Turniri od 08.07 – 14.07.

Båstad, Sweden, ATP250, € 433,770, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) SOUZA, Joao (BRA) 6-4 6-2
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) DE BAKKER, Thiemo (NED) 4-6 6-4 6-7(6)
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
STAKHOVSKY, Sergiy (UKR)
LINDSTEDT, Robert (SWE)/
NESTOR, Daniel (CAN)   (1)
4-6 5-7
Newport, USA, ATP250, $ 455,775, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) QUIGLEY, Eric (USA) 6-4 6-3
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) WANG, Jimmy (TPE, 3) 3-6 6-3 6-4
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) HERNYCH, Jan (CZE, 8) 7-6(14) 5-7 2-6

Budapest, Hungary, $ 235,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra(SRB) BABOS, Timea (HUN) 3-6 7-6(5) 3-6
Palermo, Italy, $ 235,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) CHAKHNAŠHVILI, Margalita (GEO) 6-0 7-5
2/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) FLORIS, Anna (ITA, 8) 7-5 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELNIKOVA, Marina (RUS)
DOMINGUEZ LINO, Lourdes (ESP)/
PARRA-SANTONJA, Arantxa (ESP)
4-6 3-6

Beijing, China, $ 75,000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) MORIYA, Hiroki (JPN, 6) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
JEBAVY, Roman (CZE)  (2)
JUN, Woong-Sun (KOR)/
NA, Jung-Woong (KOR)
6-3 6-7(3) 3-10
Scheveningen, The Netherlands, €42,500 +H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, SE) SERGEYEV, Ivan (UKR) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)  (2)
KRETSCHMER, Gero (GER)
SATSCHKO, Alexander (GER)
6-7(1) 5-7
San Benedetto, Italy, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) DANIEL, Taro (JPN) 4-6 7-6(5) 6-2
PAŠANSKI, Boris (SRB, 8) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, WC) 4-6 4-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) GIANNESSI, Alessandro (ITA, Q) 6-7(3) 5-7 
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
EREMIN, Edoardo (ITA)
VIRGILI, Adelchi (ITA)  (WC)
4-6 1-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 1) MANDIĆ, Marko (SRB, WC) 6-0 6-1
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) KRYVARUCHKA, Ilya (BLR) 6-3 6-3
DALJEV, Pavle (SRB) ILIĆ, Aleksa (SRB)
2-6 7-5 3-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) MARTIN, Toby (GBR, 2) 1-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) TERZIĆ, Nenad (SRB) 6-1 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB) OMERBAŠIĆ, Anes (BIH, WC) 6-1 6-0
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-7(2) 5-7
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB, 2)
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) 6-0 0-6 6-4
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) LOVRINOVIĆ, Marko (CRO) 0-6 0-6
MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS) 1-6 1-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) JACQ, Gregoire (FRA, 4) 1-6 4-6
VUJOVIĆ, Marko (SRB) ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) 6-0 6-0
MILETIĆ, Aleksa (SRB, WC) MIŠE, Marin (CRO) 2-6 0-6
KRNJETIN, Milan (SRB, 5) VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) 6-4 6-4
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) SUČEVIĆ, Lua (SRB) 1-6 6-7(4)
LUGONJIĆ, Stefan (SRB) MLADENOVIĆ, Željko (SRB) 6-1 2-6 6-1
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) UBIERGO, Jordan (FRA, 9) 0-6 2-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 4-6 6-7(6)
ĐENADIĆ, Stevan (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 12) 2-6 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) SAVELJIĆ, Igor (MNE) 6-2 6-4
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) MINIĆ, Marko (SRB) 7-5 4-6 6-2
VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) 6-1 6-0
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 10) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-2 6-1
STIPČIĆ, Filip (SRB) AROVIN, Olesiy (UKR, 8) 3-6 2-3 predao F.S.
