Turniri od 09.04 – 15.04.

FAYEZ SAROFIM&CO US MENS CLAY COURT CHAMPIONSHIP, Houston, USA, ATP 250, $623.710, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MMOH, Michael (USA, 4) 6-1 7-6(4)
2/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) NOVIKOV, Fennis (USA, 6) 6-4 5-7 6-3
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) HARRISON, Ryan (USA, 7) 4-6 3-6
GRAND PRIX HASSAN II, Marrakech, Morocco, ATP 250, €561.345, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LOPEZ, Marc (ESP)(2)
PAIRE, Benoit (FRA)/
ROGER VASSELIN, Edouard (FRA)
2-6 4-6

Ove nedelje nema naših teniserki na WTA turnirima

CDMX OPEN, Mexico City, Mexico, $100.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) PETROVIĆ, Danilo (SRB) 6-3 1-6 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) QUIROZ, Roberto (ECU) 6-4 1-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
MORAING, Mats (GER)
RAMIREZ, Cesar (MEX)/
ZEBALLOS, Federico (BOL)(PR)
2-6 6-2 5-10
OPEN CITTA DELLA DISFIDA, Barletta, Italy, 43.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) VALKUSZ, Mate (HUN) 6-4 6-4
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) DI NICOLA, Gianluca (ITA) 7-5 6-3
3/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) PIROS, Zsombor (HUN) 4-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 1) 6-3 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB, LL) ELIAS, Gastao (POR, 2) 6-3 5-7 0-6
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MUNAR, Jaume (ESP) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
BOLELLI, Simone (ITA)/
DONATI, Matteo (ITA)
3-6 6-4 10-5
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
BEHAR, Ariel (URU)/(1)
GONZALEZ, Maximo (ARG)
1-6 2-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) VLADUSIĆ, Nenad (AUT) 6-1 3-6 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SCHUBERT, Hans A. (CHI) 6-1 5-7 6-2
2/3. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) MARTIN, Toby (GBR, 11) 2-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) JUAREZ, Facundo (ARG, 6) 6-4 0-6 5-7
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3)
BERRETTINI, Jacopo (ITA)/
LICCIARDI, Pietro (ITA)
6-3 6-4
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3)
JUAREZ, Facundo (ARG)/
MORENO, Federico (ARG)
6-3 6-3
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
HORANSKY, Filip (SVK)
7-5 3-6 11-9
FINALE RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3)
CAPALBO, Franco (ARG)/
ESPIN B., Geronimo (ARG)
4-6 6-3 10-8
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) JOMBY, Tom (FRA, 8) 1-6 7-6(5) 3-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)(WC)
MACDONALD, Conor (GBR)/
SIKMAN, Philip (GBR)(WC)
5-7 7-5 8-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) GEORGESCU, Matei A. (ROU, WC) 6-4 0-6 3-7
DRINIĆ, Milan (SRB, 6) KHACHATRYAN, Yuri (BUL, WC) 6-1 6-2
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) MARESCA, Santiago (URU, 10) 1-6 3-6
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 6) OLIVEIRA, Christian (BRA) 4-6 7-5 6-1
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 6) KROLIK, Patryk (POL) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) GEENS, Clement (BEL, 6) 6-0 6-2
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) KIYAMOV, Timur (RUS, Q) 6-3 6-4
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB, Q) BAEZ, Sebastian (ARG, JE) 3-6 6-4 1-6

ISTANBUL LALE CUP, Istanbul, Turkey, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) AMANMURADOVA, Akgul (UZB, 7) 6-4 0-6 6-1
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SEZER, Melis (TUR) 6-4 6-4
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) FROLOVA, Anastasia (RUS, 4) 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) PONCHET, Jessika (FRA) 6-2 6-4
KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) OZ, Ipek (TUR, WC) 6-1 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) OZGEN, Pemra (TUR, WC) 6-4 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) FERRANDO, Cristiana (ITA) 6-3 7-5
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) DOROSHINA, Olga (RUS, Q) 5-7 3-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB) SHARIPOVA, Sabina (UZB) 6-7(5) 7-6(2) 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SEZER, Melis (TUR)
KREJSOVA, Petra (CZE)/
MALECKOVA, Jesika (CZE)
2-6 6-4 10-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SEZER, Melis (TUR)
AKSU, Ayla (TUR)/
DART, Harriet (GBR)(4)
1-6 4-6
 
