆ, Ana (CRO) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)
SZABO, Klaudia (HUN)/
TORONYI, Dominika (HUN)
1-0, predaja
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) KERN, Celine (SUI) 2-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO) 1-6 0-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH, WC) 6-2 6-0
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 12) MRČELA, Klara (CRO, WC) 4-6 4-6
2/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO) 1-6 6-4 0-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) HUBER, Luisa Marie (GER) 6-4 6-3
NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) KURZ, Karoline (AUT) 3-6 0-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KURZ, Karoline (AUT) 6-4 2-6 6-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 3) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/(WC)
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)
CADAR, Elena Teodora (ROU)/
KOLAROVA, Tereza (CZE)
2-6 7-6(5) 10-12
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(4)
COOPERSMITH, Nicole (USA)/
HUBER, Luisa Marie (GER)
6-2 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(4)
CADAR, Elena Teodora (ROU)/
KOLAROVA, Tereza (CZE)
3-6 6-1 10-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(4)
BAINS, Naiktha (AUS)/
IVANOVA, Dasha (USA)(2)
4-6 6-7(3)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF/CAT North African Circuit – Casablanca, Casablanca, Morocco, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) TOPALOVA, Gergana (BUL) 3-6 7-6(4) 6-4
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) LUIKHAM, Jennifer (IND) 6-1 3-6 6-2
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) OLIVEIRA, Marta (POR, 8) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)(2)
GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS)/
PACHKALEVA, Taisya (RUS)
1-6 0-6
Nazmi Bari Cup 2016, Istanbul, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, WC) AKGUL, Ipek (TUR) 6-4 6-2
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, WC) ASHIROVA, Danel (KAZ, 13) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
STOICA, Denise Antonela (ROU)
BOZ, Oyku (TUR)/
OLCAY, Defne (TUR)
6-3 7-6(5)
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
STOICA, Denise Antonela (ROU)
OZTURK, Zeynep Naz (TUR)/
YAHE, Derya (TUR)
6-1 6-3
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
STOICA, Denise Antonela (ROU)
SCARFF, Eleanor (GBR)/
SENKAROVA, Adriana (SVK)(5)
6-2 5-7 8-10
Ozerov Cup, Ryazan, Russia, G2, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 16) slobodan
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 12) slobodan
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 16) SKATOV, Timofey (RUS) 1-6 6-1 6-2
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 12) YULIK, Vlaceslav (RUS, Q) 6-2 7-6(3)
3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 16) SOKOLOVSKIY, Mikhail (RUS, 1) 1-6 1-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 12) HALIAK, Mikalai (BLR, 6) 6-2 6-7 7-5
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 12) ZAKHAROV, Alexey (RUS, 2) 6-3 6-3
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 12) SHEYNGEZIGHT, Leonid (RUS) 2-6 6-3 6-3
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 12) SOKOLOVSKIY, Mikhail (RUS, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
DENISOV, Ivan (RUS)/
EVLOEV, Temarlan (RUS)(WC)
6-4 7-6(4)
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
LIAONENKA, Aliaksandr (BLR)/
ZGIROVSKY, Alexander (BLR)(5)
1-6 4-6
Plantation ITF, Plantation, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) HAMLIN, Chloe (USA, 11) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
BUTERA, Alexa (USA)
TOWNSEND, Camille (USA)/
TOWNSEND, Katya (USA)
2-6 2-6
37. International Spring Bowl 2016, Mödling, Austria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) JIROUSEK, Tomas (CZE) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
SKORILAS, Alexandros (GRE)
ERIKSSON, Ziverts (SWE)/
FRIBERG, Karl (SWE)(4)
2-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) WEISS, Jana (AUT) 6-2 6-2
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) DOVNIK, Zala (SLO, 6) 6-1 6-2
3/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) KLADIVOVA, Aneta (CZE) 1-6 6-7(2)
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) MATUSOVA, Barbora (SVK, LL) 6-1 6-0
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) STARA, Lenka (SVK, Q) 2-6 0-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) BUZKOVA, Radka (CZE) 6-3 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) KUNG, Leonie (SUI) 6-2 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) BISKIĆ, Ana (CRO, Q) 6-4 6-1
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) MARKOVA, Johana (CZE, 2) 6-1 6-7(4) 6-3
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARKOVA, Johana (CZE)(1)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)
6-7(1) 6-4 12-10