SAVIĆ, Milan (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 7-5 4-6 6-1
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 4-6 6-4 3-6
TOMIĆ, Petar (SRB, 11) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-1 6-1
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 1) CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) 6-0 6-0
ILIĆ, Aleksa (SRB) RAIČKOVIĆ, Philipp-Luca (GER) 6-3 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB) MARTIN, Toby (GBR, 2) 0-6 6-4 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-2 6-1
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB, 2) LOVRINOVIĆ, Marko (CRO) 4-6 0-6
VUJOVIĆ, Marko (SRB) JACQ, Gregoire (FRA, 4) 2-6 5-7
KRNJETIN, Milan (SRB, 5) SUČEVIĆ, Lua (SRB) 6-4 7-6(4)
LUGONJIĆ, Stefan (SRB) UBIERGO, Jordan (FRA, 9) 0-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) PEREVOSHCHIKOV, Dmitar (RUS) 1-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 6-0 6-0
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 10) VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) 6-1 6-4
SAVIĆ, Milan (SRB) AROVIN, Olesiy (UKR, 8) 1-6 0-6
TOMIĆ, Petar (SRB, 11) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-2 6-3 
3/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 1) ILIĆ, Aleksa (SRB) 6-7(6) 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) MARTIN, Toby (GBR, 2) 1-6 2-6 
KRNJETIN, Milan (SRB, 5) UBIERGO, Jordan (FRA, 9) 5-7 5-7
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 10) 6-2 4-6 6-2
TOMIĆ, Petar (SRB, 11) AROVIN, Olesiy (UKR, 8) 6-2 6-2
Glavni zreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) NAGY, Peter (HUN, WC) 6-0 6-2 
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO) 2-6 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) ILIĆ, Luka (SRB, WC) 6-1 6-1
TOMIĆ, Petar (SRB) ESPASANDIN, Joss (SUI) 4-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) JANKOVIĆ, Miki (SRB) 5-7 4-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 8) ILIĆ, Aleksa (SRB, Q) 6-3 6-0
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) MARTIN, Toby (GBR, Q) 0-4 Đ.Đ. predao 
KRSTIN, Peđa (SRB, 5) POLYAKOV, Vladimir (RUS) 6-0 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) KHOTULEV, Stepan (RUS) 6-4 7-6(0)
ĐERE, Laslo  (SRB) JACQ, Gregoire (FRA, Q) 6-2 6-4
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO) 7-5 6-1
  VUČIĆ, Ilija (SRB) BALAZS, Attila (HUN, 3) 5-7 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) ESPASANDIN, Joss (SUI) 6-3 7-5
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 8) MARTIN, Toby (GBR, Q) 3-6 6-1 7-5
KRSTIN, Peđa (SRB, 5) KATIĆ, Dejan (SRB, Q) 6-1 5-7 6-1
ĐERE, Laslo  (SRB) GOMEZ HERRERA, Carlos (ESP, 2) 4-6 0-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 1) CHAZAL, Maxime (FRA, 6) 5-7 6-7(2)
JANKOVIĆ, Miki (SRB) BALAZS, Attila (HUN, 3) 5-7 0-6 
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 8) RAZBORSEK, Nik (SLO) 2-6 3-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 5) GOMEZ HERRERA, Carlos (ESP, 2) 6-2 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 5) RAZBORSEK, Nik (SLO) 6-3 7-6(3)
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 5) CHAZAL, Maxime (FRA, 6) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)  (3)
CHAZAL, Maxime (FRA)/
JACQ, Gregoire (FRA)
4-6 6-4 10-8
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)      (4)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ŠABANOV. Ivan (CRO)
M.J./P.K. predali 
BJELICA, Ivan (SRB)/
ŠABANOV, Matej (CRO)  (2)
PEREVOSHCHIKOV, Dmitri (RUS)/
POLYAKOV, Vladimir (RUS)
6-4 6-3
1/2 finale  BJELICA, Ivan (SRB)/
ŠABANOV, Matej (CRO)  (2)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)
6-2 6-4 
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)  (3)
FILIPENKO, Viktor (HUN)/
S.CORVALAN, Cristobal (CHI)  (1)
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
ŠABANOV, Matej (CRO)  (2)
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)  (3)
4-6 4-6 !!!
