Turniri od 08.08 – 14.08.

Summer Olympic Games
Rio de Janeiro, Brazil
Olimpijske igre – Rio 2016
Abierto Mexicano Los Cabos, Los Cabos, Mexico, ATP World Tour 250, $721.030, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MONTEIRO, Thiago (BRA) 6-3 6-4
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) TOMIĆ, Bernard (AUS, 2) 7-6(4) 3-6 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ALMAGRO, Nicolas (ESP, 7) 7-5 7-6(5)
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KARLOVIĆ, Ivo (CRO, 3) 2-6 1-1, ret.

STRABAG Challenger Open 2016, Trnava, Slovakia, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) SIJSLING, Igor (NED, 3) 6-4 2-6 5-7
ATP CHALLENGER TILIA SLOVENIA OPEN, Portorož, Slovenia, €42.5K, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
2/3. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) GRANDON DIAZ, Cristobal (CHI) 6-3 6-1
VUČIĆ, Ilija (SRB) ILKEL, Cem (TUR, 2) 1-6 4-6
3/3. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) ILKEL, Cem (TUR, 2) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) OLIVETTI, Albano (FRA, LL) 6-3 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB) COX, Daniel (GBR, Q) 6-4 6-3
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP) 3-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB) BEMELMANS, Ruben (BEL, 8) 6-3 6-4
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB) ZEMLJA, Grega (SLO, 4) 4-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
KAVČIĆ, Blaž (SLO)/
ROLA, Blaž (SLO)
6-2 3-6 9-11
TEPAVAC, Marko (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
KONECNY, Michal (CZE)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
5-7 6-3 10-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
BEMELMANS, Ruben (BEL)/(2)
MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP)
1-6 2-6
ZS-Sports China International Challenger 2016, Quingdao, China, $125,000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) LIU, Yang (CHN, WC) 6-0 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) PENG, Hsien-Ying (CHN) 6-2 6-4
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) ANAND, Kunal (IND, 5) 6-2 6-3
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) WANG, Aoxiong (CHN, 7) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) LEE, Duckhee (KOR, 5) 6-1 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, Q) WU, Yibing (CHN, WC) 6-2 6-0
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) TE, Rigele (CHN, WC) 6-0 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, Q) WU, Di (CHN, Alt, 2) 6-2 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, Q) 4-6 3-6
1/2 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, Q) RIBA, Pere (ESP, 6) 6-2 6-4
FINALE TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, Q) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP, 7) 1-6 7-5 6-1
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA)
TE, Rigele (CHN)/(WC)
ZHENG, Wei Qiang (CHN)
6-2 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA)
NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND)/
YI, Chu-Huan (TPE)(1)
7-6(10) 7-6(1)
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA)
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)/
PENG, Hsien-Yin (TPE)(4)
4-6 6-3 10-1
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA)
GONG, Mao-Xin (CHN)/
ZHANG, Ze (CHN)(2)
6-2 4-6 10-5

Soho Square Egypt F19 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SKADARKA, Stefan (AUS, WC) 6-2 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) RICCA, Giorgio (ITA, Q) 6-4 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) JALOVIEC, Marek (CZE) 6-7(6) 2-6
Slovak F2, Slovenska Lupca, Slovakia, $10.000,šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) LASKY, Adam (AUS) 1-6 2-6
Morocco Futures F6, Tanger, Morocco, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 8) RASDI, Younes (MAR) 6-2, ret.
