Turniri od 09.03 – 15.03.

Ove nedelje nema naših tenisera na čelendžer turnirima

Istarska rivijera, Poreč, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ĆURČIN, Aleksandar (SRB) KOSSLER, Bernd (AUT) 2-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB) RAZBOŠEK, Nik (SLO) 1-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) CURCI, Matteo (ITA) 6-3 6-2
2/4. kolo ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) TATOMIR, Luca George (ROU, 7) 2-6 4-6 
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 6) KRALJ, Kevin (GER, WC) 6-1 6-1
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 6) ANTONESCU, Vasile (ROU) 4-6 6-4 7-6(9)
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 6) DE GREEF, Arthur (BEL, 2) 6-4 4-6 6-3
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 6) SUC, Dominik (CZE) 6-3 6-3
FINALE BJELICA, Ivan (SRB, 6) TREVISAN, Matteo (ITA, 7) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
6-4 6-4
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, WC)
7-6(5) 3-6 3-10
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) VOLJACQUES, Hugo (FRA) 6-7(1) 3-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MATVEYKO, Nikita (RUS) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) GHORBEL, Anis (TUN, WC) 6-3 7-6(2)
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) REUTER, Yannik (BEL, 3) 7-6(6) 3-6 1-6
Antalya, Manavgat, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) RUSSI, Eduardo (BRA) 4-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) GAKHOV,  Ivan (RUS) 1-6 3-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE) 6-1 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
ASSUNCAO GARLA, Felipe (BRA)/
SARAL, Safak (TUR) (WC)
W/O

Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) CUYPERS, Dorien (BEL) 6-3 6-1
2/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) WIKBERG, Hanna (SWE) 6-2 6-2
3/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ARCIDIACONO, Federica (ITA, 1) 0-6 5-7
INTERNATIONAUX D’AMIENS, Amiens, France, $10.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo ZORIĆ, Nataša (SRB)/
HONCOVA, Michaela (SVK)
LAMPLA, Louise (FRA)/
OTTOMANO, Sara (SUI)
6-4 2-6 11-9
1/4 finale ZORIĆ, Nataša (SRB)/
HONCOVA, Michaela (SVK)
NJIRIĆ, Silvia (CRO)/
TARASOVA, Alena (RUS, 4)
2-6 7-6(4) 5-10

Banana Bowl, SÃO JOSÉ DOS CAMPOS, Brazil, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) slobodan
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) MARCONDES, Igor (BRA) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA, 1)
Slobodni
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA, 1)
ETCHEVERRY, Tomas Martin (ARG)/
NETO, Evaldo (BRA)
6-2 7-6(4)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA, 1)
BLUMBERG, William (USA)/
HANNESTAD, Benjamin (DEN) (7)
6-7(3) 6-4 11-9 
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA, 1)
CUNHA SILVA, Felipe (POR)/
TABILO, Alejandro (CAN) (6)
6-4 3-6 10-6
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA, 1)
BARRIOS VERA, Marcelo Tomas (CHI)/ROSAS, Juan Jose (PER, 3) 6-7(5) 7-6(1) 7-10
ITF U18 Empire Cup 2015, Trnava, Slovakia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) HIBRMAN, Milan (SVK) 5-7 1-0, predaja
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) GOLUBEVA, Anastasia (RUS, 2) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 7) MESZAROS, Friderika Lotti (HUN) 6-3 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
MARCULESCU, M.Lorena (ROU, 4)
BABIĆ, Ena (CRO)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)
7-5 6-3 
1/4 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
MARCULESCU, M.Lorena (ROU, 4)
LYVEN, Maria Natalia (UKR)/
SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR)
3-6 2-6