Plovdiv, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 6) 6-2 6-4
2/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB) CAYRE, Paul (FRA) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) RUBLEV, Andrey (RUS, Q) 6-2 4-6 2-6
Telfs, Austria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VLADUŠIĆ, Nenad (SRB) TURCAN, Mario (SVK, WC) 6-1 6-7(0) 2-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Beijing, China, $ 75,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)
CAI, Xi-Wei (CHN) 6-2 6-0
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) WEN, Xin (CHI, 2) 4-6 3-6
Aschaffenburg, Germany, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) WACHACZYK, Julia (GER) 6-1 1-0 J.W. predala 
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) WACANNO, Eva (NED) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) ARTAMONOVA, Alexandra (RUS) 6-3 6-4
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) VAN DER MEET, Angelique (NED,7) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
RYAN, Karis (AUS)
BIRNEROVA, Hana (CZE)/
KUBICIKOVA, Martina (CZE)
2-6 3-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) GUTHRIE, Abigail (AUS) 3-6 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) KYRPOT, Olena (UKR, WC) 6-1 6-1
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) HAYMAN, Emma (NZL, 5) 2-6 4-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Berlin, Germany, G1, šljaka
 Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) SMITH, Emily (GBR, Q) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Mina (SRB) APONASENKO, Vasilisa (RUS, 16) 6-4 6-3
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 14) ZAITSEVA, Ekaterina (RUS, LL) 6-1 6-1
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) FETT, Jana (CRO, 9) 2-6 1-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) CESNEKOVA, Sarlota (SVK, Q) 6-3 6-3
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 14) PIROK, Alexa (HUN) 6-3 6-2
3. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB) HEINOVA, Simona (CZE) 2-6 1-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 14) YEROLYMOS, Margot (FRA, 3) 6-4 7-6(1)
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 14) BOLSOVA ZADOINOV, Aliona (ESP, 10) 6-1 6-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 14) HOBGARSKI, Katharina (GER) 6-2 6-0
 FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 14) FETT, Jana (CRO, 9) 6-3 7-5 !!!! 
Fergana, Uzbekistan, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)
ISRAILOV, Athambek (UZB, LL) 6-2 6-2
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) PODGORNYY, Valentin (RUS) 6-0 6-4
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB) TSOY, Pavel (UZB, Q) 6-7(6) 3-6
Dubl
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GADJIEV, Alan (UZB)    (4)
KUTYBAEV, Sanetulla (UZB)/
ZOIROV, Yorkin (UZB)
6-0 6-3
1/2 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GADJIEV, Alan (UZB)    (4)
AKZHARKENOV, Kassimbek (KAZ)/
AYAP, Sagadat (KAZ)     (2)
4-6 4-6
Preveza, Greece, G5, tvrda podlga
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1.kolo DRINIĆ, Milan (SRB) MIKI, Pietro (GRE) 6-3 6-3
ANTONIĆ, Dejan (SRB) SKALIDAKIS, Dimitrios (GRE) 4-6 1-6
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) UZUMCU, ARDA (TUR, 5) 5-7 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Katarina KOZAROV (1), Jasmina MOSKOVLJEVIĆ
Glavni zreb
1.kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 1) UREKE, Anna (RUS, WC) 7-6(3) 5-7 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Marnes la coquette, France, G1, U14
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Miomir Kecmanović, Boris Butulija
1/4 finale  Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 1) Alexei POPYIRIN (AUS, 7) 5-7 7-6(0) 6-1
1/2 finale Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 1) Ergi KIRKIN (TUR, 3) 6-3 6-1
FINALE Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 1) Corentin MOUTET (FRA, 4) 3-6 4-6
Oberpullendorf, Austria, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Stefan Andrejić
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Teodora Ristić, Mila Mejić, Nikolina Džunov, Andrijana Stoilković
Meppel, Netherlands, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Mila Sarić
Otocec Slovenia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Milan Radojković
1/4 finale Mihailo POPOVIĆ (SRB) Filip MISOLIC (AUT) 6-2 6-3
1/2 finale Mihailo POPOVIĆ (SRB) Jan KUPCIC (SLO) 6-1 6-4
FINALE Mihailo POPOVIĆ (SRB) Borna DEVALD (CRO)
7-6(4) 6-4 !!!
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Emilija Kojčić