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 8) FRANCK, Axel (BEL) 7-6(1) 6-1
Glavni žreb
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) FLEMING, David (CHI) 6-7(6) 6-1 7-5
2. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) OKALA, Jules (FRA, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
ELY, Andrew (USA)
ALOUCH, Khalid (MAR)/
SBAII, Houssam (MAR)
6-0 6-1
1/4 finale MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
ELY, Andrew (USA)
GENNARO, Dante (ARG)/
SABRY, Sherif (EGY)(4)
W/O
1/2 finale MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
ELY, Andrew (USA)
MINA, Gianni (FRA)/(2)
MULLER, Alexandre (FRA)
W/O
NOVI SAD OPEN 2016, Novi Sad, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) BILJESKO, Domagoj (CRO, 1) 2-6 0-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 6-4 1-0, ret
DABIĆ, Miloš (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 7-5 6-0
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) BORRONI, Andrea (ITA) 6-7(8) 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) ĐORDJEVIĆ, Aleksa (SRB, WC) 6-2 6-0
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) LOVISCEK, Anze (SLO) 2-6 1-6
JOČIĆ, Aleksandar (SRB) HORTON, Nicholas (AUS, 3) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) DUČIĆ, Milenko (SRB) 6-0 6-1
PERIĆ, Milan (SRB, WC) VIDAK, Antun (CRO) 0-6 0-6
POPOVIĆ, Pavle (SRB, WC) TORGE, Dragos Iarmil (ROU) 4-6 6-3 6-4
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB, 5) ROSALES, Roberto (MEX, WC) 6-1 6-3
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 4-6 4-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 3-6 3-6
TRIFUNOVIĆ , Peđa (SRB) SIKMAN, Philip (GBR) 6-2 7-5
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) STEFANOVSKI, Borjan (MKD) 3-6 7-6(5) 3-6
KOLARIĆ, Igor (SRB, 10) DURGUTI, Besir (MKD) 2-6 1-3, ret.
KORUGA, Stefan (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 7) 0-6 0-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) SHANDAROV, Vasil (BUL) 7-6(4) 3-6 6-3
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) MAYER, Patrick (GER) 2-6 4-6
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) MACIĆ, Jovan (MNE) 3-6 3-6
2/3. kolo NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) BILJESKO, Domagoj (CRO, 1) 4-6 3-6
DABIĆ, Miloš (SRB) BORRONI, Andrea (ITA) 6-1 2-6 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 7-6(5) 7-6(12)
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) HORTON, Nicholas (AUS, 3) 3-6 1-6
POPOVIĆ, Pavle (SRB, WC) VARGA, Robert (HUN) 3-6 1-6
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB, 5) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-0
TRIFUNOVIĆ , Peđa (SRB) SRBLJAK, Gorazd (MKD, 6) 1-6 0-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 7) 5-6, ret
3/3. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) BILJESKO, Domagoj (CRO, 1) 6-7(2) 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) LOVISCEK, Anze (SLO) 6-2 6-4
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB, 5) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 12) 4-6 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) VARGA, Robert (HUN, Q) 6-1 2-6 6-2
ILIĆ, Luka (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-3 6-7(1) 6-0
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 2-6 7-5 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) KEISIDIS, Christos (GRE, Q) 6-4 4-6 6-0
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB, Q) VIDAK, Antun (CRO, Q) 1-6 6-3 6-3
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) MASSARA, Antonio (ITA, 4) 1-6 6-3 7-6(6)
KATIĆ, Dejan (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, LL) 6-1 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) LEONARDI, Fillippo (ITA) 2-6 1-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) JANVIER, Maxime (FRA, 2) 3-6 7-5 3-6
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) LINZER, Michael (AUT, 1) 2-6 1-6
ILIĆ, Luka (SRB) O’CONNELL, Christopher (AUS, 3) 5-7 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB, Q) 6-1 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 5) 2-6 4-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) 3-6 6-4 6-4
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) DRINIĆ, Milan (SRB, WC) 0-6 6-4 6-3
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 5) 1-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo BJELICA, Slavko (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)
BEDOLO, Mattia (ITA)/
TROMBIN, Edoardo (ITA)
3-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
BEALE, Jeremy (AUS)/
HORTON, Nicholas (AUS)
7-5 2-6 10-7
PANIĆ, Stefan (SRB)/
RITZ, Krešimir (CRO)
FILIPENKO, Viktor (HUN)/
VIDAK, Antun (CRO)
1-6 5-7
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)(4)
2-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DONEV, Gabriel (BUL)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN)
