Turniri od 08.09 – 14.09.

 

DAVIS CUP, WORLD GROUP PLAY-OFF, Bangalore, India, tvrda podloga
 12-14.09. Satnica
 SRBIJA 3-2  INDIJA
Petak, 11:30 Dušan LAJOVIĆ Yuki BHAMBRI 6-3 6-2 7-5
Petak, 13:30 Filip KRAJINOVIĆ Somdev DEVVARMAN 6-1 4-6 6-3 6-2
Subota, 15:00 Nenad ZIMONJIĆ/
Ilija BOZOLJAC
Rohan BOPANNA/
Leander PAES
6-1 7-6(4) 3-6 3-6 6-8
Nedelja, 12:30 Dušan LAJOVIĆ Somdev DEVVARMAN 6-1 4-6 6-4 3-6 2-6
Nedelja, 16:30 Filip KRAJINOVIĆ Yuki BHAMBRI 6-3 6-4 6-4

Tashkent Open, Tashkent, Uzbekistan, International, $235.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) BONDARENKO, Kateryna (UKR) 1-6 6-4 6-1
DOLONC, Vesna (SRB) RADWANSKA, Urszula (POL) 2-6 2-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) AMANMURADOVA, Akqul (UZB, WC) 4-6 6-2 2-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) TSURENKO, Lesia (UKR, Q) 2-6 6-3 2-6
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS) 7-6(6) 3-6 6-3
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) RADWANSKA, Urszula (POL) 4-6 6-4 6-3
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) ABDURAIMOVA, Nigina (UZB, WC) 6-4 7-5
FINALE JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) KNAPP, Karin (ITA, 3) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)
BOGDAN, Elena (ROU)/
ROGOWSKA, Olivia (AUS)
6-4 6-2
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB, WC)
ARRUABARRENA, Lara (ESP)/
MINELLA, Mandy (LUX)
2-6 6-4 4-10
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
DOI, Misaki (JPN)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO, 2)
6-2 3-6 13-11
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
ARRUABARRENA, Lara (ESP)/
MINELLA, Mandy (LUX)
7-6(5) 3-6 10-2 
JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)
BEGU, Irina-Camelia (ROU)/
KNAPP, Karin (ITA)
5-7 6-4 7-10
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
AMANMURADOVA, Akqul (UZB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
4-6 6-4 10-8
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
GASPARYAN, Margarita (RUS)/
PANOVA, Alexandra (RUS)
6-2 6-1 !!!!

Banja Luka, Bosna i Hercegovina, 64K+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH, WC) 6-0 6-1
2/2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) HORANSKY, Filip (SVK, 1) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, WC) PAVIĆ, Ante (CRO, 5) 2-6 6-2 7-6(4)
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) DE GREEF, Arthur (BEL) 6-7(5) 1-6
TROICKI, Viktor (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO, 8) 6-4 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) POSPIŠIL, Jaroslav (CZE, 7) 2-6 6-7(5)
PAŠANSKI, Boris (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 6-2 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB) ŠANČIĆ, Antonio (CRO, Q) 6-3 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) RAMOS VINOLAS, Albert (ESP, 2) 2-6 4-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, WC) COPPEJANS, Kimmer (BEL) 2-6 4-6
PAŠANSKI, Boris (SRB) HAIDER-MAURER, Andreas (AUT, 3) 5-7 3-6
TROICKI, Viktor (SRB) DE GREEF, Arthur (BEL) 6-2 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB) SAKHAROV, Gleb (FRA, Q) 6-7(3) 2-6
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB) BEDENE, Aljaž (SLO, 4) 6-4 7-6(5)
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB) ROLA, Blaž (SLO, 1) 6-2 6-4
FINALE TROICKI, Viktor (SRB) RAMOS VINOLAS, Albert (ESP, 2) 7-5 4-6 7-5
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO, 1)
MARCAN, Dino (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)
6-7(5) 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
FRANSEN, Stephan (NED)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED, 3)
2-6 7-6 10-4
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
BECKER, Richard (GER)/
LANGER, Nils (GER)
6-1 6-1
BJELICA, Ivan (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
MADEN, Yannick (GER)/
MONTEIRO, Thiago (BRA)
1-2, predaja
PAŠANSKI, Boris (SRB)/
TRINKER, Bastian (AUT)
POSPIŠIL, Jaroslav (CZE)/
SIKORA, Adrian (SVK)
3-6 1-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
FRANTZEN, Romano (NED)/
WALSH, Darren (GBR, 4)
3-6 6-7(4)
KRSTIN, Peđa (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
6-7(4) 5-7
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
MARCAN, Dino (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)
2-6 2-6
Istanbul, Turkey, $75K, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) MORIYA, Hiroki (JPN) 2-6 4-6
Biella, Italy, 42,5K, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 7) Slobodan