AGROFERT OPEN U14 2015, Bratislava, Slovakia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo MALOBABIĆ, Luka (SRB, 4) PRAHOV, Nikola (BUL) 6-1 6-0
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 6) KRUSEMARK, Frederic (GER) 6-1 4-6 6-7(4)
KIJAC, Nikola (SRB) HARTENSTEIN, Jonas Pelle (GER, 7) 3-6 1-6
2/2. kolo MALOBABIĆ, Luka (SRB, 4) BIELIK, Lukas (SVK, WC) 6-0 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) LINKUNS-MOROZOVS, Daniel (LAT) 6-1 6-0
JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) MINARIK, Kristof (SVK) 6-3 6-3
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) MAKK, Peter (HUN) W/O
JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) OVCHARENKO, Oleksandr (UKR) 6-3 6-2
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) JIROUSEK, Lukas (CZE, 5) 6-1 6-2
JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) PAULSON, Andrew (CZE, 8) 3-6 6-3 0-6
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) PLANINŠEK,  Filip Jeff (SLO, Q) 3-6 6-2 3-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1)
slobodni
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1)
MISOLIC, Filip (AUT)/
PAWLAK, Piotr (POL)
5-7 6-7(4)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 9) KOZAKOVA, Kristina (SVK, WC) 6-4 6-1
2/2. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 9) SZOLLOS, Tekla (HUN, 2) 7-6(5) 2-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB) FLOCA OPREA, Raluca Maria (ROU, Q) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)
FLOCA OPREA, Raluca Maria (ROU)/
MANU, Carmen Roxana (ROU, 2)
3-6 5-7
Memorial Slavoj Greblo, Umag, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB) PASQUARIELLO, Flavio Mario (ITA) 5-7 6-3 7-6(4)
2/2. kolo JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB) FLANDER, Tristan (SLO, WC) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo SABO RAC, Oliver (SRB) LANZA CARICCIO, Enrico (ITA) 6-4 7-5
POPOVIĆ, Stefan (SRB) HILLHOUSE, Maxime (FRA, WC) 6-0 6-4
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, Q) FLANDER, Tristan (SLO, LL) 6-3 2-6 6-0
2. kolo SABO RAC, Oliver (SRB) OBRUL, Lun (SLO) 5-7 2-6
POPOVIĆ, Stefan (SRB) KALOCSAI, Peter (HUN) 6-4 2-6 6-2
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, Q) TRUFFELLI, Ludovico Edoardo (ITA) 6-3 6-2
3. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB) POLJIČAK, Mili (CRO) 6-2 6-1
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, Q) JOVANOVIĆ, Petar (MGO) 2-6 1-6
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB) ERCEG, Lovre (CRO) 6-4 7-5
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB) JOVANOVIĆ, Petar (MGO) 6-4 6-1
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB) RAQUIN, Leo (FRA) 0-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
NEDELCHEV, Nikolay (BUL)
MIKRUT, Luka (CRO)/
SODAN, Ivan (CRO)
3-6 6-0 10-2
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
LIPPOLIS, Tommaso (ITA)
FLANDER, Tristan (SLO)/
KLEP, Max (SLO)
6-2 6-3
2. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
NEDELCHEV, Nikolay (BUL)
HILLHOUSE, Maxime (FRA)/
SHORT, Ellis (USA)
6-4 7-6(3)
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
LIPPOLIS, Tommaso (ITA)
TRAMONTIN, Alessio (ITA)/
VERGINE, Manfredi (ITA)
W/O
1/4 finale  POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
NEDELCHEV, Nikolay (BUL)
TRAMONTIN, Alessio (ITA)/
VERGINE, Manfredi (ITA)
6-1 4-6 10-5
1/2 finale  POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
NEDELCHEV, Nikolay (BUL)
HARC, Lovro (CRO)/
MITROVIĆ, Fran (CRO)
6-0 6-4
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
NEDELCHEV, Nikolay (BUL)
BILL, Alen (CRO)/
ERCEG, Lovre (CRO)
6-1 7-5
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo ZIKIĆ, Manuela (SRB) HALPER, Johanna (AUT) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB) REPASI, Roxana (AUT) 6-4 6-3
MRVIĆ, Andrea (SRB, WC) RUŽIĆ, Antonia (CRO) 2-6 1-6
VILČEK, Ana (SRB) HALPER, Johanna (AUT, Q) 1-6 3-6
DELETIĆ, Senka (SRB) LOIOLI, Claudia (ITA) 6-0 6-2
2. kolo DELETIĆ, Senka (SRB) CONSTANTIN, Ana Carmen (ROU) 6-0 6-1
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) HUNCAK, Kornelia (CRO) 4-6 2-6
3. kolo DELETIĆ, Senka (SRB) DZEMESHKEVICH, Maria (RUS) 6-3 6-4
1/4 finale DELETIĆ, Senka (SRB) TOTH, Amarissa Kiara (HUN) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo DELETIĆ, Senka (SRB)/
MRVIĆ, Andrea (SRB)
KEKELIDZE, Anastasia (GEO)/
NATSVLISHVILI, Nino (GEO)
6-3 6-2
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
FACCINCANI, Claudia (ITA)/
ZANOLINI, Camila (ITA)
6-2 6-1
 2. kolo DELETIĆ, Senka (SRB)/
MRVIĆ, Andrea (SRB)
ELLEGAARD, Charlotte Mosbaek (DEN)/
HECTOR, Anna Richmann (DEN)
5-7 6-3 10-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
BARTHA, Panna (HUN)/
MATKO, Reka Kata (HUN)
6-2 6-2
1/4 finale  DELETIĆ, Senka (SRB)/
MRVIĆ, Andrea (SRB)
PARENTINI VALLEGA MONTEBRUNO, Ginevra (ITA)/
SEVERI, Micol (ITA)
4-6 7-5 5-10
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
KOS, Dora (CRO)/
PLANINŠEK, Annika (SLO)
6-0 6-1
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
KRZNARIĆ, Noa (CRO)/
TOTH, Amarissa Kiara (HUN)
0-6 3-6