6-3 5-7 10-4
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/(1)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
BEDOLO, Mattia (ITA)/
TROMBIN, Edoardo (ITA)
2-6 6-3 10-5
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
2-6-4 6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DONEV, Gabriel (BUL)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
JANVIER, Maxime (FRA)(2)
W/O
1/2 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/(1)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
1-6 6-3 4-10
FINALE ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
FILIPENKO, Viktor (HUN)/
VIDAK, Antun (CRO)
5-7 6-2 11-9

FLANDERS LADIES TROPHY KOKSIJDE, Koksijde, Belgium, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) MICHIELS, Morgane (BEL) 7-5 2-6 7-5
2/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) JEGIOLKA, Justyna (POL, 12) 7-6(3) 6-3
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) HOGENKAMP, Richel (NED, 2) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
FRECH, Magdalena (POL)(WC)
ARCANGIOLI, Manon (FRA)/
RAINA, Ankita (IND)
4-6 6-3 10-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
FRECH, Magdalena (POL)(WC)
ERAYDIN, Basak (TUR)/
KREMEN, Ilona (BLR)(1)
3-6 3-6
Hechingen Ladies Open, Hechingen, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) DIEBOLD, Sophie (GER) 6-0 6-0
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 11) KOSTIĆ, Natalija (SRB) 6-2 6-3
3/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 11) HONCOVA, Michaela (SVK, 1) 0-6 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) PAOLINI, Jasmine (ITA, SE) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)(A)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
SCHOLL, Chiara (USA)
1-6 4-6
BP ULTIMATE GRAN CANARIA, Las Palmas de Gran Canaria, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, WC) SVECOVA, Tereza (CZE) 4-6 6-2 6-1
2/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, WC) SIREIX, Camille (FRA) 4-6 2-6
TROFEUL ILIE NASTASE, Arad, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ , Aleksandra (SRB) CVETKOVIC, Diana (FRA) 6-0 6-1
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) CHERECHES, Denisa (ROU) 6-0 6-1
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) slobodna
SKROBONJA, Anđela (SRB) CULA, Andreea (ROU) 6-1 6-2
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) LUIKHAM, Jennifer (IND) 3-6 7-5 6-2
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) FARZAT, Sara Maria (ROU) 6-7(3) 1-6
MOSKOVLJEVIC, Jasmina (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 4-6 6-3 1-6
2/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 5-7 6-0 6-1
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) FARFAN, Daniela (ARG, 2) 1-6 0-6
STOŠIĆ , Aleksandra (SRB) RIZEA, Clara Patricia (ROU) 6-3 6-2
SKROBONJA, Anđela (SRB) GULMAN, Yasmin (TUR) 6-2 6-2
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) CIANCI, Claudia (POR) 6-4 4-6 2-6
3/3. kolo STOŠIĆ , Aleksandra (SRB) TAKAMURA , Satsuki (JPN, 1) 1-6 4-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) WANG, Xin Yu (CHN) 2-6 2-6
SKROBONJA, Anđela (SRB) KULIK, Wiktoria (POL, 4) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) STINGA, Teodora (ROU, WC) 3-6 6-2 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) WANG, Xin Yu (CHN, Q) 6-3 2-6 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) CADAR, Elene-Teodora (ROU) 2-6 6-4 6-7(7)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BUKTA, Agnes (HUN, 6) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
slobodne
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN, Q)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ANDREI, Laura-Ioana (ROU)
7-6(4) 6-4
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
AKSU, Ayla (TUR)/(1)
SKAMLOVA, Chantal (SVK)
5-7 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN)
ESTABLE, Julieta Lara (ARG)/
FARFAN, Daniela (ARG)(2)
6-0 6-7(5) 10-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN)
GULMAN, Yasmin (TUR)/
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU)(4)
6-7(3) 6-1 9-11

Taca Diogo Napoles, Porto, Portugal, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB) RIBEIRO, Alexandre (POR, Q) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB)/
MARTIGNANI, Raffaele (ITA)(A)
LEOTE PRATA, Martim (POR)/
SOARES, Tomas (POR)(9)
1-6 1-6
Dema Cup, Sofia, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) DROBENOV, Iliyan (BUL) 6-1 6-1
SUVAJAC, Stefan (SRB) KOSTOV, Simeon (BUL) 2-6 4-6
2/3. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) VALCHEV, Kaloyan (BUL, 1) 0-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) KOZLOVA, Anastasia (RUS) 6-1 6-0
GVOZDENOVIC, Jovana (SRB) DIMITROVA, Nikol (BUL) 7-5 6-3
SAMOČETA, Jovana (SRB, 5) slobodna
2/3. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB, 5) TRENCHEVA, Elena (BUL) 6-3 4-1, ret.