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 7) BECUZZI, Enrico (ITA) 6-3 6-1
3/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 7) RONDONI, Pietro (ITA, 4) 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) OBRY, Julien (FRA) 4-6 6-3 2-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB, Q) CECCHINATO, Marco (ITA, 3) 6-7(1) 0-2, predaja
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
DONATI, Matteo (ITA)/
NAPOLITANO, Stefano (ITA)
5-7 4-6

GRAND PRIX BARRISOL, Mulhouse, France, $15000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJADINOVIĆ, Nikola (SRB) POBORIL, Martin (CZE) 2-6 0-6
GROTE PRIJS JEAN CLAEYS, BELGIUM F15, Westende Middelkerke, Belgium, $15000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) NOWICKI, Mischa (GER) 4-6 3-6
SERBIA F12 , Subotica, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-3 6-2
BENDŽAMA, Karim (SRB) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 2-0, predaja
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB, WC) DAIFALLAH, Taher (AUT) 6-1 6-3
JOKIĆ, Lazar (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 3-6 6-1 6-2
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO) 2-6 0-6
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 2-6 5-7
STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) TURCU, Mihnea Lorin Stefan (ROU) 2-6 0-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) MARKO, Michal (SVK) 3-6 1-6
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) SEKULJICA, Aleksandar (AUS) 6-0 6-0
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SVJETLIČIĆ, Matej (CRO) 6-7(2) 3-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB) POP, Vlad Corneliu (ROU) 6-7(2) 3-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-3 6-1
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) BAZULA, Geza (HUN, WC) 2-6 1-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN) 6-7(3) 4-6
MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) SKADARKA, Vuk (AUS) 5-7 1-6
2/3. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) GODRY, Levente (HUN, 1) 3-6 6-4 2-6
BENDŽAMA, Karim (SRB) TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB, WC) 6-1 6-1
JOKIĆ, Lazar (SRB) KALENICHENKO, Danylo (UKR, 2) 0-6 0-6
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) PETRENKO, Anatolly (UKR, 12) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) MATHE, Gabor (HUN) 1-6 6-3 3-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ORAVEC, Jakub (SVK, 7) 5-7 4-6
3/3. kolo BENDŽAMA, Karim (SRB) GODRY, Levente (HUN, 1) 2-6 0-6 
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) MARKO, Michal (SVK) 6-2 4-6 0-5, predaja
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) JEBAVY, Roman (CZE, 1) 1-6 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 6-0 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) HEANLE, Pirmin (GER) 4-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3, WC) MARKO, Michal (SVK, Q) 6-3 7-6(3)
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) SAVELJIĆ, Igor (MNE, WC) 6-3 6-2
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) ANTONESCU, Vasile (ROU, 4) 4-6 6-4 6-0
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3, WC) LUSTYK, Jakub (CZE) 6-3 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) MADARASZ, Gergely (HUN) 4-6 6-3 2-0, predaja
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) HEANLE, Pirmin (GER) 7-6(4) 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3, WC) MASAR, Juraj (SVK) 7-5 3-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) LOJDA, Dušan (CZE, 2) 7-5 6-3
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 5) 5-7 4-6 
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) MASAR, Juraj (SVK) 6-0 6-4 
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB, 6) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 5) 6-4 6-2
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1)
ČONKIĆ, Boris (SRB)/
ČONKIĆ, Petar (SRB)
6-7(15) 6-7(4)
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
CHETTAR, Medy (FRA)/
DIEP, Florent (FRA)
4-6 6-3 2-10
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/
SAVELJIĆ, Ivan (MNE)
6-3 6-4
1/4 finale ČONKIĆ, Boris (SRB)/
ČONKIĆ, Petar (SRB)
CHETTAR, Medy (FRA)/
DIEP, Florent (FRA)
4-6 6-3 7-10 
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
JEBAVY, Roman (CZE)/
NOVAK, David (CZE)
6-1 6-1
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
C.PRIETO, Antonio (ESP)/
MASSA, Alexandre (FRA)
6-4 3-6 7-10
BLUESUNBOL CIRCUIT, CROATIA F17, Bol, Croatia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH) 3-6 6-7(3) 