Óbidos Ladies Open 1, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana  (SRB, 5)  – MESTACH, An Sophie (BEL) 7-6(5) 6-2
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) KULIKOVA, Anastasia (RUS, Q) 6-2 3-6 2-6
2. kolo JOROVIĆ, Ivana  (SRB, 5) KILNAROVA, Monika (CZE) 6-0 6-7(6) 6-0
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana  (SRB, 5) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA, 3) 6-3 3-6 7-6(4)
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana  (SRB, 5) RODIONOVA, Arina (AUS, 1) 5-7 7-5 6-1
FINALE JOROVIĆ, Ivana  (SRB, 5) KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE) 6-1 6-2
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Ninqa (SRB)/
MESTACH, An Sophie (BEL)(1)
KOELZER, Romy (GER)/
PONOMAR, Lisa (GER)
6-0 6-3
JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)
CIANCI, Claudia (POR)/
QUITERIO, Lucia (POR)(WC)
6-2 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MESTACH, An Sophie (BEL)(1)
JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)
4-6 6-0 10-7
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MESTACH, An Sophie (BEL)(1)
LAINE, Emma (FIN)/
ROMPIES, Jessy (INA)(4)
6-2 7-6(8)
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MESTACH, An Sophie (BEL)(1)
GREY, Sarah Beth (GBR)/
NICHOLLS, Olivia (GBR)
6-4 6-7(4) 6-10
Nana Trophy, Tunis, Tunisia, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) KUZNETSOVA, Arina (RUS) 6-3 6-2
2/3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) RAME, Alice (FRA, 8) 5-7 1-6
Soho Square Egypt F13 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) LE BIHAN, Kelia (FRA) 6-7(2) 1-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) VAIDYA, Kanika (IND) 7-5 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) SHYMANOVICH, Iryna (BLR, 8) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
AL NABHANI, Fatma (OMA)/
GABUEVA, Angelina (RUS)
2-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Kenana Cup, Haskovo, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) DIMITROV, Vasil (BUL) 6-3 6-3
JOVIĆ,  Viktor (SRB, 6) DAHLBERG, Mans (SWE) 6-3 6-4
2/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) KHAN, Zane (USA, 2) 6-7(4) 6-7(1)
JOVIĆ,  Viktor (SRB, 6) MIHAYLOV, Mihael (BUL, WC) 6-0 6-0
3/3. kolo JOVIĆ,  Viktor (SRB, 6) LANZ, Mischa (SUI, 4) 3-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) TRENCHEVA, Elena (BUL) 6-7(3) 6-3 6-0
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ROMERO GORMAZ, Leyre (ESP) 6-2 6-2
2/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) ZANTEDESCHI, Aurora (ITA) 4-6 6-4 6-4
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) BIAGIANTI, Martina (ITA, 4) 2-6 6-3 4-6
3/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) BOUZAS M., Jessica (ESP, 1) 3-6 0-6
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
MANU, Carmen R. (ROU)(A)
FALKOWSKA, Weronika (POL)/
TOPALOVA, Gergana (BUL)(2)
4-6 5-7
Circuit ITF Junior D’Abidjan (Week 2), Abidjan, Cote D’Ivoire, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) GURUSWAMY, Arun V. (AUS, LL) 6-7(4) 6-3 1-6
Dubl
1/4 finale DRAGOLJIĆ, Luka (SRB)/
CARVALHO, Carlos F. (ITA)
PASCAUD, Vincent (FRA)/
SERRAF, Reda (MAR)
7-6(3) 6-4
1/2 finale DRAGOLJIĆ, Luka (SRB)/
CARVALHO, Carlos F. (ITA)
BHAGTANI, Vansh (IND)/
SEWANOU, Arnaud (BEN)(2)
4-6 6-0 7-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Pančevo, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksa Savić (13), David Bjelivuk (12)
2/2. kolo: Nemanja Marjanović, Mihailo Lasica, Bojan Radoman (5), Leon Nikolić (11)
