Turniri od 08.12 – 14.12.

OPEN DE DAKAR , Dakar, Senegal, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH, 1) 1-6 1-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) MONTEBAN, Paul (NED, Q) 6-4 7-5
ĐERE, Laslo (SRB, 2) JOMBY, Tom (FRA) 3-6 7-6(2) 6-0
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) MARQUIS, Christopher (IND) 5-7 6-1 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, 2) CROWLEY, Keit-Patrick (RSA) 3-6 6-3 4-6
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) FOLIE, Alexandre (BEL, 7) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH, 1)
DUBECQ, Michael (FRA)/
JDI, Mehdi (MAR)
6-1 6-0
ĐERE, Laslo (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
COOPER, Joe (GBR)/
VAN WYK, Kris (RSA)
7-5 7-6(2)
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH, 1)
BELMATI , Nizar (MAR)/
RACHIDI, Younes (MAR)
6-2 6-4
ĐERE, Laslo (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
JOMBY, Tom (FRA)/
LESCURE, Mick (FRA, 3)
1-6 6-7(5)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH, 1)
JOMBY, Tom (FRA)/
LESCURE, Mick (FRA, 3)
W/O
Circuito Dixon Vinci, Merida, Mexico, 15.000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
GRASSI, Claudio (ITA, 2)
AREVALO, Isaac Arturo (MEX)/H.VELASCO, Jesus Alberto (MEX, WC) 6-2 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
GRASSI, Claudio (ITA, 2)
NOVIKOV, Dennis (USA)/
THOMPSON, Clay (USA)
7-6(4) 5-7 10-8
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
GRASSI, Claudio (ITA, 2)
BESTER, Philip (CAN)/
QUIGLEY, Eric (USA, 3)
4-6 2-6
Sierra Hotel Egypt F36 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko  (SRB, WC) SAFWAT, Mohamed (EGY, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko  (SRB)/
RUIZ-CADENAS, Hector (ESP)
KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO)/
SACHKO, Vitaliy (UKR)
6-3 6-4
1/4 finale MILOVIĆ, Željko  (SRB)/
RUIZ-CADENAS, Hector (ESP)
OSAMA, Mazen (EGY)/
VASILENKO, Alexander (RUS, 4)
4-6 2-6
ITF Sousse Men’s Tour F11, Sousse, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) DZHAVAKIAN, Yurii (UKR) 6-3 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) HOYT, Evan (GBR, Q) 6-4 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) EHARA, Hiroyasu (JPN, 5) 5-7 6-0 6-10
GD TENNIS MEN’S FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) DURALI, Pierre (FRA) 6-3 3-6 7-5
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 7) slobodan
JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) FATIĆ, Nerman (BIH, 1) 5-7 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 7) HABRMAN, Milan (SVK) 2-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) MASSE, Valentin (FRA) 3-6 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 5) BEJTULAHI, Denis (SRB) 5-7 6-1 3-6
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) HABRMAN, Milan (SVK, Q) 6-2 6-0 
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) PODZUS, Martins (LAT) 1-6 1-4, predao
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
DEVIATIAROV, Marat (UKR)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR, 1)
2-6 2-6

Jolie Ville Golf F48 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) MALMQVIST, Linnea (SWE) 6-2 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, LL) WACHACZYK, Julia (GER, Q) 4-6 2-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) DELL’EDERA, Francesca (ITA, Q) 6-1 6-3
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) KORZHOVA, Ekaterina (RUS, WC) 6-1 3-0, predaja
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) HEINOVA, Simona (CZE) 1-6 6-3 6-4
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) CAVADAY, Naomi (GBR, 3) 0-6 6-2 7-5
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) LIEBENS, Klaartje (BEL, 1) 7-6(3) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
MALIKOVA, Katya (UKR)
Slobodne
1/4 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
MALIKOVA, Katya (UKR)
GRINCHISHINA, Alexandra (KAZ)/
KLYUEVA, Ekaterina (KAZ, 2)
6-7(0) 5-7
ITF Women’s Sousse, Sousse, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) DE CESARE, Helen (THA, WC) 6-7(5) 6-3 6-3
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) SIMIĆ, Jelena (BIH) 5-7 7-6(6) 10-4
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) CAREGARO, Martina (ITA, 4) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
VERSTER, Nelise (RSA)
FEDOSENKOVA, Georgina (UKR)/
RASZKIEWICZ, Eva (USA)
GD TENNIS 10000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) slobodna
2/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) SRAMKOVA, Rebecca (SVK, 1) 0-6 0-6

Metropolia Orange Bowl International Championship, Plantation, USA, GA, šljaka
 Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) SHCHERBA, Vitalii (UKR) 6-4 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) RUBLEV, Andrey (RUS, 1) 6-7(2) 2-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 7)
LEBEDEV, Alexander (USA)/
SCOTT, Harrison (CAN)
6-2 6-0
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 7)
CARUANA, Liam (USA)/
KUMAR, Sameer (USA)
6-7(7) 6-3 13-11
1/4 finale  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 7)
KOZLOV, Stefan (USA)/
MMOH, Michael (USA, 1)
3-6 6-4 7-10 
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) KOLAROVA, Tereza (CZE) 6-2 6-0
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) SAMIR, Sandra (EGY, 8) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
LUMSDEN, Maia (GBR)
SAMIR, Sandra (EGY)/
XU, Shilin (CHN, 2)
6-1 6-0
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
LUMSDEN, Maia (GBR)
DAY, Kayla (USA)/
NELSON, Alexis (USA, WC)
6-4 6-4
1/4 finale JOKIĆ, Katarina (SRB)/
LUMSDEN, Maia (GBR)
KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE)/
MIHALIKOVA, Tereza (SCK, 7)
1-6 4-6