JANDRIĆ, Darko (SRB, 16) PAPAC, Tomislav Edward (AUS) 6-1 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) REČEK, Dominik (CZE) 6-2 6-0
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 16) FLAVELL, William (GBR) 6-2 6-0
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) OBERT, Adrian (GER) 6-7(5) 0-6
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 16) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 2) 7-6(5) 2-6 0-4, predaja

Allianz Cup, Sofia, Bulgaria, $25000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 5) Slobodna
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) PERUHOVA, Lyuboslava (BUL) 6-0 6-0 
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 5) TRUCA, Iulia (ROU) 6-2 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) JETCHEVA, Elena (BUL, 9) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL, WC) 6-1 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) KAN, Victoria (RUS, 3) 4-6 3-6
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) TIG, Patricia Maria (ROU) 4-6 6-1 7-5
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, Q) TOMOVA, Viktoriya (BUL) 6-2 2-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JANI, Reka-Luca (HUN, 1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JANI, Reka-Luca (HUN, 1)
KAN, Victoria (RUS)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL)
3-6 6-3 10-8
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JANI, Reka-Luca (HUN, 1)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
6-1 0-6 6-10
Jolie Ville Golf F35 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) SUHAIL, Ushna (PAK, Q) 6-3 6-0
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) HATTINGH, Ilze (RSA, 7) 6-3 6-4
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB) OTTOMANO, Sara (SUI) 6-1 6-1
1/2 finale  LUKIĆ, Vojislava (SRB) ABOU ZEKRY, Ola (EGY, 6) 3-6 7-5 6-4
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB) MORGINA, Anna (RUS, 1) 6-3 6-4
VRNJACKA BANJA OPEN 2014, Vrnjačka banja, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) 6-4 4-6 6-2 
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-2 6-4
POPOVIĆ, Natalija (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-2 6-3
STANKOVIĆ, Jovana (SRB) USHAKOVA, Anastasia (RUS) 2-6 3-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) POPIVODA, Mila (SRB) 3-6 6-3 6-4
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) STOJAČIĆ, Ana (SRB) 7-5 6-4
POLOVINA, Jelena (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 0-6 1-6
ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-2 6-1
LUKIĆ, Jelena (SRB) HORAČKOVA, Gabriela (CZE) 1-6 1-6
STOJČIĆ, Nađa (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 0-6 0-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) 6-2 7-5
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) KOSTIĆ, Kristina (SRB) 6-1 6-2 
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) STEFANOVIĆ, Lidija (SRB) 6-0 4-6 6-4
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) 6-0 6-2 
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) TOMIĆ, Tamara (SRB) 6-2 6-1
2/2. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE) 3-6 6-2 6-2
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) POPOVIĆ, Natalija (SRB) 6-2, predaja
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) USHAKOVA, Anastasia (RUS) 3-6 0-6
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 3-6 1-6
ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) HORAČKOVA, Gabriela (CZE) 0-6 0-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 2-6 2-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 1-6 6-1 6-3 
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) STAMATOVA, Julia (BUL, 1) 1-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA, Q) 6-1 6-1 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) LODIKOVA, Daria (RUS) 6-3 3-6 0-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB, WC) VORIH, Stefanie (GER, 8) 6-4 6-2
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) ALESHCHEVA, Vera (RUS) 6-3 6-2
POLIĆ, Ema (SRB) USHAKOVA, Anastasia (RUS, Q) 2-6 6-3 6-3
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) MAKHORKINA, Anna (RUS, Q) 6-4 3-6 3-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 5) 4-6 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR) 4-6 3-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) PECKL, Kerstin (AUT) 6-2 6-2
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, WC) HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 3) 3-6 3-6
LAZIĆ, Marina (SRB, 6) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 3-6 6-1 6-2