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL, 1) 6-1 1-6 0-6
GVOZDENOVIC, Jovana (SRB) BORU, Yasemin Ada (TUR, 8) 1-6 2-6
3/3. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB, 5) POPESCU, Maria Alexandra Medeea (ROU) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 2-6 7-6(6) 2-6
ILIĆ, Ivana (SRB) ZAICENKO, Alexandra (MDA) 1-6 2-6
SAMOČETA, Jovana (SRB, Q) BELOVUKOVIĆ, Stephanie (AUS) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB)/
RAKITSKAYA, Daria (RUS)
GRIVA, Varvara (GRE)/
MERMERSKY, Isabella (USA)
6-3 3-6 5-10
ILIĆ, Ivana (SRB)/
NEGOITESCU, Ioana Alexandra (ROU)
BORU, Yasemin Ada (TUR)/
MIHALEVA, Ivon (BUL)
5-7 6-4 7-10
21 Slovenian Junior Open 2016, Domžale, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) ANDREJIČ GOLJAR, Mark (SLO, WC) 6-2 6-0
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) VELICKI, Miha (SLO) 0-6-6-4 1-6
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) PUERRER, Tobias (AUT) 6-2 7-6(4)
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) GOMEZ MONTESA, Sergio (ESP) 6-2 6-2
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) PAVEL, Bogdan (ROU, 7) 6-4 4-6 6-2
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) HUBER, Gabriel (AUT, 4) 6-2 6-3
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) LEMSTRA, Kai (GER, 3) 6-4 6-4
Dubl
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SAVIN, Roko (CRO)(1)
SENICA, Aljaž (SLO)/
ŠUŠTERŠIČ, Andrej (SLO)
7-6(5) 6-4
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SAVIN, Roko (CRO)(1)
GOMEZ MONTESA, Sergio (ESP)/
INGLES GARRE, Sergio (ESP)
6-1 6-4
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SAVIN, Roko (CRO)(1)
ILIĆ, Marko (CRO)/
PAVEL, Bogdan (ROU)(4)
1-6 0-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo BALAŠA, Gabriela (SRB) JURIĆ, Noka (SLO) 6-3 6-2
2/2. kolo BALAŠA, Gabriela (SRB) ZANTEDESCHI, Aurora (ITA) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) NOVAK, Kristina (SLO, 4) 0-6 2-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) WEIS, Jana (AUT) 3-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

KILKIS CUP, Kilkis, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Viktor Stojanović (4)
Glavni žreb
1. kolo: Vuk Adamović (Q)
1/4 finale Luka TODOROVIĆ (SRB)
BOSSEM, Sam (GBR, WC, 2) 4-6 2-6
NEOTEL Open 2016 U 16, Skopje, FYR Macedonia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Andrija Jevtić, Luka Dragoljić; 2. kolo: Ivan Rotarov (Q)