Metropolia Orange Bowl International Championship, Plantation, USA, GA, U16, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/4. kolo JOKIĆ, Andrej (SRB) DIAS, Felipe (BRA) 6-0 6-0
2/4. kolo JOKIĆ, Andrej (SRB) LONCAR, Nicolas (CAN) 6-1 6-4
3/4. kolo JOKIĆ, Andrej (SRB) BARRETTO, Paul (USA) 1-6 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, SE) LOMMER, Chiara (USA, 16) 0-6 1-6
American Cup 2014, Miami, Florida, USA, U12/U14, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MACURA, Milan (SRB) BOSCARDIN, Pedro (RUS) 0-6 0-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Nada (SRB) MALYKH, Elena (RUS) 0-6 0-6
CURMI, Frančeska (SRB) CARDENAS, Romany (MEX) 6-3 1-6 10-6
VUKANIĆ, Ana (SRB) IVANOVA, Maria (RUS) 2-6 0-6
KARLOVČAN, Lena (SRB) CARDENAS, Daria (MEX) 0-6 1-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB) LERBY, Clarine (NED) 1-6 0-6 
PETROVICA, Anja (SRB) PETROVSKAIA, Vladislava (RUS, 7) W/O
2. kolo CURMI, Frančeska (SRB) SAMURGASHEVA, Anna (ARM, 8) 6-1 6-1
3. kolo CURMI, Frančeska (SRB) CARDENAS, Daria (MEX) 6-1 6-0
1/4 finale  CURMI, Frančeska (SRB) CHARAEVA, Alina (RUS, 1) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo KARLOVČAN, Lena (SRB)/
PETKOVIĆ, Anja (SRB)
BANKS, Amami (GBA)/
STAFF, Holly (GBR)
4-8
CURMI, Frančeska (SRB)/
BELGRAVER, Julie (NED)
ISAEV, Liel (ISR)/
PORGES, Daniela (USA)
W/O
VUKANIĆ, Ana (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Nada (SRB)
Slobodne
2. kolo CURMI, Frančeska (SRB)/
BELGRAVER, Julie (NED)
CARDENAS, Daria (MEX)/
GELLER, Ana (ARG)
8-5
VUKANIĆ, Ana (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Nada (SRB)
BABYCH, Sofya (CAN)/
SENGTHRACHANH, Natasha (CAN)
0-8
1/4 finale CURMI, Frančeska (SRB)/
BELGRAVER, Julie (NED)
ARUJ, Natalia (ARG)/
SACTINI, Olivia (ARG, 3)
W/O
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo PANTOVIĆ, Lazar (SRB) Slobodan
ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) Slobodan
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) Slobodan
2. kolo PANTOVIĆ, Lazar (SRB) CAROLL, Matthew (GBR) 0-6 0-6
ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) LEBYAK, Markiyan (UKR) 6-1 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) RICKLI DE MATTA, Felipe (BRA) 6-0 6-0
3. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) BAEZ, Sebastian (ARG) 0-6 0-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) GIMENEZ, Igor (BRA) 6-3 6-2
4. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) STOKMAN, Guy (NED) 6-1 6-4 
1/4 finale  MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) BAEZ, Sebastian (ARG) 4-6 7-5 10-8
1/2 finale  MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) NAOKI, Tajima (JPN, 12) 7-5 6-3
  FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) NOSKIN, Egor (RUS, 1) 6-2 5-7 10-6
Dubl
1. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB)/
PANTOVIĆ, Lazar (SRB)
Slobodni
2. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB)/
PANTOVIĆ, Lazar (SRB)
DVORJANINOV, Daniel (EST)/
IRDOJA, Oskar (EST)
1-8
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) BARCENA, Dyane (MEX) 6-3 6-3
BRKIĆ Adriana (SRB) LeBLANC, Raphaelle (CAN) 6-2 1-6 10-1
DUKIĆ, Katarina (SRB) VOLKOVA, Elizaveta (RUS) 2-6 1-6
OSTOJIĆ, Nada (SRB) RAKITSKAYA, Daria (RUS) 1-6 1-6
2. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) GORCHANYUK, Oleksandra (CAN, 1) 6-2 7-6(4)
BRKIĆ Adriana (SRB) NIKOCEVIC, Sarah (GER, 13) 1-6 0-6
3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) NIKOCEVIC, Sarah (GER, 13) 6-3 6-2
1/4 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) SOLNYSHKINA, Maria (RUS, 11) 4-6 7-5 7-10
Dubl
1. kolo BRKIĆ Adriana (SRB)/
DUKIĆ, Katarina (SRB)
Slobodne
OSTOJIĆ, Nada (SRB)/
CHAVEZ, Andrea (MEX)
Slobodne
2. kolo BRKIĆ Adriana (SRB)/
DUKIĆ, Katarina (SRB)
GORCHANYUK, Oleksandra (CAN)/
TABUNSHCAYK, Victoriya (CAN, 1)
8-9
OSTOJIĆ, Nada (SRB)/
CHAVEZ, Andrea (MEX)
MUULI, Ana Marai (EST)/
SAID, Dalila (EGY)
4-8