Turniri od 08.10 – 14.10.

ROLEX SHANGHAI MASTERS, Shanghai, China, Masters, ATP 1000, $9.219.970, tvrda podloga
ATP 7-14.10. Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) HURKACZ, Hubert (POL) 6-4 0-6 0-3, ret.
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) EDMUND, Kyle (GBR, 11) 5-7 3-6
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) CHARDY, Jeremy (FRA) 6-3 7-5
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) CECCHINATO, Marco (ITA, 16) 6-4 6-0
1/4 finale
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ANDERSON, Kevin (RSA, 7) 7-6(1) 6-3
1/2 finale
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ZVEREV, Alexander (GER, 4) 6-2 6-1
FINALE
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ČORIĆ, Borna (CRO, 13) 6-3 6-4

PRUDENTIAL HONG KONG TENNIS OPEN, Hong Kong, China, WTA International, $500.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ZHENG, Saisai (CHN) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
RODIONOVA, Arina (AUS)
AOYAMA, Shuko (JPN)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR)
6-4 2-6 8-10
TIANJIN OPEN, Tianjin, China, WTA International, $750.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB, SR) LISICKI, Sabine (GER) 2-6 1-6
UPPER AUSTRIA Ladies LINZ, Linz, Austria, WTA International, $250.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) SMITKOVA, Tereza (CZE) 3-6 6-1 1-6

SANTO DOMINGO OPEN 2018, Santo Domingo, Dominican Republic, $125.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) CID SUBERVI, Roberto (DOM) 6-0 6-1
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GOMEZ, Emilio (ECU, WC) 6-3 6-1
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) MELZER, Jurgen (AUT, PR) 6-1 3-2, ret.
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) DELBONIS, Federico (ARG, 2) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ELIAS, Gastao (POR)
PAES, Leander (IND)/
REYES-VARELA, Miguel A. (MEX)(2)
3-6 0-6
SANCHEZ-CASAL MAPFRE CUP, Barcelona CH, Spain, 43.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA) 6-4 6-4
ČAČIĆ, Nikola (SRB) SAMPER MONTANA, Jordi (ESP, 5) 1-6 1-6
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) BENSOUSSAN, Samuel (FRA) 6-1 6-1
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) PELLEGRINO, Andrea (ITA, 7) 6-2 6-7(7) 7-5
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 4) 6-3 6-2
2. kolo
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) VIOLA, Matteo (ITA) 6-4 7-5
1/4 finale
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) BALDI, Filippo (ITA) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
GIANNESSI, Alessandro (ITA)/
PELLEGRINO, Andrea (ITA)
3-6 6-1 4-10
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
GUTIERREZ-F., Sergio (ESP)/
PLA MALFEITO, Jaume (ESP)
4-6 7-6(4) 13-11
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
DANIELL, Marcus (NZL)/
VERVOORT, Mark (NED)(2)
6-3 6-3
1/2 finale
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
JUNAID, Rameez (AUS)/
PEL, David (NED)(3)
6-4 3-6 6-10
TASHKENT CHALLENGER, Tashkent, Uzbekistan, $75.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) ROSOL, Lukaws (CZE, 4) W/O
PETROVIĆ, Danilo (SRB) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN, Q) 4-6 5-7
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS) 2-6 7-5 1-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
7-5 7-5
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)/
YANG, Thung Hua (TPE)
6-4 4-6 7-10

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 6) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(3)
DRAGOMIROV, Dennis (GER)/
JEROLIMOV, Josip (CRO)(WC)
6-1 6-1
1/4 finale
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(3)
HAIM, Matthias (AUT)/
SUDE, Jakob (GER)
3-6 4-6
12. TNB-ITF-Future 2018, Bad Salzdetfurth, Germany, $15.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) PRESUHN, Bastien (GER, WC) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
STANEK, Robin (CZE)(3)
PRESUHN, Bastien (GER)/
ZEUCH, Tom (GER)(WC)
2-6 7-6(5) 10-1
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
STANEK, Robin (CZE)(3)
BINDING, Jonathan (GBR)/
HINGLEY, Matthew (GBR)
3-6 7-6(2) 5-10
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) SCHUETZE, Caspar (GER) 2-6 1-3, ret.
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) AKBAR, Mohammad A.A.K. (PAK, 14) 4-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 6) RATNIUK, Maxim (RUS) 6-4 6-3
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 6) POSPISIL, Jaroslav (CZE) 7-6(6) 1-2, ret.
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
GHILEA, Va.-Alexandru (ROU)/
MELNIC, Vladislav (ROU)
1-6 4-6