3. kolo: Nikola Jevtić, Nikola Kijac (9)
1/4 finale Viktor JOVIĆ (SRB, 1) SPAULL, Joshua (AUS, 10, WC) 7-5 6-0
Luka STEFANOVIĆ (SRB) PAVLOVIĆ, Andrija (SUI, 11) 3-6 0-6
1/2 finale Viktor JOVIĆ (SRB, 1) CAMUROVSKI, Prohor (MKD) 5-7 6-3 6-3
FINALE Viktor JOVIĆ (SRB, 1) Mihail KUSESKI (MKD, 2) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale Viktor JOVIĆ (SRB)/(1)
Dragos Petre POPEANGA (ROU)
Nikita SADILIN (RUS)/(4)
Alexander VASYLIEV (UKR)
6-2 6-1
FINALE Viktor JOVIĆ (SRB)/(1)
Dragos Petre POPEANGA (ROU)
Stefan DRAGOVIĆ (MNE)/
Andrija PAVLOVIC (SUI)(5)
6-2 6-4
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Babić, Mija Ljubić (WC); 3. kolo: Doroteja Joksović (15)
1/4 finale Ana VILČEK (SRB, 11) MANEA, Ana Paraschiva (ROU, 2) 2-6 4-6
EMINENT OPEN, Podgorica, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1 kolo: Bojan Radoman, Vanja Vojinović
Glavni žreb
2. kolo: Dušan Trunić, Vanja Vojnović (LL), Aleksa Marđonović, Luka Kurtović (Q)
1/4 finale Stefan POPOVIĆ (SRB, 1) RAIČEVIĆ, Danilo (MGO, 5) 6-3 3-6 6-4
Dimitrije ZUBAC (SRB, 4) PULJIĆ, Leo (BIH, 8) 6-2 6-2
Nikola MITROVIĆ (SRB, Q) ERCEG, Lovre (CRO, 7) 1-6 4-6
1/2 finale Stefan POPOVIĆ (SRB, 1) KALININ, Aleksandr (BLR, 3) 6-2 4-6 3-6
Dimitrije ZUBAC (SRB, 4) ERCEG, Lovre (CRO, 7) 6-4 5-7 6-2
FINALE Dimitrije ZUBAC (SRB, 4) KALININ, Aleksandr (BLR, 3) 6-2 6-4
Dubl
1/2 finale Stefan POPOVIĆ (SRB)/
GAZIVODA, Milo (MGO)(4)
ERCEG, Lovre (CRO)/(1)
RAIČEVIĆ, Danilo (MGO)
3-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1 kolo: Sofija Rajić (6, WC)
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja Petrović (WC), Mia Marjanović (WC), Andrea Mrvić
2. kolo: Kristina Stamenković (WC)
1/4 finale Nevena KOLAREVIĆ (SRB, WC) PARASKEVOUDI, Anastasia (GRE) 6-7(3) 6-2 2-6
Anđela VUKČEVIĆ (SRB) MIKAČA, Sara (BIH, 3) 3-6 4-6
Anđela LOPIČIĆ (SRB, 4) Natalija SENIĆ (SRB, Q) 6-0 7-6(5)
1/2 finale Anđela LOPIČIĆ (SRB, 4) TRIVIĆ, Katarina (BIH, 2) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale Nevena KOLAREVIĆ (SRB)/
Natalija SENIĆ (SRB)
MIKAČA, Sara (BIH)/(1)
TRIVIĆ, Katarina (BIH)
6-1 4-6 10-7
FINALE Nevena KOLAREVIĆ (SRB)/
Natalija SENIĆ (SRB)
DADVANI, Luyiza (UKR)/
LINNIKOVA, Angelina (RUS)
6-3 6-2
International Championships of Baden, Karlsruhe, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Luka Rupnjak
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Lea Rupnjak