Turniri od 08.10 – 14.10.

                                       Shanghai, China, $ 3,531,600, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak  (SRB, 2) slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 6) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) YOUZHNY, Mikhail (RUS) 6-3 2-6 6-4 
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak  (SRB, 2) DIMITROV, Grigor  (BUL) 6-3 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 6) TROICKI, Viktor (SRB) 6-2 7-6(3)
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak  (SRB, 2) LOPEZ, Feliciano (ESP) 6-3 6-3
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 6) HAAS, Tommy  (GER) 2-6 1-6 
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak  (SRB, 2) HAAS, Tommy  (GER) 6-3 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak  (SRB, 2) BERDYCH, Tomas (CZE, 4) 6-3 6-4
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak  (SRB, 2) MURRAY, Andy (GBR, 3) 5-7 7-6(11) 6-3!!!!! 
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BERDYCH, Tomas (CZE)
GONZALEZ, Santiago (MEX)/
LIPSKY, Scott (USA)
6-4 3-6 10-6
2. kolo  ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BERDYCH, Tomas (CZE)
MIRNYI, Max (BLR)/
NESTOR, Daniel (CAN) 2
2-6 6-7(5)

Linz, Austria, International, $220,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, WC, 2) NICULESCU, Monica (ROU) 7-5 6-3
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, WC, 2) PETKOVIĆ, Andrea (GER, WC) 6-4 6-3
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, WC, 2) FLIPKENS, Kirsten (BEL, Q) 4-6 0-6

Tashkent, Uzbekistan, $ 125,000+H, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SHOFAYZIEV, Nigmat (UZB, WC) 7-6(2) 6-4 
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) TURSUNOV, Dmitry (RUS, 7) 6-4 5-7(5) 6-1
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MERTL, Jan (CZE) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
KRAVCHUK, Konstantin (RUS)
SHOFAYZIEV, Nigmat (UZB)/
FAYZIEV, Sanjar (UZB)  (WC)
6-7(8) 6-3 10-5
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
KRAVCHUK, Konstantin (RUS)
BEGEMANN, Andre (GER)/
EMMRICH, Martin (GER) (3)
2-6 2-6
Rennes, France, $ 42,500+H, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, PR) BREZAC, Charles-Antoine (FRA) 7-6(5) 4-6 3-6 
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
REINWEIN, Sami (GER)   (WC)
DELBONIS, Federico (ARG)/
POCH-GRADIN, Carlos (ESP)
6-7(5) 5-7 
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
PRZYSIEZNY, Michal (POL)
BEDENE, Aljaz (SLO)/
EBELTHITE, Colin (AUS)
4-6 3-6

     Sant Cugat, Espana, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) DE LA TORRE-SANCHEZ, Rocio (ESP, WC) 7-6(3) 6-1
2. kolo
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) GRYMALSKA, Anastasia (ITA, Q) 6-1 6-7(6) 6-4 
1/4 finale  KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) FERNANDEZ BRUGUES, Eva ESP, WC 4-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KANIA, Paula (POL)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA)
7-5 6-2 
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KANIA, Paula (POL)
FERRER SUAREZ, Ines (ESP)/
HOGENKAMP, Richel NED)  (2)
2-6 2-6
Troy, AL, USA, $25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2)  slobodna
2/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) EKERT, Magdalena (POL) 6-4 6-1 
3/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) SLATER, Nicola (GBR, 9) 6-3 7-5 
Glavni žreb 
1. kolo  LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) EIKERI, Ulrikke (NOR) 6-7(7) 2-6 
Sarajevo, Bosnia/Herzegovina, $ 15,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) JOVANOVIĆ, Cvijeta (BIH) 6-2 4-6 6-2 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BEKAVAC, Kristina (CRO) 6-0 6-3
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) LACKOVA, Dominika (SVK) 6-3 6-3 
LAZIĆ, Marina (SRB) SAKIĆ, Antonia (CRO) 6-1 6-1
GLUMAC, Ana (SRB) KAJEVIĆ, Ena (CRO) 2-6 2-6
2/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) SRIMPF, Tjasa (SLO, 1) 1-6 1-6
OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) ŠARAN, Selma (BIH) 3-6 6-1 6-2 
JANKOVIĆ, Violeta (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 6-2 6-7(7) 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KREJCIKOVA, Barbora (CZE, 4) 2-6 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) BUKTA, Agnes (HUN, 5) 3-6 3-6
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB, 6) LAZIĆ, Marina (SRB) predala DŠ
BAUER, Elizabeta (SRB, 10) TOTO, Ana-Lena (GER) 6-1 6-0 
TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 6-4 6-7(5) 6-3 
3/3. kolo OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) SRIMPF, Tjasa (SLO, 1) 0-6 0-6 
JANKOVIĆ, Violeta (SRB) KASUM, Elba (AUT) 4-6 2-6 
LAZIĆ, Marina (SRB) BAUER, Elizabeta (SRB, 10) 6-0 3-6 6-3 
TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) ANDREJSZKI, Dora (HUN) 5-7 4-6 
Glavni žreb
1. kolo LAZIĆ, Marina (SRB, Q) ALLERTOVA, Denisa (CZE) 3-6 4-6 
SPREMO, Milana (SRB) NOVAKOVIĆ, Marijana (BIH, WC) 6-2 6-0 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, WC) KUBICIKOVA, Martina (CZE) 2-6 2-6 
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) KOPRČINA, Neda (CRO, Q) 6-7(4) 7-6(3) 5-7 
2. kolo  SPREMO, Milana (SRB) BONA, Annalisa (ITA, 4) 7-5 7-5 
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) KUBICIKOVA, Martina (CZE) 3-6 1-6 
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ČALUK, Nerma (BIH)
7-5 6-1 
SPREMO, Milana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
NJIRIĆ, Silvia (CRO)/
POPOVIĆ, Karla (CRO)
6-3 3-6 10-2 
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)
KUBICIKOVA, Martina (CZE) 1 ZAFIROVA, Dalia (BUL) 6-4 6-4 
SPREMO, Milana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
MARTINOVIĆ, Sandra (BIH) 4 SCHAEFER Anne  (GER) 7-6(3) 6-4 
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
MALIKOVA, Tereza (CZE)
2-6 2-6 
SPREMO, Milana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
ALLERTOVA, Denisa (CZE)
SKAMLOVA, Chantal (SVK)
2-6 6-3 10-5 
  FINALE SPREMO, Milana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
MALIKOVA, Tereza (CZE)
3-6 2-6 
     Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) SAVORETTI, Alice (ITA) 5-7 7-5 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) KAYSER, Syna (GER) 6-2 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) VINOGRADOVA, Polina (RUS) 6-2 6-0
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) VANKOVA, Katerina (CZE, 7) 6-2 6-2
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) HOFMANN, Lena-Marie (GER) 6-2 6-3 !!!