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
PLAMBECK, Melissa (USA)
CHWALINSKA, Maja (POL)/
KUCZER, Daria (POL)(4)
0-6 0-6
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARKOVA, Johana (CZE)(1)
BISKIĆ, Ana (CRO)/
GAL, Anja (SLO)
6-2 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARKOVA, Johana (CZE)(1)
BERANKOVA, Karolina (CZE)/
VISMANE, Daniela (LAT)
6-4 4-6 10-7
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARKOVA, Johana (CZE)(1)
CHWALINSKA, Maja (POL)/
KUCZER, Daria (POL)(4)
4-6 7-6(2) 10-5

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

XIV TORNEIG JOAN MIR “IN MEMORIAM”, Torello, Spain, U16, C1, akilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Stefan Radovanović
GRAWE OPEN, Maribor, Slovenija, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Vuk Adamović, Stefan Ivić
Glavni žreb
1. kolo: Luka Malobabić, Stefan Živković
3. kolo: Vanja Dobrnjac (12)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SMAKIĆ, Ema (SUI, Q) 6-1 6-0
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) MAKORIE, Maja (SLO, Q) 6-3 6-2
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) NAGY, Adrienn (HUN, 2) 6-4 7-5
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
3. kolo: Lazar Milićević (Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Milica Đurić (6)
Glavni žreb
2. kolo: Senka Deletić
3. kolo: Ana Vilček (5), Anđela Vidović (13)
Montenegro cup 2016, Nikšić, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Dušan Trunić (WC), Marko Jovanović (6)
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) JOVANOVIĆ, Petar (MGO, 5) 6-2 6-2
PAVLOVIĆ, Ognjen (SRB, Q) SZELLO, Adam (HUN, 8) 4-6 2-6
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) SOGHOYAN, Artur (ARM, 3) 6-4 7-5
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) TOMANOVIĆ, Budimir (MGO) 6-3 6-3
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/(1)
TOMANOVIĆ, Budimir (MGO)
DEREVENSKOV, Evgenii (RUS)/
SOGHOYAN, Artur (ARM)(4)
6-3 6-1
TRUNIĆ, Dušan (SRB)/(3)
JOVANOVIĆ, Petar (MGO)
ERCEG, Lovre (CRO)/(2)
RAIČEVIĆ, Danilo (MGO)
4-6 1-6
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/(1)
TOMANOVIĆ, Budimir (MGO)
ERCEG, Lovre (CRO)/(2)
RAIČEVIĆ, Danilo (MGO)
6-4 3-6 6-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Kristina Stamenković
2. kolo: Andriana Simović (3), Anđela Vukčević
Sport Palace Cup 14& under, Sliven, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVIĆ, Uroš (SRB, 11) PALCAU, Matei Victor (ROU, 4) 6-2 6-2
1/2 finale JOVIĆ, Uroš (SRB, 11) SHARIPOV, Marat (RUS, 1) 4-6 7-5 6-3
FINALE JOVIĆ, Uroš (SRB, 11) KISELKOV, Veselin (BUL, 12) 6-3 2-6 6-0
The 23rd Piestany Cup U14 2016, Piestany, Slovakia, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) SVRCINA, Dalibor (CZE, 1) 3-6 1-6
PROKUPLJE OPEN 2016, Prokuplje, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Maksim Mitrović, Aleksa Miljković, Vladimir Kojičić (WC), Aleksa Krstić
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Stanković (WC), Milan Cvetković (Q), Marko Nikolić (Q), Vuk Rađenović, Veljko Cvetković,  Lazar Dimitrijević, Vanja Petrov (Q),  Mihajlo Stanojević, Lazar Ludoški, Matija Tešić
2. kolo: Stefan Skobelev, Nemanja Dinić (WC), Petar Marković (Q), Aleksa Marković (Q), Aleksa Pisarić
1/4 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 3-6 4-6
ZEKIĆ, Nikola (SRB) VISKOVIĆ, Lav (SRB, Q) 6-1 6-0
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB) MRKEV, Boris (MKD) 7-6(2) 5-7 4-6
JOVANOVIĆ, Luka (SRB) RUPNJAK, Luka (SRB) 6-1 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 6-3 6-4
JOVANOVIĆ, Luka (SRB) MRKEV, Boris (MKD) 6-0 6-1
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB) ZEKIĆ, Nikola (SRB) 7-5 6-1
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
RUPNJAK, Luka (SRB)(WC)
PETROVIĆ, Krsta (SRB)/
ZEKIĆ, Nikola (SRB)
6-2 6-0
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
SKOBELEV, Stefan (SRB)
DRAGANOV, Dragomir (BUL)/
DZHENEV, Adriano (BUL)
3-6 3-6
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
RUPNJAK, Luka (SRB)(WC)
DRAGANOV, Dragomir (BUL)/
DZHENEV, Adriano (BUL)
6-2 6-4
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Emina Milovanović, Anja Stanković
Glavni žreb
1. kolo: Iva Šepa (WC), Sara Milosavljević, Lara Stojanovski (WC), Milica Radunović, Elena Ivanović (Q), Natalija Nikolić, Danica Nedeljković (Q), Hristina Ljuba (Q), Tijana Sretenović (Q), Katarina Kovačević (WC), Teodora Nikolić, Anđela Lazarević,  Jovana Grujić (Q), Maša Mitić
2. kolo: Emilija Zdravković (WC), Lola Radivojević, Fatma Idrizović (Q), Mina Milosavljević, Neda Milenković (Q), Anja Petković
1/4 finale RUPNJAK, Lea (SRB) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL) 2-6 1-6
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) TANEVA, Maria (BUL) 4-6 6-4 6-1
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale LJUBA, Hristina (SRB)/
ŠEPA, Iva (SRB)
KIROVSKA, Stefanija (MKD)/
STOJANOVA, Jana (MKD)
3-6 6-4 7-10