Glavni žreb
1. kolo: Branko Đurić (9), Vanja Vojinović (Q), Uroš Delić (WC), , Stefan Malbaša (Q),Vuk David Stramput (WC), Petar Belošević, Mihailo Savić (WC), Lazar Danić, Strahinja Mušicki (WC), Luka Kurtović, Nikola Zekić (16), Mateja Janićijević, Luka Kalenić, Petar Teodorović (6), Aleksa Marđonović, Marko Sudar, Lav Dašić, Bogdan Bukarica, Ognjen Pavlović
2. kolo: Budimir Tomanović, Đorđe Kurčubić (Q), Luka Jovanović, Marko Jovanović (WC), Dušan Trunić, Uroš Jović (11), Nikola Mitrović, Leon Nikolić (LL)
3. kolo: Marko Topo (13), Aleksandar Ljubojević (Q), Oliver Sabo Rac (14)
1/4 finale MACURA, Milan (SRB) KHOROZOV, Maxim (BUL, 7) 3-6 2-6
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 4) SUEVICH, Lovro (CRO) 6-4 6-2
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 4) KHOROZOV, Maxim (BUL, 7) 4-6 6-7(3)
Dubl
1/2 finale TOMANOVIĆ, Budimir (SRB)/
PORITZKY, Elijah (USA)
KHOROZOV, Maxim (BUL)/
NESTEROV, Petr (BUL)(2)
5-7 6-7(3)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Helena Mužinić (WC), Milica Radunović, Hristina Ljuba, Simona Deletić, Adrijana Mišić, Saška Savić
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Milošević (Q), Jelena Marjanović (Q), Nevena Kolarević (10), Nataša Savić, Jovana Nikolić (WC), Iva Divac, Anja Milošević, Teodora Stefanović (Q), Nađa Nonković, Simona Deletić (LL), Jovana Čavić, Milana Vulin, Anja Petković, Iva Poleksić, Natalija Nikolić, Teodora Vujičić (WC), Helena Mužinić (LL), Lola Radivojević,  Lena Karlovčan (WC), Kristina Stamenković, Anastasija Lukić (WC), Natalija Đukić
2. kolo: Tamara Eraković, Doroteja Petrović, Andrea Obradović, Anamarija Kovačević (Q)
3. kolo: Mia Marjanović, Nikol Paleček (4,WC), Natalija Senić (SE)
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 5) STOJANOVA, Jana (MKD, 14) 6-1 5-7 6-3
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 5) ALEXANDROVA, Ralitsa (BUL, 11) 2-6 6-3 1-6
Dubl
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)
ARTIGAS, Irene (ESP)/(6)
GAMRETKAIA, Arina (MDA)
3-6 6-1 3-10
Tirana Open U14, Tirana, Albanija, U14, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Vanja Petrov (Q)
1/4 finale JOVANOVIĆ, Nikola (SRB) ARUTIUNIAN, Erik (BLR, 3) 6-4 6-3
1/2 finale JOVANOVIĆ, Nikola (SRB) ARTNAK, Bor (SLO, 1) 3-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo:  Dejana Todorović (Q)
1/4 finale DUKIĆ, Laura (SRB, Q) CAMBRIA, Fabrizia (ITA, Q) 6-1 6-1
1/2 finale DUKIĆ, Laura (SRB, Q) RATKOVIĆ, Divna (MNE, 2) 3-6 2-6
ZABA CUP, Vinkovci, Hrvatska, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Marko Miletički, Veljko Radonjić, Nemanja Mandić, Stefan Durasinović
2/3. kolo:  Saša Marković; 3/3. kolo: Aleksa Mišić
Glavni žreb
1. kolo: Luka Rupnjak, Marko Nikolić (WC), Zoran Ludoški (4), Ognjen Gajić (WC), Mateja Gojković, Lav Visković (WC), Matija Tešić (Q)
2. kolo: Lazar Dimitrijević, Aleksa Marković (Q)
3. kolo: Vuk Rađenović (12), Aleksa Pisarić (6)
Dubl
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
ONRUL, Lun (SLO)
PALCO, Matej (SVK)/
PRIVARA, Peter B. (SVK)
2-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Jana Vranić
2/3. kolo: Elena Konjikušić, Jelena Gojković, Anđelija Nikolić, Danica Nedeljković
3/3. kolo: Mirjana Jovanović (6)
Glavni žreb
1. kolo: Mirjana Jovanović (LL), Elena Ivanović (Q), Lea Rupnjak (11)
2. kolo: Neda Milenković (WC), Iva Šepa (15)
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB) TUCAKOVIĆ, Suana (BIH, 3) 6-2 6-2
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB) KANTOR, Anna (HUN, Q) 2-6 6-1 3-6