Annaba, Algeria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) YASRI, Hichem (ALG, WC) 6-0 6-1 
2. kolo  ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) SIRINGO, Eros (ITA) 6-4 6-0
1/4 finale ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) SLABINSKY, Alexander (GBR, 4) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo  ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)/
PLATTES, Chritian (GER)
RACHIDI, Younes (MAR)/
SLABINSKY, Alexander (GBR) (4)
6-7(4) 6-4 10-6 
1/4 finale ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)/
PLATTES, Chritian (GER)
SIRINGO, Eros (ITA)/
VIERIN, Matthieu (ITA)
0-6 0-6
Solin, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) GORČIĆ, Ismar (BIH) 7-5 6-2
ĆAĆIĆ,Nikola (SRB, 8) PROPST, Bjorn (AUT) 6-2 6-2 
2. kolo  ĆAĆIĆ,Nikola (SRB, 8) MIJIĆ, Ivo (GER) 6-1 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) FAGO, Matteo (ITA) 4-6 2-6 
1/4 finale ĆAĆIĆ,Nikola (SRB, 8) MICHALICKA, Marek (CZE, 3) 6-4 3-6 6-7(5) 
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ĆAĆIĆ,Nikola (SRB)  (2)
RASPUDIĆ, Franjo (BIH)/
PEHAR, Antun (CRO)
3-6 4-6

Sanchez-Casal Junior Cup, Barcelona, Spain, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) 6 LOEBEL, DANIEL (GER) 2-6 6-4 6-1   
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) 6 MARTINE PORTERO, Pedro (ESP) 0-6 5-7
New South Wales Junior International, Sydney, Australia, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.kolo DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) DOBELL, Georgia (AUS) 6-1 7-5 
2. kolo  DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) WAGLAND, Danielle (AUS, 1) 4-6 3-6 
Dubl
1. kolo DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB)/
BOLJEVIĆ, Sandra (AUS)
FURDI, Claudia (AUS)/
HO, Alexandra (AUS)
7-6(5) 4-6 10-8
2. kolo  DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB)/
BOLJEVIĆ, Sandra (AUS)
BIRRELL, Kimberly (AUS)/
INGLIS, Maddison (AUS)    (6)
2-6 1-6 
International Junior Championship, Cairo, Egypt, G5, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 8) SHAWKY, Nermeen (EGY, WC) 3-6 6-3 6-3    
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ALHUSSEIN ABDEL AZIZ, Lamis (EGY) 6-0 6-3
2.kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 8) BADAWI, Habiba (EGY, Q) 6-3 6-2
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SIOPACHA, Maria (CYP) 6-2 6-1 
1/4 finale  IVKOVIĆ, Iva (SRB, 8) SAMIR, Sandra (EGY, 1) 0-6 0-6 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) RYABOKON, Aleksandra (UKR, Q) 0-6 6-4 6-4 
1/2 finale  NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) LASHEEN, Habiba (EGY) 6-3 1-6 2-6
Dubl
1.kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB)      NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) CASTELLI, Cecilia (ITA) SAMSONOVA, Ludmilla (RUS) 1-6 1-6 

Ove nedelje se ne igraju Tennis Europe turniri