Turniri od 09.01 – 15.01.

Apia INTERNATIONAL SYDNEY, SYDNEY, AUSTRALIA, ATP 250, $437.380, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) LORENZI, Paolo (ITA) 6-3 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 3) KOHLSCHREIBER, Philipp (GER, 5) W/O
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, 3) MULLER, Gilles (LUX, 6) 3-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)/
KLIZAN, Martin (SVK)
6-3 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL)
4-6 2-6

Hobart International,Hobart, Australia, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) NICULESCU, Monica (ROU, 3) 2-6 3-6

Wind Energy Holding Bangkok II Open, Bangkok, Thailand, $50,000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) GERASIMOV, Egor (BLR) 2-6 6-3 6-3
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) DOUMBIA, Sadio (FRA) 6-3 6-1
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) MICHON, Axel (FRA, 7) 6-2 6-2
1/2 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) ALTMAIER, Daniel (GER, Q) 6-3 6-3
FINALE TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) LI, Zhe (CHN) 6-2 6-3

GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB) KIRCI , Koray (TUR) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) BROADY, Liam (GBR, 3) 6-7(3) 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) GRIEKSPOOR, Tallon (NED, 4) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
CELIKBILEK, Altug (TUR)/
YUKSEL, Anil (TUR)(4)
6-7(6) 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
DURASOVIC, Viktor (NOR)/(3)
SERDARUSIC, Nino (CRO)
3-6 3-6
USTA MEN’S $15K PLANTATION COMMUNITY TENNIS OPEN, Plantation, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) SEMMLER, Miguel (ESP) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
RAJSKI, Maciej  (POL)
7-6(5) 6-4
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
CHAPPELL, Nick (USA)/
NAGY, Peter (HUN)(3)
7-6(7) 7-5
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN)/
PELIWO, Filip (CAN)
7-6(5) 7-5
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
PLA MALFEITO, Jaume (ESP)/
SEMMLER, Miguel (ESP)
4-6 6-1 10-3

GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo DŽUNOV, Nikolina (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) TOMA, Vivian Mayumi (BRA) 6-0 6-0
DŽUNOV, Nikolina (SRB, Q) MORDERGER, Tayisiya (GER, 7) 0-6 3-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) BURDINA, Evgeniya (RUS, Q) 6-3 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) MORDERGER, Tayisiya (GER, 7) 2-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
HERDZELAS, Dea (BIH) (3)
SHAKOVETS, Christina (GER)/
STOTYKA, Veronika (UKR)
6-1 6-4
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
HERDZELAS, Dea (BIH) (3)
YAHE, Berna (BUL)/
YAHE, Derya (BUL)
W/O

The 16th UAE Abu Dhabi ITF Junior Championships, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) DAVLIANIDZE, Nikoloz (GEO, 3) 6-3 0-6 0-6
The 24th Slovak Junior Indoor U18 2017, Senec, Slovakia, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) MELNIC, Vladislav  (ROU) 7-6(4) 6-7(10) 6-4
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) MICHALSKI, Daniel (POL, 8) 7-5 6-3
3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) SVRCINA, Dalibor (CZE) 6-2 5-7 7-5
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB) DUBRIVNYY, Artem (RUS, 1) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
LIAONENKA, Aliaksandr (BLR) (7)
slobodni
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
LIAONENKA, Aliaksandr (BLR) (7)
JERMAR, Jan (CZE)/
KUCBEL, Filip (SVK)
6-4 6-2
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
LIAONENKA, Aliaksandr (BLR) (7)
KLIMOV, Philipp (RUS)/
MININ, Matvey (RUS)(4)
6-7(3) 6-4 10-7
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
LIAONENKA, Aliaksandr (BLR) (7)
DUBRIVNYY , Artem (RUS)/
STYLER, Ondrej (CZE)(1)
3-6 4-6