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) HORACKOVA, Gabriela (CZE, Q) 1-6 0-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) 6-2 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) ĆEĆEZ, Bojana (SRB, WC) 6-3 6-1
2. kolo  MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) STAMATOVA, Julia (BUL, 1) 3-6 0-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB, WC) LODIKOVA, Daria (RUS) 6-4 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) POLIĆ, Ema (SRB) 2-6 4-6 
TOMIĆ, Danijela (SRB) HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 3) 5-7 0-6
LAZIĆ, Marina (SRB, 6) HORAČKOVA, Gabriela (CZE, Q) 6-3 2-6 4-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) 6-2 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB, WC) STAMATOVA, Julia (BUL, 1) 6-7(3) 7-5 3-6
POLIĆ, Ema (SRB) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 5) 2-5, predaja
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) HORAČKOVA, Gabriela (CZE, Q) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
STANKOVIĆ, Jovana (SRB)
6-2 1-6 10-5
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
ĆEĆEZ, Bojana (SRB)/
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)
6-3 6-3
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)
MAKHORKINA, Anna (RUS)/
TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR)
2-6 4-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 1)
MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
6-1 6-1 
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
DUBSKA, Linda (CZE)/
HORAČKOVA, Gabriela (CZE)
1-6 1-6
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 3)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
1-6 6-1 5-10
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 1)
DUBSKA, Linda (CZE)/
HORAČKOVA, Gabriela (CZE)
6-3 6-1 
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
SLIUSAR, Kateryna (UKR, 2)
6-2 2-6 5-10
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 1)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
SLIUSAR, Kateryna (UKR, 2)
6-3 6-0
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) CHIKALKINA, Anastasia (RUS, Q) 6-3 6-2
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) HUBER, Luisa Marie (GER, 7) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
FOUROUCLAS, Natasha (RSA)
COLLIE, Nicole (AUS)/
KARAITIANA, Joanne (AUS)
4-6 2-6

ITF Luzern Junior Competition, Luzern, Switzerland, G5, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo DIMITRIJEVIĆ, Jelena (SRB) LAM, Robin Mary (SUI) 6-3 6-2
2/3. kolo DIMITRIJEVIĆ, Jelena (SRB) AICHE, Lea (FRA, 4) 7-6(5) 7-5 
3/3. kolo DIMITRIJEVIĆ, Jelena (SRB) SCHEFFBUCH, Janina (GER) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo DIMITRIJEVIĆ, Jelena (SRB, LL) WALTERT, Simona (SUI) 1-6 2-6
16th Serbia Junior Open, Novi Sad, Serbia, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Dušan (SRB, A) TORREANO, Agustin (ARG, 1) 1-6 1-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) BOICI, Laurentiu Junior (ITA) 6-4 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, A) 6-2 7-6(4)
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) HALIAK, Mikalai (BLR, 8) 4-6 6-4 5-7
ALEKSIĆ, Nikola (SRB, A) SRBLJAK, Goradz (MKD, 2) 5-7 4-6
NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB) MORPHY, Michael (GBR, WC) 6-1 6-1
VUČIĆ, Jovan (SRB, WC) FUELE, Matyas (HUN) 1-6 1-6
JOVANOVIC, Vladimir (SRB, A) DUMITRU, Vlad Andrei (ROU, 5) 1-6 1-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 3) 2-6 3-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB, A) LAZAROV, Alexandar (BUL) 1-6 0-6
BUĆAN, Aleksa (SRB) KALAFATIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-2 6-2
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB, A) KOTORMAN, Akos (HUN, 7) 4-6 3-6
KOLARIĆ, Igor (SRB, A) MANOLE, Alexandru Vasile (ROU, 4) 3-6 3-6
PAVLOVIĆ, Miloš (SRB) KIRKIN, Ergi (TUR) 1-6 0-6 
ARSIĆ, Nikola (SRB, A) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Vuk (SRB, A) BABELIS, Tadas (LTU, 6) 1-6 1-6
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) TORREANO, Agustin (ARG, 1) 6-7(4) 1-6
BUTULIJA, Boris (SRB) HALIAK, Mikalai (BLR, 8) 6-7(2) 1-6
NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB) SRBLJAK, Goradz (MKD, 2) 4-6 3-6
BUĆAN, Aleksa (SRB) KOTORMAN, Akos (HUN, 7) 6-3 6-4
ARSIĆ, Nikola (SRB, A) BABELIS, Tadas (LTU, 6) 4-6 3-6
3/3. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 3) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, SE) HALIAK, Mikalai (BLR, LL) 6-7(5) 6-1 6-3
