Turniri od 09.02 – 15.02.

MEMPHIS OPEN, Memphis, TN, USA, ATP250, $585.870, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) TIAFOE, Francis (USA, WC) 2-6 6-1 6-4
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) GARANGANGA, Takanyi (ZIM) 6-2 6-4
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) HARRISON, Ryan (USA, 8) 6-4 3-6 3-6
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, LL) JOHNSON, Steve (USA, 6) 3-6 3-6
42. ABN AMRO WORLD TENNIS TOURNAMENT, Rotterdam, The Netherlands, ATP500, 1.600.855, tvrda podloga
Satnica
Dubl Finala/rekordi
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad  (SRB)/
QURESHI, Aisam Ul Haq (PAK)
HUTA GALUNG, Jesse (NED)/
SMITS, Gleen (NED, WC)
6-1 6-3
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad  (SRB)/
QURESHI, Aisam Ul Haq (PAK)
ROJER, Jean-Julien (NED)/
TECAU, Horia (ROU, 3)
6-7(3) 6-7(3)
BRASIL OPEN, Sao Paulo, Brazil, ATP250, $505.655, šljaka
Satnica
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ANDUJAR, Pablo (ESP) 3-6 6-3 6-2
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VERDASCO, Fernando (ESP, 7) 6-7(6) 6-3 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VANNI, Luca (ITA, Q) 6-7(5) 6-7(4)

BNP PARIBAS FORTIS DIAMOND GAMES, Antwerpen, Belgium, $731.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DOMINQUEZ LINO, Lourdes (ESP, 7) 6-1 3-6 6-4
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DE VROOME, Indy (NED) 5-7 3-6

Bergamo, Italy, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) COUCAUD, Enzo (FRA, WC) 6-4 6-4
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) PAIRE,  Benoit (FRA, 6, Alt) 7-6(5) 6-7(4) 3-6 

Soho Square Egypt F5 Men’s Future, Cairo, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) VAN DEN BRINK, Floris (NED) 3-6 2-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) MICK, Peter (SVK) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 5) MIEDLER, Lucas (AUT, Q) 6-4 6-1
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 5) KALOVELONIS, Markos (RUS, Q) 6-2 6-3
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 5) ERGUDEN, Baris (TUR) 6-1 6-3
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 5) POSPISIL, Jaroslav (CZE, 2) 2-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
CHAPLIN, Jarryd (AUS)/
EHRAT, Sandro (SUI)
6-3 5-7 11-9
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
MIEDLER, Lucas (AUT)/
PICHLER, David (AUT, WC)
6-2 6-7(9) 10-7
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
KELLOVSKY, Dominik (CZE)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE, 3)
6-7(4) 2-6
Sri Lanka Men’s Futures, Colombo, Sri Lanka, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 1) PATROMBON, Jeson (PHI) 0-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) KANG, Ku Keon (KOR, LL) 6-1 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3)  SCHONENBERG, Tom (GER) 6-1 3-1, predaja
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) GILLE, Sander (BEL) 6-2 6-4
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) JAYAPRAKASH, Mohit Mayur (IND)  6-3 6-3
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) MACHADO, Rui (POR, 1)  2-6 1-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)
ALTMAIER, Daniel (GER)/
SCHONENBERG, Tom (GER)
6-3 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)
BETTLES, Andrew (GBR)/
HOYT, Evan (GBR)
6-4 6-4
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)
GILLE, Sander (BEL)/
HUANG, Liang-Chi (TPE, 1)
4-6 4-6
TENNIS ORGANISTAION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) MARGAROLI, Luca (SUI, 12) 3-6 1-6

Jolie Ville Golf F5 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  LUKIĆ, Jelena (SRB, WC) KONOTOPTSEVA, Danielle (GBR) 5-0, predaja
2. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, WC) VAN DER SYPT, Elena (BEL, Q) 3-6 1-6
Empire Womens Indoor 2015 Trnava, Trnava, Slovakia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ,  Anamarija (SRB) STOLL,  Tatjana (GER) 1-6 0-6
MAŠIĆ, Mila (SRB) ORAVCOVA, Claudia (SVK) 5-7 6-2 4-6
GD TENNIS 10000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) Slobodna
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) YOSHITOMI, Aiko (JPN) 6-7(5) 3-6 

NZ ITF Summer Championships 2014, Auckland, New Zealand, G3, tvrda podloga
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo RANČIĆ, Iva (SRB) WHITEHOUSE, Tayla (AUS) 1-6 1-6
Queretaro Junior Cup, Queretaro, Mexico, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) LIVIANU, Jessica (USA, 2) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
DAS, Nandini (IND)
BARCENA DEL BOSQUE, Dyane Estefania (MEX)/
ZACARIAS, Maria Jose (MEX) (WC)
6-1 6-4
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
DAS, Nandini (IND)
COURTEAU, Anne-Sophie (CAN)/
TANASESCU, Maria (CAN)
 26 6-4 10-8
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
DAS, Nandini (IND)
LIVIANU, Jessica (USA)/
PIERRE-LOUIS, Kariann (USA)
6-7(2) 2-6
Mediterranee Avenir- Casablanca, Casablanca, Morocco, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) Slobodan
2/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) BERRETTINI, Jacopo (ITA) 7-5 6-4
3/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) DOMINGUEZ SOTO, Alex (ESP, 11) 6-3 4-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo  MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) CHUMAK, Vladyslav (UKR) 3-6 7-6(5) 6-3
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, Q) SRBLJAK, Goradz (MKD) 6-3 6-4
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) CUNHA SILVA, Felipe (POR, 7) 3-6 5-7
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, Q) BORZA, Bogdan (ROU, 9) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
JANKULOVSKI, Bojan (MKD)
BERJANE, Abdelmalek (MAR)/
MRICHCHA, Saad (MAR) (WC)
6-0 6-3
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SRBLJAK, Goradz (MKD)
BELCORA, Mohamed (MAR)/
LAHLOU, Youssef (MAR)
6-4 6-2
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
JANKULOVSKI, Bojan (MKD)
BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA)/
HUMBERT, Ugo (FRA, 6)
 1-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SRBLJAK, Goradz (MKD)
AHOUDA, Amine (MAR)/
DOUGAZ, Aziz (TUN, 4)
1-6 6-7(9)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 15) slobodna
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 15) BURILLO ESCORIHUELA, Irene (ESP) 4-6 6-2 7-5
3. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 15) TURATI, Bianca (ITA, 2) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
GRIB, Ulyana (BLR, 3)
slobodne
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
GRIB, Ulyana (BLR, 3)
HADAB, Lilya (MAR)/
STAROSTOYANTS, Stanislava (RUS)
6-1 6-1
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
GRIB, Ulyana (BLR, 3)
TURATI, Bianca (ITA)/
TURATI, Anna (ITA, 5)
6-1 6-0 
1/2 finale  JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
GRIB, Ulyana (BLR, 3)
KOLAROVA, Tereza (CZE)/
ZIDANSEK, Tamara (SLO, 1)
3-6 4-6 

Ove nedelje nema naših takmičara