OPEN FEMININ 50, Cherboug-en-Cotentin, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) ALBIE, Audrey (FRA) 6-2 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) LUMSDEN, Maia (GBR) 6-7(3) 6-3 2-6
GOVERNOR’S CUP, Lagos, Nigeria, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) slobodna
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) ONEBAMHOIN, Patience (NGR) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) HOEDT, Merel (NED) 4-6 6-2 6-4
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) KHAZANIUK, Deniz (ISR, 2) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)
DE BERNARDI, Lothilde (FRA)/
MIHAIL, Diana Maria (ROU)
6-2 6-3
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)
TERZIYSKA, Julia (BUL)/
VAN D. H., Rosalie (NED)(2)
4-6 2-6
Óbidos Ladies Open – Championship, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) GIOVINE, Claudia (ITA, Q) 6-2 4-6 7-5
2. kolo
KOSTIĆ, Natalija (SRB) URZHUMOVA, Valeriya (RUS, LL) 6-1 6-1
1/4 finale
KOSTIĆ, Natalija (SRB) KAWA, Katarzyna (POL. 6) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OMAE, Akiko (JPN)(3)
GARCIA, Camila (POR)/
HAMALIY, Elizabet (UKR)
6-0 6-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OMAE, Akiko (JPN)(3)
BOLKVADZE, Mariam (GEO)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)
W/O
Soho Square Egypt F21 Women’s Future, Sharm El Shekh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) PITAK, Aleksandra (GBR, Q) 6-4 7-6(8)
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) PRADOVA, Martina (CZE, WC) 6-4 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 3) ALHUSSEIN A.A., Lamis (EGY, 5, WC) 6-2 2-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIC, Jelena (AUS)
RUMI, Francesca (ITA)/
SQUARCIALUPI, Gaia (ITA)
7-5 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIC, Jelena (AUS)
VELCEA, Andreea (ROU)/
WASHINGTON, Amber (USA)(WC)
6-2 6-0
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIC, Jelena (AUS)
HILL, Sasha (GBR)/
MUNTEAN, Sophie (FRA)
6-4 6-3
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIC, Jelena (AUS)
ABOU ZEKRY, Dia (EGY)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)(2)
6-4 6-1
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) slobodna
2/2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) RUDIUKOVA, Nina (RUS) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) NEGOITESCU, Ioana A. (ROU, Q) 6-0 6-2
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) SENKAROVA, Adriana (SVK, Q) 6-4 2-2, ret
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) APONASENKO, Vasilisa (RUS) 6-4 6-1
1/4 finale
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) SEZER, Melis (TUR, 5) 6-2 6-3
1/2 finale
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE, 1) 6-4 2-6 6-7(4)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

YOUTH OLYMPIC GAMES, Buenos Aires, Argentina, GA, šljaka
7-14.10. Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) SOARES K.J., Gilbert (BRA, 7) 4-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
BOVY, Arnaud (BEL)
GASTON, Hugo (FRA)/
TABUR, Clement (FRA)(3)
0-6 4-6
Mix dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)(5)
KANAPATSKAYA, Viktoryia (BLR)/
BOVY, Arnaud (BEL)
6-4 6-4
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)(5)
NAHIMANA, Sada (BDI)/
HENNING, Philip (RSA)
6-2 4-6 10-8
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)(5)
BUREL, Clara (FRA)/
GASTON, Hugo (FRA)(1)
2-6 7-5 9-11
Koza Wos Cup, Istanbul, Turkey, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo: Lazar RADENKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo TRUNIĆ, Dušan (SRB) GULBEZER, Baris (TUR, WC) 4-6 6-2 6-1
2. kolo TRUNIĆ, Dušan (SRB) DELLOYE, Melchior (FRA, 8) 2-6 0-6
Avenue Cup, Burgas, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/2. kolo: Veljko PEJČIĆ
Glavni žreb
1. kolo DANIĆ, Lazar (SRB, Q) DECHEV, Ivailo (BUL, WC) 6-1 6-3
STEFANOVIĆ, Luka (Q) IVANCHEV, Luboslav (BUL, WC) 6-1 6-4
2. kolo DANIĆ, Lazar (SRB, Q) NESTEROV, Petr (BUL, 9) 4-6 4-6
STEFANOVIĆ, Luka (Q) TERZIEV, Simeon (BUL, 4) 3-6 2-6

Ove nedelje nema juniorskih TE turnira