RAKOVIĆ, Luka (SRB, WC) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 3) 1-6 0-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, WC) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA, 7) 6-7(6) 0-6
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) MORONI, Gian Marco (ITA) 1-6 6-4 7-5
MATIĆ, Filip (SRB, WC) VASA, Eero (FIN, 8) 1-6 2-6 
GRBIĆ, Filip (SRB, SE) B.KOUZMINE, Constantin (FRA) 1-6 3-6
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, SE) BONACIA, Federico (ITA, 5) 5-7 5-7
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) VALKUSZ, Mate (HUN, 4) 4-6 6-0 0-6
Dubl
1. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB)/
VUČIĆ, Jovan (SRB, WC)
NIKLES, Johan (SUI)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 1)
0-6 0-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
SKADARKA, Stefan (AUS)
DE BASSETIERE, Constant (FRA)/
HUMBERT, Ugo (FRA)
1-6 1-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
FUELE, Matyas (HUN)/
VALKUSZ, Mate (HUN)
5-7 0-6
GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
MATIĆ, Stefan (SRB)/
MORPHY, Michael (GBR, WC)
6-0 6-0
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 4)
NEMA, Patrik (SVK)/
PODVINSKI, Tomislav (CRO)
6-4 6-4
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 4)
6-3 6-4 
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
BABELIS, Tadas (LTU)/
POLLANEN, Aaoro (FIN)
7-6(7) 2-6 9-11
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo  MARJANOVIĆ, Nina (SRB) SARTORI, Giulia (ITA) 3-6 6-4 3-6 
MEJIĆ, Mila (SRB, A) RIZEA, Clara Patricia (ROU, A) 6-4 6-2 
RISTESKI, Ivana (SRB, A) ARAKAWA, Haruna (JPN, 6) 0-6 1-6 
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB, A) BJORKLUND, Mirjam (SWE, 2) 0-6 0-6 
SPASOJEVIC, Tijana (SRB, WC) DRČA, Milana (CAN, WC) 6-1 6-2 
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) KARANUŠIĆ, Anđa (CRO) L.S. predala 
DABIĆ, Laura (SRB) HELGO, Malene (NOR, 5, WC) 0-6 3-6 
STOJANOVIĆ, Gabrijela (SRB, WC) JAHREN, Pauline (NOR, 3) 2-6 1-6 
ŠEVO, Teodora (SRB) CHRISTOFI, Eleni (GRE) 3-6 6-4 2-6 
ANDREJIĆ, Anja (SRB, A) BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS) 0-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) SAMSONOVA, Ludmilla (ITA, 7) 1-6 2-6
ANĐELIĆ, Mia (SRB, A) MESZAROS, Friderika Lotti (HUN) 0-6 0-6 
KOTLICA, Boba (SRB, WC) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 0-6 1-6
CVETANOVIĆ, Emilija (SRB, A) DUBRINOVA, Alexandra (RUS, 8) 1-6 0-6
2/3. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, A) ARAKAWA, Haruna (JPN, 6) 4-6 0-6
SPASOJEVIC, Tijana (SRB, WC) BJORKLUND, Mirjam (SWE, 2) 6-7(3) 1-6
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) STASHENKOVA, Ksenia (RUS, 5) 6-0 6-3
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) KOLAROVA, Tereza (CZE, 3) 4-6 7-6(5) 0-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB) GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS, 4) 6-1 6-2
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) ZELEVA, Valeriya (RUS) 7-5 2-6 4-6
2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) GAVRILA, Oana (ROU) 4-6 1-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB) SURDEANU, Andrada Ioana (ROU) 6-3 7-6(3)
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB) SAMSONOVA, Ludmilla (ITA, Q) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Gabrijela (SRB)/
DRČA, Milana (CAN, WC)
KOLAROVA, Tereza (CZE)/
POTOČNIK, Nina (SLO, 1)
0-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
DANILOVIĆ, Olga (SRB)
SAMSONOVA, Ludmilla (ITA)/
TURATI, Anna (ITA)
3-6 6-2 12-10
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS)
MENDEZ, Seone (AUS)/
UDVARDY, Panna (HUN, 4)
5-7 0-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
SLAVICA, Lana (CRO)
DUBRINOVA, Alexandra (RUS)/
KARANUŠIĆ, Anđa (CRO)
6-2 7-5
DABIĆ, Laura (SRB)/
SARTORI, Giulia (ITA)
ARNOLD, Tamara (SUI)/
MESZAROS, Friderika Lotti (HUN, WC)
1-6 1-6
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
DANILOVIĆ, Olga (SRB)
KOLAROVA, Tereza (CZE)/
POTOČNIK, Nina (SLO, 1)
1-6 5-7
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
SLAVICA, Lana (CRO)
MENDEZ, Seone (AUS)/
UDVARDY, Panna (HUN, 4)
0-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

National Sport Park Open U16, Tirana, Albania, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 3) ELENOVA, Marija (MKD) 4-6 0-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) PETRESKA, Bistra (MKD, 6) 6-1 6-2
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) KRZOVSKA, Darija (MKD, 4) 6-1 7-5
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD,1) 6-1 6-1